Значення імені Арсеній

Арсеній – красиве і звучне ім’я. В даний час мода на старовинні імена повертається, і популярність імені Арсеній зростає. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Арсеній.

Коротка характеристика імені

Ім’я Арсеній використовується не тільки в українській мові. Походження його з Давньої Греції дозволяє перевести Арсеній як дорослий, відважний. Що означає – Хлопчик матиме такі важливі риси характеру, як геройство і хоробрість, а також фізичну силу, яку дарує природа.

Протегує чоловікам з цим ім’ям преподобний Арсеній Комельский, виходець із знатної сім’ї, який відмовився від титулів, звань і багатства і присвятив себе богослужінню. Він став жити в обителі Святої Трійці, вів праведне життя, надалі його вибрали ігуменом монастиря. Але йому ця почесть не сподобалася, і він усамітнився в келії в Шилегонському лісі.
До добросердого старого ходили за рекомендаціями і допомогою, а після його смерті на могилі відбувалися чудеса виліковування від різних хвороб. Іменини власники цього імені можуть відзначати в один із днів, найбільш близько розташованих до дня народження хлопчика.

Планетами покровителями для хлопчика на ім’я Арсеній стануть місяць і Меркурій, краща пора року-весна, а важливі питання вирішуються в середу. Щасливі кольори – синій, коричневий і червоний. Це ім’я – відмінний вибір для дітей, народжених під знаками риб і близнюків.

Значення імені Арсеній розкривається тотемними тваринами і рослинами. Протегують йому ластівка і гагара. Ластівка — символ покаяння і нового життя, в християнстві вона уособлює воскресіння і безмежну батьківську любов. Гагара – символ нових потенціалів, які даруються людині для втілення в життя бажань і мрій. Вона дарує надію і життєрадісність.

Рослина тотем – ірис і ясен. Ірис, згідно з християнським віросповіданням, уособлює скорботу по синові Діви Марії, це символ чистих думок і цнотливості. Ясен — древо родючості і довгих років життя. Для дитини і чоловіка воно несе твердість духу і впевненість в собі, мужність і силу. Обов’язково потрібно мати талісман з цього дерева вдома.

Камені для Арсенія – аметист і яшма. Аметист оберігає від злих намірів, дарує позитивний настрій, уберігає від серцевого болю, знімає занепокоєння. Яшма служить захистом від недоброго, живить цілющою енергією і допомагає в любовних справах. Прикраси з цим каменем стануть відмінним оберегом Сіни.

Повне ім’я звучить Арсеній, а ласкаво цих хлопчиків можна називати Арсюша, Арсюшка, Арсеня, Сеня, Сенечка, Арсенечка, Сенька, Арсен, Арсенька, Арсюшенька.

Значення імені Арсеній

Таємниця імені розкривається по пори року, коли народився хлопчик. Так зимові Сені активні і сміливі, вони завжди домагаються бажаного. Весна дарує власникові цього імені працьовитість і розважливість, літо допоможе в кар’єрному зростанні. Йому постійно допомагатимуть батьки, направляти хлопчика. Осінні Арсенії воліють продовжувати справу своїх батьків.

Характер

Незважаючи на такий мужній переклад, Арсеній має дуже м’який і поступливий характер, він не любить зайвої уваги до своєї персони і має тонку душевну організацію. Спокійний і романтичний, легко ображається і стає замкнутим. Довго забуває образи і важко переносить невдачі. Критичні зауваження на свою адресу він абсолютно не сприймає, не любить, коли над ним жартують.

Сенечка надзвичайно впертий, ця риса допомагає йому досягати поставлених цілей, часом навіть він через свою впертість і страждає. Ця характеристика і заважає Сені, направляючи не по тій дорозі, де його чекає успіх. Йому не дістає лідерських якостей, твердості і марнославства, тому заявити про себе Сеня навряд чи зможе.

До намічених цілей йде неквапливо, але наполегливо, завдяки прекрасним розумовим здібностям і старанності, завжди досягає бажаного. Любить займатися, накопиченими знаннями вміло маніпулює. Відрізняється високою відповідальністю, патологічною чесністю, разом з тим скромністю і браком ініціативності.

Схильний до меланхолії, часто сумує і хандрить. Оптимізму йому не вистачає. І є небезпека того, що Сенічка піде в свій внутрішній світ і відірветься від реальності. У дитинстві Сені потрібно прищеплювати такі якості, як завзятість, рішучість, це поряд з чуттєвістю і душевністю допоможе йому реалізуватися в дорослому житті.

Прив’язаний до батьків все життя. Арсен просто ідеальна дитина, слухняний, старанний, головний мамин помічник. Навіть складний пубертатний вік він переступить без труднощів. У навчанні йому подобаються гуманітарні науки, вчителі його люблять і хвалять. Взагалі, він володіє даром розташовувати людей, маніпулювати іншими і активно застосовує свої здібності на практиці.

З ровесниками ладнає добре, незважаючи на те, що він завжди має свою особисту думку з будь-яких питань, і він її абсолютно не приховує. У дитячому віці варто звернути увагу на те, щоб навчити дитину контролювати свої емоції. Оскільки образливість і настирливість – це ті риси, які малюк пронесе через все життя.

Доля

Доля у Арсенія хороша, він завжди домагається своїх цілей. Обдарований хлопчик виростить в справжнього чоловіка. Слід тільки розуміти, що для Арсюши не буде заборонених методів досягнення бажаного, він вважає, що будь-які засоби хороші. А плани у цього чоловіка завжди грандіозні.

Ще одна характеристика, яка впливає на життя Сенічки, висока пристосовність до обставин і будь-яких умов, в тому числі і несприятливим. Багато хто може рятувати, а Сеня буде йти вперед.

У сімейному житті і любові ця людина довго буде шукати себе. Його чекають численні короткострокові романи, розчарування, розставання. Всьому виною його недовірливість і скритність, а також боязнь брати на себе відповідальність. Але це не стане перешкодою до того, що рано чи пізно Сеня зустріне свого людину, стане чудовим чоловіком і батьком, створить міцну сім’ю, і буде щасливий у шлюбі.

Любов

Сором’язливість і невпевненість в собі заважають Сенічці легко знайомитися з жінками. Щоб зробити крок на користь відносин, йому важливо дізнатися людину, звикнути до нього. Але жінок приваблюють його якості – душевність, тендітність, ніжність, чуйність, тому він завжди буде користуватися успіхом у протилежної статі. Важливо, щоб його жінка була чуйна і делікатна.

До створення сім’ї Арсюша підходить з усією відповідальністю, швидше за все, на шлюб цей чоловік зважиться пізно. Ранні стосунки і необдумане одруження-це не про Сеню. Він тривалий час придивляється до жінки, оцінюючи її духовну і фізичну красу, і лише потім приймає рішення.

Сеня ніколи не зв’яже своє життя з жінкою грубою і неінтелігентною. Також Арсен не прихильник розлучень, якщо він розчарується в жінці і розлучиться з нею, то такі відносини складуться не скоро. У сім’ї не прагне головувати, легко ставиться до того, що дружина буде приймати рішення. Особливого господарського завзяття від неї не вимагає, допомагає дружині з дітьми.

Назвати його ідеальним сім’янином складно, він більше часу проводить, живучи в своєму світі. Побутові турботи не особливо цікавлять Сеню. Незважаючи на те, що вдома чекає хороша дружина, він все життя буде звертати увагу на інших жінок. Хоча від дружини свої захоплення він буде ретельно приховувати. Але це необхідно власникові імені Арсеній для того, щоб зайвий раз самоствердитися.

Вдалий шлюб Сєню чекає з жінками на ім’я Анастасія, Галина, Олександра, Людмила, Лариса, Любов, Софія, Ольга, Марія. Відносини з Веронікою, Лідією, Оленою, Інною, Уляною, Веронікою і Ксенією можуть не скластися.

Кар’єра

Арсенію дуже важливо, щоб його праця була високооплачувана. Тому він не вибере професії з маленькою оплатою праці. У гонитві за грошима, він забуває часто про професійний комфорт, і може працювати в будь-яких умовах. Багата уява допоможе йому досягти висот у такій діяльності, як архітектура, журналістика, дизайн, художнє справа, стилістика, адвокатура, медицина, викладання.

З Сенечки може вийти хороший психолог, чуйний вихователь, грамотний фінансист або бухгалтер, досвідчений юрист. Є сенс пов’язати своє життя з церквою. За характером ця людина не прагнути лідирувати в роботі. Він відмінно здатний організувати будь-яку справу, тому легко досягає кар’єрних висот.

Важливо, що Сеня, маючи багату фантазію, вільно реалізує власні проекти, його одержимість створити нове допомагає йому рости. Це відмінна якість для керівника, застою в роботі його колективу ніколи не буде. З ним цікаво прагнути до результату і осягати нове.

Ділова хватка допоможе досягти результатів у бізнесі. Але при цьому власники імені Арсеній не прагнуть зайняти керівні пости і реалізувати свої плани у власній справі. Цьому заважає недолік честолюбства, наполегливості. А для роботи фізичної Сенічка занадто ледачий, тому він швидше вибере професію, де будуть потрібні уважність, точність і копіткість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *