Користь і шкода кисневого коктейлю для дітей

Сьогодні не варто вважати кисневий коктейль нововведенням. Багато вже чули про таку дивину і пробували її. Цей досить смачний спосіб насичувати кров киснем хоча і не замінить традиційного, але чимало полегшить життя людям, задихається, в прямому сенсі цього слова, в задушливій міському середовищі. Користь і шкода кисневих коктейлів для дітей повною мірою вивчена і вони рекомендовані провідними науковими центрами.

Склад кисневих коктейлів

Як правило, кисневий коктейль двокомпонентний. Перший його компонент – це кисень, який подається у складі густої піни. Другий – смаковий наповнювач. Компоненти-наповнювачі бувають різними. Це і фітонастої, і морси, і соки та інші напої.

Досить часто такі коктейлі збагачені вітамінами і мінералами. По консистенції напій нагадує мус або густу піну, яку можна їсти ложкою, або ж пити через соломинку.

Кисень, що міститься в напої, потрапляючи в шлунок, легко всмоктується. Дивно, але ще в шістдесятих роках радянські вчені з’ясували, що шлунок не поступається легким у здатності засвоювати кисень. І, як би це парадоксально не звучало, тканини організму через шлунок куди активніше насичується цим безцінним для людини газом. Подібний коктейль здатний позбавити організм від нестачі кисню шляхом збільшення обсягу цього газу в плазмі.

Позитивні властивості:

 1. Один келих цієї смакоти містить двісті грамів оксигена! А це означає, що він просто необхідний багатьом людям. Особливо корисний він міським жителям, які дуже рідко вибираються за межі мегаполісу і змушені постійно дихати загазованим повітрям.
 2. Другий чарівної складової в цьому чудовому напої є його смакова основа. В залежності від того, якою вона має склад, вона здатна наситити організм вітамінами, посилити імунітет, стати превентивним заходом до деяких захворювань.

Користь і шкода кисневих коктейлів для дітей цілком вивчені. Оскільки кисневий коктейль в комплексі з традиційними засобами застосовують для лікування деяких захворювань, порадьтеся з вашим лікарем у тому випадку, якщо хочете доповнити їм своє лікування. Лікар допоможе оптимально розрахувати дозу напою з урахуванням ваших потреб.

кисневий коктель користь

Показання до застосування

Особливо корисний цей коктейль дітям, хворим вегетосудинною дистонією, анемією, діабетом, хворобами шлунково-кишкового тракту. Тому можна сміливо відкидати шкоди, так як кисневий коктейль для дітей несе тільки користь.

Рекомендують їх вживати і для зміцнення серцево-судинної і нервової системи. Так само кисневі коктейлі рекомендують вживати і в комплексі заходів по боротьбі з ожирінням.

Однак пам’ятайте, що оксигенний напій протипоказаний при наступних хворобах:

 • жовчнокам’яної;
 • сечокам’яної;
 • виразці шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • гіпертонії;
 • спайках;
 • гіпертермії;
 • при будь-яких явищах астматичного характеру.

Хотілося б додати, що ні один коктейль у світі не замінить вам прогулянок на свіжому повітрі. Пропонований нами напій лише підтримає вас у той час, коли вашому організму так потрібен оксиген. Так, у багатьох випадках він безцінний, але не варто вважати, що склянку коктейлю заощадить вам час на пікніку з рідними.

Адже крім таких очевидних речей, як спілкування з близькими, відпочинок і позбавлення від стресу, прогулянка на свіжому повітрі дає вам незамінні фітонцити, збагачує ваш організм озоном та іншими корисними речовинами.

Шкода для дитини відсутня, а користь кисневих коктейлів для дітей максимальна, тільки за відсутності індивідуальної непереносимості.

Так що ж робити, якщо ваш лікар настійно рекомендує вам прийом кисневого коктейлю або ж ви самі хочете подбати про здоров’я ваших близьких, а до найближчого кисневого бару шлях не так-то близький? Тепер можна влаштувати такий санаторний курс у себе вдома. Адже ніяких труднощів не складе собі купити устаткування для кисневих коктейлів.

Обладнання для приготування коктейлів

Не варто лякатися власникам малогабаритних квартир. Сучасне обладнання дуже компактне і знайде своє місце навіть у тісній “хрущовці”. Обладнання для домашнього користування складається з двох частин. Перша – кисневий концентратор (суть – балон). Друга – міксер, який також називають кисневим коктейлером.

Зверніть увагу на те, що кисневі балони для домашнього користування невеликі і легкі в транспортуванні.

Врахуйте: кисневий коктейль необхідно вжити одразу після його приготування, адже з кожною хвилиною бульбашки осідають, і насиченість напою киснем знижується. Якщо говорити про користь і шкоду для дітей, то кисневі коктейлі сьогодні є частиною медичних процедур. З тієї ж причини рекомендується вживати приготовану масу ложкою. Варто попередньо консультуватися з лікарями, щоб засіб не завдало шкоди дитині.

Бонус

 1. Кисневий коктейль – це не ліки, а допоміжний засіб для лікування і профілактики захворювань.
 2. Дітям рекомендується вживати кисневі коктейлі тільки після консультації з педіатром, так як може бути індивідуальна непереносимість.
 3. Кисневий коктейль – це не просто корисно, але й смачно.
 4. Засіб добре допомагає при проблемах з шлунково-кишковим трактом, при захворюваннях дихальних шляхів, дефіцит кисню в організмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *