Значення імені Таміла

Рідкісне жіноче ім’я Таміла: як воно впливає на долю і характер дівчини

Жіноче ім’я Таміла вважається одним з найбільш рідкісних у Україні. Воно ніколи не користувалася великою популярністю, пік його застосування припав на 80-ті роки ХХ століття. На сьогоднішній день дана іменоформа найбільш часто зустрічається на Україні.

Історія імені

Ім’я Таміла бере свої коріння у слов’янській мові. У Давній Русі існувало дієслово «томіти», що мав значення «томити», «мучити» або «терзати», саме він і став основою для утворення цього жіночого імені. Таким чином, ім’я Таміла має значення «томна», «катує» або «мучителька».

Форми імені

Загальноприйнятим скороченням імені Таміла вважаються варіанти:

 • Міла;
 • Тома;
 • Тама.

Зменшувально-пестливі версії імені:

 • Тамиланька;
 • Тамилочка;
 • Томочка;
 • Дорогенька;
 • Тамочка;
 • Тамилушка;
 • Тамуся;
 • Тамуня та ін.

Схожими іменами вважаються:

 • Томила;
 • Тамилла;
 • Томилла;
 • Тамела;
 • Тамелла.

Існує варіант написання імені через «о» — Томила

Іменоформа Таміла відсутня в православних святцях, тому церковного варіанту у імені немає.

При необхідності хрестити дівчинку, названу Тамілою, для обряду, як правило, використовують імена схожі за звучанням, наприклад, Людмила або Тамара.

Транслітерація імені: TAMILA.

Ім’я Таміла найбільш гармонійно поєднується з такими по батькові: Андріївна Вікторівна, Сергіївна, Олегівна.

Никнейми, які може використовувати Таміла: Tamila, Mila, Toma, Tama.

Таблиця: ім’я Таміла в іноземних мовах

Мова Як пишеться Транслітерація
Англійська Tamila Tamila
Китайська 泰米尔 语 tài mǐ ěr yǔ
Корейська 타밀어 tamil-eo
Українська Таміла Tamila
Японська タミル語 ta mi ru yǔ

Як ім’я Таміла впливає на долю жінки

Доросла Таміла поєднує в собі спокій і самоконтроль з надмірною емоційністю. Дівчина дуже залежна від суспільної думки, тому намагається дотримуватися усталені рамки пристойності. При бажанні вона чудово ладнає з людьми, виявляє розсудливість і доброзичливість. З іншого боку, ця жінка володіє великим зарозумілістю, яка нерідко переростає в егоїзм. Вона нікому не підпорядковується, обожнює критикувати оточуючих, але при цьому закликає до загальної любові і повазі. У будь-якому людині Таміла бачить лише його недоліки, буває надміру груба. Дівчина звикла самостійно приймати рішення і нести відповідальність за них, власні помилки можуть багато чому навчити Тамилу. Від необдуманих вчинків жінку уберігають природна інтуїція і хороша спостережливість.

Таміла не дивиться на світ і людей крізь рожеві окуляри, для неї відкриті всі недоліки і вади

Для близької чи рідної людини Таміла стане надійною опорою, готово. завжди допомогти і підтримати.

Таміла у дитячому віці

Таміла — непосидючий і допитлива дитина. Вона не любить сидіти на місці, завжди чимось зайнята, придумує собі заняття там, де їх немає. Дівчинка дуже ревнива, любить, коли її персона знаходиться в центрі уваги, обожнює приймати компліменти та слова захоплення. Крім того, вона надмірно емоційна, гостро реагує на будь-яку подію, не виносить критики на свою адресу. Цій дитині важливо відчувати любов з боку батьків, якщо вона її не відчуває, то буде мучити маму і тата постійними причіпками і питаннями.

Маленька Мила легко йде на контакт з іншими хлопцями, але дуже часто надає в центрі сварок і скандалів, а все із-за свого егоїзму і ревнощів. Зате вона відрізняється добротою, справедливістю, не виносить, коли кривдять слабких, завжди готова захистити і підтримати скривджених.

Таміла з тих дітей, на яких треба звертати особливу увагу

У школі Таміла славиться конфліктній і егоїстичною особою. Вона постійно з кимось свариться, не довіряє оточуючим, буває груба і настирна. Така поведінка часто відвертає від дівчинки всіх однолітків. Однак до неї все одно будуть йти за допомогою та підтримкою, адже Таміла ніколи не відмовить і завжди вислухає. З навчанням також буває непросто. Дівчинка талановита, але дуже лінива. Їй дуже важко сконцентруватися на чомусь важливому, а зацікавити Мілу який-небудь дисципліною практично неможливо. Дівчина бажає, щоб вчителі виявляли інтерес до її персони, тоді вона зверне увагу на їх предмет.

Хобі та захоплення

З раннього дитинства Таміла проявляє любов до читання, захоплення літературою зберігається протягом усього життя жінки. Крім того, у неї є схильність до вивчення іноземних мов, тому нерідко ця дівчина знає кілька мов. Таміла дуже творча особистість, здатна захопитися будь-яким мистецтвом, будь то музика, живопис або танці. Найчастіше її захоплення стають професійною діяльністю.

Професія та кар’єра

Таміла наділена відмінними здібностями організатора, діловою хваткою і вмінням керувати. У будь-якому колективі вона завойовує пошану колег. Дівчина виконавча, відповідальна, виявляє креативність мислення, легко вирішує складні питання. Її доброта дозволяє їй вибрати кар’єру вчителя або вихователя, а багата фантазія дозволяє зайнятися творчою діяльністю. Як правило, Таміла успішно реалізовується в музичній або акторському середовищі. Також їй підвладні професії художника, дизайнера або хореографа.

Таміла завжди відкрита до нових горизонтів і добивається всього, що задумала

Тамілі набагато важливіше здобути успіх, ніж заробити багато грошей.

Фанатична відданість своїм ідеям дозволяє Тамілі стати хорошим бізнесменом. Дівчина схильна до ризику, може поставити на карту все, що має, не пасує перед труднощами і не засмучується через поразок. Невдачі лише змушують цю жінку рухатися вперед з новими силами.

Здоров’я

Таміла — володарка міцного здоров’я. У дитячому віці вона може страждати від хвороб, пов’язаних з підвищеною емоційною збудливістю. У дорослому ж віці будь-які захворювання оминають цю жінку. Єдине, на що їй варто звертати увагу — це стан жовчного міхура.

Любов і шлюб

Таміла володіє красивою і ефектною зовнішністю. Дівчина вишукана і витончена, що привертає до неї безліч шанувальників. Вона обожнює компліменти, цінує красиві залицяння, намагається завжди бути в центрі уваги, любить, коли її виділяють серед інших жінок. Ця дама дуже розбірлива в чоловіках, звикла бачити лише їх недоліки, тому завоювати її серце буває дуже непросто. В глибині душі Таміла мріє про казкового принца, вірить у справжню любов. Щоб завоювати серце цієї дівчини, необхідно мати гарну освіту, бути забезпеченим, мати вишуканими манерами і вміти красиво залицятися.

Таміла цікава дівчина, вона вміє подобатися чоловікам, але поводиться з ними дуже обережно й обачно

Майбутнього чоловіка Таміла вибирає дуже довго. Вийшовши заміж, вона стає мудрішою і надійною дружиною. Дівчина завжди готова підтримати свого коханого, допомогти йому справитися з труднощами. В шлюбі Таміли панує рівноправність, а всі питання вирішуються спільно. Ця жінка не здатна на зраду, вона цінує взаєморозуміння і довірчі відносини в родині.

Таміла відмінна господиня, яка вміє чудово готувати і утримувати будинок затишок і порядок. В її оселі кожен відчуває себе комфортно, вона обожнює гостей і великі свята. Ця жінка дуже любить своїх дітей, часом дозволяючи їм занадто багато. Вона забуває про строгості, тому дитина Таміли часто є розбещеним і некерованим. Зате у відповідь вона отримує безмежну любов і повагу.

Таблиця: сумісність імен

Хороша сумісність Погана сумісність
Таміла зуміє побудувати гарні відносини з:

 • Олександром;
 • Андрієм;
 • Глібом;
 • Дмитром;
 • Йосифом;
 • Максимом;
 • Ренатом;
 • Родіоном.
Дівчині краще не зв’язуватися чоловіками по імені:

 • Антон;
 • Ібрагім;
 • Короп;
 • Петро;
 • Роман;
 • Станіслав.

Інтерпретація значень кожної букви в імені Таміла

Букви в цьому жіночому імені несуть такі значення:

 • Літера «Т» характеризує людину як творчу, інтуїтивну особистість, здатну тонко сприймати навколишню дійсність. Також йому властиві пристрасність, чуттєвість і милосердя.

  Літера «Т» на початку імені наділяє людину енергійністю, діяльністю, прагненням до різноманітності в житті
 • Буква «А» наділяє активністю, сильним духом, яскраву зовнішність і якостями лідера. Така людина прагне до активного життя, не звик підлаштовуватися під оточуючих. Повтор літери «А» характеризує людину як надто відкритого і витрачає час даремно.
 • Буква «М» присутнє в іменах сильних, допитливих і чуйних людей. Такі піклуються про оточуючих і прагнуть все спробувати на власному досвіді.
 • Буква «І» символізує наявність хорошої фантазії, живого розуму і проникливості. Така людина намагається жити в гармонії з навколишнім світом, добрий і м’який з людьми.
 • Буква «Л» наділяє особистість творчими здібностями, умінням розташовувати до себе людей.

Таблиця: відповідність імені Таміла

Планета Венера
Стихія Повітря
Знак зодіаку Терези
Колір Коричневий
Число 5
Камінь Сердолік
Метал Ртуть
Тварина Рись
Рослина Береза
День тижня Середа
Час року Осінь

Характеристика імені відповідно до пори року, в якому народжена людина

Весняна Таміла має непередбачуваним, але оптимістичним характером. Вона дружелюбна, комунікабельна і відкрита для всього нового. Дівчина не здатна на зраду, цінує і поважає близьких, намагається жити згідно з моральними принципами.

Таміла, народжена в літній період, наділена сором’язливим і сором’язливим характером. Вона володіє привабливою зовнішністю, користується популярністю у чоловіків, цікава у спілкуванні, різнобічно розвинена, але їй буває досить складно почати розмову з малознайомою людиною. Вона дуже вимоглива до людей, при цьому погано розбирається в них.

Восени народжуються дівчата, що володіють різноманітними характерами. Одні можуть бути замкнуті і нетовариські, інші — рішучі і життєрадісні. Загальним у осінніх Таміл є їх прагнення жити згідно з моральними цінностями.

Осіння Таміла має непогану сумісність з представниками сильної статі різних типажів

Зима нагороджує Тамилу розважливістю, дипломатичністю і мрійливістю. Але, крім цього, дівчина буде мати розважливим і надто вразливою вдачею. Вона всіма силами буде намагатися реалізуватися в суспільстві, часто забуваючи про сім’ю та особистому житті.

Відомі особистості, що носять ім’я Таміла

Серед знаменитих жінок, що носять ім’я Таміла, можна згадати народну артистку РРФСР Тамилу Агамирову, лауреата Державної премії в галузі мистецтва Тамилу Ширалиеву, а також радянську гандболистку Тамилу Олексюк.

Таміла енергійна, комунікабельна та цілеспрямована особистість. Її головним пороком можна вважати надмірний егоїзм. Однак він не заважає дівчині домагатися своїх бажань, будувати блискучу кар’єру і створювати міцну і дружну сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *