Що означає ім'я маргарита

Ім’я Маргарита — походження, доля

Багате ім’я Маргарита набуло поширення в нашій країні не так давно. У святцях його довгий час не було, і при хрещенні дівчинці, названої цим ім’ям, давали інше ім’я. Після революції Маргаритою стали частіше називати дітей. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Маргарита.

Коротка характеристика імені

Відоме Походження імені від Римської Рити. Католики поклоняються Риті Кашийскій, вона протегувала нещасним жінкам і людям, що потрапили в біду. Їй моляться про одужання при безплідді. Іменини цієї святої випадають на 30 липня.

Протегує жінкам з цим ім’ям свята великомучениця Марина (Маргарита), яка прийняла віру в 12 років і все життя піддавалася гонінням. Зрештою, під час чергових тортур у неї над головою з’явився німб, і всі присутні увірували в Христа. В результаті, Марина (Маргарита) була обезголовлена, а з нею разом позбавлені життя 15000 осіб.

В перекладі з латині ім’я означає перлина. Якщо враховувати індійське коріння, то його можна перевести як смілива. Повне ім’я звучить Маргарита, можна використовувати і інші його форми. Найбільш поширені – Генрієтта, Рита, Риточка, Ритуля, Марго, Маргоша, Маргаритка, Ритуся.

Значення імені Маргарита розкривається в його характеристиках, що означає наступне – перлина уособлює надію на хороший результат, вона допомагає знайти вихід з будь-якої, самої скрутній ситуації. Їй підійдуть всі відтінки рожевого кольору.

Народжені під сузір’ям водолія, жінки виходять важливі якості, які може подарувати цей знак зодіаку – участь і готовність допомогти. Рити, народжені під знаком Овна, мають такі характеристики, як впертість, категоричність. Народжена під знаком Тельця або Козерога, Марго працьовита і відповідальна, наполеглива в досягненні цілей.

Кращі талісмани для Рітусі-тигрове око, рубін і перли. Тигрове око рятує жінку від небезпечних людей і ситуацій, рубін є потужним заступником в любовних відносинах, він стане уособленням чуттєвості і всепоглинаючої пристрасті.

Тотемні тварини—молюск–жемчужница і голуб. Молюск символізує духовний розвиток, самовдосконалення, в той же час вона дає імені певну замкнутість, відхід у себе, самотність, відсторонення від навколишнього світу.

Голуб є символом любові і миру. В античній культурі він уособлював еротичні втіхи, а християнство асоціює його зі Святим духом, який дарував 7 благодійників людям. На сході цю птицю шанують як втілення родючості, вірності в подружньому житті, помірності і довголіття.

Значення імені Маргарита

Таємниця імені полягає в його звучанні – холодному і чіткому, воно спочатку вказує, що людина буде твердою і рішучою у своїх діях. І дійсно, Риточки мають потужну енергетику, природний магнетизм, який захищає дівчину. Народжені взимку мають яскраво виражені чоловічі якості, як відповідальність, серйозність, розсудливість, прагнення зробити все самостійно, зимові Ритулі не вважають за потрібне враховувати чужу думку.

Літо дарує Марго м’якість і поступливість. Але при зовнішньому спокої і беззахисності, вона ніколи не допустить, щоб ущемили її гідність. Ритуся володіє твердістю духу, впевнена в собі, часто непередбачувана.

Весна розкриває в імені жіночність, і навіть якусь легковажність, народжена в цю пору року, Рита прагнути до яскравого і забезпеченого життя. Любить пригоди і ризиковані справи. Осінь надає характеру практичність, деяку скупість, ощадливість. Зовні здається дамою сухою і жорсткою, але всередині дуже вразлива і самотня. Схильна до депресії, в яку легко впадає, зіткнувшись з обманом.

Характер

Характер у Маргарити досить складний, в ній поєднуються такі якості, як ніжність і скритність, любов і заздрісність. Всі проблеми вирішує ця жінка швидко і самовпевнено, і якщо їй не догодили, вона обов’язково про це висловить. Завзятість і воля дозволяють Риті домагатися свого.

Марго має добре розвинену інтуїцію, але користується нею нечасто, воліючи робити обдумані вчинки. Все повинно йти за планом, заведеним нею. З негативний якостей можна відзначити образливість і підвищену чутливість. Вона завжди заступається за інших, але свою позицію часто відстояти не може.

Друзів у неї мало, але вибирає вона тільки надійних людей. Ритуля часто прив’язується до людей. Як природжена моралістка, діє завжди по справедливості. Нав’язуватися не любить, але в будь-якій компанії відчуває себе комфортно і невимушено. Протягом усього життя пронесе такі якості, як прямолінійність і чесність.

Дівчинці з цим ім’ям властива самокритичність, в ній можна спостерігати деяку частку невпевненості. Але перше враження справляє приємне, володіє аналітичним розумом і вміє підтримати розмову. Примхливість і прагнення до лідерства пояснюють, чому дівчатка з цим ім’ям завжди знаходяться в центрі уваги. Послух – не її коник, батьки і вихователі борються з її впертістю.

Ритуся має багато захоплень, і їй часто важко визначитися, чим же зайнятися. Але після того, як вона прийме рішення, Рита буде слідувати йому неухильно і доб’ється успіхів. Це стосується і визначення професії. Варто відзначити її схильність до точних наук, Маргарита зможе отримати вищу освіту і влаштуватися за фахом.

Доля

У пошуках кращого варіанту виховання Маргатитки варто враховувати її складний характер, від цього залежить подальше життя цієї людини. Жінка виховує в собі індивідуальність, і подорослішавши, вона постане перед вибором – працювати заради грошей або для задоволення потреб.

Найчастіше власниці цього імені вибирають другий варіант, і не помиляються. Отримуючи цікаву роботу, вони легко досягають великих висот. Але лідерські якості не підтримуються в кар’єрі, керівників з таким ім’ям рідко зустрінеш. Але в будь-якому випадку, ці жінки стають шановні в суспільстві і успішними.

В житті Марго часто заважає така якість, як непосидючість. Вона занадто активна і прагнути охопити неосяжне. Волелюбність заважає їй побудувати жіноче щастя, а наївність дозволяє розцінювати як щирі почуття корисливість, тому в особистому плані помилки неминучі. Псує відносини і зайва прямота Рити.

В цілому, у Марго в житті все складається добре. Вона завжди впевнена, що володіє достатньою кількістю потрібних якостей, щоб отримати все, що їй хочеться. І досягає поставлених цілей.

Любов

У любові Риточка практично не виявляє стриманість. Якщо вона закохалася, то прагнути відразу узаконити стосунки і відвести людину в ЗАГС, щоб він належав тільки їй. Через це часто бувають у жінок з цим ім’ям поспішні шлюби, які закінчуються розривом відносин. Це глибоко ранить, але через деякий час Рітуля знову починає займатися пошуком партнера.

У виборі чоловіка останнє слово завжди за володаркою цього імені, якщо людина їй не цікава, у нього немає шансів на успіх. Може другий раз так само помилитися з вибором коханої людини, оскільки, якщо пошуки затягнуться, вона зупиниться на кому завгодно. Тим більше, що залицяльників у Ритулі завжди багато.

Навіть вступивши в шлюб, частенько дає привід чоловікові для ревнощів. Будинком займається неохоче, як господиня навряд чи відбудеться. Вона не готова стати домогосподаркою, але якщо на Риту прийшло натхнення, то вона здатна на багато що. Ритуся стає чудовою дружиною, опорою для чоловіка, вона завжди підтримає чоловіка, знайде потрібні слова.

Власниці імені Маргарита обожнюють своїх дітей, до питань виховання підходять відповідально, хоча і часто балують малюків. Тим не менш, у них виростають гідні спадкоємці.

Дослідження імені показали, що Марго може створити щасливу і міцну сім’ю з володарями наступних імен: Гліб, Роберт, Борис, Макар, Модест, Михайло, Петро, Роман, Прохор, Яків, Марк, Омелян, Семен, Микола. Не варто випробовувати долю і пов’язувати своє життя з Ярославом, Савелієм, Олегом.

Кар’єра

Найголовніше, на що варто звернути увагу при виборі професії для Маргарити – цікавість. Якщо діяльність цікава і приносить жінці задоволення, вона досягне великих перемог на цьому терені. Власниць цього імені чекає успіх в таких спеціальностях, як медицина, викладацька діяльність.

Рита вибирає роботу, пов’язану з частою зміною обстановки. Жінок з цим ім’ям можна зустріти серед стюардес, торгових, регіональних представників, їй під силу дипломатична діяльність. А любов до дітей дозволить їй стати прекрасним педагогом.

Тверді риси характеру, як впевненість і наполегливість, старанність і зухвалість, бажання будь-що отримати бажане дозволять досягти висот в кар’єрі. Ці якості знадобляться і для створення власного бізнесу. Жінка на ім’я Маргарита може стати прекрасним керівним працівником, який буде думати про потреби підлеглих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *