Що означає ім'я Кароліна

Що означає ім’я Кароліна: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Кароліна називають королівським не тільки через його походження — багато монархів давали це ім’я своїм дочкам. Воно не наділяє свою володарку залізною волею, але нагороджує жіночністю, чарівністю, витонченістю. Багато Каролін поводяться як принцеси. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Кароліна.

Що означає ім’я Кароліна

Лінгвісти розглядають кілька теорій появи імені Кароліна. Більшість вважають, що воно походить від латинізованої форми імені Карл (Carolus), яка з давньогерманської мови перекладається як «людина, чоловік». Після царювання Карла Великого ім’я Карл стало синонімом слова «король». У зв’язку з цим і значення імені Кароліна змінилося на «королева».

Транслітерація, ніки, короткі і зменшувально-пестливі форми

При оформленні закордонного паспорта, замовленні товару в онлайн-магазині або бронюванні номера в готелі може знадобитися написання імені латиницею: KAROLINA.

Для соціальних мереж можна використовувати подібні ніки: ღLady CAROLINAღ, ۩karolina۩, Каролина2018. ⚡Cαrolina⚡, Кароліна Кінг.

Зменшувально-пестливі форми цього імені:

  • Карочка;
  • Каролінка;
  • Кароліночка;
  • Каролінушка;
  • Каруся;
  • Линочка;
  • Лінуся;
  • Лінушка.

Скорочені варіанти: Каля, Каро, Карла, Кароля, Кора, Ліна, Лінка, Лола, Нана.

Споріднені імена: Карла, Керол, Керолайн, Шарлін, Шарлотта, Чарлін.

Відповідні по батькові

Добре поєднуються з ім’ям Кароліна по батькові, утворені від імен німецького і латинського походження: Артурівна, Валентинівна, Вальдемарівна, Вітольдівна, Едуардівна.

Невдалі варіанти: Прохорівна, Іванівна, Петрівна.

Церковне ім’я Кароліна, дати іменин

У православних святцях цього імені немає, тому церковне ім’я хрещеною дівчинки буде відрізнятися від мирського. Свята Кароліна є у католиків, вона вважається мученицею цнотливості.

У дівчаток і жінок з ім’ям Кароліна кілька днів ангела в році: 9 травня, 5 липня, 18 листопада.

Таблиця: ім’я Кароліна на інших мовах

Мова Написання Вимова
Англійська Caroline, Karolyn, Carlyn Керолайн, Каролін, Карлін
Вірменська Կարոլինա Кароліна
Білоруська Караліна Караліна
Грецька Καρολίνα Кароліна
Ісландська Karólína Кароуліна
Іспанська Carolina Кароліна
Італійська Carolina Кароліна
Китайська 卡罗琳 [Kǎ luó lín]
Корейська 캐롤라이나 [kaelollaina ju]
Німецька Karolina, Carolina Кароліна
Румунська Carolina Кароліна
Українська Кароліна Кароліна
Фінська Karoliina Каролііна
Французька Caroline Каролін
Хіндиі कैरलाइन [Kairalain]
Японська キャロライナ [Karoraina]

Вплив на долю і характер

Філософ Павло Олександрович Флоренський та інші дослідники відзначали, що в кожному імені закладені певні риси характеру.

Ім’я Кароліна носять і міста: в Бразилії, Пуерто-Ріко, Сальвадорі, ПАР. А в Білорусі так називаються два села.

Надія і Дмитро Зима порівнюють енергетику імені Кароліна з туманним дзеркалом. На інших людей його чари, правда, діють слабо, зате сама Кароліна витає в хмарах. Нерідко у неї розвивається нарцисизм. У мріях вона проживає більш насичене життя, ніж в реальності. Самолюбство не підкріплене впевненістю в собі, тому багато бажань дівчини залишаються нереалізованими.

Інтерпретація значень кожної з букв в імені Кароліна

К — таємничість, скритність, вміння зберігати чужі секрети, працьовитість, стійкість, проникливість.

А — активність, працьовитість, організаторські здібності, творчий підхід до справи, амбітність, честолюбством.

Р — напористість, самозакоханість, принциповість.

О — консервативне мислення, вміння поводитися з грошима, приголомшлива інтуїція, пошук сенсу життя, глибокі емоції.

Л — означає Прагнення до фізичного комфорту, любов до добротних, красивих речей.

І — тонка духовність, вразливість, миролюбність.

Н — творчі таланти, інтерес до здоров’я, допитливий розум.

А — в кінці-образливість, невміння приймати критику на власну адресу, зарозумілість, примхливість.

Перша буква імені визначає призначення, а остання — слабкості людини.

Дитинство

Маленька Ліна часто хандрить, плаче, вередує, але її легко відвернути, переключивши увагу на що-небудь нове, яскраве. Дівчинка дуже цікава, грайлива, мила, часом не по-дитячому серйозна. Вона росте маленької модницею, все повторює за мамою або старшою сестрою: фарбує губи і нігті фломастерами, дитячою косметикою.

У підлітковому віці Кароліні не вистачає самостійності, її поведінка і манера спілкування залежать безпосередньо від настрою. Кароліна судить про все з точки зору батьків. Завдяки природній чарівності і вмінню справити враження користується популярністю серед однолітків. У школі у неї ціла свита, як у справжньої королеви. А ось успішність дівчинки залишає бажати кращого.

Юність і доросле життя

В юності Кароліна стає стриманою, намагається не показувати образу, хоча і залишається такою ж вразливою, як в дитинстві. Для неї важливо, щоб близькі вважали її сильною, впевненою в собі, дорослою. Тому вона приховує від рідних та інших негативні емоції: страх, хвилювання. Особливо болісно дівчина реагує на жорстку критику і уїдливі зауваження. Невпевненість в собі не дозволяє Кароліні грати в житті головні ролі. Якщо, дорослішаючи, вона навчиться бути більш незалежною і рішучою, тоді зуміє домогтися висот.

Значущі роки життя Кароліни: 25, 34, 45.

Матеріальне становище молодої жінки залишає бажати кращого, проте вона вміє розпоряджатися грошима і робити вигідні вкладення. Фінансові проблеми турбують її нетривалий період.

Здоров’я

Імунітет у Кароліни міцний. Навіть якщо застудиться, то одужує швидко. Проблеми зі здоров’ям можуть виникнути в юнацькому віці бажання покрасуватися: міні-спідниці і капронові колготки в мороз, відсутність шапки з боязні пом’яти зачіску. Дівчині слід берегти легені, іноді її долають рідкісні недуги. З-за звички ховати навіть від рідних глибокі переживання Каро — легка мішень для стресу. Власниці цього імені часто страждають від депресії та інших психологічних проблем.

Робота і хобі

Кароліна захоплюється малюванням, в дитинстві просить записати її в художню школу. Професію зазвичай вибирає творчу: художниця, поетеса, письменниця, флорист, дизайнер, модельєр. В такій роботі схильність витати в хмарах нікого не здивує. У жінки хороший смак, вона вміє знайти підхід до кожного клієнта. В акторській майстерності Кароліні знадобляться властиві їй емоційність і сприйнятливість. А працювати без натхнення леді не може, прагматичний підхід до роботи їй не підходить.

Любов і шлюб

Чоловіків у Кароліні приваблюють її витончені манери, шарм, романтичність і беззахисність. Поруч з вразливою і тендітною дівчиною завжди знайдуться лицарі, готові її захищати. Її фантазії в першу чергу пов’язані з любов’ю і вдалим заміжжям. В юності може закохатися у відомого актора, співака чи іншу зірку, чиїми постерами обклеює всю кімнату. Фанатське захоплення часом триває багато років, але зовсім не заважає створенню щасливої родини. Кароліна не розуміє жінок, які не бажають виходити заміж і заводити дітей. В супутнику життя шукає розуміння і підтримки. Кароліна — чудова дружина і мама, хоча з кулінарією не дружить.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами в любові і шлюбі

Пристрасна любов Міцний шлюб Невдалі стосунки
Олександр Олексій Адам
Анатолій Веніамін Геннадій
Андрій Віктор Клим
Дмитро Гліб Олег
Євген Гнат Павло
Леонід Костянтин Петро
Роман Микита Сава
Ростислав Миколай Тимофій
Сергій Руслан Фелікс
Станіслав Федір Юрій

Як на ім’я Кароліна впливають пори року

Зимова Кароліна рішуча, вперта, примхлива. Вона перфекціоністка, нічого не робить аби як. У шлюбі шукає стабільності, в чоловікові бачить головну опору в житті. Часто свариться з рідними, друзями. Ніколи не змінює прийняте рішення, навіть коли розуміє, що воно помилкове.

Весняна леді запальна, непостійна, прямолінійна, волелюбна. Вона невичерпна фантазерка, добре ладнає з дітьми, ненавидить рутину і нудьгу, завжди знаходиться в гущі подій. Вчитися вважає за краще на своїх помилках.

Згідно Борису Хігіру, люди, народжені в зимовий період, більш рішучі, грубі, тверді. Діти літа тепліші, хитріші, слухняніші. Осінні слабкіші, поступливіші. Тим, хто з’являється на світ в один з весняних місяців, притаманні життєрадісність і легковажність.

Літня Ліна володіє сонячним характером, іноді любить схитрувати. Вона ласкава, вразлива, романтична. Важко переносить зраду, мріє про вічне кохання. Домогтися її розташування найлегше компліментами і лестощами.

Дитя осені нерішуча, загадкова, рідко доводить розпочате до кінця. Терпіти не може плітки і чутки, ніколи не перемиває кісточки оточуючим. Довіряє лише найближчим людям, болісно реагує на критику, любить подорожувати.

Гороскоп імені Кароліна

Ім’я багато в чому визначає характер людини, сприяє максимальному розкриттю особистих якостей, талантів. Перш ніж назвати дитину, батькам радиться вивчити гороскоп вподобаного імені.

Кароліна, яка народилася під знаком Овна, Весела, привітна, легко заводить нових друзів. Відрізняється мінливістю і легковажністю. У вчинках керується не логікою і здоровим глуздом, а примхою, емоціями.

Телець — весела, чуйна, незалежна, різнобічно розвинена. Любить самотність, багато часу приділяє своєму хобі. Потаємні думки і бажання довіряє лише близьким людям.

У давнину вірили, що нове ім’я здатне змінити долю. Так, жителі Риму писали імена перевернутими літерами в надії повернути своє життя в інше русло.

Близнюки — дівчина чарівна, відважна, але занадто емоційна. Бажає перебувати в центрі уваги, болісно реагує на критику і зневагу її думкою. Їй подобається, коли її називають оригінальною, неповторною.

Рак — працьовита, відповідальна, розумна, ніколи не порушує правила. Вона робить успішну кар’єру, але колеги не відчувають до Кароліни симпатії через її постійні причіпки. Важкий характер створює проблеми і в особистому житті.

Лев — талановита, ерудована, красномовна, комунікабельна. Не дозволяє собі лінуватися і відпочивати, поки не доб’ється поставленої мети.

Діва — працьовита, на неї завжди можна покластися, але через одноманітність повсякденного життя у дівчини може розвинутися депресія. Вона марить подорожами і пригодами.

Кароліна-Терези — прекрасно ладнає з протилежною статтю, проблеми вирішує своїми силами, не любить привертати до себе зайву увагу. Вона самостійна, розумна, неконфліктна.

Скорпіон — неврівноважена, імпульсивна, запальна. Кароліна цього знака віддає перевагу самотності, зазнає труднощів у спілкуванні.

Інстинкт самозбереження Стрільця прекрасно уживається з багатою фантазією і любов’ю до активного відпочинку. Кароліна не прагне вибитися в лідери, але колеги або товариші по спортивній команді можуть вибрати її на керівну посаду, так як вона користується серед них авторитетом.

Козеріг наділяє характер наступними рисами: уразливість, примхливість, сентиментальність, образливість, строгість. Негативні емоції ховаються під маскою врівноваженості і спокою. З оточуючими жінка поводиться зарозуміло і вимогливо.

Ім’я має великий вплив на долю людини. Так, якщо оточуючі над ім’ям сміються, то людині з дитинства доводиться захищатися, і це позначається на його характері.

Водолій — владна, у всьому шукає вигоду, завдяки чарівності легко маніпулює оточуючими. У жінки немає видатних лідерських здібностей, але по кар’єрних сходах вона просувається швидко.

Риби — жінки замкнуті, нетовариські, зарозумілі, напористі, завжди домагаються свого. У шлюбі з ними можуть ужитися лише тихі, боязкі чоловіки.

Таблиця: астрологічна символіка

Символ Відповідність
Вдалий день П’ятниця
Несприятливий день Вівторок
Пори року Зима
Дерево Дуб
Знак зодіаку Діва, Лев
Камінь-талісман Смарагд, яшма
Планета-покровитель Венера
Рослина Троянда
Стихія Повітря
Щасливий колір Коричневий
Тотемна тварина Голуб
Число імені 5
Колір імені Сріблястий

Звучне, красиве ім’я Кароліна дарує своїй носительці складний, але жіночний характер. На особистість впливають і пори року, знаки Зодіаку, число імені, його колір і інші астрологічні символи. З цієї статті ви дізнались значення імені Кароліна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *