Що означає ім'я наталія

Значення імені Наталія

У українську мову ім’я Наталя прийшло за часів прийняття християнства. Спочатку воно звучало, як Наталія, в даний час використовуються обидва варіанти, і на характер вплив зміна однієї букви не надає. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Наталія.

Коротка характеристика імені

Відома версія походження імені від рідкісного чоловічого варіанту Наталій, що означає – рідна, благословенна. Можна врахувати єврейське коріння імені, В цьому випадку воно походить від чоловічого Натан, в перекладі дарований.

Хрестять дітей цим ім’ям. Протегує йому свята Наталя, яка загинула за віру разом з коханою людиною. Шанується вона як безкровна мучениця. Іменини імені залежать від року народження, до 2002 цей день – 8 вересня, а після можна вибирати з наступних дат: 11 січня, 22, 31 березня, 8, 14 вересня. Це пов’язано з тим, що в 21 столітті відбулася канонізація кількох святих з цим ім’ям.

Наталя—це повне ім’я, Ласкаво дівчат називають Наташенька, Натуся, Ната, Наталюшка, Наточка, Наталі, Туся, Тусенька, Таша, Ташенька, Натуня, Наталя, Натуня, Таточка.

Значення імені Наталія дозволяють розкрити талісмани. Оберігає жінок Меркурій і Марс, а сприятливий знак зодіаку – Діва. Народжена під цим знаком Наташа обов’язково знайде всі якості, даровані нею – організованість, виняткову інтуїцію, практичність, цілеспрямованість. Кращий метал для власниці цього імені – срібло. Цей благородний метал дарує благополуччя, мир, чистоту, а також красномовство.

Сприятливий час року – весна, а в середу можна вирішувати всі важливі справи, в цей день буде переслідувати удача. Щасливі кольори – червоний, блакитний. Тварина-тотем – їжак, який є уособленням мудрості, дружелюбності, беззахисності. З рослин Наташі підійдуть валеріана і азалія. Валеріана дарує довголіття і здоров’я, а азалія – символ міцної сім’ї і щастя, миру і спокою в будинку.

Прикраси для Наташеньки повинні містити сапфіри, кривавики або бірюзу. Ці камені приносять удачу, сапфір дозволяє розкрити можливості, оберігає жінку і зводить з хорошими людьми. Бірюза допоможе позбутися від нічних кошмарів, знайти спокій в душі, а кровавик посилює сексуальність, підвищує настрій і підтримує волю.

Значення імені Наталія

Характеристики імені для жінки відрізняються в залежності від того, в яку пору року народилася Наталя. Зимова Таточка володіє гострим розумом, вміє прораховувати ситуації і впевнена в собі. Образлива і не прощає зради, при зручному випадку обов’язково нагадає про це. Весняна Тата чарівна, володіє чудовим смаком, артистичністю. Тонко відчуває людей, що дозволяє їй знаходити спільну мову з будь-якою людиною.

Літній Натусі притаманні такі якості, як екстравагантність і деякі дивацтва, вона вражає оточуючих поведінкою і екзальтованістю. Активна і енергійна, ніколи не всидить на місці, вибуховий темперамент не дає нудьгувати. Народжена восени, жінка досить амбітна і розважлива, вона досягає мети завжди, навіть якщо для цього їй доведеться поступитися своїми моральними принципами. Це природжений лідер, що вимагає визнання.

Характер

Для Наташеньки моральність стоїть на першому місці, разом з тим, можна сказати, що це палка матеріалістка. Але матеріальна вигода відступає на другий план, коли мова йде про близьких людей і друзів. Проти совісті ніколи не йде, вміє радіти чужим успіхам. Це самодостатня особистість, що не боїться труднощів.

Характер в цілому досить складний, але всі негативні прояви затьмарюються її патологічною порядністю і благородством. Наталія потребує похвали, вона любить себе і не переносить критичні зауваження на свою адресу. Неконфліктна, не підтримує плітки і інтриги. Схильна до агресії, якщо щось йде не так, як вона задумала. З неприємними людьми поводиться рівно, або намагається їх не помічати.

Суб’єктивна, довіряє тільки собі. Вплинути на неї дуже складно і практично неможливо переконати, якщо Ната щось задумала. Але свою думку частіше тримає при собі, не любить порожні обіцянки. Вважає, що за свої вчинки кожен повинен відповідати сам. Володіє приголомшливою інтуїцією, яка дозволяє їй розуміти людей. Але її реакцію передбачити практично неможливо.

Наталія по праву вважається невиправною оптимісткою, вона життєрадісна, не боїться труднощів, завжди прийде на допомогу і зробить все, що від неї залежить. Але по життю ця жінка досить потайлива, що значить, навіть якщо доля її не радує, вона ніколи не покаже свого болю і слабкості.

Молоду Наташу відрізняють прямолінійність у висловлюваннях і рішучість. Це лідер, який завойовує повагу і авторитет за всяку ціну, жадає визнання. Образливість і впертість іноді заважають жити, але терпіння у нати безмежне. У дорослому житті Натуся чарівна жінка, яка не вміє хитрувати.

Доля

Доля у Наталії часто складається не дуже просто, в її житті завжди багато труднощів, з якими вона успішно справляється. Оптимістичність дозволяє йти вперед, але що діється у неї в душі, мало хто знає. Свою біль вона здатна розкрити тільки дуже близьким людям.

Велику роль в подальшому житті відіграє правильне виховання. На першому місці батьки повинні тримати позитивну мотивацію, дівчинка потребує заохочення, похвали, підтримки. Якщо її постійно критикувати, робити зауваження, виросте дуже невпевнена в собі жінка, з низькою самооцінкою. Їй важливо в усьому бути першою.

В юності характер змінюється, з’являються впертість і запальність, але Ната дуже рідко піддається поганому впливу. Грає роль її природна моральність. В житті може домогтися багато чого, доля її не надто балує, але сильні сторони її характеру переважають, і вона рішуче йде вперед, до своєї мети.

Любов

Наталія володіє приголомшливою жіночою мудрістю, але про неї можна сказати, що ця людина однолюб. Вона намагається побудувати міцні відносини, відмовляючись від короткочасних не обтяжують романів. Закохуючись, часто втрачає обережність, готова цілком віддатися почуттям. Розкривається її жіночність в довірчих відносинах з чоловіком.

Натуся ніколи не образить близьку людину, завжди підтримає і допоможе. Ранні шлюби часто роблять жінок нещасними, але розлучення – це крайній випадок, на який власниці цього імені йдуть дуже неохоче. Дорослішаючи, Наталя робить вже більш усвідомлений вибір, і шлюб, укладений після 25 років, буде досить успішним.

Ната цінує в чоловіках надійність, силу, турботливість, доброту і щедрість на компліменти. Вона надзвичайно відповідально підходить до створення сім’ї, стає відмінною дружиною і матір’ю. Для неї будинок – це фортеця, де кожному знайдеться багато тепла. Наталя зробить все, щоб її сім’я була щасливою. Негласно, вона в сім’ї лідер, якого цінують всі її члени.

Туся проявляє чудеса практичності, з неї виходить хороша господиня. Для друзів завжди відкриті двері, вона всіма силами намагається створити атмосферу любові і щастя. Дуже любить побалувати своїх домочадців смачними стравами. Дітей просто обожнює, і вони завжди відповідають їй взаємністю.

Вдало складуться стосунки Наталії з чоловіками на ім’я Олексій, Борис, Олександр, Георгій, Ілля, Ігор, Володимир, Микита, Федір, Петро. А ось представників сильної статі з іменами Роберт, Родіон, Євген, Архип, Гнат, Йосип їй бажано уникати, щоб не зазнати розчарування.

Кар’єра

Значення імені впливає на вибір професійної діяльності. Особливості характеру варто враховувати при визначенні роботи, Наталя має пристрасть до подорожей, танців і малювання. Тому їй варто спробувати себе в акторській діяльності, в музиці. Уміння працювати руками дозволить досягти висот в шиття або в’язанні, жінки з цим ім’ям стають відмінними кухарями або кондитерами.

Ната проявляє інтерес до дослідницької роботи, тому з неї вийде прекрасний лікар, історик, музейний працівник або викладач. Гострий розум і схильність до аналізу, делікатність і рішучість допоможуть їй реалізуватися як юрист, менеджер, бухгалтер, працівник банку, інженер.

Ґрунтовність у справах обов’язково оцінить керівництво, з колегами у Наточки теж відносини складаються рівно. При цьому Наталя не перестає домагатися лідерських позицій, їй важливо, щоб її працю цінували. Це є прекрасним стимулом для того, щоб йти вперед і досягати нових висот.

Робота Наталії повинна приносити дохід, це обов’язкова умова, яка дасть можливість для кар’єрного росту. Жити в нужді, бідності ця жінка не любить. Заробляти вона вміє, при цьому ніяких сумнівних авантюр бути не повинно, патологічна чесність дозволить їй стати хорошим керівником, а вміння тверезо оцінювати ризики допоможе побудувати бізнес.

Найкраще для Нати займатися своєю справою поодинці, незважаючи на те, що з партнерами вона теж відмінно ладнає. Але в цьому випадку власниці імені Наталія доведеться навчитися терпимості при сприйнятті критики на свою адресу. Спільне ведення бізнесу неможливе без тертя, на які жінка буде бурхливо реагувати.

При виборі напрямку не варто зупинятися на варіантах, пов’язаних з фізичною роботою. Наточці варто уникати чоловічих професій, які припускають наявність фізичного навантаження. В інших сферах вона може домогтися приголомшливих успіхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *