що означає ім'я аврора

Що означає ім’я Аврора: походження, характеристика та значення імені

Вибір імені для своєї дитини — відповідальне завдання для кожного з батьків. Унікальний літерний код багато в чому визначає долю людини, впливає на його ставлення до навколишнього світу, особисте життя, кар’єру. Але це не означає, що всім власникам однакових імен уготована рівна доля. Свою роль у формуванні особистості відіграє безліч факторів. І в першу чергу — це астрологічний знак і сезон народження. А що ж уготовано тієї, яку нарекли Авророю. Як буде складатися її доля? У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Аврора.

Що означає ім’я Аврора

Перше, що отримує кожна людина при народженні ім’я. Саме воно буде мати великий вплив на формування майбутньої особистості. Назвавши дочку Авророю, батьки закладають в маленького чоловічка певний енергетичний імпульс, який несе в собі це ім’я. Так якою ж буде Аврора в дитинстві, в отроцтві і в дорослому житті?

Ім’я Аврора має римське походження. Aurora з латинського перекладається як “Світанок”, а основа імені aura означає “досвітній вітерець”. Це ім’я носила богиня ранкової зорі, що приносить богам і людям денне світло. Вона стала прародителькою 4-х вітрів і яскравих зірок на небі. У грецькій міфології Аврора була відома як Еос, або рум’яна зоря.

Існує ще одна версія походження імені. В основі цього варіанту лежать латинські слова aurum і hora, що в дослівному перекладі означає «золота пора» або «золотий час».

Творчі особистості не могли обійти увагою цю прекрасну богиню. Художники представляли її виходячою рано вранці з океану, або на колісниці, запряженій крилатими кіньми, іноді над її головою зображували сонячний диск або німб з променів навколо її прекрасного чола.

Форми імені Аврора

Від того, наскільки твердо або м’яко вимовляється ім’я, багато в чому складається характер особистості. Аврора звучить дуже рішуче, звучно, яскраво. Навіть у скороченій версії ім’я залишається сильним, а для чийогось сприйняття дещо жорстким — Ара, Рорка, Ава. Але якщо застосовувати зменшувально–пестливі форми, то в них чується більше ніжності і теплоти — Авушка, Ася, Авроша, Аврорушка, Авося, Авочка, Авушка.

Родинні імена

Схожими іменами для Аврори вважаються Зоряна, Заріна, Зарема.

Яке по батькові найбільше поєднується з ім’ям Аврора

Йому і по батькові личить красиво звучати і гармонійно поєднуватися. Рівномірний розподіл голосних і приголосних в імені та по батькові повинні робити це поєднання зручним для вимови, а приємним для слуху. Звичайно ж, потрібно враховувати і загальний стиль. Наприклад, Аврора Семенівна буде звучати не дуже милозвучно.

На думку багатьох джерел, найбільш підходящими по батькові для Аврори будуть:

 • Олександрівна;
 • Альбертівна;
 • Дмитрівна;
 • Миколаївна;
 • Ігорівна.

Ім’я по церковному

Аврора не входить ні в католицький, ні в православний церковний календар, а значить ім’я в православ’ї не отримало визначення.

Як звучить на інших мовах

Ім’я Аврора в Українідо не було популярно. Але, у зв’язку з подіями, пов’язаними з крейсером «Аврора», дівчаток стали нарікати так частіше. А з 1920 р. Аврора включена в список імен, рекомендованих радянськими календарями. У наші дні батьки все ж рідко називають так своїх дочок. Але в інших країнах світу ім’я зустрічається часто, хоча і вимовляється на різний манер.

Як пишеться і вимовляється ім’я Аврора на різних мовах — таблиця

Мова Як пишеться Як вимовляється
Англійська Aurora Аурора, Аврора
Німецький
Іспанська
Італійський
Румунський
Польський
Чеський
Данська
Фінський
Норвезька
Французький Aurorе Орор
Ісландський Arora Ауроура
Китайський 極光 Jíguāng Цзигуана
Японський オーロラ Ōrora Орора
Український Аврора Аврора

Транслітерація імені Аврора

До 2015 р транслітерація в Україні проводилася за правилами, прийнятим в 2010 р. З 2017 р транскрипція проводиться згідно з міжнародними стандартами. Відповідно до нових правил, ім’я Аврора буде писатися латинськими літерами Avrora.

Варіанти ників, пов’язані з цим ім’ям в соціальних мережах

В соціальних мережах часто зустрічається ім’я Аврора в поєднанні з прізвищем. Наприклад, Аврора Кошкіна або Аврора Єгорова. Іноді дівчата до свого імені додають прикметники, які позначають відмітну рису місця проживання Аврора Морська, Аврора Московська.

Для спільнот або магазинів також іноді вибирають ім’я Аврора, але до нього обов’язково додають або вказівка на те, який саме інтерес там представлений (Аврора Молл в Самарі, літній кінотеатр «Аврора») або пишуть на іноземній мові — AURORA CONCERT HOLL.

Іменини імені Аврора

У церковних календарях ім’я Аврора не зустрічається, а значить, не має небесного покровителя, і з днем ангела її не вітають. Іменини святкує в свій день народження. Хоча у протестантів ім’я з недавніх пір стало хрестильним, а день святкування іменин припадає на 3 липня. А в європейських країнах дівчаток з ім’ям Аврора при хрещенні нарікають Ганною, тому іменини вони відзначають в день цієї покровительки.

Характеристика та значення імені Аврора та його вплив на долю

Про те, що ім’я впливає на характер, сприйнятливість до навколишнього світу, до людей помічено вже давно. Навіть в Євангеліє сказано: “на ім’я Житіє, а не ім’я по житію”. Так як же ім’я вплине на долю Аврори?

Дитинство

Л. Цимбалова описує маленьку Аврору як дитину, здатну доставити багато клопот своїм батькам. У дитинстві носій цього імені відрізняється ексцентричністю, великою фантазією і запальністю. І якщо вона заслуговує покарання, батькам слід проявити твердість. Упертість — ще одна риса характеру, як Аврора задумала, так тому і бути. Причому силове покарання ні до чого доброго не приведе, а ось переконати дитину можна. Щоб Аврора не втратила віру в себе, не можна постійно пригнічувати її прагнення. У навчанні дівчинка показує рівні середні результати, хоча особливою кмітливістю не виділяється. Зате Аврору сміливо можна зарахувати до числа посидючих і уважних дітей, що допомагає в досягненні непоганого рівня розвитку і успіхів в намічених цілях.

Б. Хигир до описаного портрета додає наступні риси. Маленька Аврора любить читати, вона музична і любить танці. Зовні дитина частіше схожа на батька, а ось характер майже завжди мамин. Часто піддається простудних захворювань, через підвищену дратівливості страждає нервова система. Тому батькам обов’язково потрібно організувати режим дня дитини, щоб на відпочинок відводилося достатньо часу.

Кожна маленька Аврора із задоволенням наспівує пісеньку з мультфільму «Спляча красуня» в якій є такі слова: «Слався принцеса Аврора, будь щаслива і здорова!»

Підлітковий вік

У підлітковому віці Аврора вкрай амбітна, всі неприємності вона сприймає як виклик і керівництво до дії. Ні батьки, ні друзі не можуть вплинути на її рішення. Вона вважається тільки зі своєю думкою, не помічаючи оточуючих. Без належної підтримки занадто самовпевнена в собі дівчина частенько терпить болючі поразки. У характері починає проявлятися врівноваженість, і навіть холодність, що не може не ображати рідних і близьких людей.

Доросла Аврора

Дитяча впертість і наполегливість допоможуть Аврорі в дорослому житті досягти успіхів у багатьох починаннях. Це додасть впевненості енергійної від природи жінці. Ще однією відмінною рисою її характеру, яку зазначає Б. Хигир, є вміння прораховувати все наперед, і якщо Аврора береться за якусь справу, то можна з упевненістю сказати, що вона доведе розпочате до кінця.

Аврору з натяжкою можна назвати приємною в спілкуванні, їй властиво досить різке судження про оточуючих її людей. Тримається жінка часом холодно, не показуючи емоцій. З цієї причини близьких друзів у неї дуже мало, а іноді їх і зовсім немає. Зате знайомих багато і це завдяки вмінню сподобатися потрібним людям. Їм і в голову не прийде думка про лиху вдачу нової знайомої, тому що в потрібний момент Аврора чудово вміє тримати в узді недоліки свого характеру.

Притягує оточуючих до Аврори її вміння дати слушну пораду і щире бажання допомогти ближньому в скрутну хвилину. Володарка божественного Імені ніколи не порадить і сама не зробить підлості щодо іншої людини.

З роками Аврора може стати злопам’ятною. Але все ж її розсудливість допоможе відокремити зерна від плевел, і жінка ніколи не буде мстити за дрібниці, або карати близьку людину за нанесену образу. Її великодушність навіть допоможе виправити ситуацію. Але довго терпіти зневагу вона ніколи не буде і її методи покарання кривдника будуть досить жорсткі.

Якщо в дитинстві батьки в усьому потурали дитині і хвалили надмірно і не з приводу, Аврора в дорослому житті буде страждати від хворобливого самолюбства. Ця риса характеру здатна вкрай ускладнити життя власниці імені, неприємним сюрпризом для неї стають моменти, коли вона зустрічає небажання хвалити її і погоджуватися з її точкою зору. Щоб налагодити нормальні відносини з оточуючими, Аврора повинна навчитися прислухатися до конструктивної критики.

Іноді ласа на лестощі і похвалу Аврора може стати жертвою розумного маніпулятора, який буде використовувати ділові та особисті якості жінки для свого блага.

Таланти та хобі

Незважаючи на холодність, Аврора любить галасливі вечірки, де вона здатна перетворитися до невпізнання. Музична від природи, вона обожнює танцювати і співати. Відчувши конкуренцію, Аврора може досить сміливо осадити суперницю.

Улюблене хобі Аврори і кращий спосіб для відпочинку — подорожі. Дівчата, що носять це ім’я, творчі натури. Багато з них пишуть вірші і непогано малюють.

Професія

Ім’я Аврора наділяє господиню рішучим норовом і практичністю, що позитивно позначається на кар’єрному зростанні. З поставленими начальством завданнями вона справляється досить легко. За це керівництво її цінує і поважає. Здатність досягати значних результатів практично на будь-якому терені робить Аврору універсальним і незамінним працівником. Але справжнє задоволення приносить їй творча робота.

З Аврори вийде непогана бізнес-леді, прекрасно розбирається у фінансових справах і має відмінні аналітичні здібності. Але багатство для неї не самоціль, а всього лише засіб до існування. Хорошу кар’єру Аврора зробить, займаючись модельним або рекламним бізнесом, з неї вийти хороший адміністратор або перекладачка. У сфері торгівлі дівчина також може досягти успіху.

Але все ж, на думку Б. Хигир, Аврора чудово себе почуває і здатна реалізуватися в якості помічниці, перебуваючи в тіні начальства.

Здоров’я

Часто хворіє в дитячому віці Аврора, тим не менш, буде мати міцне здоров’я. Але з віком може виникнути захворювання, пов’язане з недоліком кальцію — остеопороз. Малорухливий спосіб життя здатний привести до остеохондрозу. Також слід велику увагу приділяти зубам і яснам.

Для підтримки здоров’я Аврорі необхідні прогулянки на свіжому повітрі, повноцінне харчування і комплекс вітамінів.

Кохання, шлюб, сексуальність

Багато чоловіків звертають увагу на загадкову і неприступну Аврору. Але це зовсім не означає, що вони готові трощити цей крижаний панцир гордовитості, щоб звільнити справжні почуття власниці імені, тому багато хто просто відступають. А даремно. Під суворою маскою насправді ховається ніжна і романтична натура. Саме із-за удаваною суворістю володарка імені може залишитися самотньою.

А для самої Аврори така поведінка є нормою. Неприємним відкриттям для неї виявиться той факт, що протилежна стать бачить в ній жінку, нездатну на щирий прояв почуттів. Але полюбиши по-справжньому, Аврора зміниться повністю. Щоб коханий був щасливий, вона здатна поступитися своїми принципами, стати м’якше і добріше.

В особистих стосунках Аврора, втім, як і скрізь, звикла бути лідером. Для того щоб створити сім’ю, їй потрібен чоловік з м’яким і податливим характером, який не буде сперечатися і відстоювати верховенство. Заміж дівчина вийде, якщо буде повністю впевнена у своєму виборі. У побуті Аврора строга, тому її друга половинка буде нарівні з нею ділити обов’язки по виконанню домашніх турбот. Мама з неї виходить відмінна. Діти будуть оточені турботою і увагою. Довірчі відносини, що склалися між мамою і дитиною, допоможуть легко проводити процес виховання.

А. Александров описує Аврору як главу сімейства до мозку кісток. У цьому її і сила, і слабкість одночасно. Слабкого чоловіка вона готова підтримати і перетворити до невпізнання в плані лідерських якостей. Натомість їй необхідна повага, любов і похвала. В цьому випадку Аврора оточить сім’ю ще більшою теплотою і турботою.

Аврора дуже вірна в любові. Хоча в інтимних стосунках може до певного моменту приховувати свої емоції. Але якщо чоловікові вдасться розпалити в ній полум’я пристрасті, на волю вирветься вулкан пристрастей. До партнера Аврора прислухається дуже чуйно і намагається виконувати його бажання, хоча насправді сама не проти домінувати у відносинах. Пізнавати та розкривати глибину чуттєвих сексуальних відносин Аврорі простіше, спираючись на власні відчуття, а не вдаючись до порад «Камасутри» або подібної літератури.

Сумісність Аврори з чоловічими іменами — таблиця

Відмінна сумісність Середня сумісність Погана сумісність
Олександр, Георгій, Микола,
Михайло, Костянтин, Віктор,
Ігор, Ілля, Ігор, Лев,
Владислав, Борис
Леонід, Валентин, Тимофій,
Дмитро, Денис, Степан,
Роман, Геннадій, Кирило,
Віталій, Артем, Іван, Андрій,
Семен, Сергій, Євген, Петро,
Тимур, Давид, Юрій, Антон,
Руслан
Олег

Символіка, пов’язана з ім’ям Аврора — таблиця

Астрологічні значення Символи, які їм відповідають
Знак зодіаку Діва
Планета Прозерпіна
Камінь-талісман Рожевий халцедон
Колір імені Рожевий, червоний, фіолетовий
Стихія Повітря
Рослина Квітучий мигдаль, гладіолус
Тотемна тварина Малинівка, лань
Вдалий день тижня Середа
Ідеальний сезон літо
Щасливі числа 3, 9, 21, 30
Метал Олово, цинк

Інтерпретація букв імені

А — у всіх мовах це символ початку — лідерські якості, прагнення бути першим, сила і бажання щось починати і здійснювати. Трудитися-природна потреба людей, що мають в своєму імені цю букву. Але прагнення до дії буде проявлятися не на будь-якому терені, а лише на самостійно обрану.

В — Ретельне планування майбутнього і прагнення втілити задумане в життя. Реалістичність планів і завзятість допомагають досягти поставленої мети. Комунікабельна і творча особистість, спрямована в майбутнє. Внутрішнє єднання з природою також є характерною рисою для цих людей.

Р — вірність слову і обраної мети-відмінна риса, властива людині з цією буквою в імені. Здатність вникати в суть справи, а не поверхневий погляд, допомагає доводити почате до логічного завершення. Але захоплюватися не варто, дурний ризик ні до чого доброго не приведе.

О — консервативний спосіб мислення, але принциповість може сковувати потенційні можливості. Батьківське світогляд і складений домашній уклад здатне обмежити мислення, і повністю позбавити можливості по-іншому дивитися на життя. Почуття людей з буквою о в імені дуже глибокі, для самореалізації їм потрібно зрозуміти своє призначення. Допомогти передбачити цілі зможуть за допомогою прекрасної інтуїції. З грошима поводяться вміло.

Як пора року впливає на долю

Важливу роль в тому, якою вдачею буде володіти Аврора і як складеться її доля, грає дата народження. Б. Хігір так описує носій імені в залежності від часу народження.

 1. Зима. Народжені в цю пору року схильні занадто високо оцінювати свою особистість. З цієї причини нерідко залишаються незаміжніми. Ці жінки дуже талановиті. Бажання зробити в суспільстві фурор може призвести до марнотратства. Їх пристрасть — подорожі по різних містах і країнах.
 2. Літо. Літні Аврори натури романтичні і захоплюються. Тонкий душевний настрій змушує їх віддавати перевагу поезії, і нерідко дівчата самі пишуть вірші.
 3. Осінь. В житті з’явилися на світ в осінню пору Аврор все розкладено по поличках. Розсудливість і вміння прораховувати все заздалегідь дозволяє їм уникати неприємних несподіванок. У сімейному житті щасливі, незважаючи на те, що прагнуть домінувати. А ось на роботі, навпаки, вважають за краще не виходити з тіні керівництва. Ці жінки мають велике терпіння і чуттєвість. Хвастощі — це не про них. Неординарно мислячі, вони і в підборі одягу намагаються застосовувати нестандартні рішення. Улюблені кольори — фіолетовий, коричневий і блакитний.

Вплив знаків зодіаку на долю

Овен. Імпульсивність, непередбачуваність, чутливість і надмірна емоційність — основні риси Аврори, народженої під цим знаком. Занадто влюблива. Їй здається, що чергова серцева прихильність — це справжнє почуття. У підсумку — розбите серце, страждання і переживання від чергової помилки.

Телець. Досконала протилежність. Основними рисами характеру будуть вдумливість і розсудливість. Перш ніж щось зробити довго буде обмірковувати майбутні дії. Дівчина талановита і серйозна. Створюючи пару, буде шукати справжню любов. Закоханість і швидкоплинність відносин не для неї.

Близнюки. Народжена під цим знаком Аврора життєрадісна і оптимістична. Володіючи прекрасним почуттям гумору, є душею компанії і гармонійно вписується в будь-яке суспільство. Але надмірна довірливість і нерозбірливість в людях може їй нашкодити. А будь-яка, навіть незначна помилка, викличе депресію.

Рак. Нерішучість і несамостійність, ранимость і інфантильність роблять цю особу залежною від нескінченної підтримки оточуючих. Не вміє приймати рішення і брати на себе відповідальність, потребує сильного плече і рішучому партнері. Для чарівної і милої Аврори не складе труднощів знайти собі надійного супутника життя.

Лев. Складний характер, але вміння подати себе, розум і делікатність — дісталися Аврорі, яка народилася під сузір’ям царя звірів. Настрій може змінюватися моментально, і замість ніжного бурчання кошеня, ви раптом почуєте грізний рик лева.

Діва. На жаль, цей знак зодіаку обділив Аврору красномовством і товариськістю. Песиміст по натурі, вона часто перебуває на самоті. Їй хочеться самореалізуватися і домогтися матеріального благополуччя, але це рідко вдається.

Терези. Цей знак Зодіаку в поєднанні з значенням імені Аврора являє світла складну і нетовариську натуру. З одного боку, добра і ніжна, ця особа може раптово виявити агресію і твердість. Ставлячи перед собою безліч цілей, дуже рідко досягає їх, так як пасує перед будь-якою перешкодою і не бажає брати на себе відповідальність.

Скорпіон. Це поєднання являє неординарну особистість, яка має безліч захоплень і обожнює пригоди. Може одночасно взяти на себе непосильну ношу у вигляді кількох справ відразу, які, на жаль, рідко доводить до кінця, так як іноді пасує перед виниклою перешкодою або лякається помилки. Але якщо поруч знаходиться сильний і надійний, але владний партнер, може досягти успіху.

Стрілець. Дівчина, на перший погляд, дивна, різка, з купою особливостей. Активність, енергійність і дієвість змагаються з непостійністю, непередбачуваністю і необов’язковістю. Сімейного гніздечка вона не зів’є, так як не побажає розлучитися зі свободою.

Козеріг. Ідеал, що представляє собою добру, чуйну, доброзичливу, врівноважену, розважливу і спокійну особу, палаючу бажанням прийти на допомогу до будь-якого нужденного. Сім’ю створить з таким же добрим і спокійним чоловіком. Але насправді ця дівчина потребує не підтримки, а в підштовхуванні до рішучих дій.

Водолій. Обожнює спокій зимова Аврора ненавидить подорожі і адреналін. Вона потайлива, мовчазна і нетовариська. Воліє проводити час на самоті, будуючи плани буквально на кожен день. Пару їй може скласти тільки спокійний і врівноважений чоловік, якому не доставить незручності нудне і розмірене життя.

Риби. Позитивна з усіх боків Аврора підкорить будь-якого чарівністю, привітністю, тактовністю, комунікабельністю і красномовством. Доброзичлива і чуйна, вона, на жаль, не розбирається в людях і здатна наділяти їх відсутніми від народження позитивними рисами. Влюбливість, яку вона приймає за щиру і чисту любов, здатне принести їй страждання.

Відомі історичні та публічні особистості

В історії збереглося чимало відомих жінок з ім’ям Аврора. У наш час це ім’я також допомагає медійним персонам не загубитися серед популярних особистостей.

 1. Аврора Карлівна Шернваль (1808 — 1902). Світська левиця з фінського міста Шернваль, фрейліна і статс-дама при російському імператорському дворі, відома благодійниця. У 1836 р за наполяганням імператриці виходить заміж за багатія і мецената Павла Демидова. Після його смерті в 1846 р вступає в другий шлюб з Андрієм Карамзиным, якого дійсно любила.
 2. Графиня Марія Аврора фон Кенингсмарк (1662 — 1728). Офіційна коханка Серпня Сильного, мати французького маршала Моріца Саксонського. Вольтер ставив цю жінку в один ряд з «найвідомішою жінкою двох століть» Катериною II.
 3. Аврора Дюпен, по чоловікові баронеса Дюдеван (1804 — 1877). Добре відома під псевдонімом Жорж Сандфранцузька письменниця.
 4. Аврора Павлівна Демидова (1873 — 1904). Російська Аристократка, успадкувала скромну частку спадщини Демидових. На її честь названий рідкісний сорт троянди.
 5. Аурора Баутіста (1925 — 1912). Іспанська актриса, яка знялася в 38 фільмах.
 6. Аурора Міранда (1915 — 2005). Бразильська актриса і співачка.
 7. Аурора Роблес (1980). Відома модель з Мексики.
 8. Аврора (1973 р). Відома російська телеведуча, актриса, модель. Справжнє ім’я Ірина Юдіна.
 9. Орор Жан (1985). Французька лижниця, на олімпіаді у Ванкувері брала участь у 5-ти гонках.

Володарка прекрасного і звучного імені Аврора, має непересічний характер, який допоможе успішно йти по життю, але іноді трапляється й зворотне. Звичайно ж, важливу роль у становленні особистості грають батьки, методи їх виховання. Але доросла Аврора повинна вміти чути не тільки себе, але оточуючих. Якщо вона зуміє впоратися зі своїм темпераментом, то життя її може скластися більш ніж успішно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *