Що означає ім'я Меланія

Що означає ім’я Меланія: походження, характеристика та значення імені

Жіноче ім’я Меланія — рідкісне і красиве. Воно з’явилося досить давно і було популярне на Русі, на сьогоднішній день ім’я переживає період повернення і стає популярним не тільки в Україні, але і в зарубіжних країнах. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Меланія.

Що означає ім’я Меланія

Ім’я Меланія має давньогрецькі корені: воно походить від латинського імені Melania, яке, в свою чергу, утворене від давньогрецького слова «мелайна», що в перекладі означає «темна» або «чорна». У Україні, а точніше на Русі, це ім’я з’явилося ще в Х столітті, але потім втратило свою популярність, а зараз набирає її знову.

Форми імені

Скорочені варіанти імені Меланія: Лана, Меллі.

Зменшувально-пестливі форми імені: Меланечка, Меланьюшка, Ланушка, Малаша, Меланочка, Ланочка.

В англомовних країнах аналогом даної іменоформи є ім’я Мелані. Також спорідненими вважаються: Меланія, Меланія, Мілана, Маланья.

Церковний варіант: Меланія.

Транслітерація імені: MELANIIA.

По батькові, найбільш вдало поєднуються з ім’ям Меланія: Сергіївна, Андріївна, Станіславівна, Яновна, Костянтинівна, Едуардівна.

Варіанти ніків для соціальних мереж: Melaniya, Melaniia, Melania, Mel, Lana, Melani, Melli.

Таблиця: ім’я Меланія в інших мовах

Мова Написання
Китайська 梅拉
Японська メラ
Корейська 멜라니
Англійська Melania
Німецька, французька Melanie
Арабська ميلانيا
Білоруська Малання
Українська Меланія
Грецька Μελανία
Іспанська, італійська, польська, румунська Melania
Португальська Melânia
Сербська Меланија
Чеська Melánie
Вірменська Մելանյա
Ідиш מעלאַניאַ

Іменини і святі покровительки

У Меланії дві святі покровительки:

 1. Преподобна Меланія Старша. Народилася в дуже багатій родині в Римі (350 р.), жила в Єрусалимі, де і померла в 401 році. Після смерті чоловіка жінка роздала все своє багатство бідним і стала одиначкою. Також була засновницею монастиря на Єлеонській горі. Пам’ять цієї святої вшановується і в католицизмі, і в православ’ї.
 2. Преподобна Меланія Римляниня, Віфлеємська, Палестинська (Молодша). Жила в Єрусалимі в 383-439 рр .. ще в ранньому дитинстві дівчинку привела до церкви її бабуся-Меланія старша. У 14 років дівчину видали заміж, потім вона разом з чоловіком вирішила продати все їх майно, щоб допомогти хворим, бідним і ув’язненим людям. Частина коштів була віддана на допомогу церквам і храмам, також Меланія Рімляниня заснувала два монастирі. Все її життя було присвячене Богу і допомозі нужденним.

Іменини Меланія святкує два рази на рік:

 • 21 червня;
 • 13 січня.

Характеристика і значення імені Меланія

Меланія володіє хорошою силою волі, серйозно ставиться до життя, не боїться труднощів. Вона завжди намагається досягти своїх бажань, її цілеспрямованості і відвагу може позаздрити будь-яка людина. Лана володіє чарівністю, за рахунок якого подобається оточуючим. Також схильна до егоїзму і агресивності, любить командувати, завжди мститься своїм кривдникам. Дівчина не здається перед труднощами, спокійно приймає всі удари долі. Вміє захистити себе і свої інтереси.

Меланія володіє сильним характером, цілеспрямованістю і відважністю
Жінка не любить пліток і інтриг, тому подруг вибирає, які не мають такі звички. Вона часто ховає свої справжні емоції, тому друзі і колеги можуть порахувати її гордовитою і холодною, що призводить до сварок. Лана любить спілкування, нові знайомства. У неї дуже довірчі стосунки з мамою.

Меланія імпульсивна і мінлива, у неї часто змінюється настрій, дівчину кидає з крайності в крайність. З тихої особи вона може перетворитися на борця за справедливість або противника існуючих норм і авторитетів.

Дівчина з ім’ям Меланія цінує комфорт, купує зручні меблі, красивий, якісний, але скромний одяг, намагається багато подорожувати. Лана добре розбирається в людях, вміє передбачати їх думки. До недоліків оточуючих відноситься спокійно. З віком стає більш вразливою і недовірливою.

Як ім’я Меланія впливає на характер дитини

Лана — ласкава, добра дитина. Дівчинка звикла допомагати батькам, забиратися в своїй кімнаті самостійно. Меланія завжди відкрита до спілкування, тому у неї багато друзів, вона вміє радіти життю, володіє чарівним характером. При бажанні дівчинка може сподобатися будь-якій людині, підлаштуватися під обставини, що склалися. Дорослі часто захоплюються і розчулюються Ланою, чим вона грамотно користується. Дівчинка дуже уважна, бачить незначні дрібниці, на які ніхто не звертає уваги. У неї хороша пам’ять: вона швидко запам’ятовує інформацію, але, на жаль, також добре пам’ятає і образи, нанесені їй. Іноді дівчинка може здійснювати необдумані вчинки, чим засмучує маму і тата.

Меланія добре співає і танцює, володіє акторським талантом. З навчанням проблем не виникає, вчителі задоволені старанністю дівчинки, а там, де не вистачає знань, Лана досягає цілей активністю, комунікабельністю і самовпевненістю.

Дорослішаючи, дівчинка набуває норовливість і впертість. Лана стає потайливою, часто тримає свої емоції при собі. Дівчині, як і раніше, легко спілкуватися з оточуючими. Вона постійно шукає нових емоцій і вражень, через що часто змінює друзів і подруг.

Юна Меланія прагне виділятися серед однолітків, любить епатувати публіку своїм зовнішнім виглядом і вчинками. Однак вона дуже відповідальна і цілеспрямована, хоча ці якості часто блякнуть на тлі егоїстичного і впертого характеру дівчини.

Хобі та таланти

Меланія дуже любить спілкуватися і читати книги. Ще одним захопленням дівчини є кулінарія. Лана влаштовує прийоми в своєму будинку, щоб порадувати друзів і близьких своїми кулінарними шедеврами.

Жінці подобається відвідувати різні музичні концерти, також вона захоплюється містикою і езотерикою, їй часто сняться віщі сни

Дівчина любить тварин, часто заводить собак або кішок.

Професія і кар’єра

Меланія — чесний і порядний працівник. Дівчина працює, щоб створювати затишок в домі і забезпечувати сім’ю, а не для задоволення своїх кар’єрних амбіцій. Лана відповідально ставиться до будь-яких доручень, тим самим завойовуючи повагу колег і керівництва. При бажанні вона може досягти успіху в обраній професії.

Найбільш підходящі сфери діяльності для Меланії-це мистецтво, техніка, а ось з ким їй точно не варто працювати, так це з дітьми. Жінка відмінно впорається з веденням власного бізнесу, він буде приносити чималі доходи і процвітати.

Здоров’я

Лана практично ніколи не хворіє, проблеми починаються тільки в зрілому віці. Можна очікувати хвороби серцево-судинної системи, а також поява зайвої ваги. Щоб зберегти струнку фігуру, Меланії слід ретельно планувати своє харчування і відмовитися від шкідливих звичок: куріння і розпивання алкогольних напоїв.

Любов

У Меланії є почуття власної гідності, вона не стане «вішатися» на першого зустрічного чоловіка. Навіть якщо людина її приваблює, йому доведеться поборотися за увагу дівчини. Лана володіє чарівністю і привабливою фігурою, тому навколо завжди багато шанувальників. Їй необхідні залицяння, дівчина часто приховує свої емоції до останнього. Жінка не виносить ревнощів до себе, хоча сама часто її відчуває. Меланія любить фліртувати і кокетувати, отримувати компліменти.

В інтимні стосунки дівчина вступає лише тоді, коли впевнена, що з партнером у неї буде довгий і серйозний роман. Секс для Меланії-не головне, вона вважає його потрібним лише для продовження роду.

Сім’я і шлюб

Перший шлюб Меланії часто закінчується розлученням. А ось друга спроба заміжжя, швидше за все, подарує дівчині щасливе і довге сімейне життя. Лана не прагне ставати лідером в парі, їй подобається, коли панує чоловік. Вона велика власниця, часто відчуває почуття ревнощів без приводу.

Жінка добре справляється з домашнім господарством, вміє піклуватися про чоловіка, завжди уважна і ласкава. Недоліками дівчата є невміння раціонально витрачати гроші, а також хороша пам’ять на погані події. Меланія запам’ятовує неприємні моменти і постійно переживає їх знову і знову, що погано відбивається на її психіці.

Лана любить відвідувати вечірки, перебувати в галасливих компаніях, часто влаштовує свята у себе в будинку, що зазвичай не подобається її обранця. До власних дітей жінка ставиться або байдуже, або, навпаки, сильно опікується ними.

Таблиця: сумісність імен

Чоловіче ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Характер відносин
Олексій 80% 70% Меланія і Олексій дуже відповідально підходять до побудови відносин. Обидва дуже довго шукають собі партнера, а знайшовши, повністю довіряються йому.
Олександр 70% 100% Закоханим подобається проводити час разом, вони люблять вести довгі діалоги на різноманітні теми. Зазвичай говорить Меланія, а Олександр з цікавістю її слухає.
Євген 70% 70% У цієї пари дуже довірчі відносини, вони не здатні на ревнощі і зрада. Закохані з ніжністю і любов’ю ставляться один до одного, завжди підтримують і поважають.
Андрій 80% 70% Партнери звикли концентруватися один на одному, а не на собі. Вони вміють мирно вирішувати проблеми у відносинах. У пари хороші шанси на створення міцного, щасливого шлюбу.
Дмитро 70% 90% Дмитро-справжній лідер, який звик підпорядковувати собі людей, Меланія ж-витончена дівчина, яка не терпить насильства. Як же вони можуть побудувати відносини? Дуже легко: кожен з партнерів дають іншому те, що тому необхідно. Тому у пари виходять гармонійні, теплі взаємини.
Сергій 100% 100% У пари ідеальні відносини. Тут є і любов, і романтика, і спільні інтереси і цілі. Кожен з них вважає, що знайшов свою «другу половинку».
Михайло 100% 100% Закоханим добре і спокійно разом, вони довіряють один одному, впевнені, що партнер не зрадить і не образить. Михайло і Меланія абсолютно нічого не вимагають натомість на віддану любов, тому у них виходять щирі і міцні відносини.
Костянтин 70% 70% Головне у відносинах Меланії і Костянтина — єднання душ, а не фінансова складова. Вони ніколи не відмовляться один від одного, якщо партнер раптом позбудеться роботи і зарплати, адже для них важлива людина, а не його гроші.
Володимир 90% 60% З боку пара виглядає блискучою і яскравою. Обидва партнери мають смак, здатні дивувати. Але тут існує одна проблема: Меланію не влаштовує відсутність амбіцій у чоловіка, їй постійно не вистачає грошей через що нерідко трапляються конфлікти і скандали. Часто такі відносини закінчуються розставанням.
Павло 70% 90% У парі досить гармонійні відносини, хоча партнери володіють абсолютно протилежними характерами і принципами. Меланія не терпить грубості, а Павло звик підпорядковувати собі жінок. Проте чоловік і жінка дають один одному те, чого йому не вистачає: він захищає її, а вона піклується про коханого.

Таблиця: відповідності для імені Меланія

Планета Сонце
Знак зодіаку Лев
Стихія Вода
Колір Червоний
Число 9
Тварина Лев, скоробей
Птах Орел
Рослина Імбир
Дерево Дуб, кедр
Метал Золото
День тижня Неділя
Пори року Лето
Камінь Хризоліт, алмаз

Інтерпретація значень букв в імені Меланія

Кожна літера в імені наділяє Меланію особливими рисами:

 1. Буква М характеризує людину як турботливу, сором’язливу, готову завжди прийти на допомогу.
 2. Буква Е наділяє дівчину проникливістю і бажанням самовиражатися, обмінюватися ідеями, а також надмірною балакучістю.
 3. Буква Л присутня в імені людини, яка тонко відчуває красу, володіє художніми талантами, бажає ділитися своїми знаннями з оточуючими.
 4. Буква А символізує прагнення до створення чого-небудь нового, набуття душевного комфорту.
 5. Буква Н в імені дає особистості гострий розум і розбірливий характер.
 6. Буква І позначає жінку чутливу, добру, духовну.
 7. Буква Я розвиває в людині почуття власної значущості, бажання отримати повагу і любов оточуючих.

Характеристика імені відповідно до пори року, в яку народжена людина

Весняна Меланія володіє характером лідера. Вона має великі амбіції, ніколи не здається перед труднощами, домагається своїх цілей. Дівчина вміє і любить спілкуватися, їй легко знайти контакт з будь-якою людиною, навколо неї багато друзів і знайомих.

Меланія, що з’явилася на світ влітку – добра, працездатна, спокійна і задумлива особистість. Вона талановита, любить фантазувати, критично ставиться до себе, але не до оточуючих. Дівчина малоемоційна, схильна до образливості, може мстити.

Осінь наділяє Меланію товариськістю, активністю, чесністю і справедливістю. Дівчина досить прямолінійна, каже що думає, не боячись образити навіть найближчих. Любить критикувати все і всіх.

Зимова дівчина з ім’ям Меланія вміє красиво говорити, володіє спокійним, вразливим, врівноваженим характером. У неї велике коло інтересів. Надто образлива, реагує на кожне неакуратне слово. Для коханого чоловіка стане ідеальною дружиною.

Таблиця: гороскоп імені Меланія

Овен Цілеспрямованість, наполегливість, наполегливість і працьовитість — ось основні складові характеру Меланії-Овна. Вона завжди досягає своїх цілей, не пасує перед труднощами. Стає відмінним керівником і є лідером в будь-якій компанії.
Телець Дівчина любить працювати, намагається вибудувати успішну кар’єру, мріє про саму вершину професійної діяльності. Однак домогтися бажаного їй заважає боязнь спілкування, зради і невірності.
Близнюки Меланія-Близнюки користується великою популярністю у чоловіків. Дівчина яскрава, весела, любляча спілкування і увагу оточуючих. Іноді поводиться зухвало, багато грає на публіку і прикидається. З нею не можна розмовляти відверто.
Рак Жінка завжди виконує дані обіцянки, не кидає слів на вітер, чекає того ж від оточуючих. Меланія-Рак не прощає помилок, не любить в людях слабкість і мінливість. Вона ніколи не сидить на місці, дуже розумна і вимоглива дівчина.
Лев Меланія-Лев піде до кінця не дивлячись ні на що, їй не займати наполегливості і цілеспрямованості. Дівчина постійно знаходиться в русі, легка в спілкуванні, може вести розмови на будь-яку тему. Недоліком Меланії-Лева є її надмірна довірливість до людей.
Діва Меланія, народжена під знаком Діва, не любить спілкування, часто мовчить, знаходиться на самоті. У дівчини майже немає друзів, зате багато шанувальників. Вона не любить галасливі вечірки і мінливість, завжди має чіткий план дій.
Терези Меланія-Терези дуже любить спілкування, вона добра і привітна з оточуючими. Володіє відмінним почуттям гумору, багатою фантазією. Дівчина намагається нікого не ображати, навіть якщо для цього є привід; ніколи не буває зарозуміла і груба.
Скорпіон Дівчина володіє складним характером. Часто заводиться по дрібницях, поводиться гордовито і недружелюбно. Однак Меланія-Скорпіон-чесна, порядна, справедлива і безкорислива людина.
Стрілець Меланія-Стрілець активна, любить подорожувати, постійно шукає нових пригод. Дівчина чутлива і стримана, прагне нічим не відрізнятися від оточуючих, завжди виконує будь-які доручення. З неї виходить хороша дружина і мама.
Козеріг Дівчина стримана, спокійна, вразлива, образлива і потайлива. Вона все тримає в собі, ні з ким не ділиться своїми проблемами або таємницями. Також Меланія-Козеріг ніколи не попросить допомоги, навіть у найближчої людини.
Водолій Жінка розумна, обов’язкова, занадто правильна. Намагається догодити всім, гостро реагує на різкі випади в свою сторону, може стати замкнутою. Не виносить критики, особливо від тих, хто сам нічого не домігся в житті.
Риби Меланія-Риби любить помріяти, часто проводить час у фантазійних світах. Вона абсолютно несерйозна, їй не можна довіряти важливу роботу, дівчині не вистачає відповідальності. Найкраще у неї виходить піклуватися про чоловіка і створювати затишок в домі.

Меланія — смілива і цілеспрямована дівчина. Вона вміє постояти за себе, любить спілкування і комфортне життя. Вона відмінно готується, добре розбирається в людях, може реалізувати себе в творчій професії. Навколо Лани завжди багато шанувальників, але дівчина дуже ретельно вибирає собі партнера. З цієї статті ви дізнались значення імені Меланія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *