Що значить рідкісне ім’я Неоніла

Ім’я володіє потужною енергетикою і великим впливом на характер людини. Воно виховує в носії позитивні і негативні якості, дарує здатність до тих чи інших наук. Дізнавшись таємницю, походження і точне значення імені, можна навчитися керувати своєю долею, домогтися щастя і визнання і знайти справжню любов. Сьогодні поговоримо про рідкісне, але красивому імені Неоніла.

Походження імені Неоніла

Неоніла — ім’я грецького походження. Воно утворене від слова Νέος (читається «неос»), що означає «новий». Назву можна перекласти як «оновлена», але також часто зустрічаються варіанти «омолоджуюча», «відновлююча», «дарує молодість» або «несуча новизну».

Перша згадка про це ім’я можна знайти в 1688 році. Носила його сестра патріарха Іова (вона ж Євфимія). Жінка страждала від невиліковного захворювання. Проте, 6 листопада, в день ікони Пресвятої Богородиці «Всіх Скорботних Радість», вона смиренно молилася цій іконі і зцілилася.

Згідно з легендою, Неонілу вилікувала ікона Богородиці, яку жінка старанно молилася в свято

Це ім’я ніколи не було популярним. Зараз воно вкрай рідко зустрічається не тільки в Україні, але і в інших країнах.

Форми імені Неоніла

Ім’я Неоніла можна скорочувати так:

 • Неонилка,
 • Ненилка,
 • Нілу,
 • Нела,
 • Неля,
 • Неня.

Ласкаво Неонілу називають так:

 • Нелечка,
 • Ненечка,
 • Нилушка.

Родинні імена

З імені Неоніла утворено кілька самостійних імен:

 • Неллі,
 • Нілу,
 • Лонилла,
 • Леонилла.

Існує теорія, що ім’я Нонна також має відношення до імені Неоніла.

Примітно, що первісна форма імені — Неонилла. Подвоєну приголосну прибрали вже пізніше.

Ім’я по-церковному

Неоніла присутній у православних святцях, тому при хрещенні вона збереже своє мирське ім’я. День ангела дівчина святкує 29 січня і 10 листопада. У неї буде два святих покровителя — Неонилла Лангонийская і Неонилла Сирійська.

Неонилла Сирійська — християнська мучениця, що постраждала в гоніння імператора Деція

Таблиця: варіації імені на інших мовах

Англійська Neonila Неонайла
Японська ネオニヤ Неонийя
Корейська 네오 닐라 Неонилла
Іспанська Neonila Неоніла
Білоруська Неаніла Неанила
Українська Неоніла Неоніла
Французька Neonila Неоніла
Ідиш נעאָניללאַ Неонилла
Румунська Neonila Неоніла

Транслітерація імені

Ім’я Неоніла потрібно записувати на латиниці так — NEONILA. Такий запис буде потрібно при оформленні документів на закордонний паспорт і в інших випадках, коли вимагається написання строго латинськими символами.

Неправильний запис імені в закордонному паспорті може призвести до недійсності документа

Відповідні по батькові

З ім’ям Неоніла добре поєднуються такі по батькові:

 • Михайлівна;
 • Опанасівна;
 • Родіонівна;
 • Борисівна;
 • Андріївна.

Нікнейми для соцмереж

На основі свого імені Неоніла може створити забавні і запам’ятовуючіся ніки для спілкування в інтернеті:

 • N18;
 • N30n1ji@ry018;
 • N30n1ji@;
 • NN30n1ji@.sweet;
 • Neonila.star;
 • N30n1ji@18;
 • N. e.o.n.i.l.a;
 • Neonila2018;
 • Neonila.shy.

Характеристика та вплив імені Неоніла на долю

Вплив імені на характер людини досліджується багатьма вченими і окультистами. Серед популярних версій тлумачення імен — асоціативна теорія, праці Бориса Хигир, тлумачення по П’єру Руже.

Всі тлумачення можуть розрізнятися між собою в тій чи іншій мірі. Це природно, адже людина — багатогранна і складна істота, весь характер якої складно вмістити на декількох сторінках відомих праць. Різницю між тлумаченнями можна пояснити тим, що кожне з них охоплює лише незначну частину особистості носія імені.

Асоціативна теорія може запропонувати стереотип, який виникає у слухача імені при його звучанні. Носій, як правило, цього стереотипу слід, тому таким чином можна з високою ймовірністю передбачити риси його характеру. Так, ім’я Неоніла викликає асоціації з чимось екзотичним, річним, грецьким. М’які звучні приголосні малюють образ охоплену здоров’ям красуні. Неоніла, згідно асоціативної теорії, повинна володіти м’яким, але загадковим і примхливим характером.

Борис Хигир трактує це ім’я по-своєму. Неоніла — принципова і ділова жінка. Вона може похвалитися хорошою пристосовністю. Неоніла хитра і кмітлива, вона вміло веде господарство і легко розправляється з життєвими труднощами. Незважаючи на те, що у неї є величезний розумовий потенціал, після навчання дівчина зазвичай присвячує себе сім’ї та домашнього вогнища. Неоніла любить комфорт і затишок, а також красиві дрібнички.

Борис Хигир засновує свої праці на великих соціальних дослідженнях

П’єр Руже відзначає високі езотеричні здібності Неоніли. Дівчина володіє розвиненою інтуїцією, вірить у містку і здатна досягти успіху в передбаченнях доль.

Дитинство Неоніли

Маленька Неоніла зовсім не вміє сидіти на місці. Все дитинство дівчинка намагається відстоювати свою самостійність і вміння обслуговувати саму себе. Якщо не давати їй свободи і надмірно опікати, то Неоніла навряд чи відповість на це вдячністю. Швидше, дівчинка почне бунтувати проти батьків і робити все їм наперекір.

Неоніла стрімко навчається навіть без допомоги батьків, і тому часто йде в школу, знаючи більше інших третьокласників. Вчителі відзначають її допитливість, але часто засуджують за непосидючість. І справді, Неонілі складно виконувати завдання, що вимагають концентрації більше півгодини.

Неонилі іноді складно отримувати хороші оцінки за непосидючості

До п’ятого класу запал і захопленість навчанням Неоніли значно слабшають. Дівчинка може закинути школу, отримуючи тільки прохідні бали і «трійки» у чвертях. Однак ближче до випускного класу Неоніла знову хапається за розум і повертається до навчання — її хвилює вибір майбутньої професії.

Таланти і здібності

У Неоніли безліч талантів, які лежать в академічній площині. Дівчина однаково добре може освоїти і гуманітарні, і природознавчі науки. Найкраще їй даються теоретична фізика і математика. При певному старанності у Неоніли є всі шанси отримати докторську ступінь і визнання наукового співтовариства. Сильні сторони Неоніли в науці — неординарний розум і здатність вирішувати тривіальні завдання новими, вдосконаленими і спрощеними методами.

А ось з мистецтвом у дівчини не все так гладко. Неоніла рідко демонструє таланти в живопису, музиці або акторській майстерності. Як правило, їй не вистачає посидючості, щоб раз за разом репетирувати короткі уривки або виконувати вправи, домагаючись досконалості.

Кар’єра

Як правило, Неоніла не прагне до кар’єрного росту. Якщо вона не присвячує себе науці, то починає старанно займатися будинком і побутом, перетворюючись в прекрасну домогосподарку. Втім, на діловому терені Неоніла буде успішна, якщо вибере одну з цих професій:

 • фінансовий консультант;
 • менеджер з розвитку ділових процесів;
 • співробітник HR-відділу;
 • співробітник логістичного відділу.
У Неоніли відмінно виходить планувати, прогнозувати і розраховувати дані

Здоров’я

Неоніла не відрізняється богатирським здоров’ям. Хоча в дитинстві дівчинка мало хворіє, у підлітковому віці найчастіше виявляється хронічне захворювання (як правило, легких або шлунково-кишкового тракту).

У зрілому віці на Неонілу можуть обрушитися захворювання по жіночій частині. Як правило, нічого серйозного, враховуючи здатність Неоніли вчасно розпізнавати наявність недуги та поводитися з ним до лікаря.

Любов

Неоніла, будучи любителькою домашнього затишку, прагне вибрати чоловіка, який розділяв би її погляди. Найбільше щастя їй зможе подарувати чоловік, який забезпечить їй відчуття надійності і захищеності, дозволить займатися улюбленою справою і не переживати про фінансові труднощі. Сама Неоніла відрізняється вірністю і відданістю. Вона не любить заводити короткі романи, інтрижки і зв’язки на одну ніч. Її приваблюють тільки серйозні романтичні відносини, в яких вона зможе розкритися своєму коханому як особистість.

Для Неоніли дуже важливо відчувати душевний контакт зі своїм обранцем

До чоловіків Неоніла пред’являє досить суворі вимоги. Обранець обов’язково повинен мати серйозні наміри відносно дівчини, володіти неабияким складом розуму, бути самостійним і не ледачим, а також обов’язково розділяти хоча б одне захоплення самої Неоніли. Одне з найважливіших якостей у чоловіка, на думку дівчини, — вміння слухати і підтримувати. На жаль, претендентів, які проходять цей суворий відбір, не так багато. Неоніла нерідко залишається одна до тридцяти-сорока років.

Таблиця: сумісність з іншими іменами

Олександр Відсутність романтичної прихильності
Олексій Дружба, стосунки брата і сестри
Андрій Відверта неприязнь
Борис Взаємне нерозуміння
Владислав Дружба, нерідко переростає у взаємну любов
Дмитро Романтичні почуття дівчини залишаться без відповіді
Євген Взаємна прихильність, ніжна дружба, але шлюб не буде міцним
Кирило Взаємне нерозуміння
Сергій Хороші ділові відносини
Федір Взаєморозуміння, дружба
Ян Неприязнь з боку Неоніли

Значущі роки життя Неоніли

Неонілі важливо звернути увагу на наступні роки свого життя:

 • 19 років. В цьому віці вона визначає своє майбутнє професійне життя;
 • 27 років. В цей рік доведеться пережити важке потрясіння. Подальша доля Неоніли залежить від того, як вона від нього оговтається;
 • 34 роки. Неоніла знайде свою споріднену душу.

Політерний розбір імені

Політерний розбір (його також називають семантико-фонетичним аналізом) — це визначення значення кожної окремої букви в імені. Такий підхід дозволяє глибше проникнути в таємниці і характер носія:

 • Н — критичне мислення, відмова приймати інформацію без ретельного аналізу. Неоніла нікому не готова вірити на слово і воліє перевіряти всю інформацію самостійно;
 • Е — проникливість, схильність виконувати роль третейського судді. Дівчина володіє справедливим і неупередженим судженням про оточуючих, а тому може вчасно розсудити, що сперечаються;
 • О — любов до самопізнання. Неонілі важливо зрозуміти своє місце в житті. Головний орієнтир для неї — відчуття щастя і задоволеності;
 • І — тонкий художній смак. Неоніла відрізняється добре розвиненим почуттям прекрасного;
 • Л — любов до обміну враженнями і знаннями. Для Неоніли важливо, щоб її друзі та партнер з інтересом обговорювали з нею важливі для неї теми;
 • А — початковий поштовх, імпульс. У Неоніли є внутрішня енергія, яку вона використовує для мотивації самої себе.

Ім’я та пору року

Крім знака Зодіаку, під якими народжується людина, велику роль відіграє час року, в яке він з’явився на світ. Сезони надають характером Неоніли особливі риси:

 • «літня» Неоніла відрізняється чуйністю і чутливістю. Це нерідко призводить до психологічних травм і нервозності;
 • Неоніла, яка народилася восени, відрізняється допитливим розумом. Вона найкраще досягне успіху на академічному терені. Ця дівчина завзята і навіть занадто наполеглива, тому перед нею відчиняються практично будь-які двері;
 • якщо Неоніла народилася взимку, то в її житті чимало прикростей. «Зимова» дівчина схильна довіряти не тим людям, з-за чого вона часто стає жертвою зрад і обманів;
 • «весняна» Неоніла відрізняється легкістю та жвавістю вдачі. Вона рідко засиджується на одному робочому місці і любить часто міняти коло спілкування.

Відомі носійки імені

 1. Неоніла Нестерова — співачка і модель, часта учасниця світських скандалів
 2. Неоніла Крюкова — народна артистка України
 3. Неоніла Білецька — актриса театру і кіно
 4. Неоніла Кринична — російський фольклорист, доктор філологічних наук (1991), заслужений діяч науки Республіки Карелія, заслужений діяч науки РФ

Таблиця: езотеричні відповідності імені Неоніла

Планета Уран
Стихія Повітря
Зодіак Козеріг, Водолій
Колір Неоновий, фіолетовий
День тижня Середа, субота
Метал Алюміній
Мінерал Аметист
Рослини Осика, барбарис, альпійська троянда, ломикамінь
Тотемна тварина Електричний скат, електричний вугор

Неоніла — дівчина з незвичайною долею. Дізнавшись всі таємниці свого імені, вона впорається з будь-якими перешкодами, які зустрінуться на його шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *