Що означає ім'я ксенія

Значення імені Ксенія

Ім’я Ксенія набуло поширення близько двохсот років тому. Воно користувалося популярністю у представників різних класів. І в даний час багато батьків називають цим ім’ям дівчаток. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Ксенія.

Коротка характеристика імені

Ксенія—гарне ім’я для дівчинки, походження якого має різні версії. За однією з них воно має грецьке коріння, на Русі воно звучало, як Аксінья. За іншою версією Ксенія – похідна від грецького імені Поліксенія. Варто відзначити, що друге ім’я головного грецького бога – Зевс Ксениос, це означає, що він був покровителем мандрівників і гостей.

Значення імені трактується по-різному. Воно має багато граней, і дає дівчинці масу цікавих характеристик. Перекладається найчастіше, як чужоземка, гостя, гостинна, що означає – у будинку Ксюші завжди повна чаша, де чекають на гостей. І сама володарка цього імені любить ходити в гості.

Покровителькою жінок вважається Петербурзька юродивая Ксенія. Вона після смерті чоловіка роздала все майно і в чоловічому одязі збирала пожертви, а ночами молилася в полі. Вважається, що завдяки їй відбулося багато зцілень, чудес, пророцтв. Прожила вона в молитвах 45 років. До теперішнього часу триває паломництво до могили юродивою Ксенії.

Іменини Ксюша відзначає 6 червня, 26 Серпня, 15 Вересня, 31 січня, 6 лютого, 20 березня. Повне ім’я звучить Ксенія, але лагідно дівчаток називають Ксюша, Ксюшка, Ксюня, Ксюшенька, Ксеня, Ксенечка, Ксю, Ксюнечка, Ксюточка, Ксюта, Сюня.

Таємницю імені розкривають зодіакальний гороскоп і тотеми. Сприятливою порою року вважається зима, а важливі події відбуваються в суботу. Заступниця планета Ксенії – Сатурн, а кращий знак зодіаку для імені – Козеріг. Дівчинка, народжена в цей період і названа Ксюша, отримає повний набір дивовижних якостей, що характеризують цей знак – доброту, дисциплінованість, витривалість, зібраність, працездатність, терплячість.

Кращими талісманами для Ксюші будуть халцедон і сапфір. Халцедон є відображенням жіночої сутності, він привертає любов і оберігає від негараздів, дарує гарний настрій і рятує від меланхолії і гніву. Сапфір – синій камінь з дивовижними властивостями, він дарує вірність, цнотливість, скромність, сталість. Також він допомагає налагодити ділові відносини.

Сприятливий колір для жінки з цим ім’ям – сірий, синій, синьо-зелений. А символ тварина – кролик. Він є уособленням хитрості і боягузтва, в той же час – плодючості. У китайців кролик почесна тварина, що символізує самопожертву. Він уособлює довголіття, щасливий випадок, процвітання.

Рослини для Ксенії – кипарис і безсмертник. Кипарис-дерево жалоби, скорботи, печалі, воно оберігає від нещасть, а представники мусульманства асоціюють його з довгим життям і відродженням після смерті. Безсмертник дарує здоров’я, скромність, енергійність.

Протегують імені метали – олово і електрум. Олово дарує такі характеристики, як гнучкість і м’якість, воно дозволяє підлаштуватися під будь-яку ситуацію. Електрум – рідкісний метал, символ унікальності та досконалості, він дарує владу, мудрість, чистоту помислів, унікальність і внутрішню чистоту.

Значення імені Ксенія

Характеристики імені змінюються в залежності від пори року народження дівчинки. Так літня Ксюта серйозна і добра, відповідальна і розважлива, вона негативно ставиться до недоліків інших людей, не помічаючи за собою аналогічних якостей. Зима надає характеру м’якість, чарівність, але разом з тим дарує слабкість. Зимова Ксюшенька не може нікому відмовити і легко потрапляє під чужий вплив. Зате в сімейних відносинах вона показує чудеса мудрості і розуміння.

Осінь привносить в характер сталість, Ксенії, народжені в цю пору року, стають відмінними господинями, берегинями сімейного вогнища. Вони спокійні, потайливі, іноді навіть надто, багатьом чоловікам можуть здатися нудними. Весняні Ксюшки активні, непосидючі, з високими амбіціями і самолюбством. Вони мріють про розкіш, і їх високі запити не кожен зможе задовольнити.

Характер

Ім’я Ксенія дарує своїй носії багато жіночих рис характеру, серед яких романтичність, чарівність, дбайливість, загадковість. При цьому двоїстий характер і досить складний, що пояснює, чому у дівчинки не складаються стосунки з оточуючими.

Ім’я несе в собі також багато чоловічих характеристик, це схильність до лідерства, настирливість і агресивність. Ці риси допомагають проявити себе і багато чого домогтися в професійній сфері. Крім того, Ксенія на першому місці в житті ставить самореалізацію. В імені є якась загадка, дівчинка ніколи не дасть себе в образу, але за інших навряд чи заступиться.

Посидючість і акуратність, наполегливість і незалежність допомагають їй у школі, вона воліє гуманітарні науки, любить книги. Ксюшка неконфліктна, намагається обійти стороною будь-які розбірки. Ніколи не буде брати участь у сварках. При цьому звикла бути лідером і завжди домагається свого. Якщо це не виходить, досить болісно все переживає.

Віддає перевагу чоловіче суспільство, в якому відчуває себе впевнено. Але емоційність і запальність часто відштовхують представників сильної статі. Активно любить сперечатися, наполягати на своїй думці, навіть нав’язувати його оточуючим. Йде напролом, не помічаючи образ опонента.

Ксюшка прекрасно розбирається в моді, у неї розвинене почуття стилю, вона завжди впевнена в собі, своїй неповторності, і схильна до самозамилування. Заздрість до інших вона практично не відчуває, вміє порадіти за інших. Прониклива і підсвідомо відчуває, коли людина бреше. Спілкування з такими людьми прагне припинити.

Доля

Незважаючи на складний характер, Ксенію доля явно балує. Вона легко отримує бажане, не має проблем з вибором професії. З часом, дорослішаючи, риси її характеру згладжуються, вона вчиться на своїх помилках, стаючи ще більш рішучою. Її можна назвати прямолінійною, вона здатна відстоювати свою думку, навіть якщо воно суперечить думці більшості. При цьому добре переносить конструктивну критику.

У дорослому житті Ксюша стає недовірливою, вона не любить незнайомі компанії і намагається більше часу приділяти своїй сім’ї, близьким. Коло спілкування поступово стане вузьким, буде складатися з людей, яких жінка добре знає. З віком у неї з’являться нехарактерні для юної особи риси характеру, як доброзичливість, сентиментальність, мрійливість, красномовність, життєлюбність.

Любов

Незважаючи на романтичне ім’я, Ксенія насилу довіряє чоловікам і влаштовує їм постійні перевірки. Тому відносини часто складаються складно. З одного боку це влюблива натура, вона від природи чарівна, і нестачі в шанувальниках не має. Але сама віддає перевагу чоловіків старшого віку, мудрих і сильних. Для неї головне – відчувати себе коханою, під захистом.

Ксенія може зустріти владного чоловіка, якому буде підкорятися. Але грубість і ревнощі ніколи терпіти не буде, лідерські позиції в сім’ї не для неї, чоловік повинен стати опорою.

У неї високі вимоги до близької людини, тому часто створює сім’ю вже в зрілому віці. Віддає перевагу людині, погляди з яким у неї збігаються.

Сім’я для Ксюшеньки стає на перше місце, вона здатна повністю їй присвятити своє життя, створюючи міцний союз. Це прекрасна мати і любляча дружина, яка готова виховувати багато дітей. Підтримує стосунки з родичами чоловіка, але краще молодим жити окремо. В іншому випадку неминучі конфлікти зі свекрухою.

Цінує матеріальний достаток, але при виникненні проблем, ніколи не відвернеться від коханої людини, завжди його підтримає. Кращими обранцями для Ксенії стануть Максим, Гнат, Ельдар, Сергій, Тимофій, Олексій, Павло, Давид. Союз буде швидше за все швидкоплинний з чоловіками на ім’я Філіп, Іван, Володимир, Денис, Степан, Юрій, Ян.

Кар’єра

Ксенія в роботі – прекрасний організатор, вона володіє чудовими лідерськими якостями і може стати гарним керівником, якого будуть поважати і цінувати підлеглі. Як керівник-строга, але справедлива.

Сумлінність і працьовитість дозволить їй домогтися успіху в соціальній сфері, адвокатурі, журналістиці. При цьому варто враховувати, що володарка імені Ксюша не любить колективна праця, їй краще працювати самостійно і незалежно від оточуючих. Роботи не боїться, і часто її вважають кар’єристкою, так насправді і є.

Амбітність і цілеспрямованість допомагають Ксюті рухатися вперед, на одному місці вона не затримається, якщо немає можливості для професійного зростання. Часто вибирає професії, пов’язані з відрядженнями і роз’їздами. На роботі не зациклюється, у неї вистачає часу і на розваги.

Своє хобі цілком може перетворити на прибуткову справу, у Ксюші розвинена комерційна жилка. Бізнес – це якраз те місце, де вона може проявити себе і свої здібності більшою мірою. Для неї досягнення мети – це і є професійний успіх і самореалізація, до чого жінка всіма силами прагне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *