Що означає ім'я Мирослава

Що означає ім’я Мирослава: походження, характеристика та значення імені

Жіноче ім’я Мирослава було на піку популярності в дев’яності роки двадцятого століття. Зараз воно зустрічається не так часто, проте ім’я дуже красиве і наділяє дівчину великою кількістю позитивних якостей. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Мирослава.

Що означає ім’я Мирослава

Ім’я Мирослава має слов’янське коріння, з’явилося ще в Київській Русі. Воно утворилося від чоловічого імені Мирослав і має наступні значення:

 • «прославляє світ»;
 • «переможниця»;
 • «прославлена миролюбністю».

Дівчат з цим ім’ям можна зустріти не тільки в Росії, але і в Чехії, Польщі та Україні.

Форми імені Мирослава

Скорочені варіанти імені Мирослава: Міра, Слава.

Зменшувально-пестливі форми: Мірочка, Мирославушка, Славочка, Мірушка, Мирославочка, Славонька, Мірусик, Мирославонька.

Схожими іменами є: Мирославия, Мірра.

Церковного варіанту в імені немає.

Транслітерація імені: MIROSLAVA.

По батькові, що поєднуються з ім’ям Мирослава: Кирилівна, Аркадіївна, Олегівна, Андріївна, Григорівна.

Варіанти ніків для соціальних мереж: Miroslava, Mira, Slava, Miroslawa, Mirra.

Таблиця: ім’я Мирослава в іноземних мовах

Мова Написання
Китайська 米羅斯拉夫
Японська マリタイ美
Білоруська Міраслава
Болгарська, сербська, українська Мирослава
Угорська, німецька, румунська, чеська Miroslava
Ідиш מיראָסלאַוואַ
Англійська Miroslava
Польська Mirosława
Словацька Mieroslava

Іменини Мирослави

Імені Мирослава нема в церковному календарі, тому при бажанні хрестити дівчинку, потрібно буде вибрати інше ім’я. Є кілька варіантів імен, які можна використовувати для ритуалу:

Схожі за значенням. Наприклад, жіноче ім’я Ірина перекладається з давньогрецької як ” мир ” або “спокій”. Вибравши це ім’я при хрещенні, іменини святкуватимуться:

 • 29 квітня;
 • 18 травня;
 • 26 травня;
 • 10 серпня;
 • 17 серпня;
 • 22 серпня;
 • 30 вересня;
 • 1 жовтня;
 • 12 січня;
 • 16 січня.

Схожі за звучанням

Ім’я Миропія найбільш схоже за звучанням на ім’я Мирослава. Дівчинка, хрещена під цим ім’ям, святкуватиме іменини:
15 грудня.

Ім’я Святої, пам’ять якої шанувалася в день народження дитини.
Цікавим фактом є те, що в православ’ї була свята з ім’ям Мирослава, але при хрещенні в церкві таке ім’я дівчаткам не дають.

Характеристика і значення імені Мирослава

Слава володіє унікальною енергетикою і великими амбіціями. Вона прагне до самостійності і незалежності, для досягнення своїх цілей часто вибирає «незвідані» шляхи, по яких ще ніхто не ходив. Дівчина дуже комунікабельна, здатна знайти контакт з ким завгодно. Мирослава — надійна, добра і чуйна людина, на її допомогу завжди можна розраховувати.

Жінка відповідальна, ніколи не перекладає свою провину на інших. В неї вірять оточуючі і йдуть за нею, колеги довіряють і поважають. Славу ніколи не кидає справи незакінченими, всі поставлені цілі з успіхом досягаються. Може бути занадто різкою і прямолінійною, що, втім, не завжди стає негативними якостями. Мирослава активна і наполеглива, завжди доводить свою правду, нерідко вступаючи в довгі суперечки.

Дружити дівчина вважає за краще з чоловіками. Найближчому другу може відкрити всі свої таємниці і переживання. Іноді буває гордовита з друзями і рідними, що сприяє втраті близьких людей. Прагнення Мирослави показати свою неповторність відлякує від неї оточуючих. Від нудьги у Світи може виникнути схильність до інтриг.

Як ім’я Мирослава впливає на характер дитини

У дитинстві Мирося є активною і наполегливою дитиною, буває вперта і зухвала. Дівчинка любить гучні, рухливі ігри, не любить грати з ляльками, що їй цікавіше хлопчачі іграшки, тому і дружить Мирослава тільки з хлопчиками. Іноді бере участь у бійках, часто здобуваючи перемогу над суперником. У Світи багато фізичної і моральної сили, вона не дозволяє ображати себе.

З-за вибухового характеру у Мирослави трапляються проблеми з успішністю в школі. Дитина часто свариться з батьками і вчителями, дівчинка не вміє йти на компроміси, до останнього відстоюючи свою точку зору. Мама і тато не можуть стати для дочки авторитетами, тому їх прохання вона майже ніколи не виконує. У неї дуже важкий характер, оточуючі вважають її складною і некерованою дитиною.

З віком Мирослава стає спокійніше, м’якше в спілкуванні, починає контролювати свої емоції. Всю свою енергію дівчина направляє на корисні справи: займається спортом, відвідує творчі гуртки та секції.

Світа як і раніше не вміє домовлятися з людьми, завжди має власну думку, яку складно змінити, та до того ж ще здатна на підступні вчинки. Тому друзів у дівчини мало, але для тих, які є, Мирослава є хорошим товаришем, здатним підтримати і захистити. Вона все також вважає за краще дружити з представниками протилежної статі. Юна Мирослава володіє незалежним, впертим, норовливим характером, нетерпима до наказів і командного тону.

Хобі та інтереси

Міру не звикла сидіти на місці, вона постійно чимось займається. Їй не подобаються «тихі» хобі, такі як вишивання або малювання. Дівчина віддає перевагу активні захоплення: любить ходити в походи, сплавлятися по річках, підніматися в гори, кататися на гірських лижах, багато подорожувати.

Мирослава намагається отримувати адреналін від хобі, тому часто ризикує. Може захопитися бойовими мистецтвами — карате, бокс. Дівчині подобається відчувати свої силу і лідерство.

Професія і кар’єра

Мирослава дуже активна, намагається постійно чогось вчитися, може одночасно робити кілька справ. У дівчини багато інтересів, тому вона зможе реалізувати себе в різних сферах діяльності. Бажання подорожувати змушує Світу вчити іноземні мови, внаслідок чого вона може стати хорошим перекладачем або стюардесою. Це захоплення також дозволяє їй досягти успіху в туристичному бізнесі.

Жінка вміє переконувати людей, що допоможе їй у сфері продажу або реклами; а творча натура Мирослави відмінно проявиться в професії актриси. Володіння сильним характером і фізичною міццю дозволяє Світі домогтися успіху у військовій службі або тренерській майстерності. Також дівчина володіє підприємницькою жилкою і власним поглядом на світ, тому її дуже важко зламати, що, в свою чергу, робить Мирославу невразливою перед конкурентами по бізнесу. З жінки виходить справедливий, але строгий начальник.

У Мирослави ніколи не буває нестачі фінансів, вона завжди знає, як заробити гроші. Дівчина не розраховує ні на кого, крім себе, всього домагається працею і завзятістю. Зароблені кошти витрачає на подорожі, автомобілі та якісні речі.

Здоров’я

У Мирослави з народження хороший імунітет, що забезпечує відсутність у дівчини проблем зі здоров’ям. А ведення здорового і активного способу життя допомагає мати підтягнуту фігуру, здорову шкіру.

А ось психічне здоров’я Світи залежно від оточуючих людей. Щасливий шлюб і успішна кар’єра роблять позитивний вплив на нервову систему дівчини, а проблеми в особистому житті і роботі можуть послабити імунітет і викликати депресивний стан.

Любов

Навколо Світи завжди багато шанувальників, вона довго вибирає собі гідного партнера, який би володів сильним характером і привабливою зовнішністю. Дівчина красива і самостійна, тому її обранець не повинен уступати їй ні в чому. Мирослава не поспішає заміж, ретельно вибираючи свого супутника життя. Жінка дуже ревнива, влаштовує скандали без приводу, довго пам’ятає образи, здатна на помсту. Але якщо любить, то робить це щиро, віддається почуттям повністю.

Міра проявляє активність і в інтимному житті, любить експерименти. У відносинах бере лідерство в свої руки. Може забезпечувати не тільки себе, але і свого партнера, проте заміж за такого ніколи не виходить.

Шлюб і сім’я

Міра виходить заміж, тільки точно вирішивши, що її обранець — той самий, єдиний і неповторний. З неї виходить хороша дружина, яка наводить ідеальну чистоту в будинку. Іноді любов до порядку переростає в справжню манію, роблячи дівчину допитливою і занудною. А ось готувати Мирослава не любить, це заняття здається їй одноманітним і нудним.

До чоловіка жінка ставиться з теплотою, ніжністю і турботою. Якщо він зможе витерпіти склочний характер своєї дружини і буде відданим і вірним, то шлюб може стати довговічним і щасливим. Дітей Мирося любить, але кар’єрою заради них ніколи не пожертвує. У будинку Мирослави завжди раді гостям, часто влаштовуються галасливі і веселі вечірки.

Таблиця: сумісність імен

Чоловіче ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Характер відносин
Олександр 70% 70% Основною складовою пари є духовна єдність, закохані цікавляться проблемами один одного, здатні зрозуміти і підтримати. Олександр і Мирослава цінують комфорт і достаток, люблять подорожувати разом, присвячують спільному перебуванню весь свій вільний час.
Олексій 50% 80% Любові з першого погляду тут бути не може. Щоб між Олексієм і Мирославою з’явилися романтичні почуття, їм необхідно досить добре пізнати один одного, зрозуміти чого партнер хоче від життя.
Андрій 100% 100% У відносинах цих двох є всі складові, щоб назвати їх ідеальною парою. Андрій і Мирослава мають спільні інтереси, їм цікаво розмовляти один з одним, обидва намагаються поліпшити фінансове становище сім’ї, ну і, звичайно, між закоханими існує велика любов і прихильність.
Дмитро 70% 90% Мирослава і Дмитро дуже цінують вірність, надійність і уважність у відносинах, тому намагаються дати все це своєму партнеру. Вони дуже люблять один одного, проводять весь вільний час разом, піклуються і переживають. Обидва є однолюбами, тому можуть розраховувати на щасливий і міцний спільний шлюб. З появою дітей турбота і ніжність поширюється і на них.
Євген 90% 60% У відносинах Мирослави і Євгенія немає особливої міцності і надійності. Дівчина є тут лідером, який постійно пригнічує свого партнера. Її не влаштовує в чоловіку практично будь-яка дрібниця, а йому, в свою чергу, не подобається надмірне марнотратство дівчини. Якщо закохані навчаться прислухатися до свого обранця, поважати і цінувати його думку, то є шанс на довгі і щасливі відносини.
Костянтин 100% 100% Між Мирославою і Костянтином велика і щира любов, хоча з боку здається, що чоловік і жінка просто друзі. Партнери впевнені один в одному, мають однакові життєві цінності і однакові плани на майбутнє.
Мирон 100% 100% Можна сказати, що Мирослава і Мирон — ідеальна пара. Вони цікавляться одними і тими ж речами, мають спільні хобі, люблять спільний відпочинок, намагаються забезпечувати сім’ю, уважно і з повагою ставляться один до одного. Партнери вважають, що знайшли свою «другу половинку».
Роман 80% 80% Роман здатний підтримати Мирославу в будь-якій ситуації, саме це дівчина дуже цінує в своєму супутнику. А вона, в свою чергу, віддає улюбленому тепло і ласку. Але не варто думати, що партнери вимагають турботи, все це відбувається за великою любов’ю і бажанням. Крім іншого, вони допомагають один одному в домашніх справах, абсолютно не розмежовуючи обов’язки.
Сергій 70% 60% Мирослава і Сергій — дуже неоднозначний союз. Вони мають зовсім різне уявлення про життя. Дівчина звикла багато витрачати, а Сергій схильний збирати гроші, але заради коханої чоловік готовий працювати на декількох роботах, щоб забезпечити її всім необхідним. Натомість дівчина віддає партнеру всю ласку і ніжність.
Фелікс 50% 80% Щоб між Феліксом і Мирославою виникла любов, парі знадобиться багато зустрічей і довгих розмов. Партнери добре впізнають один одного і тільки після цього зможуть зрозуміти, що відчувають романтичні почуття один до одного.

Таблиця: відповідності для імені Мирослава

Планета Юпітер
Знак зодіаку Стрілець
Стихія Вода
Колір Багряний
Число 5
Тварина Беркут
Рослина Червона гвоздика
Дерево Граб
Камінь Карбункул (червоний гранат)
День тижня П’ятниця
Пори року Весна

Інтерпретація значень букв в імені Мирослава

Кожна літера, що входить в ім’я людини, наділяє його певними рисами характеру:

 1. Буква М. розвиває в дівчині турботливість, сором’язливість і бажання всім допомагати.
 2. Буква В. Характеризує особистість як духовну, чутливу, добру і миролюбну.
 3. Буква Р. жінка самовпевнена, хоробра, дієва, іноді надто ризикована.
 4. Буква О. людина має глибоку чутливість, намагається знайти своє призначення, має хорошу інтуїцію, вміє раціонально поводитися з грошима.
 5. Буква С. Дівчина, в імені якої присутня ця літера, має здоровий глузд, прагне до матеріальної і душевної стабільності, шукає свій життєвий шлях.
 6. Буква Л. Жінка тонко відчуває красу світу, володіє художніми талантами, прагне ділитися своїми знаннями з оточуючими.
 7. Буква А. особистість, що володіє цією буквою в імені, постійно прагне до руху, намагається досягти душевного і фізичного комфорту.
 8. Буква В. людина комунікабельна, любляча і цінує життя, відчуває зв’язок з природою, що володіє безліччю талантів.

Характеристика імені Мирослава відповідно до пори року, в яку народжена людина

Зима наділяє Мирославу впертістю і суперечливістю. Від дівчини ніколи не почуєш фразу «я не можу», вона до останнього докладає зусиль, щоб домогтися поставленої задачі. Зимова Міра намагається довести оточуючим, що в житті немає нічого неможливого, головне — володіти працьовитістю і цілеспрямованістю. Жінка часто закохується, дуже чутлива і ранима, потребує підтримки турботі і любові.

Весняна Мирося володіє м’яким, ніжним і ласкавим характером. Вона звикла сидіти вдома, вести господарство, приймати гостей. Галасливі компанії і тривалі подорожі дівчину не цікавлять, вона любить стабільність і спокійне існування. Мирослава, яка народилася навесні, вміє дружити, нездатна на зраду, завжди готова прийти на допомогу. Щиро ставиться до чоловіків, вибудовує міцні і серйозні стосунки.

Мирослава, народжена влітку, має різкий, напористий, поривчастий характер. У жінки багато енергії, вона вічно чимось зайнята, вважає за краще професії, які мають на увазі наявність великої кількості відряджень і спілкування з людьми. Дівчина надто прямолінійна, завжди відкрито висловлює свою думку, що не завжди добре відбивається на дружніх відносинах і побудові особистого життя.

Осіння Мирося володіє дипломатичністю, розважливістю і прагматичністю. Дівчина — реалістка, ніколи не живе у фантазіях, легко справляється з труднощами. Вона мало говорить, більше слухає. Мирослава, яка народилася восени, любить себе, буває дратівлива. Приваблює чоловіків своєю недоступністю і закритістю.

Таблиця: гороскоп імені Мирослава

Овен Дівчина постійно шукає нові враження, любить пригоди, володіє хорошим почуттям гумору, вміє спілкуватися. Вона має популярність у протилежної статі, іноді дуже довіряє людям і легковажно ставиться до життя.
Телець Мирося-Телець дуже чарівна і приваблива дівчина. Вона любить перебувати у веселих компаніях, привертати до себе увагу, завжди прагне до нових звершень, але не володіє достатньою відповідальністю, щоб дійти до своєї мети.
Близнюки Жінка захоплюється багатьма речами, любить подорожувати. Цінує свободу, шукає нових вражень та емоцій. Дівчині складно побудувати успішну кар’єру, вона звикла покладатися на свого обранця.
Рак Мирослава-Рак — добра, душевна дівчина. Вона готова допомогти кожному, завжди вислухає і підтримає. Жінка вірна і віддана, цінує в людях ці якості і не виносить лицемірства і брехні. У подружжя вибирає собі сильного і наполегливого хлопця.
Лев Дівчина не любить спілкуватися, її мета — побудова кар’єри. Вона мріє стати начальником, що у неї з успіхом виходить. Мирося-Лев легко домагається бажаного, не пасує перед перешкодами. Жінка подобається чоловікам, так як має цікавий, непередбачуваний характер.

Діва

Мирослава-Діва володіє сильним характером, незалежністю, самостійністю і настирливістю. Вона не звикла ділитися своїми проблемами, не любить, коли втручаються в її життя, завжди сама справляється зі своїми бідами.
Терези Жінка володіє чарівністю, ввічливістю, тактовністю, не любить вступати в конфлікти. Мирослава-Терези заводить друзів ще в шкільні роки і дружить з ними все життя, вона відкрита і щира з усіма, вміє знайти контакт з будь-якою людиною.
Скорпіон Для дівчини дуже важливо самореалізуватися в житті, отримати стабільність у професійній та фінансовій сфері. У Миросі-Скорпіона великі амбіції, вона напориста, володіє великим терпінням, завжди йде до кінця.
Стрілець Мирося-Стрілець дружелюбна, віддана, доброзичлива. Це проста, спокійна жінка, готова допомогти всім оточуючим. Вона не терпить скандалів і інтриг, володіє всіма найкращими якостями людського характеру.
Козеріг Дівчина дуже потребує турботи і підтримки, вона чекає «принца», який буде любити, доглядати і завойовувати серце жінки. Іноді Мирослава-Козеріг здається сміливою, але на ділі це боягузлива і нерішуча людина, яка боїться відповідальності.
Водолій Жінка яскрава, але нещира, любить прикидатися. Намагається справити враження розумної, чесної і галантної, хоча такою не є. Мирослава-Водолій потребує чоловіка, який зможе її підпорядкувати.
Риби Мирослава-Риби — спокійна, боязка, соромлива і наївна дівчина, яка не вміє довіряти людям. Їй потрібен чоловік-захисник, який буде забезпечувати і доглядати за Мірою.

Ім’я Мирослава, дане дівчинці, дарує їй щасливу долю. Вона має успіх в кар’єрі, володіє безліччю захоплюючих хобі, вміє завойовувати популярність серед оточуючих. У дівчини багато шанувальників, з яких вона вибирає самого гідного. Вийшовши заміж, стає вірною і щасливою дружиною. З цієї статті ви дізнались значення імені Мирослава.

Думка про “Що означає ім’я Мирослава: походження, характеристика та значення імені”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *