Що означає ім’я Ілля: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Ілля в нашій країні відомо досить давно і досі користується популярністю. Зарубіжні аналоги імені також досить поширені і найчастіше зустрічаються в країнах Європи. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Ілля.

Що означає ім’я Ілля

Ім’я Ілля прийшло до нас з давньоєврейської мови. Воно утворилося від ізраїльського імені Еліяху, яке має значення «віруючий», «бог мій» або «сила Божа». Також вважається, що це ім’я — руська інтерпретації біблійного імені Ілля, яке носив один з пророків Старого Завіту. За цією версією ім’я отримує значення «фортеця Господа».

Форми імені

Скорочення імені: Іля.

Зменшувально-пестливі варіанти: Іллюша, Ілюшенька, Ілюся, Ілюня, Іленька, Люня.

Споріднені імені: Ілія, Ільяс, Еліас, Елі, Еліа, Іллеш.

Церковний варіант імені: Ілія.

Які по батькові утворюються від імені Ілля: Іллівна, Ілліч.

У закордонному паспорті ім’я Ілля пишеться як ILIA.

По батькові, вдало поєднуються з ім’ям Ілля: Андрійович Олександрович, Борисович, Вікторович, Вадимович, Германович, Дмитрович, Демидович, Миколайович, Олегович, Петрович, Романович, Юрійович.

Нікнейми для соціальних мереж: Ilia, Ilja, Ilya, Ilusha, Iluha, Iluxa.

Таблиця: ім’я Ілля в іноземних мовах

Мова Написання Транслітерація
Арабська ايليا Ilya
Азербайджанська Ilyas Ilyas
Англійська Ilya Ilya
Вірменська Իլյա Ilya
Білоруська Ілья, Ілля, Ільля Ilya, Illya
Болгарська Илия Ilya
Угорська Illés Illes
Грецька Ηλίας Ilya
Грузинська ილია ilia
Іврит אליהו Ilya
Іспанська Elías Elias
Італійська Elia Elia
Китайська 伊利亚 Yīlì yǎ
Корейська 일리아 Ilya
Німецька Elias Elias
Норвезька Elias Elias
Польська Eliasz Eliasz
Португальська Elias Elias
Сербська Илија, Ilija Ilya
Тайська อิลยา Xil yā
Татарська Ильяс Ilyas
Турецька İlyas Ilyas
Українська Ілля Ilya
Французька Élie Elie
Хінді इल्या Ilyā
Чеська Eliáš Elias
Шведська Elias Elias
Японська イリヤ Iriya

Іменини і святі покровителі

Хлопчика, названого ім’ям Ілля, будуть хрестити під схожим ім’ям Ілля. Дане ім’я зустрічається в православних святцях більше 15 разів. Найвідомішими святими, що носять ім’я Ілія, є:

 1. Ілля Фесвитянин, пророк. Святий жив за дев’ятсот років до народження Ісуса Христа. Будучи ще зовсім юним, він відправився в пустелю, де жив в строгості, кожен день проводячи в молитвах. Згідно з Біблією, Ілля був узятий на небо живим, де він і донині очікує друге пришестя Христа.
 2. Ілля Муромець, Печерський, преподобний. Історики вважають, що Ілля Печерський та Ілля Муромець з билин — це одне і те ж обличчя. Святий народився в Муромі і все життя провів у Києво-Печерській обителі. Преподобний Ілля похований в такому положенні, в якому пальці правої руки складені так, як прийнято зараз у православній церкві — три перші перста разом, а два останні пригнуті до долоні. У часи боротьби зі старообрядцями (кінець ХVII–ХІХ ст.) цей факт з житія святого послужив серйозним доказом на користь трехперстного складання.

Іменини Ілля святкуватиме в одну з наступних дат (в ту, яка ближче всіх розташована до його дня народження):

 • січень: 1, 21, 25, 27;
 • лютий: 3, 13;
 • березень: 1;
 • квітень: 5, 10;
 • серпень: 2, 25, 30;
 • вересень: 16, 26, 30;
 • листопад: 16, 17, 22;
 • грудень:5, 9, 18, 29, 31.

Характеристика і значення імені Ілля

Ілля звик бути лідером у всьому, щоб не упускати це місце, він готовий на будь-які вчинки. Зайнявшись яким-небудь спортом, юнак обов’язково доб’ється успіху, так як він повинен завжди бути кращим. Водночас, це романтична і турботлива людина, з якою приємно проводити час і завжди є про що поговорити. Чоловік не терпить холодності як в дружніх, так і в любовних відносинах. Для нього не існує півтонів, він все ділить на хороше і погане. Хлопець-екстраверт: він відкритий для спілкування, активний і прямолінійний в суспільстві.

Ілля — великий власник і егоїст, він ніколи не поступиться своїм навіть близькій людині, але постарається зробити так, щоб всі оточуючі були щасливі. Крім того, хлопець наділений честолюбством і цілеспрямованістю. Своїх бажань він досягне за всяку ціну – буде не спати ночами, влаштується на додаткову роботу, займеться самоосвітою. Цей чоловік цінує сімейний зв’язок зі своїми близькими відчуває себе єдиним цілим. Ілля наділений чудовою пам’яттю, але образи, отримані від оточуючих, забуває швидко. Він обов’язковий, що дуже цінується будь-яким начальником і робить хлопця незамінним працівником. Будь-яка складна ситуація по плечу цьому юнакові, він завжди з легкістю знайде правильне рішення.

Не позбавлений Ілля і негативних моментів в характері. Сюди можна віднести запальний і лютий характер. Чоловік дуже емоційний, йому складно стриматися в критичних ситуаціях. Хлопець чудово знає про свої недоліки, сильно переживає через те, що не може їх подолати. Іноді він може стати жорстоким і грубим, почати розпускати плітки, але ніколи не поступить підло навіть з противником. Ще одним негативним моментом в особистості Іллі є його зневажливе ставлення до людей, які в житті досягли меншого, ніж він сам. Але навіть з такими особистостями він готовий контактувати, якщо це принесе йому особисту вигоду.

У своїх працях Борис Хигир говорить про Іллю, як про господарську людину, яка з дитинства надає допомогу дорослим. Цей хлопець наділений різноманітними навичками, з легкістю справляється з веденням домашнього господарства, здатний полагодити будь-яку техніку. Але на жаль, чоловік погано розбирається в людях, може потрапити під поганий вплив. Він дотепний, відповідальний, але запальний. Однак у важких ситуаціях миттєво бере себе в руки і вирішує всі складнощі. Цінує сімейний зв’язок, любить дітей, але, незважаючи на прихильність до будинку, обожнює подорожувати.

Як ім’я Ілля впливає на особистість дитини

Ілля з раннього дитинства відчуває себе господарем життя. У нього є почуття власної гідності, він стає лідером в компанії однолітків, бере на себе роль тамади в іграх і розвагах. Якщо хтось із хлопців намагається опиратися такій поведінці хлопчика, то він ображається і відмовляється взагалі що-небудь робити. Це дуже раціональна і активна дитина. Він не схильний до мрійливості, миттєво приймає рішення, ніколи не шкодує про зроблене.

Батькам складно організувати сина, змусити його виконати завдання або прохання. Зате хлопчик часто добровільно допомагає мамі і татові по дому. З навчанням у Іллі проблем немає: він намагається добре вчитися, щоб і тут бути краще інших. Викладачі люблять цього учня, він знаходиться у них на особливому рахунку. З однокласниками хлопчик швидко знаходить контакт.

У юнацькому віці до рис характеру хлопця додається запальність, через яку іноді можуть виникати проблеми. Він не потребує цієї дружньої підтримки, так як вважає себе найкращим і вірить у загальне визнання. Ілля — явний егоїст, але йому вдається ставати душею будь-якої компанії. Це відбувається завдяки блискучому розуму і видатної харизмі. Іноді юнак потрапляє в погані компанії, так як не вміє правильно вибирати коло спілкування.

Підліток прагне пізнавати щось нове, розширювати свій кругозір, але робить він це не на «нудних» шкільних уроках, а за допомогою самоосвіти. Крім того, Іллі подобається проводити час зі своїм татом: лагодити разом який-небудь механізм, майструвати вироби або виїжджати на риболовлю.

Захоплення і таланти

Ілля — творча особистість. У нього дивовижна уява, яка допомагає створювати неординарні ідеї. Ще в дитинстві у юнака проявляються здібності до музики. Якщо батьки допоможуть синові розвивати це захоплення, то в майбутньому хлопець зможе домогтися великих висот в цій сфері. Крім музичного, у чоловіка є і талант художній, який дозволяє йому займатися живописом або скульптурою. Однак Ілля обділений посидючістю, тому не так часто занурюється у творчість. Зате кожна його картина або скульптура стає справжнім шедевром.

Молодий чоловік любить працювати по господарству, пропадати у власній майстерні, конструюючи цікаві предмети інтер’єру, виїжджати на полювання і риболовлю. Але і ці хобі не можуть надовго затягнути Іллю, адже звик до активності і рухливості. Цьому чоловікові до душі публічні виступи, він є істинним майстром слова і блискучим оратором. Його емоційні промови викликають масу захоплень у слухачів. Ілля любить перебувати під загальною увагою, внаслідок чого починає відвідувати гуртки акторської майстерності, щоб частіше перебувати на сцені.

Професії та бізнес

Іллі дуже важливо вибрати правильну професію. Він може довго змінювати сфери діяльності, поки не визначиться з тим, що йому підходить. Чоловік цілеспрямований, ніколи не кидає розпочаті завдання на півдорозі, намагається завжди успішно закінчити справу. Всі ці якості зроблять з хлопця успішного професійного спортсмена. Володіючи творчими талантами, молода людина побудує видатну кар’єру художника, музиканти або актора. А вміле володіння словом дозволяє спробувати щастя в політиці.

Крім того, Іллі по плечу дослідна, викладацька чи наукова діяльність, без праці хлопець впорається і з роботою лікаря, слідчого, юриста або аналітика. Але ці професії не розкриють повністю амбіції юнака і не дозволять заробити бажану кількість грошей, тому йому варто придивитися до кар’єри військового. Тут його неординарна і цілеспрямована натура проявиться сповна.

Завдяки завзятості Ілля зможе організувати прибутковий бізнес. Але не варто займатися цим поодинці, тут хлопцеві потрібно відданий партнер. Чоловік легко заробляє гроші, він вміє і любить це робити. Але не менше задоволення йому доставляє трата зароблених фінансів.

Здоров’я

Маленький Ілля постійно мерзне, схильний до застуд. У дорослому віці всі недуги виникають через високі фізичних навантажень і перевтоми. Хлопець не шкодує свого здоров’я, жертвує сном і здоровим способом життя заради кар’єри. Все це загрожує травмами, захворюваннями хребта і нервовим перенапруженням. Крім того, чоловікові слід ретельніше стежити за серцево-судинною системою, відмовитися від надмірного вживання алкоголю та тютюну.

Любов і сексуальність

Ілля має влюбливу вдачу. Хлопець ретельно вибирає об’єкт зітхання, боїться вплутатися у відносини з грубою дамою, яка спробує придушити його особистість. Крім того, він намагається уникати авторитарних, зарозумілих і запальних жінок. Цей чоловік шукає чарівну добру, але горду і незалежну партнерку, яка зможе витримати пристрасну, напористу, іноді гневливую натуру Іллі.

Юнак рідко заводить серйозні романи, віддаючи перевагу платонічній любові. Однак і інтимна близькість досить важлива для цього чоловіка. Він винахідливий коханець, але проявить себе повною мірою тільки з жінкою, яка займе місце в його серці.

Відносини з цим хлопцем будуть протікати під повним його керівництвом. Молодій людині важко визначитися з вибором дівчини на роль супутниці життя, але зважившись, він постарається зробити все, для того щоб його обраниця відчувала себе комфортно і затишно поруч з ним. Ілля — темпераментний і пристрасний чоловік, який любить відчувати себе переможцем.

Шлюб і сім’я

Ілля навряд чи зв’яже себе узами шлюбу в молодому віці. Спочатку він обзаведеться власним будинком, прибутковою роботою, і тільки потім стане шукати постійну супутницю життя. Чоловік ретельно підбирає собі дружину, намагається добре впізнати її. Перш ніж одружитися, хлопець довгий час зустрічається з обраницею. Йому важливо, щоб жінка була привабливою зовні і доброю вдачею.

В шлюбі Ілля відповідає за матеріальний достаток, а його дружина повинна підтримувати сімейне вогнище, стежити за господарством і виховувати дітей. Крім того, чоловік схильний допомагати коханій в побуті. Хлопець не любить конфліктувати і сваритися, будь-яке нерозуміння намагається вирішити мирним шляхом. У взаєминах з дружиною Ілля проявляє себе, як відданий, вірний і люблячий чоловік. Він ніколи не образить жінку, буде все життя носити її на руках. Цей чоловік дуже ревнивий, він справжній власник, тому не потерпить захоплених поглядів у бік своєї обраниці. Якщо дама серця зрадить Іллі, то він довго не зможе відійти від зради, має пройти кілька років, щоб він зміг пробачити її.

Ілля любить своїх дітей, але також здатний щиро полюбити і нерідних. Вони відповідають йому повною взаємністю, тато протягом усього життя буде залишатися для них авторитетом і прикладом для наслідування. Чоловік наділений материнськими рисами, намагається дати дитині правильне виховання, щоб виростити гідну людину.

Таблиця: сумісність імен і характер відносин

Жіноче ім’я Відсоток сумісності Характер відносин
Анастасія 20% Ця пара не здатна вибудувати довгі відносини. Більшість романів між Іллею і Анастасією закінчуються через пару місяців через перші ж труднощі. Дівчині подобається, коли відносини виставляються напоказ, вона любить перебувати в суспільстві, розважатися, бувати на масових заходах. Хлопець не поділяє її інтересів, хоче іноді побути на самоті. Така несумісність штовхає пару до розриву. Ці партнери грають весілля тільки за наказом батьків або через незаплановану вагітність. Щоб забезпечити майбутнього малюка повноцінною сім’єю, Ілля і Настя йдуть під вінець, здійснюючи при цьому серйозну помилку. Їх сім’я все одно не проіснує довше п’яти років.
Олена 98% З Олени та Іллі виходить ідеальна пара, здатна на довгі і романтичні відносини. Їх союз позбавлений користі і брехливості. Хлопець підкорюється красою і духовним світом цієї дівчини, першим йде з нею на контакт. Його обраниця з радістю відкривається цьому загадковому і товариському чоловікові. Олена та Ілля думають і висловлюються однаково, тому між ними швидко зав’язується роман. Не менш швидко закохані подають заяву в загс. Життя подружжя стане райдужним і безхмарним, їх не чекають розчарування або засмучення. Чоловік і жінка знаходять час для спільних подорожей, занять спільними захопленнями, тому їм не страшні нудьга і одноманітність.
Ірина 21% Ці люди нечасто закохуються один в одного. Ірині хочеться змін, вона не терпить нудного і одноманітного життя. Дівчина звикла до короткочасних романів, які не вимагають ніяких зобов’язань. Іллю тягне до цієї жінки, але запросивши її на побачення, хлопець отримує чітку відмову. Ця холодна і байдужа жінка змінює ставлення чоловіка до всієї прекрасної половини, якщо він не розірве з нею всякі контакти, то ризикує повністю розчаруватися в дамах. Ці партнери можуть вступити в шлюб, тільки будучи юними і недосвідченими. Після весілля їх очікують розчарування і складності, впоратися з якими подружжя не зможуть. Проживши кілька важких років разом, Ілля та Ірина з радістю подають на розлучення.
Ольга 76% Ці люди можуть створити гармонійну пару. Ольга бачить в хлопцеві джерело натхнення, яке завжди підтримає і подарує безліч різноманітних емоцій. Сміливий і авторитетний Ілля швидко підкорює серце цієї дами. Але відносини не позбавлені скандалів. Обидва партнера емоційні і примхливі, часто стають заручниками власних прагнень, на які не погоджується друга половинка. Спільне життя Ольги та Іллі складається з безлічі насичених і цікавих подій. Шлюб стане міцнішим, якщо чоловік перестане пригнічувати особистість своєї обраниці і почне поважати її індивідуальність.
Роза 23% У пари немає шансів на довгі і міцні відносини. Найчастіше цей роман закінчується після кількох побачень. Іллі здається, що цій дівчині не вистачає серйозності, він не звик, коли жінки надто явно виявляють інтерес до нього. На тлі цього хлопець виглядає похмурим і нещирим в очах Рози. Вона звикла до веселощів і жартів, а з таким партнером їй швидко стає нудно. У шлюб ці двоє вступають тільки з примусу. Відносини обділені взаєморозумінням і щастям. Чоловік схильний нехтувати почуттями і емоціями партнерки, вона не здатна довго це терпіти. Чоловік і жінка розлучаються, коли терпінню дівчини приходить кінець.
Тетяна 79% Тетяна та Ілля швидко йдуть на зближення. Артистична і чарівна дівчина захоплює цього хлопця з першого погляду. Бажання володіти цією жінкою змушує чоловіка стати благородним і романтичним. Красиво доглядаючи, здійснюючи нестандартні вчинки, роблячи безліч компліментів, Ілля домагається своєї обраниці. Роман розвивається дуже швидко, що змушує юнака засумніватися в щирості почуттів Тетяни. Після весілля хлопець стає другом і помічником для дружини, вміє виконати будь-яку домашню роботу. Дівчина не хоче фінансово залежати від коханого, тому не кидає роботу, що позитивно відбивається на сімейних заощадженнях. Якщо жінка заробляє більше, ніж чоловік, в сім’ї можуть початися конфлікти.
Емма 76% Емма і Ілля відмінно підходять один одному для створення відносин. Дівчина ніколи не нудьгує поруч з цим чоловіком, він заряджає її оптимізмом і вірою в світле майбутнє. Хлопець ласкаво і ніжно ставиться до обраниці, але схильний до зайвих ревнощів. Найменший флірт обраниці з іншим чоловіком змушує Іллю виходити з себе і влаштовувати скандали. Перші роки шлюбу наповнені насолодою подружжя один одним. Але пізніше з’являються діти, а за ними побутові проблеми, які і знижують пристрасть закоханих. Щоб шлюб не розпався, Іллі та Еммі слід більше часу присвячувати один одному, полюбити повсякденність.
Юлія 38% Між цими людьми рідко виникає іскра, яка б змусила їх випробувати ніжне і романтичне почуття по відношенню один до одного. Юлію не приваблює цей передбачуваний і самодостатній чоловік, їй більше до душі динамічні й мінливі хлопці. Ілля також не відчуває захоплення при вигляді цієї дами, йому не подобається її манера поведінки і бажання виставляти відносини на загальний огляд. Іноді ці двоє можуть закрити очі на недоліки один одного, і зав’язати роман. Але спільне життя не принесе їм щастя і взаємопідтримки. Подружжя буде жити своїм життям, не звертаючи уваги на переживання і проблеми іншого. Змирившись і з цим, партнери здатні прожити разом довгі роки.
Яна 31% Партнери не зможуть створити гармонійний і люблячий союз. Вони зовсім не розуміють один одного, що створює проблеми у відносинах, вирішити які чоловік і жінка не в змозі. Яна дуже примхлива і вимоглива дама, вона вимагає до себе підвищеної уваги і безперервної турботи. Її обранець не може забезпечити її цим, тому в очах дівчини стає ненадійним і легковажним. Змінити про себе думку Іллі рідко вдається, тому роман закінчується розлученням. Шлюб цих двох буде тривалим, тільки якщо у кожного з подружжя буде партнер на стороні.

Таблиця: відповідності для імені Ілля

Планета Сатурн
Стихія Вода
Знак зодіаку Козеріг
Колір Жовтий
Число 6
Тварина Краб, качка
Рослина Капуста
Дерево Берест
Пори року Літо
День тижня Понеділок
Значущі роки в житті 23, 44
Камінь Вогняний опал
Метал Срібло

Інтерпретація значень кожної з букв в імені

Кожна літера, що знаходиться в складі імені людини, наділяє його особистість додатковими характеристиками:

 1. Буква В. Хлопець володіє тонкою духовністю, чутливістю, добротою і миролюбністю. Навколишнім він здається практичною і серйозною людиною, але насправді під маскою ховається м’яка, романтична натура.
 2. Буква Л. Людина тонко відчуває навколишню красу, наділений артистичними і художніми талантами. Він прагне розділяти свої знання і відчуття зі своєю другою половиною. Юнакові не можна проживати життя даремно, не визначившись зі своїм істинним призначенням.
 3. Буква Я. Юнак не обділений почуттям власної гідності, прагне завоювати повагу і любов оточуючих його людей.

Характеристика імені Ілля відповідно до пори року, в яку народжена людина

Взимку на світ з’являється успішний і розважливий Ілля, проте цьому хлопцю сильно не вистачає відповідальності. Він не схильний до стриманості і сталості, але щиро і добродушно ставиться до оточуючих. Це людина з хорошим характером. Хлопець намагається не заводити серйозних романів, але не тому, що дорожить своєю свободою, просто оточуючі його дівчата не дотягують до ідеалу.

Весняний Ілля — дуже емоційний хлопець. Він привабливий, що з успіхом використовує у відносинах з людьми, часто в корисливих цілях. Чоловік не любить себе, намагається переробити свою сутність, прагне до досконалості, але рідко до неї приходить. Така людина намагається бути ідеальним у всьому: стати хорошим чоловіком, вірним товаришем і люблячим батьком, але часто цим бажанням не судилося збутися, адже в хлопця відсутні необхідні для цього якості.

У літні місяці на світ з’являється Ілля, який наділений марнославством і егоїзмом. Він схильний до авантюризму, подорожує по планеті в пошуках цікавих і яскравих емоцій. Чоловік обожнює пригоди і завжди їх знаходить, так як володіє завидними завзятістю і цілеспрямованістю. У лінього Іллі дуже важкий і прямолінійний характер, через що у нього рідко складаються вдало романтичні або дружні відносини.

Осінь нагороджує Іллю завищеними вимогами до оточуючих і бажанням зробити весь світ більш справедливим. Хлопець дуже наполегливий, але йому важко доводиться в житті, адже на своєму шляху він стикається з безліччю несправедливих моментів. Чоловік дуже ретельно формує своє оточення, тут немає місця брехунам, обманщикам і лицемірам.

Таблиця: гороскоп імені Ілля

Знак зодіаку Характеристика особистості
Овен Під знаком Овна народжується на світ Ілля, що володіє непередбачуваністю, імпульсивністю і темпераментністю. Хлопець знає собі ціну, наділений товариськістю і добродушністю, має успіх у оточуючих, користується особливою популярністю у дівчат. Але чоловік не заводить серйозних стосунків, так як дорожить своєю свободою.
Телець Ілля-Телець — це вперта і цілеспрямована людина. Він успішний в кар’єрі, тим самим обзаводячись заздрісниками і супротивниками. Чоловік схильний нав’язувати свою думку оточуючим, що також зменшує його шанси на побудову дружніх і романтичних відносин.
Близнюки Чоловік любить спілкування, наділений чарівністю і дружелюбністю. Така людина має схильність до професій, де потрібно постійно спілкуватися з людьми. Для любовних відносин вибирає дівчат, що володіють непостійним характером.
Рак Знак Раку наділяє Іллю емоційністю, примхливістю і навіть істеричністю. Хлопець схильний до імпульсивності і неуважності, не вміє приймати важливі рішення. Таким потрібна дівчина, яка буде брати відповідальність за обох партнерів і вирішувати серйозні питання. Зате Ілля-Рак стане відмінним батьком для своїх дітей.
Лев Цей молодий чоловік володіє силою і завзятістю. Він високоморальний, не здається перед труднощами, до останнього рухається до призначеної мети. Чоловік намагається стати лідером в будь-якому колективі, схильний до зайвого прояву емоцій, але вміло їх контролює. Ілля-Лев відмінно розбирається в людях цінує в них чесність і щирість.
Діва Народжений під заступництвом Діви Ілля стає чарівним кавалером, вихованим і врівноваженим чоловіком, що здійснює тільки обдумані вчинки. Хлопець ідеальний для серйозних стосунків, проявляє себе як спокійна і уважна натура.
Терези Хлопець наділений чарівністю, романтичною і чуттєвою натурою. У нього відмінне почуття гумору, яке допомагає завоювати симпатії оточуючих. Ілля-Ваги не стає лідером колективу, але проявляє себе як його мудрий і компромісний учасник. З цього чоловіка виходить відданий чоловік, турботливий батько і приблизний сім’янин.
Скорпіон У Іллі-Скорпіона мінливий настрій, рішучий і імпульсивний характер. Він може як притягнути до себе людей, так і відштовхнути. Його непостійну і волелюбну особистість мало хто може витерпіти, тому у чоловіка рідко трапляються романтичні відносини або дружнє спілкування. Хлопець віддає перевагу короткотерміновим інтрижкам.
Стрілець Життєрадісність і дружелюбність — найяскравіші якості особистості Іллі-Стрільця. Хлопець дуже довірливий, схильний до ідеалізації. Він наділяє своїх обраниць неіснуючими рисами характеру. Зрозумівши, що дівчина далека від його ідеалу, молода людина розчаровується і впадає в депресію.
Козеріг Під впливом знака Козерога з’являється на світ Ілля, що володіє практичним, доброзичливим, але розважливим характером. Хлопець має безліч талантів, завжди домагається поставлених цілей. Йому потрібна вірна, чесна, позитивна і активна дівчина.
Водолій Ілля-Водолій любить пофантазувати, може годинами перебувати в уявному світі. Чоловікові властиві замкнутість і нерішучість. Він є стороннім спостерігачем життя, не беручи в ньому участі. Полюбить рішучу і мудру жінку, що володіє владністю і самовпевненістю.
Риби Цей юнак схильний до мрійливості, він добродушний і правильний у всьому. Хлопець хоче бачити навколишній світ досконалим. Зійдеться з владною і амбітною дамою, яка буде керувати його долею.

Доля Іллі повністю залежить від нього самого. Чоловік прекрасно це усвідомлює, тому покладається тільки на себе. Доля не балує його особливими подарунками, але і не навантажує серйозними проблемами. Ця людина здатна впоратися з будь-якими проблемами, досягти поставленої мети. Він ніколи не перестає самовдосконалюватися і радіє досягнутим результатами. З цієї статті ви дізнались значення імені Ілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *