що означає ім'я Алла

Що означає ім’я Алла: походження, характеристика та значення імені

Алли не схожі на більшість дівчат. Вони енергійні, владні і яскраві. Їхнє ім’я підштовхує до популярності, публічності, лідерства. Втім, як і у всіх жінок, у Аллочок є свої слабкості. Якщо придивитися, можна їх легко помітити. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Алла.

Що означає ім’я Алла

Існує кілька версій походження жіночого імені Алла. За однією з них, першою його носила доисламская богиня Аллат. В перекладі з арабської це слово означає «богиня».

За іншою версією, жіноче ім’я Алла має грецьке коріння. Спочатку воно було простим словом, яке позначало «інша», «інша». Вперше згадується в тексті Созомена про 26 готських мучеників. У творі не було написано про якусь конкретну жінку, просто говорилося про даму, ім’я якої не знав ніхто. Мабуть, була допущена помилка при перекладі тексту з давньогрецької мови, зате саме ця помилка стала утворенням жіночого імені Алла.

З готської версії можна дізнатися, що ім’я позначає «вміє все», «на всі руки майстриня». У стародавніх євреїв значення збігається з версією азіатських країн і має позначення «богиня». Але у багатьох іудеїв слово асоціюється з фісташками і на івриті означає «фісташкове дерево».

Виходячи з історичних даних, носії праіндоєвропейської мови вірили в богинь Долі з іменами Белла і Алла. За своєю могутністю вони перевершували навіть верховне божество.

Форми імені Алла

Скорочені варіанти імені:

 • Алка;
 • Аля.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Алюня;
 • Алюся;
 • Аллочка.

Ім’я по-церковному — Алла.

Транслітерація — Alla.

Пишучи вірші про Аллу, можна використовувати такі красиві рими: королева балу, з самого початку, на обкладинці журналу, мріяла, завоювала.

Таблиця: ім’я Алла на інших мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська Alla Алла
Китайська 另一种 Лин-и-чун
Корейська 기타 Кіта
Японська 其の他 Сонота
Грецький Αλλη Аллі
Арабська علاء Алаа

По батькові, які поєднуються з ім’ям

Ім’я Алла відмінно поєднується з по батькові:

 • Володимирівна;
 • Сергіївна;
 • Олександрівна;
 • Олексіївна;
 • Юріївна.

Варіанти ників для соціальних мереж

Для каналу на Youtube або аккаунта в Instagram Аллам, крім стандартного «alla_фамілія», можна створити такі ніки:

 • allysik;
 • allochka;
 • allo4ok;
 • allu4a.

Свята покровителька Алли

Свята покровителька носійок цього імені — Алла Гофська. Вона була серед 26 мучеників, яких вбили за часів правління Атанаріха за прихильність християнській вірі.

Іменини — 8 квітня.

Характеристика і значення імені Алла

Позитивні якості:

 • Алла володіє непохитною вдачею, вона наполеглива, цілеспрямована;
 • ця жінка гордовита і нікому не дасть себе в образу;
 • має високу самооцінку, любить панувати;
 • воліє вирішувати всі свої проблеми самостійно, не боїться брати на себе відповідальність.

За звучанням ім’я нагадує назву червоного кольору. Характер у Алли такий же, як і цей відтінок, — яскравий, пристрасний, привертає увагу.

Негативні риси:

 • її залізна хватка часом може зачіпати почуття інших людей;
 • якщо вона буде намагатися постійно командувати іншими людьми, цілком можливі конфліктні ситуації.

Щоб уникнути сварок, слід прислухатися до думки оточуючих, а також приборкати своє бажання панувати.

Як ім’я Алла впливає на характер дитини

Аллочка — чарівна, дуже тямуща дівчинка. Вона ніколи не залишається без захопленої уваги оточуючих. Вже в дитячому віці знає собі ціну і може піднести себе в суспільстві.

Ця дівчинка не прихильник різних проказ і дитячих пустощів. Маленька Алла може привернути увагу красивим вбранням або новенькою яскравою іграшкою. Здатна показати характер в колі сім’ї, часто доводить до істерики маму, вимагаючи, щоб та зробила іншу зачіску або зав’язала бантик красивіше.

Алла стежить за собою. Вона годинами може крутитися біля дзеркала, милуючись своїм відображенням. Обожнює нові модні речі, красиві зачіски і різні аксесуари.

У навчанні старанна, старанна, працьовита. Але особливих пристрастей до якого-небудь предмету у неї немає. У школі Аллочка не настільки авторитетна, дівчатка засуджують її за гордовитість і хвастощі, а хлопці на неї не звертають ані найменшої уваги, так як вважають, що вони їй байдужі. Серед однолітків у цієї малятки немає ні друзів, ні подруг. Вона в колективі, але весь час одна.

Юна Алла мріє стати актрисою, захоплюється театром, стежить за відомими акторами. Дівчинку притягує все, що пов’язано з акторською діяльністю, і своє захоплення вона вважає своїм маленьким секретом.

Як ім’я впливає на характер і долю дорослої людини

За Хігіром, ім’я Алла може надати його власниці Темпераментний характер. В будь-яких ситуаціях нею рухає почуття гордості. Вона різнобічно розвинена, дуже розумна і талановита.

Аллі подобається проявляти себе в суспільстві, вона має безліч шанувальників. Любить галасливі вечірки і велике скупчення людей. Бути тихонею — це не для неї. Популярність і визнання є сенсом її життя, і щоб привернути увагу, вона готова докласти величезну кількість сил.

Для Алли краща яскрава модний одяг, насичений, а часом навіть викликає макіяж. Вона завжди прагне зайняти лідерську позицію. Намагається вести активну діяльність, завдяки своїм зусиллям може досягти великих висот.

Через постійне бажання панувати над іншими у Алли не виходить завести близьких подруг. Вона часто відчуває невдоволення як собою, так і своїм оточенням. І все ж сильна і незалежна жінка часто переживає почуття самотності, відчуває брак любові і розуміння з боку інших людей.

Професії, бізнес і кар’єра

Аллу залучають ризиковані проекти з досить швидким грошовим обігом. У її житті буде присутня часта зміна світлих і темних смуг, тому потрібно відкладати частину своїх коштів, вони стануть в нагоді в разі чергової невдачі.

Алла володіє сильним вольовим характером. Вона вперта і завжди вірна своїм переконанням. Нерідко може проявляти грубість до людей, які не поділяють її думки. Багато хто не бажає мати з нею спільних справ, вважаючи її самозакоханою задавакою. Але завдяки старанню і старанності ця жінка досягне успіху. Не один раз їй доведеться вибиратися з різних неприємностей, але цілеспрямованість і завзятість дозволять Аллі самостійно вирішити всі проблеми.

Алла ніколи не приймає подачок, вона володіє залізною хваткою, яка допомагає незважаючи ні на що досягти бажаної мети. Ця жінка ніколи не береться за справу, якщо не вірить в її успіх.

У неї дуже важкий і часом нестерпний характер, така дама вимоглива, не упустить можливості дати пораду або ж насварити за свавілля. Сама в роботі віддає всю себе, доводячи власний організм до неймовірної втоми, того ж вимагає від підлеглих.

Алла може досягти успіху в таких професіях:

 • біолог;
 • музикант;
 • актриса;
 • журналістка;
 • художниця;
 • модель.

Здоров’я

З самого раннього віку Алла дуже неспокійна, можливі невеликі порушення сну. Новонароджена дівчинка може відмовлятися приймати материнське молоко, через це погано набирає вагу, але з часом все прийде в норму. Її складно вкласти спати, Малятко не дозволяє батькам ні на хвилину відійти від неї. У дворічному віці можливі захворювання легенів і бронхіт.

Для здоров’я Алли дуже важливо дотримання режиму. Вкрай необхідно виділяти час для післяполуденного сну. З шести років є ймовірність захворювань нирок, можуть спостерігатися серцеві шуми. Це пов’язано з нестійкою нервовою системою. Батькам рекомендується возити дівчинку на відпочинок до моря.

Ще з ранніх дитячих років необхідно пильно стежити за здоров’ям дівчинки. Можуть виникнути проблеми із зором. При простудних захворюваннях вразливими виявляються вуха, отит часто турбує дитину. Багато батьків не здатні вчасно визначити причину частої примхливості і плаксивості малятка, через це не відразу звертаються до лікаря.

У підлітковому віці Алла дуже імпульсивна. Будь-яке непорозуміння з боку оточуючих може викликати у дівчинки стресовий стан. Коли Аллочку виповниться 13-15 років, батькам слід бути уважнішими, при необхідності звертатися до невропатолога.

Кохання, сексуальність, шлюб

До представників протилежної статі Алла ставиться з якоюсь безпристрасністю і холодністю. Лише особливий і ексцентричний чоловік здатний розтопити її серце. Тим не менш носительці цього імені властиві ранні шлюби, але в більшості випадків вони закінчуються швидким розлученням. У досить тривалому періоді між першим і другим шлюбним союзом така дама домагається великих успіхів у кар’єрі.

Алла дуже яскрава, приваблива і ефектна жінка. Багатьох вона здатна зачарувати своєю красою, але далеко не всіх може впустити в своє життя. У відносинах носійка цього імені дуже владна. Зі своїм чоловіком не прагне бути відвертою, намагається головувати в сім’ї і бути завжди в курсі всіх справ. Нерідко бере участь в діяльності чоловіка.

Алла любить самостійно облаштовувати своє житло, продумувати дизайн, підбирати предмети інтер’єру. Чудово готує різні десерти. З великим трепетом і ніжністю ставиться до власної матері, незважаючи на те, що в юнацькі роки у них часто були розбіжності. Володарка цього імені могла б стати ідеальною дружиною, якби не схильність до буркотливості і панування.

Алла вважає, що інтимний зв’язок повинний бути обов’язковою частиною відносин. Вона охоче відповідає на ласки партнера, але сама не настільки ініціативна. Сила її сексуального потягу залежить від тривалості союзу. У відносинах ця дама найчастіше виступає споживачем. Аллочка дозволяє чоловікові віддавати їй найкраще, але лише небагато чим відповідає тим же.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Сергій Союз може бути пристрасним і яскравим, але обидва в парі бажають зайняти лідерську позицію. Сергій ставиться до цього більш розумно і намагається прийти до спільного рішення. Алла ж здатна спалахнути і довести конфлікт до скандалу, це може привести до розриву відносин і розлучення. Якщо партнери навчаться поступатися один одному і приходити до обопільної згоди, то цей шлюб може бути досить успішним.
Володимир Може раптово виникнути яскрава іскра бурхливих почуттів, але незабаром – раптово згаснути. Володимира дратує в Аллі надмірна вимогливість, а її – нездатність партнера підтримувати чистоту і порядок в будинку. Втім, вони знаходять один в одному і вагомі переваги. Якщо обидва будуть ставитися до недоліків один одного поблажливо, їх союз може бути вдалим.
Олександр Найвдаліший союз. Вони чудові коханці і відмінні партнери, в сімейних відносинах присутня дружба. Їхнє спільне життя досить стабільне, але не виключені скандали і сварки. Втім, вони швидко знаходять потрібні слова, щоб помиритися.
Євген У цій парі обидва партнери прагнуть до плідної співпраці: допомагають один одному, підтримуючи в усьому. Важливо, щоб ніхто не перетягував на себе ковдру, взаємодія повинна проходити на рівних. Євген і Алла сваряться рідко, охоче йдуть на компроміси.
Дмитро Гармонійний союз. У відносинах панують щирі почуття любові і ніжності. Коли партнери знаходяться поруч, все навколо здається незначним. Заради Алли Дмитро готовий здійснювати воістину лицарські вчинки. Довірчі відносини і міцна дружба, підкріплена закоханістю — все це дозволяє створити міцну сім’ю.
Андрій У цій парі на чільне місце виступає творчість, самореалізація. Необхідно, щоб партнери давали один одному досить свободи для прояву своїх талантів. Спокійні і затишні вечори за телевізором — це не для них. Андрій і Алла легко знайомляться, заводять друзів і підтримують стосунки з однодумцями. Сильний потяг один до одного в цьому союзі буде зберігатися довгі роки.

Важливі роки житті Алли

Найбільш важливі події в житті Алли відбуватимуться у віці:

 • 17 років;
 • 22 роки;
 • 32 роки.

Таблиця: які символи відповідають імені

Характеристика Значення Вплив на людину
Планета Сонце Любить бути в центрі уваги, впевнена у власній обраності. Яскрава індивідуальність і незалежність.
Знак зодіаку Овен Лідерство, внутрішня сила, честолюбство. Разом з тим — імпульсивні вчинки, різкі висловлювання.
Стихія Вогонь Здійснює безліч необдуманих вчинків. Агресивний і лідерський характер. З такою людиною не засумуєш.
Число 1 Сміливий першовідкривач з оригінальним мисленням. Складно йти на компроміси.
Колір Яскраво-червоний Неврівноваженість, запальність і непередбачуваність. Щоб досягти мети, використовує будь-які методи.
Тотемна тварина Комар Символ наполегливості і працелюбності.
Дерево Горобина Уособлює жіноче начало, дарує життєстійкість (горобина витримує навіть дуже сильні морози).
Рослина Родовика Самостійність, сильна воля.
Камінь Рубін Невразливість і пристрасть.

Інтерпретація значень кожної з букв в імені Алла

А — старанність, відповідальність, уважність.

Л — не виносить самотності, є велика потреба в любові, ніжності і інтимний зв’язок.

Ім’я згадується в піснях Олега Баянова «Небо на ім’я Алла», групи «Дюна» «Алка – фіалка», Віллі Токарєва «Аллочка» і Філіпа Кіркорова «Алла».

Коли народилася Алла

Важливо, в яку пору року народилася Алла:

 • взимку — зарозуміла, владна, непостійна;
 • навесні — в характері дуже виражено користолюбство, схильна до нервових зривів, може стати хорошим офіціантом, перукарем, віддає перевагу роботі в чоловічому колективі;
 • влітку — ризикована, зваблива, сексуальна;
 • восени — меркантильна, розважлива, добре показує себе на посаді секретаря, касира, інженера.

Гороскоп імені

Овен — цілеспрямована, старанна, працьовита. Дуже яскрава особистість. Комфортно почуває себе у великій компанії, нерідко зачаровує чоловіків красою, має безліч шанувальників. Будь-яка підприємницька діяльність буде успішною.

Телець — наполеглива, стримана. Що б ви не сказали або зробили, навряд чи це виб’є її з колії. Своєю наполегливістю Алла–Телець може розлютити кого завгодно. Цілеспрямована, у що б то не стало доб’ється бажаного результату.

Близнюк — чарівна, життєрадісна, щира. Зовсім не проти короткочасних романів, насолоджується дозвіллям наодинці з партнером. Зачарувати може будь-якого чоловіка, але не кожен здатний її утримати біля себе.

Рак — чуйна, дуже ранима, довірлива, злегка вітряна натура. Через свого комплексу сірої мишки багато мрій Алли–Рака не зможуть реалізуватися. У відношенні з протилежною статтю невпевненість в собі не дозволяє розкритися.

Лев — енергійна, трохи егоїстична Алла. Завжди доб’ється бажаної мети за всяку ціну. Велику увагу приділяє своїй зовнішності. У відносинах часто відчуває невдачі, так як чоловіки не можуть винести її наполегливості.

Діва — любить панувати, давати поради і нав’язувати свою думку. Мало хто здатен витримати її нестерпний характер, через це у неї багато недоброзичливців. У сімейному житті іноді нестерпна, часто вказує на недоліки і критикує дії близьких.

Терези — має відмінне почуття гумору, дуже приваблива. У спілкуванні досить стримана і чемна. Має високу самооцінку, нікому не дозволить себе принизити або образити. У відносинах цінує вірність і взаєморозуміння.

Скорпіон — надзвичайно енергійна, їй властиві часті зміни в настрої. Алла–Скорпіон — ревнива і темпераментна жінка. Приваблює чоловіків своєю зухвалою манерою спілкування.

Стрілець — ризикована, енергійна, чудово ладнає з усіма в колективі, душа компанії. Досить волелюбна, в стосунках віддає перевагу короткочасним і несерйозним відносинам.

Козеріг — наполеглива і корислива. Може бути до всіх доброзичливою, але нікого не присвячує в таємниці свого особистого життя. У сім’ї у Алли–Козерога на першому місці взаєморозуміння і довіра, почуття любові — на другому плані.

Водолій — в справах проявляє напористість. Будь-яку справу доводить до кінця. Якщо є необхідність, може бути доброзичливою і ввічливою, але щирість виявляє не дуже часто. Однолюб, зберігає вірність єдиному чоловікові.

Риби — любителька літати в хмарах, вважає за краще проводити час в світі своїх мрій. Своєю легкістю і простотою і залучає представників сильної статі. Як чоловіка їй потрібен цілеспрямований чоловік, який зможе її підтримувати.

Відомі в історії люди з цим ім’ям

В історії є безліч відомих жінок (і навіть один чоловік) з цим ім’ям:

 • Алла Пугачова – російська поп-співачка, народна артистка СРСР, примадонна вітчизняної естради;
 • Алла Сурикова – радянський і російський кінорежисер, сценарист, Народна артистка Росії;
 • Алла Тарасова – велика актриса театру і кіно;
 • Алла Михальченко – артистка балету, солістка Великого театру;
 • Алла Сігалова – балетмейстер;
 • Алла Назимова – американська актриса, продюсер і сценарист;
 • Алла Ракха Рахман – індійський кінокомпозитор, співак і музичний продюсер; відомий своєю музикою до кінофільму «Мільйонер з трущоб»;
 • Алла Єпіфанова – російська велогонщиця, учасниця Олімпійських ігор 1996 і 2000 року;
 • Алла Манілова – журналіст, віце-губернатор Санкт-Петербурга.

Алли запальні і темпераментні, вони прагнуть перебувати в центрі уваги. Їх ім’я співзвучне з назвою червоного кольору, а з грецької перекладається як «богиня». Але тільки особливі люди, які знаходяться поруч, знають, наскільки чутливі ці жінки, як вони мріють про тепло, розумінні і щирою взаємної любові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *