що означає ім"я марина

Значення імені Марина

Ім’я Марина дає жінці свободу, норовливість, чарівність морської стихії. Походження імені від латинського Маріус дозволяє перевести його, як морська. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Марина.

Коротка характеристика імені

Головною покровителькою Марини є Марина Антіохійська, вона жила в 3 столітті, народилася і виховувалася батьками-язичниками, які 15 років видали її заміж. Незважаючи на це, вона всією душею прийняла християнство, і не відмовилася від своєї віри навіть під тортурами. Зрештою, Марина була страчена, як і всі її послідовники. Ще однією покровителькою цих жінок може стати Марина Сирійська, яка понад півстоліття прожила в печері в молитвах.

За церковним місяцеслову, дівчата з цим ім’ям можуть відзначати іменини кілька разів на рік, 3 березня, 18 липня, православний календар містить відомості про наступні дні ангела – 13 березня і 30 липня.

Значення імені Марина визначається зодіакальним гороскопом і талісманами. Цим ім’ям можна називати дівчаток, народжених під знаком Риби, воно принесе удачу. Протегує жінкам Місяць і Венера, надаючи жіночність і загадковість, колір – морський, зелений ідеально підходить для Марин.

Найвдаліша пора року—зима, а важливі події відбуваються, як правило, по четвергах. Рослина-тотем – лілія, дарує довіру, чистоту і одночасно могутність і велич. За легендою, ця квітка виросла зі сльози Єви, вона потрапила на землю, коли та покидала рай. З тварин Марину обрегає морський коник і форель.

Морський коник – символ руху, цілеспрямованості, вірності ідеалам. А форель дарує мудрість і активність. Кращі прикраси для Марини – з перламутром і чорним опалом. Перламутр допомагає зберегти світ і спокій, лікує нервову систему, відповідає за гарний настрій, дає енергію для життя. Чорний опал оберігає від страхів і загострює інтуїцію.

Цей дуже рідкісний камінь володіє високою енергетикою. Для повної віддачі сили він повинен бути подарований або дістатися власниці у спадок. Варто пам’ятати, що чорний опал не терпить брехні і лицемірства, він піде від такої господині.

Повне ім’я звучить Марина, а Ласкаво дівчат можна називати Маринка, Марішка, Мариночка, Маріша, Рина, Ринуля, Марочка.

Значення імені Марина

Жінок з ім’ям Марина відрізняє яскравий темперамент. Вони завжди розкуті і самовпевнені, сміливість-головна риса їх характеру. Марішка люблять увагу і намагаються її домогтися. Разом з тим, вирішувати ці жінки воліють все самостійно, і часто для них самотність – єдино вірний вихід для того, щоб зберегти свою гордість.

Характер

Характер Марин відрізняється імпульсивністю, вони легко збудливі, нетерплячі, товариські. Таємниця імені полягає в тому, що воно містить в собі якусь загадку. На перший погляд характер двоїстий, власниці цього імені здійснюють вчинки, які важко передбачити і пояснити. Цьому виною емоційна і психічна нестійкість.

Гордість, поривчастість, образливість, готовність вибухнути в будь-яку хвилину часто заважають спокійно жити і спілкуватися, любов може перерости в лічені хвилини в ненависть. Прямолінійно говорить те, що думає, в очі, не терпить пліток і слів за спиною. Разом з тим, нерідко її думка відрізняється від думки більшості. В чужі справи воліє не втручатися.

Перше враження Мариночка справляє, як відкритий і щирий чоловік, що означає для оточуючих, з нею легко спілкуватися. Це помилка, насправді, скритність заважає їй бути відвертою.

В ній присутня частка зарозумілості, Марина дуже високої думки про себе. Незважаючи на зовнішню рівність і привітність, вона рідко буває з кимось душевно близька.

Цій жінці властиво замикатися на собі, особливо, коли справи йдуть не так, як їй хочеться. Чорних смуг в її житті буде чимало, але душевні страждання дозволяють їй жити. Вона просто не може без цього, в іншому випадку життя здається прісним, і Марішка сама створює собі проблеми. За характером меланхолік, її часто наздоганяють депресивні стани.

Марочка вміє добре маніпулювати людьми, і часто її друзі – всього лише інструмент в умілих руках для досягнення цілей. Вигода для себе на першому місці, тому у неї мало близьких подруг. З труднощами справляється погано, часто пасує перед ними. Може образити людину, але, незважаючи на свою образливість, швидко остигає і забуває про погане.

Здається, що її життям правлять емоції, але це не зовсім так. Вона вміє з ними справлятися, заздалегідь обмірковує вчинки, міркує розсудливо, перш ніж зробити крок, все ретельно зважує. Тримає долю в своїх руках. Особисте щастя ніколи не упустить, строго стежить за своїми вчинками і не піддається миттєвим імпульсам. Слабкість – це не про Марину!

Доля

Складно передбачити, яка доля чекає володарку цього морського імені. Повністю зрозуміти Мариночку не може ніхто, навіть вона сама. Ця жінка може прожити довге спокійне життя або яскраве, запам’ятовуєче, наповнене натхненними вчинками. Сильний характер дозволяє залишатися загадкою для інших людей.

Характеристики імені в плані долі такі, що Марішка не просидить в чотирьох стінах ні дня, їй потрібне спілкування. Воліє з дитинства чоловіче суспільство, де може проявити живий розум і високий інтелект. В юності дівчинка вчиться контролю над емоціями, але їй завжди властива зміна інтересів. Цілком можливо, що через кілька років навчання вона зрозуміє, що предмет – не її, і почне освоювати нову спеціальність.

Для Риночки важливо проявити свій творчий початок, в цьому сенс її життя. На долю впливає те, коли народилася дівчинка. Успіх у кар’єрі чекає зимових жінок, які володіють проникливістю і цілеспрямованістю, але в особистому житті вони здатні проявляти характер і влаштовувати сцени.

Народжена навесні, Марішка—дівчина загадкова, що обожнює світ мрій і ілюзій. Що нерідко призводить до депресій і розчарувань. Літні жінки відкриті і товариські, вони легко знаходять своє покликання. Для чоловіків така жінка – просто богиня. Марина, що з’явилася на світ восени, серйозна, спокійна. Справляється легко з усіма складнощами, цінує і знає себе. Зустрічає ідеал свого чоловіка, з яким створює відмінну сім’ю.

Любов

Маришка з дитинства оточена чоловічою увагою, вона рано осягає таємниці чоловічої сутності, в цьому їй допомагає інтуїція. Володіючи особливим шармом і природним магнетизмом, вона ніколи не буде одна, шанувальники оточують цю жінку постійно. Спочатку Марина не дуже прагне до заміжжя, вона приходить до цього з часом.

Вибирає Марочка чоловіків харизматичних і заможних, які здатні оточити її любов’ю і турботою. Вимоги до партнера пред’являє високі, але і сама готова для нього зробити все можливе. Різку негативну реакцію викликає неповагу до себе, хамство, це може привести до розриву відносин.

Дружину Марини варто розуміти, що вона ніколи не відмовиться від активного життя. Це не та людина, яка присвятить себе повністю господарству і дітям. Одноманітність і побутова рутина – ще одна причина, яка може зруйнувати сім’ю. Хоча на кухні творить ця жінка натхненно, вражаючи домочадців і гостей кулінарними шедеврами.

Дітей любить, але вихованням займається з лінню. Може активно брати участь у їх житті і приділяти їм максимум уваги, а іноді повністю пускає все на самоплив, і залишає дітей без нагляду. Наскільки міцна буде сім’я, впливає і ім’я потенційного партнера.

Ідеальні відносини у Марішки можуть скластися з Макаром, Трохимом, Борисом, Гордієм, Дмитром, Ігором, Миколою. Гарна пара буде з Анатолієм, Марком, Семеном, Костянтином, Павлом, Віктором, Віталієм, Сергієм, Євгеном, Ельдаром, Климом. Але ризикувати і пов’язувати життя з Владиславом, Савелієм, Ярославом, Артуром, Олегом не варто, щоб уникнути розчарування.

Кар’єра

Головна сильна якість власниці імені Марина—цілеспрямованість. Вона завжди впевнено йде до своєї мети, домагаючись бажаного. З шляху збити її дуже складно, що дозволяє в кар’єрі досягти великих висот. З Мариночки вийде відмінний керівник, який працює за строго наміченим планом і домагається результату. Вона не боїться брати на себе відповідальність і відмінно з нею справляється.

Успіх чекає Марішку і в творчих професіях. Вона може спробувати себе в кіно або театрі, де обов’язково отримає визнання. Сфера мистецтва – не єдине, що її приваблює. З Марини вийде хороший інженер або лікар, журналіст або вчений. Прагнення бути на виду і постійно розвиватися допоможуть в кар’єрі. Крім того, ця жінка швидко обростає потрібними знайомствами.

Головними мотиваторами в роботі стають фінансова незалежність і слава. Але що стосується відкриття власної справи, займатися цим Марині не рекомендується. Справа в тому, що це імпульсивна людина, а в бізнесі потрібні дещо інші якості – жорсткість, цинізм, чуття, яких Мариночці не дістає. Тим не менш, вона легко організовує робочий процес і вміє лідирувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *