Що означає ім'я Ігор

Що означає ім’я Ігор: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Ігор виразне і помітне, одночасно просте і аристократичне. Воно нагадує відразу і про шкільного друга з сусіднього під’їзду, і про великого князя. Його власники розумні, проникливі і товариські. Такий чоловік вимогливий і цілеспрямований, але часто риси характеру власника цього імені залежать ще й від дати його народження. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Ігор.

Що означає ім’я Ігор

Ім’я ігор скандинавське. Вважається, що воно походить від варязького Інгварр («ІНГ» — «холод», «варр» — «сила»). У перекладі слово означає “холоднокровний воїн”. Деякі дослідники пов’язують це ім’я зі скандинавським богом родючості і переводять його як «охороняється Інгвіо».

Є й інші версії перекладу імені ігор: Норвезька – “лучник” і англійська – “піхотинець”.

Форми імені ігор
Короткі форми імені:

 • Гора;
  Горя;
 • Гога;
 • Ігоша;
 • Гаррі;
 • Гоша.

Скорочені форми Гога і Гоша ріднять це ім’я зі словом Григорій. Синонім імені-Гарик.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Ігорьок;
 • Ігоряша;
 • Ігорюня;
 • Ігорюха;
 • Ігорюша.

Пишучи вірші про чоловіка з ім’ям Ігор, можна використовувати такі рими: інтрига, миттю, коврига.

Церковна форма імені — Ігор.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — IGOR.

По батькові, утворені від цього імені — Ігорович та Ігорівна.

Ігоревичі імпульсивні, непередбачувані, творчі. У таких чоловіків неординарне мислення. Ігорівни здаються м’якими і поступливими, але насправді це вперті, самостійні і норовливі дівчата.

Таблиця: варіанти імені Ігор на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська, німецька, французька, іспанська Igor Ігор
Китайська 伊戈尔 Ігеер
Корейська 이고르 Іголеу
Японська イゴール Ігору
Датська, шведська, норвезька, ісландська Ingvar Інгвар
Арабська إيغور Ігур
Ідиш יגאָר Ігор
Грецька Ιγκόρ Інкор
Українська Ігор Ігор
Болгарська Игор Ігор
Білоруська Ігар Ігар

З ім’ям Ігор гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Анатолійович;
 • Вітальович;
 • Володимирович;
 • Владиславович;
 • Леонідович.

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, ігор може використовувати такі Ніки:

 • igor;
 • ingvar;
 • i_g_o_r_e_c;
 • gosha;
 • garry.

Святі покровителі Ігоря, дати іменин

Покровитель імені — благовірний князь Ігор Ольгович, Чернігівський і Київський. Він правив у Києві в X столітті, захищав Київську Русь від набігів і оберігав єдність держави. Князь уклав з візантійцями договір про вічний мир і сприятливі умови торгівлі.

Ігори відзначають іменини 18 червня і 2 жовтня.

Вірили, що на Ігоря войовничого, 18 червня, розквітає сон-трава, що оберігає від всякої нечисті, заспокійлива і показує в сновидіннях майбутнє. Вважається, якщо в цей день трава пахне сильніше звичайного, скоро буде дощ.

Характеристика і значення імені Ігор

Позитивні якості:

 • гострий розум;
 • проникливість;
 • чудове почуття гумору;
 • комунікабельність;
 • стійкість психіки.

Негативні риси:

 • самолюбство;
 • егоїстичність;
 • користолюбство;
 • марнославство.

Ігорьок в дитинстві

У дитинстві Ігорьок енергійний і допитливий. Такому хлопчикові складно навіть пару хвилин всидіти на місці. Але якщо в цьому є необхідність, дитина проявить терпіння і акуратність. Батькам важливо направити енергію Ігоря в правильне русло, наприклад, записати сина в спортивну секцію.

Самолюбство володаря цього імені проявляється вже в дитячому віці. Він прагне до лідерства в будь-якій компанії, яскраво проявляє свої амбіції, що подобається далеко не всім. Через це Ігорек нерідко потрапляє в складні ситуації. Ще одна сильно розвинена якість хлопчика-гордість. Дитина не прощає образ і при нагоді мстить кривдникові.

Якщо маленький ігор проявляє досить посидючості і завзятості, він буде успішний у навчанні. Інакше в школі у хлопчика виникають проблеми.

Ігор-підліток

В юності Ігор діяльний і активний, але при цьому абсолютно не імпульсивний. Він вважає за краще думати, а вже потім робити, любить складати плани і слідувати їм. Цей юнак впевнений, що будь — які труднощі можна вирішити, головне-дивитися в завтрашній день з оптимізмом.

Нерідко юний володар цього імені стає душею компанії. До інших людей ставиться з деякою упередженістю. Надзвичайно вимогливий до оточуючих, тоді як собі прощає багато.

Це справедливий і чесний юнак, але часто його благородні вчинки пов’язані з жертовністю, стражданнями, переживаннями. Все це необхідно Ігорю — йому подобається долати перешкоди, щоб відчувати себе справжнім героєм.

Вплив імені Ігор на характер і долю дорослого чоловіка

За Менделеву, Ігор комунікабельний, стійкий до ударів долі і щирий. Такий чоловік володіє високим рівнем інтелекту. Він сприймає труднощі як щось несуттєве і тимчасове, тому володаря цього імені складно вивести з себе або змусити панікувати.

За версією П’єра Руже, Ігор завжди наполегливо прагне до мети, долаючи будь-які перешкоди. Він не любить обхідних шляхів, вважає за краще йти напролом. Такий чоловік зазвичай стримує свої почуття, щоб його хвилинною слабкістю не скористалися недоброзичливці. Егоцентричний, але при цьому може присвятити все своє життя служінню якійсь ідеї.

Дмитро і Надія Зима стверджують, що енергетика цього імені сильна, але в ній відчувається певна замкнутість. Завдяки тому, що в слові присутня м’якість, воно врівноважується і не здається занадто різким. Такі чоловіки енергійні і діяльні, але при цьому їх активність спокійна, без зайвих ривків.

Таланти та захоплення

Спорт — основне захоплення Ігоря. Він приділяє своєму фізичному розвитку досить багато часу. Особливо чоловікові подобаються ранкові пробіжки.

Кар’єра і бізнес Ігоря

Найбільш ефективний Ігор на тих посадах, які передбачають максимум самостійної роботи і зводять до мінімуму діяльність командну. Завдяки відмінній уяві, завзятості і працьовитості чоловік відмінно проявляє себе в таких професіях:

 • музикант, актор, художник;
 • інженер, вчений;
 • банкір, юрист;
 • учитель, тренер.

Володар цього імені — кар’єрист. Заради просування по службі він готовий працювати дні і ночі. Керувати він любить, але підлеглі часто бувають незадоволені манерою спілкування Ігоря. Він проявляє надзвичайну вимогливість, нетерпимий до слабкостей інших людей.

Такий чоловік може стати успішним бізнесменом. Ігоря не лякають труднощі, він звик діяти самостійно і сміливо приймати відповідальні рішення. Завдяки його сумлінності, практичності, терплячості та розсуду, що він почне, буде приносити йому моральне задоволення і гарний прибуток.

Здоров’я

Життя Ігоря зазвичай активне і напружене. Через це стежити за станом здоров’я у такого чоловіка просто немає часу. Часто можуть виникати проблеми з кістками, печінкою і органами травлення.

Ігор в любові і шлюбі

Ігор користується успіхом у жінок, він далеко не однолюб. Почуття такого чоловіка швидко остигають, тому більшість його романів не тривають довше півроку. Володар цього імені може по-справжньому зацікавитися дівчиною, яку вважатиме рівною собі як по інтелекту, так і за емоційним станом.

Одружується такий чоловік рано, але зазвичай його перший шлюб виявляється невдалим і швидко закінчується розлученням. Свою наступну дружину Ігор вибирає ретельно. Занадто сильних дам він цурається, побоюючись втратити свою свободу, а з надто м’якою панянкою йому швидко стає нудно.

По Борису Хігіру, в шлюбі ігор владний і ревнивий. Він ніколи не пробачить зради. В цілому ж він надійний чоловік, готовий завжди підтримати членів своєї сім’ї. Такий чоловік наполегливо працює, щоб його близькі ні в чому не потребували, але допомоги по дому від нього навряд чи можна дочекатися.

Таблиця: сумісність з жіночими іменами

Ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Особливості відносин
Ольга 90% 60% Відносини Ігоря та Ольги партнерські. Особливої любові між ними не виникає, вони підтримують цей союз, тому що обом так зручно.
Анна 60% 30% У цій парі об’єднуються дві сильні особистості. Через боротьбу за лідерство між Анною та Ігорем часто виникають скандали, що в підсумку призводить до розриву.
Олена 100% 70% Для Олени та Ігоря основа союзу — це взаємні почуття, а не штамп у паспорті. Їх відносини легкі і вільні, не обтяжені будь-якими зобов’язаннями.
Юлія 90% 50% Обидва партнера цілеспрямовані та енергійні. Разом вони можуть досягти великих висот, якщо не влаштовуватимуть між собою боротьбу за лідерство.
Анастасія 90% 40% У Насті та Ігоря багато спільного. Між ними можлива справжня щира любов. Але для збереження відносин чоловікові потрібно стримати свою велелюбність.
Тетяна 90% 80% Для Тані Ігор стає справжньою опорою, з ним вона відчуває себе надійно і спокійно. Чоловік же бачить у своїй обраниці вірну подругу і ніжну дружину.
Катерина 100% 30% Навряд чи союз цих людей виявиться вдалим. Катя — піднесена і мрійлива натура, а Ігор налаштований скептично по відношенню до фантазій обраниці.
Наталія 70% 50% Гармонійні відносини для власників цих імен ґрунтуються на душевному теплі і взаємній довірі. Проблеми в парі можуть виникнути тільки через Фінанси.
Марія 90% 40% Відносини бурхливі і пристрасні, але недовговічні. Маша не може змиритися з велелюбністю обранця, через що пара розлучається.
Світлана 100% 40% Яскравий і екстравагантний союз. Світлана не обмежує свободу Ігоря, а йому подобається незалежність його обраниці. Але парі не вистачає стабільності, через що їхні стосунки можуть припинитися.
Вікторія 100% 30% Вікторія темпераментна, а Ігор владний. Їхні стосунки починаються яскраво і романтично, але згодом починаються проблеми через те, що ніхто з партнерів не хоче поступатися іншому.
Ксенія 100% 60% Ксенія та Ігор вважають шлюб серйозним кроком, з яким не потрібно поспішати. Вони прагнуть краще пізнати один одного, тому їх союз зазвичай міцний і гармонійний.
Людмила 100% 70% Обидва партнери — темпераментні люди і відмінно підходять один одному. Їм добре удвох тут і зараз. Ігор і Люда насолоджуються відносинами, не замислюючись про майбутнє.
Надія 90% 60% Цих людей може звести разом тільки сильна любов. Але як тільки почуття остигають, владність і волелюбність Ігоря починають пригнічувати Надю, і пара розлучається.
Євген 90% 50% Яскравий і експресивний союз. Починаються відносини красиво, але з часом любов може перерости в не менш сильну ненависть.
Дарина 70% 70% У відносинах Ігоря і Дар’ї панують любов, щастя і ніжність. Їх союз благополучний і гармонійний.
Ірина 100% 30% Ірина та Ігор відмінно розуміють один одного — вони обидва норовливі і незалежні. Правда, незабаром така схожість характерів руйнує їх союз, адже жоден з них не хоче йти на поступки.

Значення кожної літери імені Ігор

І-одухотвореність, тонке почуття гармонії. Схильні проявляти скептицизм і зайву прямоту.

Г-допитливість, педантичність, увага до дрібниць. Через вроджену інтелігентність нетерпимі до прояву будь-яких людських слабкостей.

О-багатий внутрішній світ. Скритність, вміння глибоко відчувати ситуацію і співрозмовника.

Р-прагнуть дотримуватися правил і законів, вміють проникати в суть речей. Зазвичай проявляють терпіння, але лише до тих пір, поки не зачіпається їх самолюбство.

Таблиця: відповідності імені Ігор

Характеристика Значення Вплив
Камінь Агат Символ достатку, здоров’я, довголіття. Він оберігає від пристріту і псування. Вважається, що браслет з агату знімає ломоту в суглобах, а сережки заспокоюють головний і зубний біль. Для цього каменю краще вибирати мідну оправу.
Колір Оранжевий Розважливий і добродушний, здатний в кожній ситуації знаходити щось хороше і позитивне. Правда, темпераментність такого чоловіка може нашкодити йому як в особистих відносинах, так і на роботі. Але до недоліків цієї людини навколишні ставляться поблажливо і прощають йому багато чого за оптимістичність і доброту.
Число 6 Готовий завжди допомогти близькій людині. Надійна опора і захист для рідних і друзів. Люто відстоює справедливість. Дисциплінованість і старанність допомагають такому чоловікові знаходити вихід навіть з найскладніших ситуацій.
Планета Сатурн Впевнено йде до поставлених цілей. Такий чоловік цілеспрямований і наполегливий. Іноді може проявляти зайву суворість.
Стихія Повітря У такої людини завжди багато ідей і планів, але йому не завжди вистачає часу і сил, щоб втілити задумане. Комунікабельний, допитливий. Володіє відмінним почуттям гумору. Ініціативний і завбачливий.
Тварина Снігур Уособлення щастя, краси і благополуччя, символ хоробрості і стійкості.
Знак зодіаку Стрілець Вміє переконувати, заражати своїми ідеями і ненав’язливо відстоювати власну думку. Швидко загоряється новою ідеєю або проектом, але так само швидко згасає, кидаючи справу на півдорозі. Критики на свою адресу не потерпить.
Дерево Граб Символізує відповідальність, цілеспрямованість і чесність. Це дерево уособлює ідею про швидкоплинність часу і про те, що потрібно його використовувати розумно й гідно.
Рослина Маргаритка Ця квітка означає невинність, чистоту, світлу радість і перемогу добра над злом.
Метал Олово Дипломатичність, вміння йти на компроміс і пристосовуватися, гнучкість.
Сприятливий день Среда
Пори року Літо
Важливі роки життя 24, 36

Коли народився Ігор

Ігор, що народився взимку, егоїстичний і марнославний. Цей чоловік відрізняється емоційністю і бурхливим темпераментом, які він виявляє у всіх сферах свого життя. Його запальний характер врівноважує те, що зимовий Ігор не злопам’ятний. У відносинах він шукає затишку і комфорту.

Весняний Ігор дотримується високих моральних принципів. Для нього неприйнятна брехня, він суворо засуджує зраду і в будь-якій ситуації готовий відстоювати справедливість. При цьому чоловік не стає ханжею, у нього веселий і легкий характер, з такою людиною приємно спілкуватися. Правда, тільки найближчі знають, що за маскою балагура ховається образлива і вразлива особистість.

Ігор, чий день народження припадає на літо — людина настрою. Він не ускладнює собі життя думками про завтрашній день і вирішує тільки нагальні проблеми. Для такого чоловіка вкрай важливий спокій у шлюбі, тому з одруженням він не поспішає.

Восени народжуються Ігори, які обожнюють розкіш. Щоб забезпечити собі гідне життя, вони готові працювати, не шкодуючи сил. У відносинах такі чоловіки дуже вибагливі, їм важливо оточити себе найкращим, в тому числі — ідеальною дружиною і інтелігентними, розумними і успішними друзями.

Таблиця: гороскоп імені Ігор

Знак зодіаку Характеристика
Овен Темпераментний і енергійний чоловік. Обожнює подорожувати, часто вплутується у всілякі авантюри. Ігор-Овен ненавидить самотність. Він оточує себе веселими, щирими і легкими на підйом людьми.
Телець Комунікабельна і дотепна особистість. Користується неймовірним успіхом у жінок. Вміє доглядати, щедро розсипає компліменти практично всім знайомим дамам. З Ігорем-Тельцем цікаво спілкуватися на будь-яку тему, він вміє розташовувати до себе співрозмовника.
Близнюки Імпульсивний і легковажний Ігор-Близнюки схожий на велику дитину. Йому хочеться отримувати від життя максимум задоволення, через це чоловік часто робить необдумані вчинки і вплутується в сумнівні авантюри.
Рак Вразливий і чутливий чоловік. Його вчинками зазвичай керують емоції, а не розум. Ігор-Рак не довіряє іншим людям, насторожено ставиться до жінок. Відкривається далеко не всім, його довіру ще потрібно заслужити.
Лев Харизматичний і чарівний Ігор-Лев володіє гнучким характером. Він легко пристосовується до нової обстановки і постійно мінливих життєвих ситуацій. Оточуючим складно зрозуміти, чого від нього чекати в наступну хвилину, він непередбачуваний і потайливий.
Діва Цей чоловік відрізняється стриманістю, практичністю і розважливістю. Зовні він холодний, але при цьому володіє чутливою душею. Ігор-Діва прагне до гармонії з навколишнім світом і самим собою. В людях цінує врівноваженість і спокій.
Терези Емоційний, вразливий і романтичний чоловік. Ігор-Терези володіє неймовірною чарівністю, він красиво доглядає за жінками. Дами бачать в ньому веселого і темпераментного хлопця, який вміє блиснути дотепністю. Не любить сварок і скандалів.
Скорпіон Основні риси характеру такого чоловіка — освіченість, інтелігентність і дотепність. Ігор-Скорпіон любить дивувати оточуючих екстравагантними витівками. Ревнивий і темпераментний, з ним складно вибудувати спокійні і гармонійні стосунки.
Стрілець Одноманітність і рутина пригнічують Ігоря-Стрільця. Через це чоловік постійно намагається урізноманітнити своє життя і часто робить безрозсудні вчинки. Його романи рідко тривають довго, він боїться пов’язувати своє життя з якоюсь однією жінкою.
Козеріг Серйозний, вдумливий і прагматичний чоловік. Це лідер, він прагне командувати і на роботі, і вдома, і в колі друзів. Йому нелегко даються будь-які втрати і розчарування. Ігор-Козеріг здається жорстким, але насправді він вразливий і чутливий.
Водолій Цей чоловік відрізняється сентиментальністю і образливістю. Його дії зазвичай хаотичні: він займається якоюсь справою, береться за неї, потім кидає, захоплюється зовсім іншими і т. д. Може працювати одночасно над кількома проектами, але жоден не довести до кінця.
Риби Ігор-риби володіє суперечливим характером. Його настрій змінюється блискавично. Легко зачаровує жінок. Правда, коли домагається уваги красуні, швидко байдужіє до неї.

Ігор відрізняється самостійністю і працьовитістю. Цей чоловік володіє багатою фантазією. Через мінливості настрою, нестачі посидючості і терпіння у нього не завжди виходить домагатися бажаного. Але в цілому володар цього імені товариський, уважний і чарівний. З цієї статті ви дізнались значення імені Ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *