Що означає ім'я Лінда

Що означає незвичайне жіноче ім’я Лінда

Жіноче ім’я Лінда досить рідко зустрічається в Україні. Найбільшу популярність вона завоювала в таких країнах, як Німеччина, Швеція та Норвегія. Батькам, які вирішили назвати так свою доньку, слід знати, що дівчинці доведеться всього добиватися в житті самостійно, витрачаючи чимало часу і наполегливості. Однак цілеспрямованість Лінди обов’язково допоможе їй отримати бажане.

Походження імені Лінда

Ім’я Лінда не має єдиної історії походження. За однією з версій воно утворилося в німецькій мові від слова «lind» і переводить як «лагідна» або «м’яка». Згідно з іншим твердженням іменоформа має іспанське коріння і переводиться як «красива».

Деякі дослідники впевнені, що ім’я Лінда було лише похідною зменшувальною формою від таких варіантів, як Белінда, Розалінда та ін., але пізніше стало вживатися як незалежна ім’я

Ім’я Лінда знайшло популярність у нашій країні після появи в музичному середовищі співачки з псевдонімом Лінда.

Форми імені

Ім’я Лінда часто використовується як скорочена версія для таких імен: Розалінда, Белінда, Емерлинда та ін Всі ці імена також вважаються спорідненими для даної именоформы. Саму ж Лінду ласкаво називають: Лін, Ліда, Ліна, Чи, Линдочка.

Церковного варіанту у імені немає, як і святих покровителів. Відповідно, іменини Лінда не відзначає.

Ім’я Лінда має іноземне коріння, тому не дуже добре поєднується з українськими по батькові. Найбільш гармонійно дана іменоформа звучить з такими по батькові: Олександрівна Вікторівна Ігорівна, Сергіївна, Юріївна.

У закордонному паспорті ім’я буде писатися як LINDA.

У соціальних мережах дівчина може використовувати такі нікнейми: Lee, Linda, Lina, Li.

Таблиця: ім’я Лінда в іноземних мовах

Мова Як пишеться Як читається
Англійська Linda Лінда
Арабська ليندا Лінда
Гуджараті લિન્ડા Лінда
Китайська 琳達 Лінда
Українська Лінда Лінда
Гінді लिंडा Лінда
Японська リンダ Ринда

Як ім’я Лінда впливає на характер його носительки

Лінда відрізняється інтелігентністю, доброзичливістю і комунікабельністю. Це сильна особистість, яка відмінно відчуває емоції людей і здатна прочитати кожного як відкриту книгу. Однак навіть зробивши висновки про ту чи іншу людину, вона ніколи не скаже своєї думки вголос. Мудрість цієї жінки полягає в її умінні знаходити спільну мову з ким завгодно і дбайливо ставитися до почуттів оточуючих. Лінда завжди оточена шанувальниками, однак робить вибір самостійно, віддаючи перевагу талановитим і творчим особистостям.

Лінда може проявити байдужість до себе, але ніколи не залишає в біді людей, які викликають у неї симпатію

Недоліком характеру Лінди вважається її невпевненість у собі, що часом заважає добиватися бажаного. Також жінка нерідко виглядає байдужою, хоча насправді це не так — вона просто не бажає втручатися в чужі долі. Крім того, мінусом характеру Лінди можна вважати постійну зміну настрою.

Лінда в дитячому та юнацькому віці

У дитинстві Лінда дуже примхлива і емоційна. Батькам буває важко впоратися з цією дитиною. Дівчинка бажає, щоб всі її бажання неодмінно виконувались, а якщо цього не відбувається, вона закочує гучні істерики. Маленька Лінда погано ладнає з іншими дітьми, адже вона мріє бути лідером серед друзів, але так відбувається не завжди. Тому дівчинка часто проводить час на самоті або в компанії дорослих. Лінда володіє хорошою уявою і винахідливістю, має творчі здібності, вміє довго і плідно працювати над своїми задумами.

В юності Лінда перетворюється на добру і небайдужу особу. Її краса пробуджується, а разом з нею і потяг до прекрасного. У підлітковому віці дівчинка починає серйозно захоплюватися творчістю, яке пізніше може перерости в справа всього її життя. Незважаючи на добрий норов, Лінда часто буває егоїстична дуже цінує свою свободу і бажання. Друзів у дівчини практично немає, поряд з нею знаходяться лише ті люди, яким вона цілком довіряє.

Лінді важливо кожен день дізнаватися щось нове, вона не звикла нудьгувати і стояти на місці

Таланти та хобі

Лінда з дитинства захоплюється мистецтвом, що володіє витонченим смаком, тому сама нерідко займається живописом або музикою. Також ця жінка обожнює колекціонувати посуд і статуетки з порцеляни. Нерідко Лінда займається рукоділлям, особливу перевагу віддаючи в’язання. Любить дивитися серіали з детективними і захоплюючими сюжетами, багато часу проводить на природі.

Професія та кар’єра

Найбільш часто дівчата з ім’ям Лінда знаходять себе у творчій діяльності. З них виходять хороші реставратори, мистецтвознавці, музиканти, актори та дизайнери. Відмінна уява і нестандартний підхід до справи дозволяють Лінді досягти величезних висот у своїй області. Колеги доброзичливо ставляться до неї, адже вона завжди готова допомогти і виручити у важких ситуаціях.

Непоганий результат чекає Лінду і в бізнесі. Вона практична і працьовита, не боїться перешкод, легко справляється з конкурентами, а творчий підхід до справи допомагає досягти неймовірних успіхів. Однак ця жінка ніколи не мріє про саму вершини кар’єри або про незліченні багатства, її метою є отримання задоволення в роботі і можливість реалізувати себе.

Здоров’я

Як і більшість творчих особистостей, Лінда буває схильна до шкідливих звичок. Зловживання алкоголем здатне сильно нашкодити здоров’ю жінки, тому їй неодмінно слід займатися спортом, вести нехай і не здоровий, але активний спосіб життя. Для відновлення нервової системи відмінно підійде йога або медитації.

Найбільш часто Лінду зачіпають хвороби дихальних і травних органів

Любов і шлюб

Лінда досить популярна серед чоловіків. Проте вона дуже ретельно вибирає свого супутника життя, довго не наважується розповісти про своїх почуттях коханого. Нерідко ця жінка стає самотньою, лише тому, що боїться невдач у коханні. Лінде важливо, щоб чоловік розумів її і був вірний. Дівчина дуже ревнива, хоч і намагається приховувати це від обранця. Вона ніколи не пробачить зраду та може замкнутися в собі після такої зради.

Лінда зуміє побудувати щасливі відносини, якщо перестане критикувати свого обранця і шукати в ньому недоліки.

Ця жінка мріє про міцну сімейного життя. Її чоловік обов’язково повинен бути забезпечений, відповідальний і розвинутий духовно. Вона ж, у свою чергу, подарує йому повну незалежність і буде поважати будь-яке його рішення. На швидку появу дітей розраховувати не варто — для початку Лінда реалізується у творчості, а вже потім замислиться про потомство.

Таблиця: сумісність імен

Хороша сумісність Середня сумісність Погана сумісність
Міцну і щасливу пару Лінда побудує з чоловіками по імені:

Антон;

Денис;

Євген;

Ігор;

Михайло;

Сергій.

Хороші відносини у Лінди складуться з:

Олександром;

Борисом;

Володимиром;

Іваном;

Олегом.

Лінде краще не мати ніяких відносин з:

Олексієм;

Артемом;

Дмитром;

Максимом;

Микитою.

Інтерпретація значень букв в імені Лінда

Ім’я Лінда складається з п’яти букв, кожна з яких додає характер дівчини особливі риси:

 • Буква «Л». Носій імені з даною буквою володіє естетичним поглядом на світ, наділена творчими здібностями. Така дівчина цікава в спілкуванні, легко розташовує до себе оточуючих, любить роздавати свої знання іншим.

  Буква «Л» на початку імені говорить про самозакоханості, примхливості такої людини, зневажливому ставленні до оточуючих
 • Буква «І». Жінка має багату фантазію, проникливий і живий розум. Вона практична, уважна до деталей, наділена хорошим почуттям гумору і прагне до гармонії з собою і зі світом.
 • Буква «Н». Це сильна і стійка особистість, яка ніколи не погоджується на компроміс. У любові володіє підвищеними вимогами до партнера.
 • Буква «Д». Дівчина відповідальна, самодостатня і чуйна. Вона має привабливу зовнішність і матеріальний достаток, із-за чого часто страждає від гордині.
 • Буква «А». Людина активна, яка бажає пізнавати нове і вести активне життя. Носії букви «А» в імені прагнуть відчути комфорт і незалежність, мріють жити за своїми правилами і не підлаштовуватися під оточуючих.

Таблиця: відповідність імені Лінда

Планета Уран
Знак зодіаку Козеріг
Стихія Повітря
Число 8
Колір Фіолетовий
Тварина Електричний скат
Дерево Осика
Рослина ломикамінь
Камінь Гірський кришталь
Метал Алюміній
День тижня Субота

В який час року народилась Лінда

Час року, в якому народжується людина, також надає його характеру нові риси:

 • Зимова Лінда має складний характер. Вона може запросто шокувати оточуючих своїми вчинками, намагається спілкуватися лише з впливовими людьми. Однак вона володіє добрим серцем і завжди готова допомогти нужденним.
 • Лінда, яка народилася навесні, має розважливість, розсудливість і добросердечність. Вона готова з незворушним виглядом приймати всі уроки долі.
 • Літо наділяє Лінду хорошою пам’яттю і інтуїцією. Така жінка нетовариська, але ніколи не дасть себе в образу і буде боротися за «місце під сонцем» до кінця.
 • Осіння Лінда відрізняється скромністю і добротою. Вона добре розбирається в чоловіках, вміє маніпулювати і користуватися ними в своїх цілях.

Лінди, що залишили слід в історії

 1. Лінда (Світлана Гейман) — російська співачка
 2. Лінда Євангеліста — канадська топ-модель
 3. Лінда Ронстадт — американська автор-виконавець, одна з основувачів кантрі-року, володарка одинадцяти премій «Греммі»

Лінда емоційна, інтелігентна жінка, яку поважають і цінують у будь-якому суспільстві. Найбільш часто вона реалізується у сфері мистецтв, де їй допомагають її гарне уяву і винахідливістю. Особисте життя цієї жінки складеться лише з вірним і дбайливою людиною, яка не буде давати приводів для страждання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *