Що означає ім'я поліна

Значення імені Поліна

Поліна є найбільш популярним ім’ям для дівчаток, воно визначає їх долю і характер. Його гордо носять видатні жінки, досить згадати відому гімнастку Поліну Астахову або письменницю Поліну Дашкову. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Поліна.

Коротка характеристика імені

Похідним ім’ям Поліна виступає Аполлінарія, воно в свою чергу походить від чоловічого Аполлінарій. В даний час це самостійне повне ім’я, яке перекладається з латинської як маленька, а з грецької – багатозначна.

Походження його від французького Pauline пояснюється тим, що свого часу українським дівчатам стало модно давати іноземні імена. За іншою теорією, ім’я походить від давньогрецького імені, але з слов’янською мовою загубилася перша літера, і звучати воно стало як Полінарія.

Протегує імені преподобна Діва Аполлінарія, яка була донькою римського чиновника. Ця благочестива і побожна діва вирушила у паломництво по святих місцях, і залишилася в лісі жити, відбившись від інших. Потім вона потрапила в скит, де стала євнухом Дорофеєм.

Таємницю її впізнав батько випадково, коли відправив молодшу дочку, одержиму бісами, в цей скит, де чернець Дорофей її вилікує молитвами. Решта дізналися таємницю Аполлінарії вже після її смерті. Імені Поліна в святцях відсутня, тому хрестини проходять під ім’ям Аполлінарія або Пелагея. Іменини можна святкувати 19 вересня, 7 серпня, 13 липня, 4 квітня, 18 січня, 27 листопада.

Таємниця імені розкривається в талісманах для Поліни. Планета імені – Сатурн, а знак зодіаку – козеріг, який розкриває всі таланти Полічки в повному обсязі. Сприятливий день тижня, коли все ладиться, — неділя, а взимку її просто переслідує удача. Улюблений колір – блакитний.

Тотемні Тварини для полі – кит і лебідь. Кит є символом сили і нового життя, а лебідь дарує гідність і велич імені. З рослин Поліні протегують лотос і мак. Лотос допомагає рости духовно, пробудити в людині краще, оберігає від вроків, а мак приносить спокій і благополуччя в сім’ю.

Полі підійдуть прикраси з рубіном і топазом. Рубін не дарма вважається самим шанованим каменем, його влада безмежна, він здатний впливати на людей, нав’язуючи їм свою волю. Рубін дає жінці з цим ім’ям владу і зцілює її від недуги. Топаз підвищує імунітет і дарує розсудливість, надію, душевне тепло.

Кращий метал для Поліни – платина, вона символізує чистоту і досконалість, прихильність і любов, розкіш і унікальність, рекомендується носити прикраси з цього металу.

Ласкаво дівчаток називають Поля, Полічка, Полінка, Полюшка.

Значення імені Поліна

Значення імені Поліна залежить від пори року, коли народилася дівчинка. Зима надає характеру незворушність і строгість, такі жінки докладно підходять до всіх справ, домагаючись всього самостійно. Сильні особистості не знають перешкод, незважаючи на те, що доля не балує. В душі зимові Полічки чутливі і ранимі, вони потребують чоловічої підтримки.

Осінні Полінки економні і активні, вони однаково добре справляються з роллю домогосподарки і успішно крокують по кар’єрних сходах. У них поєднуються такі характеристики імені, як доброта, відданість, строгість і чесність. Жінки, народжені навесні, товариські і самолюбні, вони знають собі ціну і нерідко дратують оточуючих своєю самовпевненістю. Тим не менш, Поліна, народжена навесні, відданий друг.

Літні дівчата характеризуються, як доброзичливі і розумні люди, які здатні слухати і чути. Будь-яку справу доводять до кінця, викликають повагу в будь-якому суспільстві. Їм невідомі негативні якості, як заздрість і жадібність.

Характер

Таємниця імені виражається в характері Поліни, по натурі таких жінок можна віднести до холериків, що означає деяку підвищену збудливість. Маленькі Полі нерідко виходять з себе, щоб домогтися бажаного. Жінки з цим ім’ям часто суб’єктивні і близько до серця приймають невдачі. З рівноваги можуть вибити і нестандартні ситуації, оскільки Поля сама встановлює правила життя і строго слідує їм.

Відмінна риса—підвищена самокритичність. Полінка може сама накрутити себе через якусь нісенітницю, що часто призводить до нервових зривів. За психічним здоров’ям потрібно стежити ретельно. Власниці цього імені мають прекрасно розвинену інтуїцію, але користуються нею рідко, покладаючись на розум.

З позитивних характеристик Поліни варто виділити хазяйновитість і вміння добре готувати. Вона любить приймати гостей, але без запрошення краще в будинок до неї не навідуватися. За вдачею вірна, не вміє брехати, їй не властиві зарозумілість і гордовитість, незважаючи на самолюбство і гордість.

Іноді Поля буває занадто прямолінійна і висловлюється, не замислюючись про наслідки, це часто позначається на взаєминах з людьми негативно. Але, загалом, вона комунікабельна і відмінно підтримує розмову. Врівноважена і необразлива, безкорислива і уважна, Полічка вміє співпереживати і співчувати.

Вміє реально дивитися на життя. Сентиментальність їй не властива, і до питань підходить розумно. Іноді у неї трапляються напади меланхолії, є схильність незрозумілим страхам і тривогам. Їй доводиться відгороджуватися від усього світу для того, щоб повернути душевну рівновагу.

Доля

Характер Поліни найчастіше залежить від виховання і оточення. Ця жінка цінує комфорт, стежить за собою. Незважаючи на складний характер, життя у неї насичене і цікаве. У школі активістка, з віком стає центром компанії. У дорослому житті Полінка рідко коли вміє доводити свою думку, але завдяки контактності, легко завойовує увагу оточуючих.

Доля власниці цього імені може скластися по-різному, але в будь-якому випадку Поліна є непересічною особистістю, яка завжди йде вперед і домагається поставлених цілей і завдань. Висока вимогливість до людей часто заважає швидко знайти партнера, але коли вона зустріне свою людину, буде щаслива все життя.

Любов

Швидкоплинні романи Поля не підтримує, їй важливі довірчі відносини і повагу до себе, як до жінки. Схильна ідеалізувати партнера, ця жінка нерідко помиляється, і, розчарувавшись, довго страждає. Але її якості дозволяють не відчувати нестачі уваги з боку представників чоловічої статі.

Поліна-дружина-мрія будь-якого чоловіка. Вона покірна і обожнює чоловіка, для неї сім’я – найголовніше в житті. Вірність цінує дуже високо, їй моральні принципи не дозволяють шукати стосунки на стороні, і вимагає вірності від чоловіка. Слабкості коханого чоловіка намагається не помічати, ставлячись до них філософськи.

Господиня з Полічки вийде чудова, вона твердою рукою веде побут, влаштовуючи для своєї сім’ї ідеальний куточок. Не мислить своє життя без дітей, приділяє їм більшу частину свого часу. Навіть роботу буде шукати таку, щоб можна було більше перебувати з ними поруч. Готова зірватися до своїх малюків в будь-яку хвилину.

Вдало стосунки складатимуться з чоловіками, які володіють іменами Борис, Аркадій, Родіон, Роберт, Дмитро, Ігор, Анатолій, Гліб, Микола. Не варто випробовувати долю і пов’язувати життя з чоловіками на ім’я Микита, Олег, Георгій, Андрій, Антон, Олександр, Станіслав, Федір.

Кар’єра

Поліна—людина справи, її цілеспрямованість дозволить досягти великих висот в роботі. Але варто розуміти, що для цієї жінки сім’я стоїть на першому місці, і вона готова відмовитися від кар’єрного росту заради чоловіка і дітей. Честолюбство у Полічки начисто відсутнє, але вона володіє необмеженою працьовитістю і старанністю, це допомагає їй в роботі. Здібностям Полі можна позаздрити, в деяких випадках її нещадно експлуатують.

Підійде жінці з цим ім’ям будь-яка робота, їй все по плечу. Але її найбільше цікавитиме діяльність, не пов’язана з одноманітною, монотонною працею. Розум і висока проникливість дозволять досягти висот в рекламі і менеджменті. З Полі вийде відмінний продавець або торговий представник.

Творчі почала вона зможе реалізувати, якщо вибере для себе такі напрямки діяльності, як актриса, модельєр, стиліст, художник. Уважність і вміння слухати і знаходити спільну мову з людьми допоможуть реалізуватися їй в сфері педагогіки або юриспруденції.

При виборі професії Полічка буде керуватися питаннями фінансовими, їй потрібна високооплачувана робота, де вона зможе проявити всі свої здібності. Завдяки патологічній чесності і вмінню домагатися цілей, вона зможе стати відмінним бізнес-партнером.

Справи Поліна введе жорсткою рукою, вона надійна і серйозна, коли справа стосується власного бізнесу. Він завжди приносить сім’ї полі достаток, тому вона буде направляти час і зусилля на розвиток бізнесу.

Сумнівні угоди не для неї, тому як бізнес-леді володарка цього імені легко відбудеться. Допоможуть їй в цьому впевненість в собі, вміння економити і правильно організувати чужу роботу. Але мільйонів вона не прагне роздобути, Поліна продумано заробляє ту кількість грошей, щоб сім’я жила в повному комфорті і достатку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *