уляна значення імені

Значення імені Уляна

Ім’я Уляна дарує своїй власниці дивовижну жіночність і м’якість, які природним чином поєднуються з твердістю і рішучістю. Разом ці якості дозволяють отримати гармонійну особистість, яка легко уживається в цьому мінливому світі. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Уляна.

Коротка характеристика імені

Говорячи про походження імені Уляна, варто згадати дві версії, за однією з якою Уля, в перекладі з латинської, означає кучерява, пухнаста. Воно походить від імені Юлія. За другою версією, відбувається ім’я від Іуліанія. Ці імена, незважаючи на схожість звучання, використовуються як самостійні форми.

Вперше жіноче ім’я з’явилося в 17 столітті, потім воно отримало більш широке поширення. Уляна в перекладі з латинської мови – щастя. Найбільшою популярністю воно стало користуватися в радянські часи, завдяки вождю в. І. Леніну, справжнє прізвище якого – Ульянов.

Найбільше поширення цього красивого імені для дівчинки отримали наступні зменшувальні ласкаві словоформи – Уля, Улечка, Улянка, Ульяночка, Улюшка, Ульянушка, Ульяша, Ліана, Лана, Ланочка, Лианочка, Уленька.

Значення імені Уляна визначається талісманами, які приносять їй удачу і щастя. Сприятливо вирішуються всі важливі справи у вівторок, а краща пора року для Улички – осінь. Дівчинка з цим ім’ям повинна носити талісмани з такими каменями, як лабрадор і Бурштин. Лабрадор – символ цнотливості і чистої любові, він посилює дар ясновидіння і пробуджує внутрішні сили людини, активізує розкриття талантів, надихає і допомагає у складних ситуаціях.

Силу цей камінь бере біля місяця, що означає, він підряджається в повний місяць. Прикраси з лабрадором варто залишати в ці ночі на підвіконні. Носити прикраси рекомендується людям творчим вже в зрілому віці, юних осіб він може підштовхнути на авантюри. Бурштин теж показаний до носіння творчим людям, він надає їм рішучості і впевненості в своїх силах, допомагає вийти з найбільш безвихідних ситуацій.

Янтар здатний вилікувати організм від недуг, повернути надію і втішити, захистити від врок. Найбільший вплив він надає в тому випадку, якщо обрамлений в благородні метали – платину або срібло. Кращі кольори для Улички—помаранчевий, сонячний жовтий, червоний. Протегують їй Плутон і Венера, стихія імені-вогонь. Це ім’я прекрасно підійде для дівчаток, народжених під знаками Лева і Скорпіона.

Тварина тотем – равлик, яка є символом циклічності подій, вічності. Багато культур шанують цю тварину, як уособлення процвітання і родючості. У європейських країнах молюск пов’язують з лінню і гріхом, але за часів Відродження равлику стали приписувати такі властивості, як скромність.

Протегують Уличці такі рослини, як клен і меліса. Клен уособлює духовність, красу, скромність і стриманість. Разом з тим він дозволяє розкритися почуттям, допомагає знайти душевну рівновагу, дарує впевненість у своїх силах та усуває негатив. Меліса наповнює організм енергією і заспокоює, збуджує почуття і оберігає від чаклунських чар, привертає фінансове благополуччя і нормалізує сон.

Метал-талісман – срібло, символ чистоти помислів, душевної краси, невинності, життєвої мудрості. Цей метал стане в нагоді Улі в процесі вираження своїх творчих здібностей, вбереже її від порчі і чаклунства.

Значення імені Уляна

Характер імені багато в чому залежить від пори року народження дівчинки. Зима приносить такі якості, як чуттєвість і м’якість, вразливість і замкнутість. Ця дівчинка буде занадто прямолінійною і чесною, важко переносить невдачі, легко впадає в депресію. Весняні Улічки відкриті і товариські, легко ставляться до життя, правда, їм не вистачає розсудливості і стабільності. Але доля їх балуватиме завжди.

Уля, народжена влітку, м’яка і добросердечна, безкорислива і чуйна. Але її чекають багато розчарувань в людях, яких вона переоцінює. Водночас, її оточуватимуть здебільшого хороші друзі, які не здатні на зраду.

Осінь дарує власниці імені розважливість і матеріалістичність. Ці жінки будуть йти напролом, домагаючись своїх цілей за всяку ціну. Прагматичні і розважливі, вони ведуть замкнутий спосіб життя, не підпускаючи близько нікого.

Характер

У дитинстві Улічка—невпевнена в собі дитина, легко дратується і всього боїться. Вона не любить компаній, намагається грати відокремлено, тримається відособлено. Малятко володіє загостреним почуттям відповідальності і справедливості, тому при необхідності завжди заступиться і підтримає інших. Коли Уля звикне до оточення, вона стає дуже товариською і веселою. Вражає її допитливість і щирість.

Ульянка має багато захоплень, при цьому кожну справу доводить до кінця. Поверховість їй не властива. Найбільше дівчинку захоплюють гуманітарні науки і творчі напрями. Улічка товариська і м’яка, що привертає до неї людей. Добродушність і наївність часто призводять до розчарувань, вона не може миритися з несправедливістю, і завжди кидає їй виклик, через що частенько страждає сама.

Відсутність марнославства, сильна воля, енергійність, дотепність – це риси характеру, властиві власниці імені Уляна. Вона не здатна на погане, і всі конфлікти намагається обійти або згладити. Талант проявляється у всьому, Уля дуже любить рукоділля. Лідерські якості їй не притаманні, вона намагається оточити себе такими ж відкритими і чесними людьми, з якими їй буде цікаво спілкуватися.

Критику переносить складно, вона викликає в ній невпевненість, потребує постійної моральної підтримки. Батькам важливо звернути увагу на те, що дівчинка хоче в житті домогтися, дати їй правильний напрямок, навчити посидючості, уважності.

Доля

Доросла Уляна залишається такою ж відкритою і довірливою, як в дитинстві. Характер її мало змінюється, вона вірить людям, вважаючи за краще не помічати їх недоліків, нікого не засуджує. Це сильна особистість, яка мужньо переносить всі перипетії долі. Заважає в житті їй прямолінійність, невміння підлаштовуватися, прямота суджень.

Доля жінки буде благополучною, оскільки володарку цього імені завжди будуть оточувати вірні друзі, від яких вона буде отримувати підтримку. А люблячі люди прийматимуть жінку такою, яка вона є. Прагматичність і реалізм іноді відступають, і Уля іноді стає слабкою і вразливою жінкою, яка потребує любові та турботи.

Любов

Уляна володіє природним даром залучати до себе людей, якесь таїнство і загадковість, які дарує жінці ім’я, притягують чоловіків. Хоча сама Улічка дуже скромна і сором’язлива, воліє залишатися в тіні.

Шанувальники часто вважають володарку цього імені холодною і неприступною. Насправді це не так, Уля жінка чуттєва і пристрасна, їй просто важливо довіряти чоловікові.

Шлюб – дуже важливий крок для Уляни. Вона однолюб, і дуже береже стосунки. Зустрівши єдину людину, вона буде ревно охороняти його, берегти, присвятить йому своє життя. Але на шлюб ця жінка не наважується дуже довго, вибираючи надійну і віддану людини. Вона довгий час не може взяти на себе відповідальність. Ця обережність не завжди рятує від помилки, і багато жінок виходять заміж двічі.

Складність у відносини вносить бажання Улічки командувати в будинку, в тому числі і чоловіком. Але створивши свою родину, Уля стає прекрасною вірною дружиною, яка твердою рукою веде господарство, любить дітей, займається їх вихованням ,облаштовує ідеальне гніздечко. Це гостинна господиня, ніжна, і терпляча дружина. Дуже ревнива, не готова ділити свого чоловіка ні з ким. Якщо дізнається про зраду, ніколи не пробачить і розлучиться.

Чоловік повинен оточити Улічку турботою і любов’ю, всебічно підтримувати її, не зневажаючи її свободу. Ця жінка і так ніколи не вчинить аморальний вчинок, а обмеження свободи вона сприймає важко. Важливе значення має сумісність імен, кращі відносини Уля може побудувати з Альбертом, Василем, Миколою, Максимом, Марком, Романом, Артуром. Складнощі в сім’ї очікують з представниками чоловічої статі на ім’я Дмитро, Єгор, Юлій, Тимофій, Мирон, Володимир.

Кар’єра

Розум і проникливість Уляни, вміння аналізувати допоможуть жінці в кар’єрі. Вона здатна бачити все в цілому, не обходячи приватне, дипломатичність і коректність дозволять їй стати хорошим керівником, у якого рідко будуть виникати конфліктні ситуації. Вона не прагне швидко піднятися по кар’єрних сходах, вважаючи за краще повільно йти до своєї мети. Любить сталість, тому не прагне знайти роботу, пов’язану з відрядженнями. Це її стомлює і дратує.

Працьовита і наполеглива, Уля тим не менш, не володіє такими якостями, як нахабство і егоїстичність, що часто заважає їй просуватися вперед. Але керівництво оцінить її відповідальність і старанність. Колеги і начальство поважає жінку, Улічка ніколи не візьметься за справу, в результаті якої на не впевнена.

Найкраще їй підійдуть такі професії, як художник, флорист, письменник, актриса, дизайнер. Добре підуть справи у Улічки в сферах медицини та педагогіки, фінансової діяльності, адвокатурі. Непросто буде Улі знайти себе у власному бізнесі, тому якщо у жінки немає команди однодумців, краще не пробувати себе в цій стезі. Але по натурі володарка цього імені – прекрасний організатор і хороший шановний керівник. За підтримки близьких і друзів, вона цілком зможе досягти висот і в реалізації своєї справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *