Значення імені Олексій

Більшість імен прийшли до нас з грецької мови, походження імені Олексій не є винятком. Це ім’я отримало величезну популярність в 70 роки минулого століття, і в даний час не втрачає своєї актуальності. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Олексій.

Коротка характеристика імені

У перекладі з грецької Олексій означає захист, оберіг. На Русі це ім’я стало користуватися любов’ю батьків після хрещення російського царя Олексія Михайловича Романова. За церковним воно звучить Олексій. Є багато святих з цим ім’ям, найбільшу популярність має Олексій Константинопольський, який постраждав із-за ікони.

Цей освічений чоловік, виходець зі знаті, не дозволив зірвати чудотворну ікону Спасителя з мідних воріт, у зв’язку з чим імператор на нього розгнівався і велів посадити в темницю, де його піддавали тортурам протягом 8 місяців. Потім він прийняв мученицьку смерть, а через 139 років його мощі так і залишилися нетлінними. Днів шанування цієї великої людини чимало, іменини вибираються в залежності від дати народження.
Крім Олексія Константинопольського, покровителями імені є Олексій Печорський, святитель Олексій, князь Олексій Невський. Серед вихідців з простого народу найбільше шанувався саме преподобний Олексій, який за легендою присвятив себе богослужінню, жив відлюдником в молитвах. Його мощі допомагали людям зцілюватися від багатьох захворювань.

Значення імені Олексій багато в чому визначається його талісманами. Протегує йому знак зодіаку водолій, народжені під цим знаком хлопчики завжди щасливі, що означає – всі справи ладяться, а задумане легко втілюється в життя. Планета-покровитель – Нептун, сприятливий час року – зима, а важливі рішення краще приймати по суботах.

Володарям імені Льоша підходять кольори—зелений, блакитний, червоний. Тотеми серед тварин – лось і краб. Лось уособлює спокій і врівноваженість, надає імені велич, допомагає розібратися з проблемами і знайти вірне рішення, дарує надію. Краб – тварина нерішуча, у зв’язку з чим, Олексії часто намагаються не справлятися з проблемами, а йти від них.

Кращі рослини для Льоші – омела і бузок. Омела-дивовижна рослина, яку не можна віднести ні до дерева, ні до чагарнику. Так і характер Олексія часто схожий на пластилін, не має чітких виражених рис. Бузок надає характеру чуйність, Альоші завжди доброзичливі. Разом з тим, ця рослина дарує самотність і розчарування в любові.

Серед каменів талісманами стають лазурит і олександрит. Лазурит—втілення щирості, любові, дружелюбності, він дарує гармонію в житті, спокій, щастя, допомагає в реалізації бажань. Александрит—незвичайний камінь, який виражає дух. Він має властивість змінювати колір, що є попередженням про прийдешні неприємності.

Повне ім’я звучить Олексій, скорочене ім’я—Льоша, Альоша. Ласкаво хлопчиків можна називати Альошенька, Льошка, Льошик, Альошка, Альошечка, Алік, Лешенька, Лешечка, Алекс.

Значення імені Олексій

Характер Олексія відрізняється м’якістю, що значить, конфліктам в його житті немає місця. Ця людина володіє великим терпінням, і домагається щастя, як в сімейному житті, так і на роботі.

Характер

У людині на ім’я Леьоша дивним чином поєднуються такі чудові якості, як твердість духом і поступливість, терпіння і поступливість, надійність і добродушність. Це дозволяє йому стати ідеальною людиною, з якою завжди легко і цікаво. Але великі звершення не для нього, не варто чекати від Олексія подвигів та яскравих вчинків.

Характеристики імені включають ще такі негативні якості, як лінощі, неуважність, висока емоційність. Льоша не здатний перевернути своє або чиєсь життя. Інфантильність змушує його плисти за течією, честолюбство, як правило, не розвинене. У деяких випадках є впертість, і тоді він намагається звернути на себе увагу будь-якими способами.

Справедливий, не терпить обману і брехні, вміє бути щирим, приносити в світ гармонію і спокій. Будь-яка ворожнеча йому неприємна, насильство не сприймає, але може показати себе, якщо це буде потрібно. М’якість характеру не означає, що кожен може нав’язати людині свою волю, в Льоші досить твердості, щоб протистояти цьому.

Сім’я, батьки для Олексія значать дуже багато, він шанує сімейні традиції, допомагає і захищає своїх близьких. Малоактивний, не любить багато руху, працює з відчуттям, що готовий все кинути і повернутися додому. Мрійник, багато часу проводить у своєму внутрішньому світі, вміє фантазувати.

Склад розуму у Льоші, скоріше, жіночий. Він багато уваги приділяє дрібницям, відрізняється чудовою пам’яттю і допитливістю. Комунікабельність і доброзичливість дозволяють йому легко викликати довіру у людей, це симпатична людина і цікавий співрозмовник.

Невдачі переносить важко, намагаючись знайти їм виправдання. Критику не переносить, це його дуже ображає. Взагалі, всі риси характеру Олексія можна назвати незакінченими, вони неяскраво виражені, і сказати, що ця людина така-то однозначно немає можливості. У ньому знайшли відображення чесність, межує з прямолінійністю, планомірність, загострене почуття справедливості, відданість і товариськість.

Доля

Доля дорослого Альоші багато в чому залежить від таких факторів, яка сім’я і виховання. Якщо розвивати сильні сторони цієї людини з дитинства, він зможе багато чого досягти. Але варто розуміти, що складний незрозумілий характер не гарантує спокійне життя. Його завжди будуть супроводжувати важкі моменти, але завдяки відмінно розвиненій інтуїції і працездатності, він зможе виходити зі складних ситуацій досить легко.

Не конфліктність дозволяє Льоші уникати неприємностей. Але при цьому його впертість грає проти нього самого, оскільки в чомусь переконати цю людину непросто.

Він ніколи не погодиться прийняти чужу думку, якщо вона йде врозріз з його розумінням. В цілому, доля в Олексія, як правило, хоч і непроста, але щаслива, незважаючи на всі ці нюанси.

Любов

Альоша володіє природним даром чарівності, з жінками ввічливий, що дозволяє йому легко завойовувати їх серця. У представниць прекрасної статі цінує не тільки такі якості, як відданість і щирість, але і зовнішність. Він не буде зустрічатися з дівчиною, яка не доглядає за собою, Льоша досить гидливий.

По натурі – однолюб, незважаючи на те, що він завжди оточений прекрасними дамами, які готові на стосунки з ним. Флірт і зміну партнерок не любить. Для життя вибирає жінку трохи старше себе, з досвідом. Йому важливо, щоб вона вміла бути ласкавою і турботливою, при цьому ще й делікатною.

Як правило, Олексій до шлюбу готовий років до тридцяти, він робить вибір на користь господарської і доброї жінки, головне для Льошиньки в шлюбі-довіра і чесність. Тільки з такою дамою він зможе стати справжнім главою сім’ї, захисником і батьком сімейства. Ніколи не пробачить зраду, і сам не стане навіть дивитися в бік інших жінок.

Льоша прив’язаний до батьків, і навіть у дорослому віці для нього думка рідних важливо. Незважаючи на складний характер, в сім’ї Олексій буде покладист. Для нього це тиха пристань, яка не повинна містити чвари і скандали. У дрібницях він прислухається до думки дружини, але всі важливі рішення приймає самостійно.

Дітей дуже любить, і піклуватися про них буде постійно, навіть коли вони виростуть. Домашні турботи його не обтяжують, він з задоволенням буде допомагати дружині по господарству, грати з дітьми, крім того, забезпечувати сім’ю фінансово. Олексій може стати ідеальним батьком і чоловіком, з яким завжди буде добре.

Сприятливий шлюб складеться в Олексія з жінками на ім’я Анна, Анастасія, Лариса, Галина, Любов, Світлана, Варвара, Надія. Не варто випробовувати долю і пов’язувати життя з представницями прекрасної статі на ім’я Віра, Оксана, Тамара, Аліна, Тетяна, Олена, Юлія, Вероніка.

Бізнес і кар’єра

Правильний вибір професії для Олексія дуже важливий. Від цього залежить успіх його на професійному терені. Якщо робота йому буде подобатися, природна лінь не завадить Льоші досягти висот. Він може стати відмінним педагогом, оскільки вміє ладнати з людьми і любить дітей. Альоша не піддається чужому впливу, має свою думку і легко йде на компроміси.

У Олексія яскраво виражені творчі нахили, з цих людей виходять прекрасні письменники, артисти, дизайнери, художники. Точні науки – теж хороший вибір, успіху володар цього імені може досягти в криміналістиці, інженерії, фізики або медицині. Але одноманітний працю його не приваблює, хоча і таку роботу Олексій буде виконувати відповідально. Він не може дозволити собі працювати абияк, що обов’язково оцінить керівництво.

Кар’єристом Льошу назвати не можна, але йому потрібна робота з можливістю професійного росту. Хороший варіант для цієї людини – відкрити свій бізнес. Він буде розбиратися у всьому до найдрібніших деталей, і керувати твердою рукою. Тут він знайде можливість постійно рости і розвиватися, оскільки монотонна і рутинна робота такого шансу не дають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *