що означає ім'я регіна

Значення імені Регіна

Величаве і звучне ім’я Регіна має невелике поширення. Всі характеристики цього імені яскраво виражені у кожної його власниці. Яке ж значення імені Регіна?

Коротка характеристика імені

Незвичайне ім’я асоціюється з гордістю і величчю, навіть деякою часткою зарозумілості. І не дарма, ім’я Регіна перекладається з латині як царствена особа. Існує кілька версій походження імені. Одна з них свідчить, що воно призначалося для дівчинки в якості прихованого прислівники Діви Марії. Наприклад, Regina Angelorum перекладалося в Стародавньому Римі, як цариця ангелів.

Інша версія, за якою ім’я пішло з давньої Скандинавії, а точніше, вперше воно прозвучало в скандинавській міфології. Аналог імені Регін-Лейв, що означає сама кровожерлива войовниця-Валькірія. Ім’я своїй власниці дарує матеріальне благополуччя і аристократизм, наявність всякого роду талантів і духовні початку, визнання і красу. Предки вірили, що це унікальне ім’я приносить щастя і легку долю.

Іменини Регіна може святкувати тільки за католицьким календарем, протегує власниці його блаженна Регіна Протманн. Вона є засновницею Конгрегації Сестер Катерини Олександрійської. В православ’ї теж є мучениця з цим ім’ям, але при хрещенні, як правило, дається дівчаткам інше православне ім’я.

Ласкаво дівчаток можна називати Рега, Рига, Регінка, Регіночка, Гіна, Гіночка. Це ім’я прекрасно підходить дівчаткам, народженим під знаками Тельця, Козерога, Водолія або Близнюків. В цьому випадку в повній мірі розкривається характер.

Планета покровитель імені—Нептун, кращі кольори для жінки—морські і аквамарин. Щасливі дні, в які вирішуються важливі завдання – четвер і п’ятниця, а сприятливий час року – зима. По стихії ім’я відноситься до води, прикраси жінці варто вибирати з платини, з такими каменями, як аквамарин і топаз.

Число душі – 9, це означає, що Регіни – дуже сильні особистості. Іноді вони здатні переоцінювати свої можливості, у них висока самооцінка, але в той же час жінки з цим числом імені дуже влюбливі романтичні натури, які можуть вести себе вітряно або розчинятися в улюбленому чоловікові.

Значення імені Регіна

Ім’я Регіна дає жінці царствений характер, тому назвати її характер простим неможливо.

Характер

Гордість і самолюбство виражається ще з дитячих років. Вже в дитячому саду Региночка показує свій характер, вередує і свариться з іншими дітьми. І бажання виділитися і відокремитися з роками не зникає, навпаки, дорослішаючи, Регіна навчиться оточувати себе тільки вигідними людьми. З іншими буде вести себе зарозуміло, пафосно, вважаючи нижче своєї гідності спілкуватися з ними на рівних.

Підлітковий вік переживає складно, всіляко показуючи свою індивідуальність. Їй важливо, щоб її помічали, захоплювалися нею. При цьому вона вміло маніпулює почуттями інших. Її життя – театр в прямому сенсі слова, де Регінка – головна героїня, і ніяк інакше. Непокірна і владна, вона не вміє і не вважає за потрібне приховувати свої почуття.

Якщо цій жінці потрібно, вона буде вести себе ідеально, підлабузнювати і прагнути сподобатися потрібним людям. І це у неї успішно виходить. Володарка цього імені має високий інтелект, відмінну пам’ять, гострий розум, які допомагають їй по життю стати прекрасним стратегом. Це приносить успіх у будь-яких починаннях. А зарозумілість допомагає після невдач підніматися як ні в чому не бувало.

По натурі Рега – холерик. Дуже імпульсивна, збудлива, швидко виходить з себе, якщо щось йде не за її задумом. Здається, що це людина з високими запитами, але часто нею рухає невпевненість в собі, яку вона нікому не показує. Незважаючи на важкий характер, життя Регіни завжди насичене і цікаве.

На першому місці у Региночки стоїть розум. Незважаючи на добре розвинену інтуїцію, вона нею практично не користується. Активна і агресивна, сильна і гнівлива, що часто шокує людей. Вважає себе найрозумнішою, має нестабільну нервову систему. До чоловіків відноситься прохолодно, навіть можна сказати байдуже.

Має схильність ідеалізувати чоловіка, тому часто бувають проблеми з пошуком партнера. Відсутність витримки говорить про те, що Рега намагається робити відразу кілька справ, зловити двох зайців. Спілкування їй необхідно, вона любить бути в оточенні приємних людей, але завжди вибирає друзів корисних для себе.

У цій дивовижній жінці переплітаються такі різнобічні риси характеру, як черствість, нетерпимість до інших з пишністю, граційністю й красою. Оскільки Регіна вміє себе піднести, їй нескладно триматися в суспільстві. Розумна, з розвиненою фантазією, почуттям гумору, вона сприяє собі.

Але при спілкуванні з Регіною варто пам’ятати, що вона з себе представляє насправді, і не піддаватися чарам, щоб не бути потім розчарованими. Оскільки Рега непомітно для людини змушує його робити те, що вигідно їй. Краще ставитися до її прохань спокійно і з гумором.

Доля

Талант притягувати до себе потрібних впливових людей дуже допомагає в житті Регіні, призводить до того, що її чекає успіх у всіх справах. Часто вона спрямовує свої сили на побудову кар’єри, Рега йде впевнено вперед і ніколи нікому не дозволяє руйнувати свої плани. Особисті та ділові відносини у неї ніколи не переплітаються, це вольова жінка ніколи не заведе службовий роман.

Почуття Регінка вважає слабкістю, вона не сприймає такої поведінки, і якщо піддасться спокусі, то на наступний день вважатиме за краще забути про цей момент. Рега ніколи не розчиниться в чоловікові повністю, не присвятить себе сім’ї. Тому її вважають розважливою і сухою дамою.

Доля у Регіни легка, вона спокійно йде по життю, отримує те, що хоче. Але в глибину своєї душі вона нікого не допускає. Вона для всіх залишиться таємницею, загадкою. Невезіння в особистому житті можливо, і воно викликане тим, що її важко зрозуміти і розгадати.

Любов

Любов у Регіни стоїть на другорядному місці, вона первісним завданням ставить побудову кар’єри. Тому шукати свого обранця вона буде вже у зрілому віці, коли зможе самостійно себе забезпечити і не залежати від чоловіка. Критерії, за якими Рега вибирає чоловіка, дуже високі. Інший раз вона сама не може пояснити їх.

Але чоловіковікам не варто заспокоюватися, коли вони удостоїлися уваги цариці. Оскільки в житті вимоги до чоловіка вона пред’являє не менші. За єдиний промах Регінка може просто розірвати відносини і розлучитися з чоловіком, викресливши його зі свого життя. У сім’ї воліє залишатися лідером, завжди схиляє чоловіка до своєї думки.

Гарною господинею не стане, не любить займатися побутом, намагається перекласти домашні справи на інших. З грошима звертається економно, практична. Для неї прати, готувати і забиратися – це принизливо, тому часто ці справи виконують домробітниці. Як правило, у Регіни народжується одна дитина, до виховання якого вона ставиться дуже відповідально. У неї малюк виростає справжнім інтелектуалом.

Шанувальників у Регіни чимало, вона не відчуває нестачі чоловічої уваги. Але більш теплі стосунки у неї складуться з Іллею, Дмитром, Іваном, Ярославом, Данилом, Всеволодом, Олександром Віктором. А ось з Володимиром, Сергієм, Юрієм відносини можуть бути складними.

Кар’єра

Навколо Регіночки завжди кипить життя. Її в першу чергу цікавить кар’єра, тому вона постійно вчиться і вдосконалюється, знайомитися з новими людьми, які можуть надати їй якісь послуги, вплинути, посприяти їй у справах. Як правило, і зручне місце служби вона отримує з чужою допомогою.

Робота як така її мало цікавить, але це мало хто знає. Оскільки Рега може вдало створити відчуття бурхливої діяльності, разом з тим, працювати за неї будуть інші, як умілий маніпулятор, вона успішно розподіляє свою роботу на інших. Їй підійде діяльність, пов’язана з маркетингом і рекламою, яка дозволить їй більше рухатися і спілкуватися з різними людьми.

Нерідко можна зустріти власниць цього імені в професіях, які традиційно вважаються чоловічими. З Регіни вийде хороший конструктор, інженер, можна спробувати себе в медичній діяльності або журналістиці. Власний бізнес не рекомендується заводити, відсутність витримки і спроба робити одночасно кілька справ не принесуть успіху.

При бажанні і роботі над собою, Регіночка може досягти висот в будь-якій області, список її інтересів досить великий. Хороші зовнішні дані дозволять їй спробувати себе в модельному бізнесі, а почуття смаку дасть шанс стати хорошим фотографом. Високий інтелект і розум будуть потрібні в такому напрямку, як розробка новітніх технологій.

Часто Регіна вибирає такі спрямованості, як хореографія і наукова робота. Будь-яка діяльність дається їй легко, оскільки вона в роботі відповідальна. Регінка досягає не тільки кар’єрних висот, їй важливо матеріальне благополуччя, реалізація, визнання і самоствердження, які їй дає її робота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *