коли магнітні бурі в травні 2019 року

Коли очікувати магнітні бурі в травні 2019 року

Кожен з нас чув про магнітні бурі, але багато хто навіть не здогадуються, який вплив вони можуть впливати на організм людини. Спостерігаючи за активністю сонячної поверхні вчені можуть розрахувати розклад магнітних бур по днях і годинах в травні 2019 року, до яких потрібно підготуватися.

Що ж це таке “магнітні бурі”, чому відбуваються і яким чином впливають на нас? Планета Земля володіє магнітним полем, яке рятує нас від смертоносної сонячної радіації. Магнітна буря-це коливання магнітного поля нашої планети, що відбувається через сильні хвильові удари від спалахів на сонці.

Тремтіння магнітного поля викликає різні наслідки для людини, навколишнього середовища і техніки: з-за цього виникає полярне сяйво, виводяться з ладу електричні системи, прилади, лінії електропередач, один раз це призвело навіть до сходу з орбіти штучного супутника. У 2019 році очікуються найсильніші за останній час магнітні бурі.

коли магнітні бурі у травні 2019

Вплив магнітних бурь на організм людини

Вченими давно доведено, що магнітні бурі негативно позначаються на здоров’ї людини. Під час коливання магнітного поля спостерігаються різкі стрибки атмосферного тиску і відбуваються викиди електромагнітного випромінювання, що вкрай негативно впливає на весь наш організм, порушуючи його злагоджену роботу і ритм.

Особливо чутливі до таких стрибків люди, які мають захворювання серцево-судинної системи.

коли магнітні бурі травень 2019

Звичайно, це явище зачіпає не всіх, але метеозалежним людям особливо «щастить». При цьому більшість стикаються з такими симптомами:

  • загальне нездужання;
  • слабкість, апатія, зниження працездатності;
  • мігрень;
  • раптові напади гніву, викиди адреналіну;
  • порушення роботи серцево-судинної системи;
  • безсоння;
  • загострення хронічних захворювань;
  • погіршення зору;
  • збої в дихальній системі і кисневе голодування;
  • перепад тиску.

Щоб ви могли заздалегідь підготуватися і звести до мінімуму наслідки магнітних бур, нижче дано докладний розклад магнітних бур у травні 2019 року по днях і годинах.

Для багатьох цей травень стане справжнім випробуванням. В даний період будуть відбуватися найпотужніші магнітні бурі завдовжки в кілька днів. Після перегляду даного календаря магнітних бур в травні краще утриматися від поїздок або важливих заходів в ці дати, щоб убезпечити себе від можливих ризиків.

Розклад травневих магнітних бур

Розглянемо розклад по днях і годинах в таблиці.

5 травня Буря середнього ступеня тяжкості, триватиме лише один день, але він буде вельми неприємний для метеозалежних людей. Найбільш поширені симптоми: стомлюваність, головні болі, в емоційному плані депресивний стан, дратівливість. Люди, які страждають на гіпертонію і серцево-судинними захворюваннями, будуть відчувати погіршення самопочуття і загострення основного захворювання.
11-17 травня Ці дні будуть супроводжуватися періодом вкрай сильних, яскраво виражених коливань магнітного поля Землі. У цей час активність на поверхні Сонця досягне піку, тому магнітні бурі за травень 2019 стануть самими впливовими. Особливо небезпечним цей період виявиться для людей з хронічними діагнозами, однак уважними потрібно бути навіть здоровим людям, не схильним метеозалежності. Найпоширеніші симптоми: загальне нездужання, погіршення настрою, загострення хронічних захворювань. Крім того, можуть спостерігатися проблеми із зором і дихальною системою, можлива задишка навіть в стані спокою, а також тахікардія, напади задухи. Людям з наявністю патологій слід перевірити кількість медикаментів. Не варто відкладати візит до лікаря при сильному погіршення стану в ці дні, самостійно поліпшити становище не вийде.
20-25 травня Третій за місяць період магнітних бур очікується не таким катастрофічним, ніж попередній. Основний дискомфорт і навантаження доведеться на психоемоційний стан людей. Більшому ризику будуть схильні метеозалежні люди. Вони зіткнуться з незначним погіршенням самопочуття, втомою, пригніченістю. З найпоширеніших симптомів можна виділити високу дратівливість і агресивність, спалах адреналіну і депресивний настрій. Рекомендується ретельно стежити за своїм емоційним фоном, намагатися уникати сварок, стресу і різних емоційних потрясінь, тому що їх кількість і наслідки в рази посиляться під впливом магнітних бур. В цей час пам’ять і концентрація уваги помітно знижуються, тому треба постаратися відмовитися від потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги.
28 травня Цей день принесе другу найсильнішу за місяць, але в той же час заключну магнітну бурю. На відміну від попереднього періоду магнітних бур, цей день буде пригнічувати фізичний стан людей. Але на цей раз в групу ризику потраплять в основному люди похилого віку і діти. Але і всім іншим варто бути пильними, тому що спалахи спричинять за собою скачки артеріального тиску, порушення роботи серця і легенів. Рекомендується присвятити час відпочинку і виключити фізичні навантаження. Краще не планувати на цю дату тривалі поїздки або важку фізичну працю.

Незважаючи на те, що не всі люди однаково реагують на коливання магнітного поля, кожному слід ретельно стежити за своїм здоров’ям, особливо магнітні дні в травні 2019 року.

Будь-яке порушення роботи організму, будь то зниження імунітету, стрес, надмірні фізичні навантаження, нестабільний емоційний стан може перерости в серйозне нездужання в періоди магнітних бур у травні цього року. Тому так важливо знаходити час для відпочинку, розслаблятися, висипатися, захистити себе від будь-якого джерела роздратування.

коли магнітні бурі в травні 2019 року

Також краще утриматися від поїздок в транспорті і тривалих подорожей, замінити пересування на автомобілі на піші прогулянки на свіжому повітрі. Важливо і стежити за своїм харчуванням. Не зайвим буде збагатити раціон продуктами, що містять вітамін С, А, Д, а також залізо. Нехай в цей період на столі з’являться фрукти, ягоди, зелені овочі, риба. Обмеження варто ввести на вживання кави, алкоголю і куріння.

Якщо ви будете знати розклад магнітних бур у травні 2019 по днях і годинах, то виконайте прості рекомендації, наведені вище, щоб зменшити негативний вплив на організм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *