Що означає ім'я Міла

Що означає ім’я Міла: походження, характеристика та значення імені

Міла — красиве і жіночне ім’я, яке надає своїй власниці м’якість, ніжність і привабливість. Втім, така дівчина часто може змінювати доброту і поступливість на впертість і нетерпимість по відношенню до співрозмовників. Характер власниці цього імені також сильно залежить від того, в якому місяці вона народилася. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Міла.

Що означає ім’я Міла

Ім’я Міла має слов’янське походження. Воно означає “мила”, “кохана”. Існує також і чоловіча форма — Мілан. В наш час останнє практично не зустрічається.

У XIX столітті ім’я Міла носили багато дівчат з аристократичних сімей. Пізніше воно втратило свою популярність, зате в наші дні про нього згадали. Ім’я знову набуває свого поширення.

Форми імені Міла

Короткі і зменшувально-пестливі форми імені:

 • Любка;
 • Красунька;
 • Мілуша;
 • Мілава.

Ім’я Міла виступає коротким для багатьох інших: Мілана, Мілена, Меланія, Милослава, Людмила, Емілія і т. д.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Міла, можна використовувати такі рими: нагородила, перетворила, вразила, подарувала, зберегла.

Імені Міла в православних святцях немає. Таких дівчаток зазвичай хрестять Меланіями.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — MILA.

Таблиця: варіанти імені Міла на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, чеська Mila Міла
Китайська 米拉 Мі ла
Корейська 밀라 Мілла
Японська ミラ Міра
Арабська ميلة Майла
Хінді मिला Міла
Вірменська Միլա Міла
Грецька Μίλα Міла
Ідиш מיל Міл
Українська, білоруська Міла Міла

По батькові, які поєднуються з ім’ям Міла

З ім’ям Міла гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Олександрівна;
 • Андріївна;
 • Денисівна;
 • Вікторівна;
 • Володимирівна.

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Міла може використовувати такі Ніки:

 • поєднання імені з прізвищем або родом занять (mila_yovovich, mila.fit, yovovi4mila);
 • ласкаві варіанти звернення (milochka, milka);
 • обігравання співзвучних з ім’ям слів (milaha, milashka, milaya).

Свята покровителька Міли

Після хрещення Міла зазвичай отримує церковне ім’я Меланія. Тому таким дівчатам протегує преподобна Меланія Римлянина. Вона народилася багатій християнській родині, виховувалася у вірі в Єдиного Бога. У 14 років її видали заміж. Дівчина хотіла жити непорочним життям з чоловіком, але той не підтримав її. У їхній родині народилися дочка і син.

Через 6 років сімейного життя Меланія з чоловіком продали все, що нажили, і почали паломничати. Вони допомагали хворим, жебраком і всім, хто цього потребував. Сім’я зробила дуже багато добрих справ, все своє життя вони віддали на служіння Господу.

Міли, хрещені Меланіями, святкують іменини 13 січня.

У народі вірять: якщо на Меланію ніч зоряна, урожай буде хорошим. Тепла погода 13 січня віщує велика кількість дощів влітку.

Характеристика і значення імені Міла

Міла — всебічно розвинена особистість. Вона завжди знає, що їй потрібно від життя. Не боїться відповідальності, гідно переносить удари долі. Її успіх — це результат наполегливої праці.

Позитивні якості:

 • добродушність;
 • товариськість;
 • прагматичність;
 • чуттєвість.

Негативні риси:

 • упертість;
 • незговірливість;
 • грубість по відношенню до близьких.

Мілочка в дитинстві

Мілочка — активнп і тямущп дитина. Вона любить знайомитися з дітьми, заводити нову дружбу, грати з однолітками у дворі. Це слухняна, добра, чуйна і миролюбна дівчинка. Маленька володарка цього імені — справжня помічниця своєї мами. Вона і в своїй кімнаті забереться, і квіти не забуде полити, і на кухні із задоволенням допоможе. З раннього дитинства Міла проявляє свої творчі здібності. Вона любить співати і танцювати, придумувати і створювати різні образи за допомогою одягу і косметики мами.

Мілочка відрізняється уважністю: вона помітить те, що часто випускають з уваги навколишні. Посидюща й активна на уроках, з успішністю у неї проблем немає. Дівчинка не любить сварок і конфліктів, в самому розпалі суперечки віддасть перевагу тактовно змінити тему розмови.

Міла-підліток

В юності Міла починає проявляти розсудливість і стриманість. Вчитися їй легко, тому на шкільній або університетській програмі вона не зупиняється. Дівчина додатково займається з репетиторами або самостійно, а також відвідує різні творчі гуртки, щоб розвивати свої здібності.

Завдяки товариськості і миролюбної вдачі Міла легко знайомиться і заводить нову дружбу. Їй просто необхідні вірні друзі-однодумці, адже дівчина не уявляє свого життя без яскравих вражень та емоцій, а поодинці їх переживати неможливо. На дух не переносить рутину і самотність.

Міла — багатогранна і темпераментна особистість. Це помітно як в поведінці, так і в манері одягатися дівчини. Вона легко створює чарівні образи, поєднуючи зі смаком одяг і прикраси, привертаючи до себе підвищену увагу оточуючих. Ніколи не стане одягатися без смаку, завжди стежить за новинками і тенденціями моди.

Цілеспрямованість і вольовий характер Міли оточуючі цінують, але примхливість і егоїзм дівчата можуть відштовхнути від неї навіть самих близьких людей.

Як ім’я впливає на характер і долю дорослої жінки

За П’єру Ружі, Міла дуже активна, має схильність до авантюризму. Весь час шукає нові пригоди і можливості отримати яскраві емоції. Коли дівчина не бачить захоплення в поглядах оточуючих, життя стає для неї нудним і сірим. Володарка цього імені запальна, що часто не дає їй можливості приймати усвідомлені рішення, адже часто її почуття беруть гору над розумом. Вчинки Мілочки часто неможливо пояснити логічно. Її емоції схожі на ураган, який трощить все, що трапляється на її шляху. Така панянка схоплює все “на льоту” завдяки гострому розуму і феноменальній пам’яті. Вона вміло використовує свої знання на практиці. Ранима дівчина, не прощає зради.

Борис Хігір вважає, що Міла — вперта і незговірлива особистість. Вона довгий час не може визначитися зі своїми бажаннями і часом взагалі не знає, чого саме вона хоче від життя. У спілкуванні їй більше до душі роль оповідача, ніж слухача. До точки зору інших людей прислухається дуже рідко.

Таланти та захоплення

Комунікабельна і начитана дівчина. Володіє хорошим смаком, займається рукоділлям, конструюванням одягу, малюванням. Також любить співати і танцювати, і зазвичай робить це добре. Дуже гостинна господиня, чудово готує. Обожнює радувати друзів, рідних і близьких кулінарними шедеврами.

Кар’єра і бізнес

Міла-відповідальний і виконавчий працівник, її поважають співробітники. Вона відноситься до виконання справ з усією серйозністю. Начальство також цінує по достоїнству її пунктуальність і ініціативність, ці якості допомагають дівчині в кар’єрному зростанні. Втім, іноді її вдача може перешкодити в досягненні поставленої мети. Емоційність і запальність іноді просто не дають їй тверезо мислити.

Володарка такого імені зможе відкрити власну справу і зробити її успішною. Вона самостійно справляється з усіма труднощами і вирішує проблеми, не вдаючись до допомоги оточуючих. У Міли явно є ділова хватка. Вона вміє зробити робочий процес і продуктивним і цікавим для всіх. Для цієї дівчини важливо, щоб проект приносив всім учасникам задоволення і гідний дохід.

Здоров’я

У дитячому віці Мілочка стійка до різних захворювань, а ось в більш зрілому у неї можуть з’явитися захворювання, пов’язані з серцево-судинною системою. Турбувати її може також зайва вага. Щоб уникнути всіх цих проблем, дівчині необхідно стежити за харчуванням, дотримуватися дієти, вести здоровий спосіб життя і відмовитися від шкідливих звичок.

Любов і шлюб

Міла часто вважає за краще приховувати свої справжні почуття до того моменту, поки чоловік не доб’ється її розташування. Вона дуже любить романтику: красиві залицяння, романтичні побачення. Але ось свою симпатію дівчина може довго ніяк не проявляти.

Чарівна і граціозна дівчина, вона ніколи не буде самотньою тривалий час. Міла володіє прекрасною фігурою і природною привабливістю, завдяки цьому в її оточенні багато залицяльників. У чоловіках цінує такі якості:

 • сильний характер;
 • цілеспрямованість;
 • наполегливість;
 • відповідальність;
 • твердий намір побудувати міцні відносини.

Носительці цього імені іноді хочеться інтрижок і флірту, романів на одну ніч без будь-яких зобов’язань.

Така панянка може розіграти сцену ревнощів, але не любить, коли чинять так само по відношенню до неї. Їй лестить увагу представників сильної статі. Міла може відповісти на флірт з малознайомим чоловіком, не бачачи в цьому нічого страшного. Це може стати причиною скандалу з її обранцем. Норовливість і егоїстичність дівчини нерідко руйнують не тільки її романтичні стосунки, але і дружбу. Вона запросто може “відбити” хлопця у подруги, не відчуваючи при цьому докорів сумління. Мілочка у всьому керується лише своїми бажаннями і потребами.

Зазвичай ця панянка рано виходить заміж, але, як правило, її перший шлюб недовговічний. Сімейне щастя Міла знаходить, уклавши другий або навіть третій шлюбний союз. Вона дуже хороша домогосподарка, любить чистоту і порядок. Волелюбність носії такого імені дає про себе знати і в сімейному житті. Їй складно відмовитися від проведення часу в галасливій компанії і активного відпочинку. Щоб подружжя протікало без сварок і нерозумінь, її чоловік повинен враховувати інтереси своєї другої половини.

Виховуючи дітей, Міла проявляє терпіння. Вона присвячує своїм дітям все свій час. Втім, дівчина може перекласти турботу про дитину і на плечі своїх батьків, особливо якщо вона надмірно захоплюється побудовою кар’єри.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Особливості відносин
Олександр Цій парі комфортно разом. Вони практично завжди знаходять спільну мову. У них схожі інтереси. Правда, Міла і Олександр більше схожі на друзів, ніж на парочку закоханих. Романтичні і пристрасні відносини у таких людей складаються дуже рідко.
Дмитро Союз, в якому є любов, довіра і повага. У цієї пари багато спільного, вони готові миритися з недоліками один одного і вирішувати проблеми без скандалів. Труднощі, які з’являються час від часу і в побутових питаннях, і в інтимних стосунках, вони зможуть легко подолати.
Сергій Красивий і пристрасний початок відносин перетікає з часом в велику кількість скандалів. Владність і волелюбність притаманні і Мілі, і Сергію. Це навряд чи дасть їм жити в мирі та злагоді, адже в подружньому союзі важлива не тільки романтика, а й повага, вміння вислухати один одного.
Андрій При першому знайомстві про серйозні стосунки ця пара не думає, так як обидва вважають, що вони занадто різні люди. Але через деякий час такі люди не уявляють життя один без одного. Андрій намагається добитися прихильності своєї коханої, а коли вона дійсно оцінює його наполегливість і відповідає взаємністю, у них складається міцна пара.
Олексій Тандем запальних і емоційних особистостей, які мають однакове прагнення до лідерства у відносинах. Якщо почуття Олексія досить сильні, і він зможе сприймати особливості вдачі Міли, а вона, в свою чергу, навчиться знаходити компроміс у спірних питаннях, вони зможуть створити міцну і благополучну сім’ю.
Максим В парі панують гармонія та щастя. Вони практично з першого погляду розуміють, що зустріли того, кого шукали завжди. Глибокі почуття і розуміння один одного з півслова допомагають подолати будь-які складнощі в житті. Ніщо не завадить їм бути разом.
Віталій Союз творчих і різнобічно розвинених натур, у яких схожі інтереси і захоплення. Їх спільне проведення часу ніколи нудним не буде. У відносинах таких людей панують любов і ніжність, але без палкої пристрасті, як у героїв любовних романів. Але це ніяк не заважає їм створити щасливу сім’ю, засновану на любові і взаєморозумінні.
Костянтин Відносини цієї пари можуть викликати заздрість, адже їх союз заснований на абсолютній довірі. У будинку власників таких імен ніколи не буває сварок і нерозумінь, адже подружжя звикли вирішувати всі проблеми спокійно і без зайвих емоцій. Вони мріють створити щасливу і гармонійну сім’ю, в якій пануватимуть любов і повага.
Віктор У цій парі чоловік бере на себе роль лідера, а жінка абсолютно з цим згодна, вона забезпечує своєму обранцеві підтримку і допомогу. Віктор красиво доглядає за своєю дружиною, піклується, дарує дорогі подарунки і влаштовує милі сюрпризи. Міла оцінює його ставлення і відповідає взаємністю. Щирість їхніх почуттів допоможе їм побудувати прекрасне спільне майбутнє.
Станіслав Темпераментні і вперті люди, свої інтереси вони ставлять вище бажань інших. З цієї причини в їх відносинах відсутнє взаєморозуміння. Зрештою це руйнує союз володарів таких імен.
Євген У цій парі обидва партнери цінують порядок і стабільність. Спокій, одноманітність життя і умиротворення не вганяють їх в тугу. Вони вибудовують довірчі відносини, які будуть дуже міцними. Ніякі труднощі і проблеми не зможуть засмутити цю сім’ю.
Володимир Союз, в основі якого знаходяться гармонія почуттів і повага. Такі люди можуть стати чудовими бізнес-партнерами, жоден з них не ставить під питання професіоналізм іншого. Довіра у відносинах вони ставлять понад усе. І в побуті, і на роботі власники таких імен зберігають теплі і ніжні почуття один до одного.
Денис Ця пара заснована на дружбі і партнерських відносинах, а не на любові. Міла і Денис звикли жити розкішно і не відмовляти собі ні в чому. Для таких людей важливу роль відіграють матеріальні цінності. Після невдалих спроб створити романтичний союз, вони зазвичай залишаються просто друзями.

Значення кожної літери імені Міла

М — миролюбність, проникливість і бажання постійно розвиватися. Люди з дуже добрим серцем, вони ні в якому разі не кинуть близького напризволяще, завжди нададуть підтримку і допоможуть.

І — тонкі натури зі своїм особливим внутрішнім світом. Іноді бувають грубими і занадто прямолінійними у ставленні до своїх близьких.

Л — творчі і талановиті люди, дуже цінують природну красу. Розсудливі і розсудливі особистості.

А — символ початку і успіху. Прагнення до розвитку фізичного і духовного. Мають лідерські задатки.

Таблиця: відповідності імені Міла

Характеристика Значення Вплив
Камінь Аквамарин Символізує радість, мир і процвітання. Амулети з цим мінералом допомагають зберегти вірність і любов, повернути в сім’ю чоловіка. У Римі аквамарин часто дарували морякам, вірячи, що камінь здатний захистити судно від бурі і шторму.
Колір Зелений Успішні люди, які легко домагаються матеріального добробуту, але фінансова незалежність не є для них головним у житті. Не люблять галасливих компаній і місць великого скупчення людей. Відпочивати віддають перевагу на природі у вузькому сімейному колі. Не бояться труднощів, промахи лише зміцнюють їх дух і роблять сильніше. Легко адаптуються до змін.
Число 9 Дотепні люди, які люблять вчити життя інших, часто висміюють чужі недоліки. Така поведінка негативно впливає на відносини з оточуючими. Цим людям вкрай необхідна любов рідних і близьких, їх підтримка надихає «дев’яток» на нові звершення. Матеріальні блага для них відіграють не таку важливу роль, як почуття бути потрібним комусь. Готові прийти на допомогу в потрібний момент, але тільки заради схвалення оточуючих.
Планета Нептун Здатні глибоко співчувати іншим, схильні проявляти свою турботу до оточуючих. Найчастіше такі люди придумують свій власний світ, в якому щастя знаходиться по сусідству з неприємностями і випробуваннями. Таке ставлення до життя може призвести до алкогольної або наркотичної залежності.
Стихія Вода Володіють відмінною інтуїцією, яка ніколи не підводить. Чуйні, товариські, ранимі, їх образити дуже легко. Можуть дуже сильно ревнувати. Часто відкладають справи в “довгий ящик”.
Тварина Дельфін Ці розумні тварини здатні відчувати небезпеку і уникати хижаків на своєму шляху. Вони виступають символом вірності, любові, швидкості, захищеності і панування.
Знак зодіаку Риби Такі люди дуже чутливі до будь-якого роду критики. Часто бояться поранити почуття оточуючих. Самі ж постійно потребують ради рідних і близьких, їх підтримки та уваги. Вони не вірять у власні сили, мають занижену самооцінку.
Дерево Верба Символ радості, весняного пробудження сонця і відродження. Разом з цим верба уособлює смуток і скорботу. У даосизмі гнучкі пагони дерева символізують стійкість завдяки слабкості. У Китаї асоціюється з жіночністю, грацією і витонченістю. Вірять, що верба здатна захистити від темних сил. Вважається, що будинок, біля якого росте це дерево, буде завжди наповненим любов’ю, радістю, достатком і сімейним благополуччям.
Рослина Латаття У грецькій міфології символізує чистоту, красномовство, цнотливість і великодушність. Латаття в старовину використовували як оберіг, який допомагає в правій справі і відводить нещастя. Але головне, щоб наміри людини були чистими, в іншому випадку квітка накликає на нього великі неприємності.
Метал Платина Символ відданості і любові. Вважається, що браслет з цього металу здатний посилити позитивні якості людини і нейтралізувати негативні. Сережки з платини загострюють інтуїцію, а ланцюжок захищає від лихого ока та інших негативних впливів.
Сприятливі дні Четвер і п’ятниця
Пори року Зима і літо
Значущі роки життя 23, 34

Коли народилася Міла

Зимова Міла-дуже відповідальна, розважлива і дипломатична особистість. У неї тонке чуття, завдяки якому вона може передбачити будь-який результат ситуації і розрахувати різні варіанти розвитку подій. Прекрасна господиня, любляча чистоту і порядок у всьому, в її будинку завжди затишно і світло.

Міла, яка народилася навесні – добра, емоційна і вразлива дівчина, яка боїться образити інших або образити їхні почуття. Неконфліктна, сварки з близькими переживає довго і болісно. Людина, на яку можна покластися у важку хвилину, завжди готова допомогти.

Літня Міла-велелюбна жінка. Багато чоловіків мріють познайомитися з нею ближче. Їй більш приємно спілкування з представниками сильної статі, ніж з жінками. Іноді буває підступною. Якщо гуманні способи не допомагають їй досягти поставленої мети, може схитрувати.

Міла, яка народилася в один з осінніх місяців – розумна і розважлива дівчина. Відмінно розбирається в людях, тому обдурити її дуже складно. Життєрадісність і комунікабельність дозволяють їй легко знайомитися з людьми, заводити нових друзів. Вольова і успішна панянка, завжди впевнена у власних силах.

Таблиця: гороскоп імені Міла

Знак зодіаку Характеристика
Овен Активна, чарівна і граціозна дівчина, що володіє даром переконання. Схилити людей до своєї думки для неї не проблема. Міла-Овен має сильний, вольовий і наполегливий характер. Подолає будь-які перепони на шляху до досягнення своєї мети. У неї багато шанувальників, але вона зверне свою увагу на серйозного і впевненого в собі чоловіка, який наполегливо домагається її розташування.
Телець Амбітна, вперта і незговірлива дівчина, яка завжди дотримується особистих принципів і вірить у власні переконання. У спірних ситуаціях до останнього відстоює свою точку зору. Міла-Телець — дуже щедра натура, вона здатна пожертвувати всі свої заощадження на потреби рідних чи взагалі незнайомих людей.
Близнюки Енергійна, трохи вітряна дівчина. Оптимістка по життю. Далекоглядних планів не будує, вважаючи, що з часом все самою собою прийде. Таке легковажне ставлення до життя дуже сильно допомагає їй пережити труднощі і неприємності.
Рак Скритна, працьовита і мовчазна особистість, у якої досить багато талантів. Міла-Рак має багато цікавих ідей, які не поспішає втілювати в реальність. Вона швидко “загоряється” новою можливістю, але не пройшовши і не півдороги, втрачає інтерес до мети.
Лев Примхлива, владна і егоїстична дівчина, якій необхідно у всьому бути на першому місці. Міла-Лев бажає завжди перебувати в центрі уваги, і їй неважливо, яким способом цього добивається. Чарівна і амбітна особистість, заради своїх цілей здатна піти навіть на зраду.
Діва Наполеглива, відповідальна і цілеспрямована особистість, яка не боїться нічого і наполегливо йде до своєї мети. Міла-Діва не літає в хмарах, всі її бажання цілком реальні. Завдяки наполегливій праці досягає великих успіхів в кар’єрі. Терпляча і тактовна, знайде спільну мову абсолютно з будь-якою людиною.
Терези Доброзичлива, комунікабельна і багатогранна дівчина. Рішуча, завжди ретельно планує кожен свій крок. В діях керується тільки здоровим глуздом, намагаючись при цьому стримувати свої емоції. Міла-Терези — душа будь-якої компанії, легко підлаштовується під будь-який контингент, комфортно і невимушено відчуваючи себе з дуже різними людьми.
Скорпіон Темпераментна дівчина зі запальним характером, віддає весь свій час і сили роботі. Міла-Скорпіон ніколи не впадає у відчай і не падає духом. У разі промаху спокійно піддає аналізу ситуацію і робить свої висновки. Чуйна і комунікабельна людина, яка без труднощів знайомиться з новими людьми.
Стрілець Сувора, іноді жорстока дівчина, яка постійно хоче бути лідером, щоб показати свою перевагу оточуючим. Міла-Стрілець люб’язна і турботлива, якщо тільки оточуючі не «перегинають палицю». Ніколи не пробачить зради і образ, по можливості обов’язково поквитається з кривдником.
Козеріг Організована, наполеглива і розважлива Міла-Козеріг дотримується чітких моральних принципів, які буде завжди відстоювати в конфліктних ситуаціях. Багатьом вона може здатися «зазнайкой». Ця дівчина знає ціну часу і завжди проводить його з користю. Навіть під час відпочинку вважає за краще займатися саморозвитком.
Водолій Емоційна, ніжна і добра дівчина, яка вміє співчувати оточуючим людям. Міла-Водолій скромна, не виставляє напоказ своїх досягнень. У неї добре розвинена інтуїція, чуття часто допомагає їй викривати недобросовісних людей.
Риби Витончена, м’яка і чарівна дівчина, яка не буде надавати допомогу людям, не маючи в цьому своєї особистої вигоди. Міла-Риби може зачарувати будь-кого і підтримувати спілкування з цією людиною, але тільки до того часу, поки ця людина може бути їй корисною. Вміє використовувати свою чарівність, щоб роздобути бажане за всяку ціну.

Відомі жінки

Відомі жінки з цим ім’ям:

 • Міла Куніс — американська актриса кіно і телебачення українського походження;
 • Міла Йовович — американська актриса, модель українського походження;
 • Міла Веллерсон — американська віолончелістка;
 • Міла Нітіч — українська співачка;
 • Міла Сивацька — українська актриса.

Міла — темпераментна жінка з вибуховим характером, її настрій може мінятися кілька разів за один день. Часто вона приймає поспішні і необдумані рішення, так як зосередитися на чомусь одному їй дуже важко. Дружелюбність і комунікабельність допомагають їй розташовувати до себе оточуючих. Але варто людині потрапити їй в немилість (неважливо, що послужило тому причиною), вона спокійно викидає його зі свого життя назавжди. Володарка такого імені непохитна і вперта. В будь-яких обставинах розраховує тільки на себе і свої здібності, прагне бути незалежною. Як правило, такі жінки домагаються величезного успіху в житті. З цієї статті ви дізнались значення імені Міла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *