Що означає ім'я Кирило

Що означає ім’я Кирило: походження, характеристика та значення імені

Володарі імені Кирило — особливі люди з незвичайною долею. Це ім’я наділяє людину суперечливим характером і схильністю до частої зміни настрою. Кирило добродушний, допитливий, завжди готовий прийти на допомогу. Однак разом з цим, хлопець марнославний і егоїстичний. Втім, в більшості випадків характер чоловіка залежить від пори року і місяця, в період яких він з’явився на світ. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Кирило.

Історія появи імені Кирило

Ім’я Кирило, яке багато хто вважає споконвічно російським ім’ям, насправді таким не є. Воно прийшло до нас з Візантії разом з прийняттям християнства. Кирило-своєрідне ім’я, яке багато до чого зобов’язує свого володаря, адже в перекладі з грецького його значення буде «могутній», «владика», «пан».

Однак це трактування не єдине. У перекладі з латинської ім’я Кирило означає «сонце». Тому вважається, що у володаря цього імені повинна бути щаслива, «сонячна» доля.

В період становлення християнства ім’я Кирило давали тільки наближеним до Бога людям: священнослужителям і патріархам.

Форми імені

Повне ім’я — Кирило.

Коротка форма: Киря, Кир.

Зменшено-ласкава форма: Кирюша, Кирик, Кирюня, Кириллушка, Кирюньчик.

Споріднені імена: Сиріл, Кірел, Цириль.

Ім’я Кирило є в православному календарі, тому при хрещенні його не змінюють.

Таблиця: ім’я Кирило на інших мовах

Мова Написання Вимова
Англійська Kirill Кирило
Українська Кирило Кирило
Арабська كيريل Kirill
Корейська 시릴 Silil
Румунська Kirill Кирилл
Білоруська Кірыл Кірил
Японська シリル Shiriru
Сербська Цирил Цирил
Перська سیریل k
Китайська 基里尔 Jī lǐ ěr

По батькові, що утворюються від імені Кирило: Кирилівна, Кирилович (розм. Кирилич).

Транслитерация імені: KIRILL.

З ім’ям Кирило найбільш гармонійно звучать по батькові:

 • Олександрович;
 • Вадимович;
 • Костянтинович;
 • Миколайович;
 • Семенович.

Варіанти ників, пов’язаних з цим ім’ям для каналу на Youtube, Інстаграм та інших соцмереж:

 • KIR;
 • KIRIK;
 • KIRYXA;
 • CIRYA.

Іменини

Кирила оберігають кілька небесних захисників. Один з найбільш шанованих — преподобний Кирило Білозерський, який був засновником однойменного монастиря (Кирило-Білозерського). В юності Святий сам вирішив присвятити своє життя служінню Богу і прийняв постриг. Проживав він при Симоновому монастирі, спочатку в Сані ігумена, а потім як простий інок. У віці 60 років, після чудесного явища Пресвятої Богородиці, святий Кирило залишив рідний монастир і створив нову обитель на березі Білого озера, де згодом разом зі своїми учнями написав понад 2000 книг.

Господь нагородив святого Кирила даром прозорливості і зцілень. Відомо багато випадків, коли преподобний творив чудеса. Наприклад, під час голоду Кирило роздавав усім нужденним хліб і той не кінчався, хоча, раніше запасів ледь вистачало для того, щоб прогодувати братію. Останнє своє богослужіння Кирило провів у День Святої Трійці. У віці 90 років священнослужитель відійшов у інший світ.

Святих з ім’ям Кирило шанують 29 разів на рік, проте найбільш значущими датами вважаються: 31 Січня, 11 травня і 15 серпня. У ці дні можна відзначати іменини Кирила і вітати його з днем Ангела.

Вплив імені Кирило на характер людини

Згідно з визначенням П’єра Руже, Кирило — суперечлива особистість з дуже сильним характером. Вони об’єктивні, не піддаються чужому впливу. Наділені аналітичним розумом і відмінною пам’яттю. З першого погляду Кирило здається не надто сміливою людиною, яка не може захистити навіть самого себе. Однак ця думка помилкова. Головна зброя Кирила – його гостра мова. З чоловіком краще не вступати в словесну перепалку, так як він здатний на різкі випади, болючі опонентові.

Борис Хігір дає свою характеристику людині з ім’ям Кирило. На його думку, хлопець егоїстичний, через що часто втрачає друзів. Любить привертати до себе увагу і бути завжди на перших ролях. Не зарозумілий, ніколи не принизить співрозмовника, навіть якщо бачить, що той поводиться негідно. Головний недолік Кирила — надмірна образливість і небажання сприймати реальність такою, яка вона є. Чоловік абсолютно безпорадний в побуті, погано пристосовується до нової обстановки, а якщо затамує на когось образу, то буде пам’ятати про неї роками.

Позитивні якості:

 • життєрадісність;
 • товариськість;
 • аналітичний склад розуму;
 • сильна воля;
 • цілеспрямованість.

Негативні якості:

 • егоїзм;
 • небажання йти на компроміс;
 • надмірна образливість.

Дитинство Кирюші

У дитинстві Кирюшка проявляє максимальну допитливість. Хлопчик хоче знати про все на світі, тому задає батькам десятки питань в хвилину. Дорослим слід проявити терпіння і постаратися доступно пояснити малюкові всі питання, що цікавлять його. Оскільки якщо Кирило не дізнається відповідь від батьків, він почне пізнавати світ самостійно, а тоді без розбитих колін і носа навряд чи вдасться обійтися. Однак якщо дорослі зможуть витримати цей непростий період, то в подальшому ніяких проблем з хлопчиком не виникне. Кирюша легко засвоює правила хорошої поведінки і не засмучує ні батьків, ні педагогів.

Відносини з однолітками у хлопчика складні. Кирило завжди намагається займати лідируючі позиції, а це подобається далеко не всім. Кирюша трохи хвалькуватий, він любить блиснути ерудицією і навичками, що деякі сприймають як зазнайство, тому ще більше віддаляються від нього.

Вчиться хлопчик середньо: зірок з неба не хапає, але і в хвості колективу не тягнеться. Більше уваги Кіря віддає гуманітарним наукам, математика викликає у нього нудьгу.

Юності

У підлітковому віці Кирило стає більш впертим і дратівливим. Особливо він не любить, коли хтось звертається до нього з проханнями і нав’язує свої проблеми. Амбітність, пихатість і бажання панувати призводять до того, що Киря без праці переступить через почуття близьких людей тільки через те, щоб не стикатися з негативом.

Втім, самолюбство — не завжди погана риса. Саме воно в тандемі з рішучістю дозволить Кирилу знайти своє місце в житті. Хлопець вважає себе «обраним», а саме таких любить фортуна. До того ж Кирило дуже комунікабельний і розважливий. Він знає як знайти підхід до будь-якої людини і повернути ситуацію в свою сторону.

Доросле життя

Дорослому чоловікові на ім’я Кирило притаманні такі риси характеру як: завзятість, працьовитість, наполегливість. У суспільстві, як правило, тримається окремо, але всілякими способами намагається Переключити на себе увагу оточуючих. Бажання завжди і в усьому бути першим зберігається в характері Кирила протягом усього життя. Це допомагає йому планомірно наближатися до поставлених вершин і обов’язково досягати їх.

Таланти та захоплення

Кирило настільки захоплювана людина, що коло його інтересів неможливо описати. Він із задоволенням проводить час на риболовлі, займається різними видами спорту, любить екстрим, подорожі. Однак основні його хобі-це читання, музика і мистецтво. До того ж молодик і сам з раннього дитинства непогано малює і володіє винятковим музичним слухом.

Кар’єра і бізнес

Завдяки вмінню аналізувати ситуацію, властивою йому відповідальностю і впертостю, Кирило може проявити себе в самих різних сферах діяльності. З нього вийде хороший адвокат, інженер, суддя, лікар. У творчих професіях, завдяки вродженим талантам, чоловік буде не менш затребуваний.

Цілеспрямованість і завзятість допоможуть Кирилу у створенні власної справи. Проте успішним він може бути тільки в тому випадку, якщо чоловік буде його повноправним господарем, оскільки ділити з ким-небудь владу Кирило не зможе.

Здоров’я

Найбільш слабке місце у Кирила — це органи травлення. Щоб уникнути проблем, йому слід стежити за своїм раціоном і не зловживати спиртними напоями. Захоплення комп’ютерними іграми та читанням може негативно вплинути на зір маленького Кирила. Батькам слід враховувати цей факт і обмежувати час, проведений сином за цими заняттями.

Особисте життя

Кирило — привабливий хлопець, тому користується успіхом у жінок. Однак чоловік не буде пов’язувати свою долю з ким потрапило. Він перфекціоніст, для нього важливо, щоб його супутниця була не просто красивою, а карколомною. Такою, щоб на неї поверталися всі навколо. Важливе значення має і внутрішній світ дами, щоб начитаному і ерудованому Кирилу було про що з нею поговорити. Пустушкою він не зацікавиться.

Принади інтимного життя Кирило пізнає досить рано, а з часом стає неперевершеним коханцем, здатним доставити жінці задоволення. Молодий чоловік ненавидить одноманітність в ліжку, тому йому потрібна розкута і досвідчена партнерка, яка зможе задовольнити його фантазії.

Киря — чудовий сім’янин. Втім, інакше і бути не може, адже він намагається щоб в його житті все було бездоганно. Чоловік добре ставиться до дружини, допомагає по дому, піклується про дітей. Однак з тещею його відносини часто натягнуті. Щоб не зіпсувати картину «ідеальної сім’ї» Кирило відкрито не показує свою неприязнь, він воліє вести з родичкою холодну війну.

Таблиця: сумісність з іншими іменами

Ім’я % сумісність Характер відносин
Тетяна 98% Коли справа стосується особистого життя, Тетяна і Кирило підходять до вибору партнера дуже відповідально. Можливо саме тому їм вдається створити ідеальний союз, де все побудовано на повазі один до одного. Незважаючи на те, що кожен з них володіє сильним характером, молоді не зловживають егоїзмом, а навпаки, концентруються на почуттях партнера. Таке ставлення дарує бажану ідилію і дозволяє їм йти разом протягом усього життя.
Ірина 60% Для цього союзу більше властива тривалість, ніж міцність у відносинах. Ірина і Кирило будуть постійно то сходитися, то розходитися. Вони можуть бути відмінними друзями, але до спільного життя закохані не готові. Жінка звикла домінувати, проте Кирило, який також любить владу, не віддасть кермо влади в інші руки і ніколи не буде поступатися. Протилежні погляди на життя також додадуть краплю дьогтю в бочку з медом.
Ольга 87% Спочатку може здатися, що Ольга і Кирило-люди з абсолютно різним темпераментом. Він — гарячий, трохи егоїстичний чоловік, схильний до лідерства і не терпить заперечень. Вона-чуйна, ніжна і вразлива особа, яка від найменшої грубості здатна втратити свідомість. Однак насправді, Ольга і Кирило можуть створити міцну пару, але головним принципом в їх відносинах буде взаємообмін. Чоловік бере на себе забезпечення сім’ї і вирішує всі глобальні проблеми, звільняючи свою даму серця від додаткового головного болю. Вона ж облаштовує сімейний затишок, не скупиться на ласку і турботу про чоловіка. Завдяки такій розстановці обов’язків, між молодими виникає та гармонія, про яку багато пар тільки мріють.
Олена 42% Уважний, привабливий і ввічливий Кирило легко завойовує серце Олени. Однак ідилія триває тільки на перших порах. Пізніше дівчина також покаже «зубки» і постарається взяти владу над молодою людиною. Часті сварки, що виникають між закоханими, призводять до того, що шлюб рано чи пізно розпадається.
Анастасія 34% Настя і Кирило рідко коли можуть бути щасливі разом. Молоді люди амбітні, вперті, не можуть йти на компроміс. Вибуховий характер закоханих призводить до частих конфліктів, а нерідко і до розставання.
Юлія 80% Цей союз має всі шанси на успіх. Молоді люди мають чимало спільних інтересів, обидва спокійні, невибагливі в побуті, вміють створити собі життя-свято. До того ж вони відмінно підходять один одному в сексуальному плані, що теж важливо для кожного з них.
Наталія 23% Наталя і Кирило погано підходять для спільного проживання і ведення побуту. Жінка з першої зустрічі мріє про весілля і стабільність. Він же не готовий до серйозних стосунків, любить увагу прекрасної статі і часто зав’язує романи відразу з декількома дамами. Втім, якщо Наталії і вдасться якимось чином довести Кирила до РАГСу, то нічого хорошого з цього не вийде, оскільки його ставлення до слабкої статі анітрохи не зміниться, він завжди буде поглядати наліво.
Христина 96% Христина і Кирило доповнюють один одного, тому відносини між ними практично ідеальні. Він готовий подарувати їй всі цінності світу і взяти на себе вирішення великих проблем. Вона дарує йому ласку і ніжність. До того ж слід зазначити, що таке розмежування не відбувається обдумано, за принципом «даси-на-даси». Тут всі ці процеси проходять мимовільно, що повністю влаштовує обох закоханих.
Марія 71% Ці двоє можуть стати гарною парою. Незважаючи на свою замкнутість, обидва вони прагнуть до пізнання один одного. Вона шукає стабільність і спокій, і знаходить ці якості в своєму коханому. Він з її допомогою може самоствердитися, що для Кирила важливо.

Найбільш значущі події відбудуться в житті Кирила у віці:

 • 18 років;
 • 25 років;
 • 38 років;
 • 46 років;
 • 63 років.

Таблиця: астрологія імені Кирило

Знак зодіаку Риби, Стрілець
Планета Юпітер
Стихія Повітря
Мінерал Жовтий сапфір
Тварина Марал, тюлень
Рослина Лаванда, фіалка, райське яблуко
День тижня Четвер
Пори року Зима
Число 4
Колір Синій, малиновий

Інтерпретація значень кожної з букв в імені Кирило

Ім’я людини складається не просто з набору букв, кожна літера має свій сенс і накладає відбиток на характер свого власника:

 1. Буква К — прагнення до влади, витривалість, проникливість, життєва енергія. Такі люди постійно намагаються йти вперед і домагатися все нових і нових цілей.
 2. Буква И-витонченість, романтичність, сентиментальність. За твердістю характеру цих людей часто ховається ніжна і вразлива душа.
 3. Буква Р — наполегливість, терплячість, бажання завжди добиратися до суті. Також ця літера в імені свідчить про самовпевненість і самостійності.
 4. Буква И-повтор.
 5. Буква Л — головна якість цих людей-мінливість і мінливість. Вони мають масу талантів, для них головне-знайти своє призначення в житті.
 6. Буква Л-повтор.

Вплив пори року на характер людини

Кирило, народжений навесні, не надто комунікабельна людина, тому не слід від нього чекати бурхливих проявів емоцій. Однак незважаючи на це, чоловік добродушний і чуйний, за що його люблять і поважають оточуючі. З жінками відносини спокійні, без зайвої романтики. “Весняний” Кирило не любить галасливих компаній, дружнім вечіркам він віддасть перевагу тихий сімейний вечір.

«Літній» Кирило честолюбний, привабливий зовні, вміє поводитися з жіночою статтю, педантичний. Не любить випадкових інтимних зв’язків, у нього навіть в особистому житті все розраховано до дрібниць. З ним весело і легко спілкуватися, завдяки чому хлопцю раді в будь-якій компанії. Найбільше він захоплюється філософією і психологією, завдяки чому вміє правильно вибудовувати свої відносини з оточуючими.

«Осінній» Кирил має аналітичний склад розуму, добре розбирається в техніці, у всіх сферах життя прагне бути першим, любить владу. З жінками сходиться важко, так як не кожна дама зможе витерпіти його складний характер.

«Зимовий» Кирило працьовитий, чуйний і уважний до оточуючих людей. Його можна назвати улюбленцем долі, оскільки для здійснення своїх планів чоловікові навіть не доводиться докладати будь-яких зусиль, все відбувається само собою. З жінками йому також щастить. Свою половину знаходить швидко і проживає з нею довге і щасливе життя.

Таблиця: гороскоп імені Кирило

Овен Це послідовна, ґрунтовна і імпульсивна особистість, яка ніколи не робить необдуманих вчинків. Одружується, як правило, пізно, оскільки шукає собі ідеальну супутницю.
Телець Чутлива і боязка людина, яка вважає за краще ховатися від проблем, а не вирішувати їх. В дружини йому найбільше підійде владна жінка з твердим характером, яка стане для нього «сірим кардиналом» і зможе направляти на правильний шлях.
Близнюки Цю людину не можна сплутати ні з ким іншим, настільки унікальний і суперечивши його характер. Він може бути як пристрасним і емоційним, так і ніжним і тихим. Настрій молодої людини змінюється по 100 разів на день, що створює масу проблем при спілкуванні з оточуючими. Дружиною його стане жінка, яка зможе терпіти витівки Кирила і не сперечатися з ним.
Рак Кирило-Рак справжній душка. Він ввічливий, добрий, завжди готовий прийти на допомогу. В жінках цінує сталість і ніжність. Терпіти поруч з собою грубу, егоїстичну особу чоловік не буде. Більш того, на таку жінку він навіть не зверне уваги.
Лев Самостійний, емоційний, любить підносити несподівані сюрпризи. Поруч з собою хоче бачити серйозну даму, для якої немає нічого важливішого сімейних цінностей.
Діва Кирило-Діва досить суперечлива людина. З одного боку, він не любить самотності, з іншого — намагається уникати спілкування, так як боїться зради і розчарувань. Особисте життя складається важко, так як педантизм і розважливість чоловіка відштовхують від нього представниць прекрасної статі.
Терези Кирило-Терези творча особистість, тому не дивно, що в характері цієї людини присутні такі риси як: примхливість, непостійність, ранимість. Його кохана повинна не тільки відповідати смакам чоловіка, але і вміти догодити йому, що дуже навіть непросто. Тому постійна супутниця з’являється у нього вже в досить зрілому віці, до цього він змінює пасій як рукавички.
Скорпіон Незалежна і авторитарна натура. Ця людина ніколи не вважається з думкою інших людей. Він норовливий, прямолінійний, наполегливий, завдяки чому домагається всіх своїх цілей. У дружини бере покірну і спокійну жінку, яка зможе повністю розчинитися в ньому і виконувати всі вимоги чоловіка.
Стрілець Красномовний, галантний, вміє красиво доглядати, що дозволяє йому мати великий успіх серед жінок. Володіє даром переконання, працьовитий, завдяки чому легко піднімається по кар’єрних сходах. Одружується, як правило, жоден раз, оскільки вірність-не його коник.
Козеріг Це замкнута і потайна людина, що живе у власному і світі і не дозволяє вторгатися в нього навіть найближчим людям. Він трохи старомодний, тому чекати від нього проявів будь-яких незвичних, феєричних вчинків не варто. Його максимум-це букет квітів і солодощі. Жінку для шлюбу шукає довго і грунтовно, оскільки боїться обману і зради.
Водолій Сильний, незалежний і волелюбний хлопець. Здатний на щирі почуття, проте часто довго не може розлучитися зі звичною свободою і проміняти холостяцьке життя на сімейне щастя. Однак якщо зважиться на шлюб, то буде вірним і надійним чоловіком.
Риби Це розважливий і практична людина, яка вміє поєднувати здоровий розум і інтуїцію, до якої нерідко прислухається. Багатьом він здається наївним веселуном, однак насправді Кирюша далеко не простак. Цей чоловік нічого не робить просто так, навіть дружбу він заводить тільки з “потрібними” людьми. Шлюб також часто укладає за розрахунком.

Чоловікові з ім’ям Кирило належить довге і складне життя, повне випробувань і перевірок на силу духу і фортеця характеру. Однак ця цілеспрямована і наполеглива людина зуміє обійти гострі кути і обов’язково підніметься на саму високу вершину, адже не дарма у стародавніх греків його ім’я звучить як «могутній», «пан». З цієї статті ви дізнались значення імені Кирило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *