Східна красуня Аміра: як ім’я впливає на характер і долю дівчини

Аміра — легке, але в той же час піднесене жіноче ім’я. Воно шановане і широко використовується в Середній і Південній Азії, а також у східних і африканських країнах.

Історія походження імені

Ім’я Аміра зародилося в арабських країнах. Існує дві версії його походження:

 • Воно утворене в арабській мові шляхом поєднання слів «амір», що перекладається як «володар» і «ах», в перекладі означає «дружина». Таким чином, ім’я набуває значення «пані» або «дружина володаря».
 • У євреїв це ім’я також користується популярністю. Єврейські народи вважають, що ім’я Аміра має значення «квітуча» або «крона дерева».
За деякими даними ім’я Аміра перекладається з арабської як «принцеса»

Форми імені Аміра

Жіноче ім’я Аміра має лише одну коротку форму: Міра.

Ласкаво дівчину можна називати: Мирочка, Амирушка, Амирочка, Міруша, Амі, Мирушка.

Схожими іменами вважаються такі жіночі іменоформи, як Міра, Еміра і Амирая, а також чоловіче ім’я Амір.

Ім’я Аміра не має церковного варіанти і святих покровителів. Також Аміра не відзначає іменини.

У закордонному паспорті ім’я Аміра буде писатися як AMIRA.

Найбільш гармонійно ім’я Аміра поєднується з такими по батькові: Олександрівна Андріївна Володимирівна Вікторівна Ігорівна Олегівна, Романівна, Юріївна.

Для реєстрації в соціальних мережах Аміра може скористатися такими варіантами нікнеймів: Amira, Mira, Ami.

На північному кавказі ім’я Аміра вимовляється як Еміра

Рими до імені Аміра: сатира, задирака, півсвіту, Багіра та ін.

Таблиця: ім’я Аміра в іноземних мовах

Мова Написання Транслітерація
Англійська Amira Amira
Арабська أميرة Amira
Іврит עמירה Amira
Китайська 阿米爾 Ā mǐ’ěr
Корейська 아미르 amileu
Українська Аміра Amira
Японська アミール Amīru

Як ім’я Аміра впливає на характер і долю людини

Аміра володіє привабливою і яскравою зовнішністю. Вона чуйна, прониклива і добра. Така жінка ніколи не забуває про рідних та близьких людей, завжди намагається їм допомогти. Головною метою в житті вважає саморозвиток.

Аміра знає собі ціну, впевнена в своїх силах, товариська і дотепна. Їй подобається бути лідером у будь-якій компанії, вона здатна вести за собою людей, проте ніколи не наполягає на своїй точці зору, вміє слухати і розуміти опонента. Її поважають і цінують у будь-якому колективі за доброту і миролюбну вдачу.

Світові можна вважати сильною особистістю, але всередині неї ховається ранима і тонка натура

Є в характері Світи і негативні якості. Вона не вміє довіряти людям, надмірно вимоглива до свого оточення, часто ображається з-за дрібниць. Крім того, ця жінка легко може принизити людину без приводу, однак пізніше обов’язково розкається і попросить вибачення. Ще одні мінусом в характері Аміни вважається невміння слухати критику. Будь-яке зауваження сприймається цією дівчиною в багнети. Вона може довго ображатися на висловлювання, але в той же час прислухатися до нього і шукати шляхи виправлення помилок.

Аміра в дитинстві

Аміра — рухлива і активна дівчинка, яка не дає відпочити батькам ні хвилини. Коли більшість дітей спокійно сидить в пісочниці, маленька Міра разом з батьками досліджує всю територію двору. Проте, здавалося б, непосидюча і відкрита дівчинка нерідко виявляє почуття сором’язливості.

Аміра дуже талановита дитина. Вона має здібності до музики і танців. Нерідко останні стають захопленням всього її життя.

Дорослішаючи, Аміра набуває терпіння і розміреність. Школа вчить її бути більш посидючою. Дівчинка намагається добре вчитися, самостійно виконує всі завдання. Цілеспрямованості їй не позичати, однак природна сором’язливість нерідко заважає стати кращою ученицею в школі. Однак Світові мало цікавить суперництво з іншими учнями, адже вона отримує знання для себе.

У старших класах сором’язливість Міри випаровується, а на її місце приходить незалежність

Друзів Аміра вибирає дуже обережно. Вона товариська і активна, тому навколо неї завжди багато однолітків. Проте справді близьких товаришів дуже мало, адже дівчинка не стане довіряти неперевіреній людині.

Таланти та хобі

Протягом усього життя на шляху Міри присутня творчість. Дівчина намагається не тільки займатися мистецтвом для душі, але і зробити його своєю професійною діяльністю. Кіно, музика, живопис, танці — все це захоплює і зачаровують носительку імені Аміра.

Професія та кар’єра

В роботі Аміра проявляє себе як відповідальну, працелюбну і цілеспрямовану особистість. Вона в числі перших спробує вирішити проблему, що склалася, її абсолютно не лякають труднощі. Незалежний норов дозволяє цій жінці займати керівні посади, на яких її лідерські якості реалізуються повною мірою.

Амірі важливо отримувати хорошу винагороду за свої труди. Працювати за копійки вона не стане, а швидше відправиться на пошуки більш оплачуваної посади. Грати в команді вона не любить, тому часто вибирає творчі професії, такі як дизайнер, художник або танцівниця. Крім того, ця дама досить обізнана в філософських і релігійних темах, тому легко зможе стати талановитим викладачем або діячем науки.

Головним стимулом, який змушує Міру працювати є грошова винагорода

Здоров’я

У дитинстві Аміра відрізняється непосидючістю й активністю, нерідко не дотримується режиму сну і харчування, з-за чого можуть виникати деякі проблеми зі здоров’ям. Однак серйозних захворювань вдається уникати. У дорослому житті дівчина присвячує занадто багато часу роботі, тому часто страждає від перевтоми і недосипання.

Любов і шлюб

Дівчата з ім’ям Аміра найчастіше володіють яскравою зовнішністю, яка приваблює до її власниці безліч шанувальників. Елегантність, витонченість і впевненість у собі допомагає цій жінці завойовувати серця чоловіків. Але Аміра ніколи не стане розпорошуватися на всіх підряд, вона може все життя чекати одного єдиного, який буде відповідати всім її вимогам. Ідеальним для Амір буде людина, що відрізняється впевненістю в собі і самодостатністю. Обранець дівчини неодмінно повинен поважати її і створювати комфортне існування.

Як правило, Аміра виходить заміж доволі пізно і за чоловіка, кілька старше себе. Шлюб виявляється щасливим та стабільним. Ця жінка стає дбайливою та люблячою дружиною, вона завжди знаходить час на коханого і дітей, незважаючи на зайнятість власною кар’єрою або творчістю. Дитина цієї жінки знайде в особі матері не тільки турботливого батька, але і вірного друга. У побуті Аміра не надто активна, часто в її домі панує творчий хаос. Але на противагу цьому жінка намагається дивувати домочадців незвичайними кулінарними шедеврами, рецепти яких придумує самостійно.

Вийшовши заміж, Аміра не вимагає від свого чоловіка чогось особливого

Якщо шлюб Міри виявиться невдалим, вона довго буде переживати розставання, проте нікому не покаже своєї печалі.

Таблиця: сумісність імен

Хороша сумісність Середня сумісність Погана сумісність
Амірі варто вибирати чоловіків з ім’ям:

Артем;

Олексій;

Віктор;

Валерій;

Герман;

Гліб;

Данило;

Дмитро;

Ігор;

Ілля;

Микита;

Микола;

Сергій;

Тимур;

Яків.

Відносини з цими чоловіками можуть скластися вельми непогано:

Андрій;

Олександр;

Антон;

Володимир;

Іван;

Марк;

Павло;

Федір.

Амірі краще не пов’язувати своє життя з чоловіками по імені:

Василь;

Іраклій;

Кирило;

Леонід;

Лев;

Мирон;

Михайло;

Ярослав.

Інтерпретація значень букв в імені Аміра

Літери, з яких складаються імена людей, по-особливому впливають на їх характер:

 • Буква «А» символізує бажання людини вести активну життєдіяльність, досягати духовної і фізичної гармонії.

  Буква «А» на початку імені символізує працьовитість, завзятість у досягненні мети, ініціативність
 • Бука «М» присутній в імені турботливого, але сором’язливого людини.
 • Бука «І» нагороджує особистість тонкою душевною організацією, чутливістю і миролюбністю. Хоча зовні така людина намагається не показувати своєї істинної натури.
 • Буку «Р» зустрічається в іменах людей, що володіють самовпевненістю, хоробрістю і прагненням всього добиватися своїми силами.
 • Повтор літери «А» вказує на надмірну відкритість людини.

Таблиця: астрологічні відповідності імені Аміра

Планета Меркурій
Стихія Повітря
Знак зодіаку Водолій
Колір Фіолетовий
Число 8
Камінь Гірський кришталь
Метал Алюміній
Тварина Мавпа
Рослина Альпійська троянда
Дерево Осика
День тижня Середа

Як пору року, в якому народжена людина, впливає на його характер

Аміра, народжена в холодну пору року, наділена наполегливим і цілеспрямованим характером. Вона намагається виконувати всі свої обіцянки. В любовних відносинах проявляє вірність і пристрасність.

Навесні на світ з’являється самовпевнена, але легковажна Аміра. Вона з позитивом ставиться до життя, є особливо привабливою для чоловіків. Однак такий буває важко створити серйозні стосунки, так як характер «весняної» жінки буває досить складним.

Весняна Аміра користується особливою популярністю у чоловіків

Літня Аміра інфантильна, меланхолічний і ранима. Будь-яка проблема здатна сильно засмутити дівчину, хоча вона постарається нікому не видати своїх справжніх емоцій. У відносинах проявляє надмірну ревність.

Осінь наділяє Світові наполегливістю і завзятістю. Проте разом з цими якостями в характері жінки вживаються і доброта і м’якість. Труднощі і життєві негаразди залишають серйозний слід у душі дівчини.

Відомі особистості з ім’ям Аміра

 1. Аміра Казар — французька актриса театру і кіно
 2. Аміра ат-Тавіль — саудівська принцеса
 3. Аміра Венн — американська актриса
 4. Аміра Виллигхаген — голландська співачка-самоучка

Найбільш часто доля дівчини по імені Аміра виявляється благополучною. Носій цього імені з самого дитинства будує плани на своє життя, які з віком втілюються в реальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *