Що означає ім’я Мілана: походження, характеристика та значення імені

Мілана — красиве, жіночне ім’я. Саме його звучання надає дівчині чарівності, м’якості і привабливості. Втім, сама Міла не завжди буває добродушною і поступливою. Іноді вона може проявляти впертість і нетерпимість по відношенню до співрозмовника. Багато в чому риси характеру власниці такого імені залежать від місяця її народження. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Мілана.

Що означає ім’я Мілана

В імені Мілана славянское Походження. Воно означає “мила”, “кохана”, “мила серцю”. Є також набагато менш поширена чоловіча форма Мілан, яка в сучасному світі практично не використовується.

У IX-X століттях Мілами називали дівчаток з аристократії. Пізніше, за часів Середньовіччя, про це ім’я забули, і тільки зараз його популярність повертається.

Форми імені Мілана

Короткі і зменшувально-пестливі форми імені:

 • Міла;
 • Мілка;
 • Міланка;
 • Милуша;
 • Милава;
 • Мілоліка;
 • Мілева.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Мілана, можна використовувати такі рими: ліана, рана, ікебана, багатогранна, бажана.

Родинні імена:

Церковна форма імені — Меланія.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — MILANA.

Таблиця: варіанти імені Мілана на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська, німецька, французька, чеська, сербський Milana (Milan) Мілана (Мілан)
Китайська 米兰 Мілана
Корейська 밀라노 Міллан
Японська ミラナ Мирано
Арабська اسم Мілана
Хінді मिलन Мілана
Вірменська Միլան Мілан
Ідиш מילאַןַ Мільян
Вірменська Мілана (Маланка) Мілана (Маланка)

По батькові, які поєднуються з ім’ям Мілана

З ім’ям Мілана гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Олександрівна;
 • Андріївна;
 • Денисівна;
 • Вікторівна;
 • Володимирівна.

Варіанти ніків для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Міла може використовувати такі Ніки:

 • ilk;
 • milahhha;
 • lani;
 • me_la_ne;
 • milo4ka.

Свята покровителька Міли, дата іменин

Мілан зазвичай хрестять Меланіями. Тому дівчатам протегує преподобна Меланія Римляниня (Вифлеємська, Палестинська). Вона народилася в багатій християнській родині, її виховували у вірі в Єдиного Бога. Дівчину видали заміж в 14 років. Меланія просила чоловіка про непорочне життя, але той не підтримав її. У подружжя народилися дочка і син.

Через 6 років після оформлення шлюбу Меланія з чоловіком продали все, що мали, і почали відвідувати прощу. Вони допомагали всім нужденним: жебраком, хворим. Разом вони здійснили безліч добрих справ і все своє життя віддали на служіння Господу.

Мила святкують іменини 13 січня, на старий Новий рік.

У народі на Василя і Маланку влаштовують свята: по домівках ходять дівчата і хлопці в костюмах, масках, співають святкові пісні. Увечері випікають спеціальні хліба. Вважається, що Маланка закінчує старий рік, а Василь починає новий.

Характеристика і значення імені Мілана

Позитивні риси:

 • товариськість;
 • прагматичність;
 • добродушність;
 • чуттєвість.

Мілана — це різнобічно розвинена особистість, яка завжди знає, чого хоче від життя. Вона не боїться відповідальності і стійко переносить невдачі. Її успіх є результатом наполегливої праці.

Негативні якості:

 • упертість;
 • незговірливість;
 • грубість по відношенню до близьких людей.

Мілочка в дитинстві

Міла росте тямущою і слухняною дівчинкою. Вона добра, чуйна і миролюбна, їй легко знайомитися і заводити дружбу. Маленька володарка цього імені активна, вона любить грати у дворі з друзями. Це мамина помічниця, вона і прибере в своїй кімнаті, і квіти поллє, і в приготуванні обіду із задоволенням візьме участь.

З самих ранніх років Малятко проявляє свій творчий потенціал. Їй подобається співати і танцювати. Мілочка любить придумувати і створювати собі різні образи, використовуючи мамину косметику, одяг і туфлі. Така дівчинка — велика фантазерка. Часто вона буває вкрай непередбачуваною, її дії практично неможливо передбачити.

Мілана дуже уважна, може помічати те, що упускають з поля зору оточуючі. Вона посидюча, добре вчиться в школі, активна на заняттях. Дівчинка абсолютно не конфліктна, не любить сперечатися. У самому розпалі сварки віддасть перевагу делікатно змінити тему.

Міла-підліток

У перехідному віці Мілана стає більш стриманою і розважливою. Їй легко дається навчання, вона не обмежує себе шкільною або університетською програмою. Дівчина бере додаткові заняття, а також розвивається, відвідуючи різні творчі гуртки.

Товариськість і миролюбний характер допомагають Мілі заводити нових друзів. Цій панночці нестерпні рутина і самотність, дівчина жадає яскравих емоцій, а це неможливо без вірних друзів, які поділяють інтереси власниці цього імені.

Мілана — багатогранна і темпераментна особистість. Це проявляється не тільки в поведінці, але і в одязі. Вона вміло підбирає одяг і аксесуари, створюючи собі неповторний образ, який поза всяких сумнівів привертає увагу оточуючих. Володарка такого імені не стане надягати несмачні речі, вона одягається відповідно з модними тенденціями.

Вольовий характер і цілеспрямованість милі оточуючі цінують, але її норовливість і егоїзм часто відштовхують від неї навіть близьких людей.

Як ім’я Мілана впливає на характер і долю дорослої жінки

За П’єру Ружі, Мілана дуже енергійна і схильна до авантюризму. Вона постійно жадає пригод і нових емоцій. Життя здається їй сірим і нудним, якщо дівчина не ловить на собі захоплені погляди оточуючих. Володарка такого імені запальна, і це часто заважає їй приймати усвідомлені рішення, так як Міла дозволяє почуттям переважати над розумом. Її дії часом не піддаються ніякому логічному поясненню. Емоції носії такого імені подібні бурі, яка здатна зруйнувати все на своєму шляху. Вона швидко вчиться і вміло використовує свої знання на практиці, володіє феноменальною пам’яттю. Дуже вразлива, не прощає зради.

Борис Хігір вважає, що Мілана-вперта і вкрай незговірлива особистість. Вона довго визначається зі своїми бажаннями і часом зовсім не знає, чого хоче досягти в житті. У спілкуванні така дівчина більше оповідач, ніж слухач. До думки інших прислухається рідко.

Таланти та захоплення

Мілана-начитана і комунікабельна дівчина, у неї багато друзів, з якими вона намагається постійно тримати зв’язок. Це гостинна господиня, Міла прекрасно готує. Вона любить радувати своїх друзів і близьких кулінарними шедеврами.

Кар’єра і бізнес Мілани

Мілана-відповідальний і виконавчий працівник, її поважають колеги за цілеспрямованість і серйозне ставлення до справи. Начальство цінує дівчину за пунктуальність і ініціативність, ці якості допомагають милі стрімко підніматися по кар’єрних сходах. Втім, іноді характер власниці такого імені заважає їй у досягненні успіху. Емоційність і вибуховий характер панянки часто беруть гору над здоровим глуздом.

Дівчина з ім’ям Мілана здатна відкрити власну справу і зробить її прибутковою. Вона цілком може впоратися з усіма труднощами самостійно, без будь-чиєї допомоги. Володіє яскраво вираженою комерційною жилкою. Міла може побудувати робочий процес так, щоб він був продуктивним і водночас приносив задоволення всім учасникам.

Здоров’я

З дитячих років Мілана стійка до різних захворювань. Але в зрілому віці у неї з’являються проблеми з серцево-судинною системою і зайву вагу. Щоб уникнути недуг, власниці такого імені важливо стежити за харчуванням, вести здоровий спосіб життя і відмовитися від шкідливих звичок.

Міла в любові і шлюбі

Мілочка вважає за краще ретельно приховувати свої почуття до тих пір, поки чоловік не доб’ється її розташування. Вона дуже романтична і мила жінка, любить довгі і красиві залицяння. При цьому носійка цього імені ніяк не буде проявляти своєї симпатії.

Це чарівна і граціозна дівчина, тому вона ніколи не буває одна тривалий час. Міла прекрасно складена, володіє природною привабливістю, завдяки цьому навколо неї завжди натовпи шанувальників. Цінує в чоловіках вольовий характер, цілеспрямованість, самостійність і тверде бажання створити міцну сім’ю. Володарка такого імені шукає собі надійного і відповідального супутника життя. Правда, іноді їй хочеться інтриг, флірту, короткочасних романів лише для взаємного отримання задоволення.

Дівчина може влаштовувати драматичні сцени ревнощів, але сама не любить, коли ревнують її, тому що їй подобається підвищена увага оточуючих. Мілана з задоволенням відповість взаємністю на яку-небудь люб’язність або флірт, а це може спровокувати її обранця на скандал. Вона примхлива і егоїстична, з легкістю і без докорів сумління може зруйнувати чуже життя, відбивши у подруги хлопця. Міла керується лише власними потребами і бажаннями.

Перший шлюб Мілани зазвичай трапляється в ранньому віці. Як правило, такий союз триває недовго. Ця дівчина знайде своє сімейне щастя в другому, а може, навіть в третьому шлюбному союзі. Вона хороша господиня, любить чистоту і ретельно стежить за порядком. Правда, Міла дуже волелюбна, навіть в шлюбі не може відмовитися від відпочинку в галасливих компаніях. Щоб сім’я жила без сварок і непорозумінь, її чоловік повинен підтримувати інтереси коханої.

У вихованні дітей Мілочка здатна бути дуже терплячою. Вона присвячує дитині все-свій особистий час. Правда, в деяких випадках дівчина може надмірно захопитися своїми справами і кар’єрою, переклавши турботу про своє чадо на плечі батьків.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Особливості відносин
Олександр Власникам цих імен дуже комфортно один з одним. Вони прекрасно ладнають, мають спільні інтереси. Однак Мілана і Олександр швидше друзі, ніж закохана пара. Тому романтичні і пристрасні відносини у власників таких імен складаються вкрай рідко.
Дмитро Це прекрасний тандем, в якому панують любов, довіра і взаєморозуміння. У Дмитра і Мілани багато спільного, вони готові миритися з недосконалостями характерів один одного і вважають за краще вирішувати всі проблеми в мирній обстановці. У побуті і інтимного життя у них не виникає труднощів, з якими вони б не змогли впоратися.
Сергій Відносини цієї пари починаються романтично і пристрасно, але ці владні і волелюбні особистості навряд чи здатні ужитися один з одним, так як в сімейному житті важливі не тільки почуття, але і уміння поважати і слухати свого партнера.
Андрій При знайомстві ні Андрій, ні Мілана не бачать один в одному свого потенційного супутника життя, так як вважають, що вони занадто різні. Але з часом вони не можуть уявити поруч з собою когось іншого. Чоловік наполегливо домагається прихильності дівчини, і коли вона гідно оцінює його старання, то після не шкодує про свій вибір.
Олексій Обидва партнери-темпераментні і запальні особистості, які бажають зайняти лідерську позицію в парі. Але якщо почуття Олексія настільки сильні, що він зможе поставитися поблажливо до особливостей характеру Мілани, а вона, в свою чергу, навчитися поступатися своєму обранцеві, то їхній союз може бути міцним і довговічним.
Максим Прекрасна пара, щаслива і гармонійна. Такі люди з перших хвилин знайомства усвідомлюють, що зустріли людину, яку шукали все своє життя. Максиму і Мілані, які перейнялися один до одного любов’ю і взаєморозумінням, ніщо не завадить бути разом. Вони готові до будь-яких складнощів на шляху до успіху. Удвох їм все буде по плечу.
Віталій У цій парі зійшлися креативні і різнобічно розвинені люди. У них схожі інтереси і переваги. Разом Мілані та Віталію ніколи нудьгувати. Їхні почуття сповнені ніжності і любові, але в такому союзі немає палких емоцій і пристрасті, як в книжкових романах. Але це зовсім не заважає їм створити міцну і щасливу сім’ю, в якій подружжя поважають і цінують думку один одного.
Костянтин Відносин цієї люблячої пари можна тільки позаздрити, так як Костянтин і Мілана повністю довіряють один одному. У їхньому будинку ніколи не чути ні сварок, ні скандалів. Подружжя звикли вирішувати всі проблеми в мирній обстановці. Ці двоє сповнені рішучості створити міцний і щасливий союз, в якому завжди будуть панувати любов і взаєморозуміння.
Віктор Секрет щастя цієї пари в тому, що саме чоловік бере кермо правління сім’єю в свої руки, а дівчина ніяк не перешкоджає йому в цьому, а навпаки, підтримує і допомагає у всьому. Віктор всіляко дбає про свою кохану, доглядає і підносить дорогі подарунки. Мілана дуже цінує свого обранця і відповідає йому взаємністю. Їхні почуття допомагають подружжю будувати прекрасне спільне майбутнє.
Станіслав Такі люди дуже темпераментні і вкрай незговірливі особистості. Вони ставлять власні інтереси вище за інших, через це у відносинах Стаса і Міли відсутнє розуміння. Це може в кінцевому рахунку зруйнувати їх союз.
Євген У цій парі цінують стабільність і порядок. Спокій і умиротворення нікого з партнерів не вганяють в тугу, навпаки, сталість в цьому союзі дозволяє побудувати дуже тісні і довірчі відносини, які ніякі труднощі і негаразди не зможуть розірвати.
Володимир Володимир і Мілана прекрасно ладнають між собою, у них міцні і гармонійні відносини. Вони можуть стати прекрасними партнерами по бізнесу, і жоден з них не стане сумніватися в професіоналізмі іншого, так як довіра в сім’ї понад усе. Партнери і в побуті, і в робочій обстановці здатні зберігати теплі почуття.
Денис Цю пару часто об’єднують лише партнерські відносини, засновані на дружбі, але ніяк не на любові. Мілана і Денис звикли жити в розкоші і ні в чому собі не відмовляти. Тому для них вкрай важливі матеріальні цінності. В більшості випадків власники таких імен залишаються просто друзями, припинивши спроби створення романтичних відносин.

Значення кожної літери імені Мілана

М — миролюбність і бажання розвиватися. Допитливість, яка проявляється незалежно від віку. Дуже добродушні, завжди готові прийти на допомогу в скрутну хвилину.

І — дуже тонкі натури зі своїм внутрішнім світом. Але можуть бути досить грубими і прямолінійними по відношенню до близьких.

Л—  креативні і талановиті особистості, великі цінителі природної краси. У справах розважливі і розсудливі.

А — символ початку і успіху. Прагнення до фізичного і духовного розвитку. Схильні проявляти лідерські якості.

Н — критичні, виборчі у відносинах. Ведуть здоровий спосіб життя. Працюють з максимальною самовіддачею.

Таблиця: відповідності імені Мілана

Характеристика Значення Вплив
Камінь Аквамарин Символ радості, миру і процвітання. За старих часів амулети з цим мінералом використовували для збереження любові і відданості, а також щоб повернути одного з подружжя в сім’ю. У римлян такий камінь дарували морякам. Вірили, що аквамарин здатний відвести від корабля бурю і шторм.
Колір Зелений Успішні і фінансово забезпечені люди, але матеріальне становище для них не є головним у житті. Не люблять великого скупчення народу, в якості відпочинку віддадуть перевагу пікнік на природі в колі сім’ї. Легко адаптуються до змін. Вони не бояться труднощів, а невдачі зміцнюють їх дух і роблять сильніше.
Число 9 Дуже дотепні, люблять повчати і висміювати недоліки інших. Це несприятливо позначається на відносинах з оточуючими. Такі люди потребують любові рідних і близьких, саме їх підтримка надихає «дев’яток» на нові звершення. Фінанси для них не так важливі, як можливість бути необхідними. Вони готові прийти на допомогу в потрібну хвилину, і все це заради схвалення інших.
Планета Нептун Схильні проявляти співчуття, надавати турботу. Ці люди часто живуть у власному придуманому світі, де мрії про щастя сусідять з важкими випробуваннями і негараздами. Таке ставлення до життя може призвести до алкогольної або наркотичної залежності.
Стихія Вода Володіють прекрасним чуттям, яке їх ніколи не підводить. Чуйні, товариські, можуть часто відчувати сильні ревнощі. Люблять відкладати справи на потім. Їх дуже легко образити.
Тварина Дельфін Дельфіни — дуже розумні тварини, вони здатні відчувати небезпеку і уникати зустрічі з хижаком. Вони виступають символом вірності, любові, швидкості, захищеності і панування.
Знак зодіаку Риби Люди, чиє ім’я знаходиться під заступництвом Риб, дуже чутливі до критики. Вони постійно бояться поранити почуття інших людей. Часто потребують підтримки і раді рідних і близьких, так як володіють низькою самооцінкою і вкрай не впевнені в своїх силах.
Дерево Верба Уособлення радості, весни, сонця і відродження. Одночасно це дерево є символом смутку і скорботи. У даосизмі гнучкі пагони верби символізують стійкість завдяки слабкості. У Китаї її пов’язують з поняттям жіночності, грації і витонченості. Це дерево здатне захищати людей від потойбічних сил. Вважається, що будинок, біля якого росте верба, буде завжди сповнений радості, достатку і сімейного благополуччя.
Рослина Латаття У грецькій міфології ця квітка є символом чистоти, красномовства, цнотливості і великодушності. Латаття в давнину затискали в долоні і використовували в якості оберега. Рослина допомагає здобути перемогу в правій справі або відвести біду. Але якщо наміри людини будуть нечисті, квітка може накликати на нього великі неприємності.
Метал Платина Символ любові і відданості. Вважається, що браслет з цього металу посилює позитивні якості людини і нейтралізує його негативні риси характеру. Сережки з платини загострюють інтуїцію, а ланцюжок захищає від пристріту і будь-яких негативних впливів.
Сприятливі дні Четвер і п’ятниця
Пори року Зима і літо
Важливі роки життя 23, 34

Коли народилася Міла

Зимова Мілана дуже дипломатична, відповідальна і розважлива. Вона володіє тонким чуттям, за допомогою якого розраховує всі можливі варіанти будь-якої події. Така дівчина-прекрасна господиня, любить чистоту і порядок, в її будинку завжди світло і затишно.

Міла, яка народилася в один з весняних місяців, добра, чутлива і чуттєва. Ця жінка завжди боїться поранити почуття інших людей. Абсолютно неконфліктна, важко переживає сварки з близькими. Вірний друг, в будь-яку хвилину готова прийти на виручку.

Мілочка, яка народилася влітку – волелюбна жінка. Багато представників сильної статі прагнуть познайомитися з нею і бути ближче до такої дівчини. Спілкуватися вважає за краще з чоловіками, ніж з жінками. Не позбавлена підступності. Якщо в досягненні бажаної мети гуманні методи безсилі, може піти на хитрість.

Восени народжуються Мілани розумні і розважливі. Вони добре розбираються в людях, тому їх практично неможливо обдурити. Життєрадісність і комунікабельність таких дівчат дозволяють їм з легкістю заводити нових друзів. Це вольові і успішні жінки.

Таблиця: гороскоп імені Мілана

Знак зодіаку Характеристика
Овен Енергійна, чарівна і граціозна дівчина. Володіє даром переконання, з легкістю може схиляти людей до своєї думки. Мілана-Овен вольова і наполеглива. Вона здатна подолати будь-які перешкоди на шляху до своєї мети. Це досить видна жінка, у неї багато шанувальників, але їй подобаються серйозні і впевнені в собі чоловіки, які наполегливо домагаються її уваги.
Телець Уперта, амбітна і незговірлива жінка, яка завжди вірна своїм переконанням і принципам. У суперечці не схильна здавати в позиціях, здатна до останнього захищати свої інтереси. Мілана-Телець володіє надзвичайною щедрістю, може пожертвувати всі свої заощадження на потреби рідних або навіть абсолютно незнайомих людей.
Близнюки Оптимістична, енергійна і злегка вітряна жінка. Вона не будує далеких планів, вважаючи, що все з часом прийде. Таке, здавалося б, легковажне ставлення до життя допомагає їй справлятися з труднощами і невдачами.
Рак Потайна, мовчазна і працьовита. Дуже талановита і різнобічно розвинена особистість. У Міли-Рака завжди багато ідей, але реалізовувати вона їх не поспішає. Швидко спалахує новими можливостями, але дійшовши до половини шляху, втрачає до мети всякий інтерес.
Лев Егоїстична, владолюбна, норовлива жінка, яка буквально в усьому бажає бути першою. Міла-Лев жадає постійно бути в центрі загальної уваги, і неважливо, якою ціною. Чарівна і амбітна, заради виконання задуманого здатна піти навіть на зраду.
Діва Розважлива, наполеглива і цілеспрямована. Мілана-Діва не боїться відповідальності і наполегливо йде до своєї мети. Ця жінка не будує порожніх ілюзій щодо свого майбутнього, всі її бажання цілком здійсненні. Успіх блискучої кар’єри такої дівчини є результатом наполегливої праці. Терпляча і делікатна, здатна з будь-якою людиною знайти спільну мову.
Терези Комунікабельна, доброзичлива і багатогранна жінка. Вона завжди сповнена рішучості і ретельно планує свої дії. У справах керується виключно здоровим глуздом, намагаючись стримувати свої емоції. Мілана-Терези приємна в спілкуванні, вона душа компанії, з легкістю може побудуватися під будь-який контингент, відчуваючи себе при цьому невимушено і комфортно.
Скорпіон Темпераментна дівчина з вибуховим характером, яка здатна з головою занурюватися в роботу, не шкодуючи ні сил, ні часу. Міла-Скорпіон ніколи не впадає у відчай і не опускає руки. У разі невдачі аналізує ситуацію і робить висновки. Чуйність і комунікабельність дозволяють їй з легкістю заводити нові знайомства.
Стрілець Сувора, може проявляти жорстокість. Ця жінка постійно прагне зайняти лідерську позицію, щоб продемонструвати оточуючим свою перевагу. Мілана-Стрілець уважна і ввічлива, але тільки до тих пір, поки оточуючі не переходять межу дозволеного. Не прощає образ і зради, при зручному випадку готова помститися.
Козеріг Цілеспрямована, розважлива і дисциплінована Мілана-Козеріг завжди вірна своїм переконанням і моральним принципам, ні за що не поступиться в конфліктних чи спірних ситуаціях. Через це багато людей вважають її зазнайкою. Така дівчина ніколи не втрачає часу дарма, навіть під час відпочинку вважає за краще займатися саморозвитком.
Водолій Чуттєва, ніжна і добродушна жінка. Схильна співпереживати іншим людям. Мілана-Водолій дуже скромна, вважає за краще не афішувати свої заслуги. У неї прекрасно розвинена інтуїція, така дівчина завжди готова викрити людей, нечистих на руку.
Риби Добродушна, жіночна і дуже приваблива. Вона ніколи не стане допомагати людям, не маючи будь-якої особистої вигоди. Мілана-риби здатна зачарувати будь-кого і тримати з ним безперервний зв’язок, але лише до того моменту, поки ця людина їй перестане бути корисним. Вміло користується своєю чарівністю для досягнення бажаного.

Мілана — темпераментна, запальна і непостійна жінка, у якої настрій може мінятися кілька разів за день. Їй важко зосередитися на чомусь одному, тому вона часто приймає спонтанні і необдумані рішення. Доброзичливість і комунікабельність допомагають такій дівчині завойовувати прихильність інших людей. Але якщо людина з якихось причин прийшла їй в немилість, то Міла без жодного жалю викреслює її зі свого життя. Володарка такого імені вкрай незговірлива і вперта. Прагне до незалежності, в будь-яких справах завжди розраховує лише на свої сили і можливості, тому зазвичай домагається успіху. З цієї статті ви дізнались значення імені Мілана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *