Що означає ім'я Тетяна

Характеристика імені Тетяна

Красиве і ніжне ім’я Тетяна користується заслуженою популярністю. За характером ці дівчатка дуже м’які і влюбливі. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Тетяна.

Коротка характеристика імені

Походження імені Тетяна має кілька версій, одні вважають, що воно прийшло з давньогрецької мови, що означає в перекладі повелителька, що облаштовує. За другою версією, ім’я походить від римського чоловічого імені Татіан, як звали сабинського царя. Повне ім’я звучить Тетяна, а ласкаво дівчаток називають Таня, Танечка, Танюша, Танюшка, Тата, Татьянка, Татьяночка, Танюшенька, Танюшечка, Туся, Тесенька, Тася, Татуся, Танюта, Татуля, Татуня, Танюха.

Покровителькою всіх Тетян вважається Татіана Римська, походження її від знатного римляна не зупинило Татіану від прийняття християнства, вона відмовилася від мирського життя і стала проповідувати нову віру, відрікшись від язичництва. Її молитви були настільки сильні, що руйнували язичницькі храми і приборкували диких тварин. В даний час свята Татіана вважається покровителькою студентів, день імені відзначається 25 січня. В цей день імператриця Єлизавета підписала указ про заснування першого університету.

Значення імені Тетяна багато в чому пояснюється талісманами і знаками зодіаку, які підходять для жінки, носительці цього прекрасного імені. Так можна називати дівчаток, народжених під знаком Козерога. Кращі кольори для Танюші-коричневий і червоний, а також відтінки жовтого. Вони більшою мірою розкривають характер Тати. Планета-покровитель – Марс, дарує імені силу і владність. Стихія – земля.

Танечку варто носити прикраси з камінням-рубіном, геліодором або тигровим оком. Рубін уособлює прагнення до пізнання, він є покровителем усіх закоханих, дарує пристрасність і взаємність у відносинах. Він піднімає настрій, покращує пам’ять і розум, надає відваги і сили для здійснення великих справ. Але варто пам’ятати, що він підсилює не тільки позитивні риси, але і негативні, тому варто бути обережніше.

Геліодор – унікальний камінь, він охороняє свого власника і його сім’ю, дітей. Важливо, щоб у цього каменю був один господар, носити його потрібно не знімаючи, тоді він розкриє всі свої властивості в повній мірі. Тигрове око зовні схоже на око тигра, за що і отримало свою назву. Він допомагає в одужанні, оберігає від небезпеки, дозволяє приймати вірні рішення в складних ситуаціях. Цей камінь підходить тільки сильним людям, з твердим характером, ледачі і безхарактерні люди його рано чи пізно втрачають.

Символом імені вважаються баштові годинники, які дають таку характеристику, як любов до точності, порядку. Тварини талісмани для Тані – рись і ховрах. Рись-символ авантюризму, нестримних веселощів, осяяння, вона дарує власниці силу і розважливість, які допомагають Танюшці у всіх справах залишатися впевненою в собі. Ховрах – тварина запасливі і бережливе, він символізує хазяйновитість.

Тотемні рослини для Тані – конюшина, в’яз і чорниця. Конюшина притягує удачу і щастя, в’яз дарує довголіття і врівноваженість характеру, дозволяє гідно зустрічати і долати всі перешкоди. Чорниця уособлює любов, мир, достаток. Краща пора року для власниці цього імені-зима, а всі важливі події відбуваються, як правило, в суботу.

Найвдаліший рік для Танюші — Рік Змії, цей символ дарує красу і витонченість, дивовижний шарм. Але в хвилини небезпеки ці жінки показують чудеса спритності і хитрості.

Значення імені Тетяна

Таємниця імені криється і в пори року, коли народилася дівчинка. Зимові Тати мають чоловічі риси характеру, вони сильні і відповідальні, володіють математичним складом розуму і завжди розраховують вірні виходи в складних ситуаціях. Весна дарує імені радість і веселощі, дівчатка мають схильність до гуманітарних наук. Це артистичні натури, які не прагнуть до влади, але дуже люблять грати.

Літо наділяє Танюш такими якостями, як висока емоційність, добродушність, щедрість. Але вони мають схильність бути веденими і залежать від чужої думки. Осінні Танюшки поєднують в собі такі якості, як самовладання, доброта, розважливість і мудрість, принциповість і відданість родині. Це талановиті люди, які багато можуть досягти в житті.

Характер

Тетяна володіє такими якостями, як доброта, чуйність, вміння співчувати і переживати, душевність. Разом з тим, моральної її назвати не можна. Вона часто підлаштовує свої принципи під ситуацію, і свої інтереси буде ставити на перше місце. Тата володіє підвищеним почуттям обов’язку, і ніколи не залишить у біді своїх близьких, буде доглядати і піклується про їх добробут.

Зайва відвертість часто заважає їй заводити близьких друзів, вона прямолінійна і говорить все, що думає. За натурою сангвінік, висока емоційність і розкутість часто грає не на її користь. Спільну мову з Танечкою можуть знайти тільки ті люди, які схильні більше слухати, ніж говорити. Але це не заважає дівчині знаходити спільну мову з усіма.

Інтуїція розвинена відмінно, але Танечка рідко до неї прислухається, намагаючись робити все раціонально. Прониклива, що використовує в своїх цілях, як на роботі, так і в особистому житті. Зовні приваблива, контактна, чарівна, це вірний друг, який ніколи не залишить в біді. Складність доставляє підвищена імпульсивність. Танюші характерні самолюбність і рішучість, вона не буде ніколи сидіти, склавши руки.

Не любить напругу, іноді проявляє себе як владна і вперта натура, дещо деспотична. Для неї чужа думка — не указ, ніяких заперечень не приймає в розрахунок. Свої промахи і помилки воліє не помічати. Любить зміни, легко змінює спосіб життя і місце проживання, любить подорожувати. Але свій будинок вважає фортецею і з любов’ю облаштовує ідеальний побут. Навіть вдома намагається часто все міняти.

Доля

Доля Танечки складається неординарна, як і вона сама. Багато що залежить від виховання малятка в дитинстві, оскільки неврівноважена психіка може довести її до того, що Тата стане владною і егоїстичною жінкою. Щоб цього не сталося, їй в дитинстві потрібна увага і любов. Найбільше їй важлива думка матері.

Заміж, як правило, виходить пізно, спочатку їй потрібно нагулятися і скуштувати всі принади життя. В сім’ї намагається поставити своє я, і часто чоловіки не витримують напору, і відносини розпадаються. На першому місці для Танечки стоїть робота, де вона знаходить своє призначення. Доля складеться більш вдало, якщо жінка навчиться слухати інших. Їй не можна халатно ставитися до свого здоров’я, оскільки це позначиться на якості її життя.

Любов

Танюші з дитинства привабливі і сексуальні, вони притягують представників сильної статі. Але прагнення домінувати у відносинах відштовхує чоловіків. Вдало відносини складуться лише в тому випадку, якщо Танюшка щиро полюбить людини, тоді вона не стане чекати від нього повної покори і підпорядкування.

Навіть у шлюбі поводиться як власниця, намагається стати главою сім’ї, любить, щоб з нею вважалися. Може влаштовувати скандали на рівному місці, досить конфліктна. Як господиня, Танечка запаслива і економна, вона стане вірною і відданою дружиною, хорошою турботливою матір’ю. Але тільки в тому випадку, якщо поруч з нею буде люблячий і сильний чоловік.

У сім’ю нікого не пускає, намагається всі стосунки тримати під замком. Їй важливі благополуччя і стабільність, тому ініціатором розлучення Тетяни стають рідко. Дружину Таню варто розуміти, що нудно жити з цією жінкою не доведеться. Вона дуже діяльна, і не дасть чоловікові спокою. В її родині постійно будуть ремонти, перестановки, вилазки на природу і грандіозні свята зі збором всієї рідні і друзів.

Важливо враховувати сумісність імен, для жінок Тетян кращими супутниками життя можуть стати Іван, ігор, Валерій, Володимир, Микола, Анатолій, Сергій, Артем, Марк. Стосунки можуть не скластися з чоловіками на ім’я Станіслав, В’ячеслав, Геннадій, Альберт.

Кар’єра

Гострий аналітичний розум і прекрасна пам’ять допоможуть Таті у вирішення практичних завдань. Як працівник, Тетяна сильна і раціональна людина, вона впевнено просувається службовими сходами, і їй навіть не заважають підвищена емоційність і імпульсивність. Вона не дозволяє емоціям взяти верх над розумом.

З Танюші може вийти чудовий керівник, оскільки вона знає, чого хоче, вміє правильно розставляти пріоритети та організувати роботу таким чином, щоб отримати швидкий і позитивний результат. При цьому вона однаково легко керує як маленьким, так і великим колективом.

Більше всгео Танюшці підійдуть професії, пов’язані з творчістю. Вони знайдуть своє призначення в артистичному середовищі, з власниці цього імені виходять хороші журналісти, співачки. Актриси, телеведучі. Важливо, щоб не було строгих рамок, служба повинна передбачає частку свободи для діяльності. Підійдуть Тетяні такі напрямки, як педагогіка, громадська діяльність, соціальна сфера.

Ділова хватка дозволить Тані стати відмінний бізнесменом. Вони здатні працювати цілодобово, щоб досягти матеріального благополуччя, тому з цієї жінки вийде прекрасна бізнес леді. Допоможуть їй в цій такі якості, як вміння аналізувати, вчасно оцінити ситуацію і знайти нестандартне, але вірне рішення. Амбітність і рішучість тільки допоможуть йти вперед до процвітання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *