Що означає ім'я Світлана

Характеристика імені Світлана

Світле і красиве ім’я Світлана користується любов’ю батьків дівчаток довгий час. За радянських часів так звали дочка Йосипа Сталіна, а широке застосування воно отримало після видання балади В. А. Жуковського-Світлана. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Світлана.

Коротка характеристика імені

Є кілька версій походження імені, по одній з них Світлана – це похідне чоловічого імені Світлан, воно дуже рідкісне і мало хто знає про його використання. За іншою версією, Світлана – похідна з двох слів. У слов’янській мові це світло і лан, що означає – благодатна земля. Переводять це ім’я як чиста, світла, світло землі.

Є і ще одна версія походження, за якою вважається, що Світлана – похідна грецької Фотинія – світло. Під цим ім’ям довгий час хрестили дівчаток, наречених Світами. Ласкаво власниць цього імені називають, Світла, Светик, Свєтуля, Світланка, Светулечка, Светуша, Світланочка, Лана, Ланочка, Гілочка.

Для жінки, названої Світла, покровителькою є преподобна Світлана Палестинська (Фотинія) або Світлана Самарянина Римська. День ангела 26 лютого-пам’яті Фотинії, яка вижила на потонулому кораблі і після цього стала вести подвижницьке життя. Іменини можна відзначати ще 2 квітня і 16 листопада.

Значення імені Світлана розкривається в тотемах і зодіакальному гороскопі. Цим ім’ям називають дівчаток, народжених під знаком Водолія. Планетами покровителями є Нептун і Меркурій, а стихія – земля. Світланці приносять удачу такі кольори, як синій і блакитний, зелений і коричневий, червоний. У суботу вирішуються вдало важливі справи, а зима-прекрасна пора року, що приносить Світику щастя.

Світланці потрібно носити прикраси з заліза – амулети, кільця. Цей метал символізує мужність і сміливість, він захищає жінку. Камені талісмани-чорний опал, гірський кришталь і яшма. Гірський кришталь приваблює любов і удачу, дарує душевну рівновагу і благополуччя. Він показаний людям, які мають високі розумові навантаження, оскільки сприяє підвищенню уваги і пам’яті. Допомагає позбутися невмотивованого страху і нічних кошмарів. Вважається навіть, що цей камінь загострює дар передбачення.

Яшма – камінь для життя, він підвищує настрій, дарує мудрість і скромність. Він використовується для лікування багатьох захворювань, здатний знімати біль, заспокоювати нерви, очищати внутрішні органи. Носить прикраси з яшмою має хороші здібності, завжди спокійний і захищений. Світланам більше підійде яшма зеленого і коричневого кольору.

Чорний опал – камінь любові, вірності, чуттєвості, співчуття, надії. Він приносить щастя і допомагає знайти спільну мову з людьми. Магічні властивості опала полягають в тому, що він захищає володаря від темних сил, пристріту.

Талісмани тварини для Светика—заєць, це неоднозначний символ. Він поєднує в собі такі суперечливі якості, як любов і плодючість, і боязкість, наївність. Він наділяє жінку такими якостями, як спритність і обережність, спритність і пильність. В слов’янство цей знак вважався еротичним символом, разом з тим, він завжди домагається своєї мети шляхом хитрості, заєць не любить трудитися.

Тотемні рослини – лілія і береза. Лілія – уособлення чистоти, досконалості, праведності. Потрійна лілія в християнстві символізує єдність трьох чеснот – надії, віри і милосердя. В геральдиці це символ вищої влади, дерево життя. Березу вважають символом смерті і воскресіння, добра і зла, слов’яни пов’язували з цим деревом світло і чистоту. Це дерево стоїть біля воріт, що відкриває шлях в небо.

Значення імені Світлана

Характеристики імені залежать в більшості випадків і від пори року народження. Світлана, народжена взимку, володіє такими якостями, як честолюбство і марнославство, владність і бажання блищати, бути в центрі уваги.

Це може обернутися тим, що Світла просто розгубить своїх друзів. Весна дарує власниці імені скромність, схильність до сумнівів, невпевненість в собі. Такі жінки часто відчувають труднощі в спілкуванні, вони живуть в дисгармонії з самими собою.

Літні Светочки відкриті й талановиті, вони легко знаходять мову з людьми, що їх оточують такі ж добрі і чуйні люди. Їх безкорисливістю часто користуються навколишні. Осінь надає характеру прагматичність і розсудливість, жінка, народжена восени, не володіє безмежною довірою, вона живе відокремлено, навіть замкнуто.

Характер

Енергетика у Светочки легка, вона рухлива і емоційна, життєрадісна і товариська. Живий розум дозволяє все схоплювати на льоту, але до навчання дівчинка відноситься поверхово. Світлана з дитинства поводиться непослідовно, під впливом емоцій, а не розуму. Своїх цілей домагається складно, але скрупульозно йде вперед, долаючи перешкоди. Просто так їй в житті нічого не дістається. Але відкритість, духовний початок, чистота помислів допомагають їй знайти сили.

Інтуїція у Світулі добре розвинена, і вона їй допомагає в складних ситуаціях знайти вихід. Пластичність дозволяє їй підлаштовуватися під обставини, разом з тим, прагнення бути в центрі, керувати, командувати підштовхують вперед. Нерідко у Світлани буває завищена самооцінка.

Власниці цього імені самостійні, працьовиті, вміють і люблять кокетувати, воліють чоловіче товариство. Вони рішучі і наполегливі, альтруїстичні, схильні до самопожертви. Разом з тим, нерідко пасують перед труднощами, і у важливих ситуаціях губляться.

Характер не особливо змінюється з віком, вони залишаються товариськими і добрими. Але програвати вони не вміють, і невдачі переносять важко. Доросла дівчина – самодостатня, вона забезпечує себе самостійно, і переконана, що, якщо хочеться отримати результат, краще зробити все самій.

Доля

Доля у Світулі така ж суперечлива, як і характер. Краса і товариськість не завжди допомагають влаштуватися в житті добре, оскільки занадто висока думка про себе багатьох відштовхує. Батькам важливо в дитинстві дати правильний напрямок для розвитку, розставити пріоритети.

На першому місці у Светочки духовність, тому чоловіка своєї мрії вибирає довго і ретельно. Природна чарівність притягує представників протилежної статі, нестачі уваги вона не відчуває. Це цікава людина, з якою завжди легко спілкуватися. Але доля буде до цієї жінки прихильна тільки в тому випадку, якщо вона навчиться не ставити себе вище за інших.

Світлані важливо навчитися грамотно керувати своїми емоціями, а це досить складно, підвищена емоційність заважає в складних ситуаціях. Світланка все життя залишається дівчинкою-загадкою, суперечливою, але привабливою.

Любов

Чарівна Світланка привертає до себе увагу, і не відчуває нестачі шанувальників. Але заміж не прагне, вона легко і ненав’язливо спілкується, фліртує, поки не полюбить одну людину. Вона вміє тримати інтригу, її життя покрита завісою таємниці, яка приваблює чоловіків-мисливців, охочих її розгадати.

Довірившись чоловікові, володарка цього імені змінюється. Вона розчиняється в ньому без залишку, стає чуттєвою, розкриває себе. Чоловік для неї має стати надійним партнером, за яким вона сховається від усіх неприємностей життя. Їй вкрай важлива довіра. У сім’ї Світланка стає берегинею вогнища, оточить теплом, увагою, любов’ю, турботою коханого.

Заради сім’ї вона часто готова пожертвувати кар’єрою. Світла турботлива мати, чудова господиня, вміє бути гнучкою і дипломатичною, її чоловік ніколи не відчує себе ущемленим в чому-небудь. Вона віддає кермо влади чоловікові, тим не менш, всі справи відбуваються під її негласним контролем.

Сім’я для Свєти–основа, будинок — її фортеця. Вона керується виключно інтересами сім’ї, створює комфорт, і часто навіть себе відсуває на другий план. Цій жінці важливо і матеріальне благополуччя, тому її чоловік повинен вміти забезпечити сім’ю. На будь-які пересуди вона не звертає уваги.

Необхідно при виборі чоловіка враховувати сумісність людей по імені. З Андрієм у Светочки складуться хороші стосунки, але йти до них ця пара буде довго. Зате потім вони зможуть жити в повній довірі і взаєморозумінні. З Сергієм може вийти відмінна пара, оскільки Сергій вміє слухати, що для Свєти важливо.

З Євгеном вийде чудовий дружній союз, хороша сумісність з чоловіками на ім’я Олег, Едуард, Юрій, Вадим, Олексій, Анатолій, Микита, Борис, Володимир. А от з представниками сильної статі на ім’я Олександр, Гліб, Михайло, Станіслав, Євген, Антон, Лев, Валентин взаєморозуміння буде досягти дуже складно.

Кар’єра

Лідерські якості Світлани допоможуть їй реалізувати себе як авторитетного і вимогливого керівника, вона легко ладнає з підлеглими, проте, вона здатна використовувати хороше ставлення для досягнення особистих цілей. Важливі і такі характеристики, як відкритість, відповідальність, працьовитість.

Вона легко змінює місце роботи, якщо її щось не влаштовує. Робота для неї швидше хобі, ніж спосіб заробітку. Якщо професія Лані до душі, то вона доб’ється багато чого. З колегами завжди коректна, але особисті стосунки з ними не заводить. Цій жінці найбільше підійде діяльність, пов’язана зі спілкуванням—викладання, медицина, психологія.

Бізнесмен з Светочки навряд чи вийде. Вона дуже любить себе і не готова багато часу присвячувати робочому процесу. Вміючи керувати підлеглими, Лана не здатна організувати свою справу, яка вимагає багато уваги, часу і вкладень. Вона занадто себе береже. Кар’єра піде добре, якщо Светочка впорається з високим самолюбством.

Думка про “Характеристика імені Світлана”

  1. Світлана :

    Вражена, ніби з мене писали. Кожнісіньке слово про мене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *