що означає ім'я артем

Значення імені Артем

За популярністю ім’я Артем в даний час займає лідируючі позиції, воно входить в топ-5 найпоширеніших чоловічих імен. Причина проста, це красиве і звучне ім’я дає своєму власникові масу унікальних характеристик. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Артем.

Коротка характеристика імені

Значення імені Артем пояснюється його походженням. Воно утворене від давньогрецького Артемій, що означає в перекладі неушкоджений, безпечний. Це людина з ідеальним здоров’ям. Звучання імені має великий вплив на склад характеру людини. Протегує чоловікам з цим ім’ям Артемій Антіохійський, великомученик і воєначальник.

Іменини Артем святкує 12-13 листопада, 12 травня, 6 липня, 17 січня, 26 лютого, 6 квітня. При цьому 6 липня день пам’яті Артемія Веркольського, сина селян. Він був обраний Богом за свою слухняність і лагідність, прийняв смерть в 13 років від удару блискавки, а його мощі зберігалися в церкві. 2 листопада згадують великомученика Артемія, який був обезголовлений за віру.

Вибираючи ім’я для хлопчика, варто знати астрологічну символіку, яка впливає на характер людини. Ці ім’ям варто називати хлопчиків народжених під знаком Лева і Терезів, це принесе в житті удачу. Для них ідеальним днем стане п’ятниця, а благополуччя принесе осінь. Протегує цьому імені Венера і сонце. Щасливі кольори – червоний, блакитний, коричневий.

Тварина талісман для Теми – цвіркун. Це символ домашнього затишку і благополуччя сім’ї, довіри і взаєморозуміння. Такі якості дуже цінує володар цього імені. Тотемні рослини – горобина і хризантема. Горобиновий амулет стане відмінним захистом сім’ї, він приверне удачу і везіння. А хризантема поверне душевний спокій і молодість.

Кращі камені обереги для Артема — яшма і берил. Яшма дарує енергію і сили, очищає від злих думок і негативної енергетики, допомагає знайти позитивний настрій. Берил-рідкісний камінь, який допомагає знайти в цьому житті своє призначення. Це камінь філософів, він дає сили долати перешкоди і йти вперед, а також посилює комунікабельність.

Повне ім’я, яке використовується в даний час, Артем. А ласкаво малюка можна називати Артемко, Тема, Темка, Темочка, Темич, Артемочка, Темушка.

Значення імені Артем

Значення імені Артем в більшій частині залежить від часу народження людини. Таки зимові хлопчики на ім’я Артем відрізняються працьовитістю. Вони люблять подорожувати і мріють побачити світ. Теми, народжені взимку, дуже педантичні, все роблять повільно, але дуже грунтовно. Весна дарує людині волелюбність. Весняні чоловіки виконавчі і відповідальні, але іноді надмірно дратівливі.

Чоловіки, народжені влітку, все своє життя будуть планувати. Це не лідери, але дуже незалежні люди, які вміють бути добрими і чуйними. Осінні Теми – мрійники і фантазери, творчі особистості. Вони шукають себе, і у них це дуже добре виходить, оскільки такі люди наділені цілеспрямованістю і розважливістю, що значить, вони не стануть ніколи робити необдумані вчинки.

Характер

Артем в будь-якому віці—зразок вражаючої розсудливості і спокою. При цьому він веде активний спосіб життя, любить розвиватися, прагнути до самопізнання. Цей хлопчик має дивну здатність маніпулювати людьми, але робить це настільки тонко і вміло, що оточуючі навіть не здогадуються про це. Темік—природжений лідер, але ніколи не виставить напоказ свої якості.

До всіх справ Артем підходить з властивою йому допитливістю, все ретельно вивчає, нічого не робить швидко. Наполегливо йде своєю дорогою, на інших не орієнтується, трудиться і домагається свого. Ця наполегливість допомагає йому в досягненні цілей, він має на все свою думку, яку з успіхом відстоює. Ця життєва принциповість багатьох людей дратує, а в інших викликає повагу.

За зовнішнім спокоєм ховається амбітна особистість, яка прагне бути лідером у всьому. Але він ніколи не покаже, що хоче зробити кар’єру і жадає визнання і успіху, заради чого готовий навіть проявити жорстокість. Ця людина вміє дружити і цінує дружбу, вміло зберігає чужі таємниці. Але заради інших він не відступиться від своїх інтересів, на першому місці у Теми власне благополуччя.

Це прихований егоїст, який має почуття власної гідності, і плекає своє его. Образливий, довго пам’ятає тих, хто дозволить собі його образити. Якщо підвернеться зручний випадок, обов’язково нагадає про це. По натурі філософ, любить відкривати нове, шукає вражень. Дуже прив’язаний до батьків і спілкується з ними постійно.

Прямолінійність і загострене почуття справедливості не завжди корисні, в деяких випадках правду можна не висловлювати, але Артем на це не здатний. Це захисник слабких, але дружити намагається з хлопцями постарше. Доброзичливий і уважний, легко знаходить контакт з людьми. З дитинства оточений дівчатами, яких приваблює його галантність і джентельменскі якості.

Будь-які конфлікти намагається вирішити словом, він не стане вплутуватися в фізичні розбірки, скоріше, виступить дипломатом. З віком стає більш незалежним, йому не подобається зайва опіка, не виносить тиск. Неагресивний, але злопам’ятний. Наполегливість і сумлінність дозволяють йому будь-яку справу завершити з успіхом.

Доля

Дорослий Артем всі свої позитивні якості збереже на все життя. Він поступово перетвориться з врівноваженого чоловіка, який всі свої починання буде доводити до кінця. Його складно збити зі шляху, по якому він йде. Це доброзичлива людина, любить спілкуватися, володіє твердою волею.

Тема вміло розпоряджається своїми даними, реалізує лідерські задатки, маніпулює людьми для досягнення своєї мети. Він завжди твердо знає, чого хоче від життя, може логічно пояснити свої бажання. Це робить його долю легкою, фортуна часто виявляється на його боці.

Сім’ю заводить в зрілому віці, коли знайде свою єдину. Це обов’язково буде красива доросла жінка, яка зуміє створити домашнє вогнище. З Артемки вийде прекрасний сім’янин, якого люблять дружина і діти, привітний господар і завзятий мандрівник. У нього виходить поєднувати улюблену роботу, сім’ю і пристрасть до пізнання нового.

Любов

Стосунки з протилежною статтю у Артема складні, короткочасні романи змінюються один одним. Це відбувається тому, що сам він веде дуже активний спосіб життя, постійно метається і здійснює часто необдумані вчинки. Жінки тягнуться до нього, але Тему важко зрозуміти. Найчастіше винуватцем розставань стає сам Темочка, оскільки легко коїть зради, і не намагається навіть це приховати від своєї пасії. Принаймні, в молодості він не цінує відносини.

Дорослішаючи, він заспокоюється і залишає життя ловеласа, але самозакоханість залишається з ним до кінця. Переростаючи в чоловіка, повноцінну і відповідальну людину, Артем стає обов’язковим і виконавчим. Це просто зразок чесності і почуття обов’язку. Тема змінюється, зустрівши свою жінку, і перетворюється на відмінного сім’янина.

Після створення сім’ї та народження дітей він стає зразковим чоловіком і батьком, якому будуть навіть заздрити інші. Для нього це продуманий крок, жінка для Теми повинна бути м’яка і любляча, яка поступиться йому пальму першості в сім’ї. Він не переносить, коли на нього тиснуть або піднімають голос.

Артем все життя буде користуватися успіхом у жінок, але сім’я для нього встане на перше місце. Він за всяку ціну буде її зберігати, особливо після того, як у нього з’являться діти. Темочка – відмінний господар, він буде допомагати дружині, а часто і сам стане готувати і радувати друзів і близьких кулінарними шедеврами. Двері його будинку завжди відкриті.

Вдалими стануть стосунки теми з жінками на ім’я Тамара, Анна, Лариса, Людмила, Ірина, Світлана, Катерина, Марія. Варто обережніше бути з дамами на ім’я Ольга, Юлія, Наталія, Віра, Олена, Тетяна, Марина. Не варто пов’язувати своє життя з Олесею, Маргаритою, Ксенією, Інною, Діаною, Оленою.

Кар’єра

Відмінні якості лідера дозволять стати Артему діловою людиною і принесуть успіх в будь-якій області, яку він вибере. У кар’єрі він знайде задоволення своїх амбіцій, важливо, щоб діяльності приносила йому хороший дохід. Досягти успіху Артемка може як у творчих професіях, так і фізичній роботі.

Теми довго шукають себе, і часто не затримується надовго на одному місці. Але після того як він знайде те, що приносить йому задоволення, Артем осяде там надовго. Ця людина може виконувати будь-яку роботу, що вимагає ретельності і уваги, навіть важка фізична праця його не зупинить.

З Теми вийде відмінний керівник. Він реалізує тут лідерські якості, буде потрібно розуміння, що для отримання хорошого результату потрібна злагоджена робота всього колективу. Вміння маніпулювати людьми тут особливо стане в нагоді. До такого керівника всі підлеглі будуть ставитися з повагою і толерантністю.

Відмінний спосіб реалізуватися—Власна Справа. Він легко і активно просуває свої ідеї і втілює їх у життя. Тим більше що тиск Тема не переносить, і не потерпить влади над собою. Уміння аналізувати і розвинена логіка допоможуть йому стати успішним бізнесменом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *