Що означає ім'я Міра

Що означає ім’я Міра: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Міра поширене не тільки в Україні, воно активно використовується у багатьох зарубіжних країнах і набирає популярність в США і Європі. Дівчина, названа даним ім’ям, буде прагнути стати кращою у всьому за що береться, її чекає яскраве і насичене життя. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Міра.

Що означає ім’я Міра

Ім’я Міра має досить багато версій походження:

 1. Ім’я має давньогрецьке коріння і є жіночим аналогом чоловічого імені Мирон. Утворено від слова “μύρον”, що в перекладі означає» Міро ” — церковне масло, що використовується в обрядах. Також за цією версією ім’я має переклад — «запашна смола».
 2. Ім’я прийшло з японської мови і перекладається як «скарб майбутнього».
 3. Міра — слов’янське ім’я, яке утворено від слова ” мир “і несе значення “мирна”,»ладна”.
 4. Ім’я має арабське походження і в перекладі означає «провіант» або «їжа».

Форми імені

В ім’я Міра немає короткої форми, проте воно саме є коротким варіантом для безлічі жіночих і чоловічих імен: Мирослава, Даміра, Заміра, Любомира, Радомира, Миропия, Велімир, Казимир, Добромир, Мирослав, Яромир та ін Всі ці імена є спорідненими ім’я Світу, так як мають спільний корінь «світ».

Можна зустріти варіант написання імені світу з подвоєною буквою “р”. Ці імена тотожні і мають загальне значення.

Зменшувально-пестливі варіації імені світу: Мирочка, Мируся, Мируша, Миронька.

Церковний варіант: Миропія.

Транслітерація імені: MIRA (MIRRA).

По батькові, найбільш вдало поєднуються з ім’ям Міра: Андріївна Володимирівна, Кирилівна, Іллівна.

Варіанти ників для соціальних мереж:

 • Mira (Mirra);
 • Meera;
 • можна скористатися перекладом слова ” мир ” на іноземні мови і створити на їх основі нікнейм (world, peace, quiet і т. д.)

Таблиця: ім’я Міра на іноземних мовах

Мова Написання
Китайська 沒藥
Японська ミルラ
Англійська Myrrh
Вірменська զմուռս
Хінді लोहबान
Українська Міра
Грецька σμύρνα

Іменини і святі покровителі

Імені Міра немає в православному церковному календарі, тому хрестять дівчаток під ім’ям, найбільш схожим за звучанням — Миропія. Святою покровителькою стане мучениця Миропія Хиосская.

Іменини Міра святкуватиме один раз на рік: 15 грудня.

Характеристика і вплив імені Міра

Міра знає собі ціну, вона яскрава, красива, цілеспрямована жінка. У неї незвичайна, але дуже приваблива зовнішність, крім цього, дівчина розумна і працьовита, завжди досягає поставлених цілей. Вона холодно і строго спілкується з оточуючими, досить вимоглива до них, але, в першу чергу, до себе. Міра -істинний перфекціоніст, вона в усьому намагається досягти успіху і стати кращою, дуже засмучується через невдачі. Дівчина любить відрізнятися від оточуючих, виділятися епатажними вчинками і зовнішнім виглядом. Найчастіше таке бажання доставляє жінці проблеми і скандали. Надмірна самовпевненість дівчини призводить до того, що з нею бояться заводити знайомства, хоча сама Міра досить добра до оточуючих, завжди приходить на допомогу.

Жінці з ім’ям Міра може не вистачати легкості і почуття гумору, іноді вона надто серйозна і дотошна. Дівчина володіє безліччю талантів, вона відповідальна, на неї можна покластися. У Міри хороша пам’ять, вона запам’ятовує навіть дрібні деталі. Дівчина досить хитра, намагається отримати вигоду з будь-якої справи.

В силу свого характеру жінка не має багато друзів. Всі її товариші-це віддані і перевірені люди, в яких вона впевнена. Але навіть з приятелями Міра не розкривається повністю, тримає свої емоції в собі. Для дівчини дуже важливо відчувати гармонію і душевний комфорт, розуміти, що всі її вчинки правильні і виважені.

Як ім’я впливає на характер дитини

Дівчинка, названа ім’ям Міра, рано починає ходити і розмовляти. Вона не любить сидіти на місці, не витрачає час на порожні розмови, надто самостійна і серйозна. Іноді дивує батьків своїми надто розумними міркуваннями. Подруг у неї мало, дівчинка вибирає їх ретельно, любить з ними спілкуватися, але тільки по справі.

У початковій школі світі легко, вона із задоволенням відвідує заняття, отримує хороші оцінки. Вчителі люблять її за старанність, обов’язковість, уважність і дисциплінованість. У середніх класах дівчинка часто стає старостою, бере активну участь у шкільних вечорах. У Міри є інтерес до музики, малювання, акторської майстерності.

З віком в дівчинці не зменшується самостійності, але з’являються такі якості, як самовпевненість і егоїзм. Міра вибирає собі друзів, які підкоряються і схиляються перед нею. За цілеспрямованість і обов’язковість дівчині часто заздрять однокласники, але цінують і поважають викладачі. Міру дуже складно змусити зробити що-небудь, вона сама знає що і коли їй потрібно. Вона непідвладна чужій думці, керується лише своїми думками.

Хобі та таланти

Міра володіє масою талантів. Вона пластична, добре відчуває музику, має музичний слух. Якщо в дитинстві дівчинку віддати в вокальний гурток, у неї буде шанс стати популярною співачкою. Така ж ситуація складеться і з будь-яким видом спорту, головне, вчасно відвести дитину в секцію, і тоді результати не змусять себе чекати. Завзятість і працьовитість приведуть Міру до перемог.

Дівчина дуже любить тварин, в її будинку завжди живе який-небудь пухнастий улюбленець. Міра доглядає за ним, проводить багато часу з улюбленцем.

Професія і кар’єра

У Міри є всі шанси реалізувати себе в обраній професії, адже дівчина володіє величезною силою волі і наполегливістю. Її запам’ятовується зовнішність, талант і хороша пам’ять дозволяють стати успішною актрисою або співачкою. У будь-якій творчій сфері Міра зуміє добитися висот, будь то хореографія, мистецтвознавство, дизайн, художнє мистецтво або музика. Також у жінки є здібності до мов, що допоможе їй в роботі стюардесою або перекладачем.

Міра відмінно проявить себе в організації та веденні власного бізнесу. Дівчина активна і розумна, при бажанні вміє розташувати до себе людей, що допоможе їй у спілкуванні з діловими партнерами. Вона грамотний керівник, який уважний до своїх підопічних, може виконувати частину роботи самостійно.

Жінка вміє заробляти великі гроші в будь-якій сфері діяльності, але вони не є для неї метою. Їй куди важливіше самореалізація і можливість довести собі, що вона найкраща в своїй справі. Тому у Міри рідко бувають великі фінансові заощадження, вона не збирає гроші, часто витрачає їх на спонтанні покупки.

Здоров’я

У Міри з дитинства хороше здоров’я, вона енергійна і весела дитина. З віком ситуація не змінюється, у дівчини завжди багато сил і бадьорості. Вона часто займається яким-небудь видом спорту, стежить за своїм самопочуттям, дотримується правильного харчування.

У разі захворювання Міра переносить його легко, одужує досить швидко. А ось психічний стан дівчини повністю залежить від її настрою і життєвої ситуації. Низка невдач може викликати у жінки депресію, яка здатна розвинути різні серйозні захворювання.

Любов

Завдяки яскравій і красивій зовнішності Міра не обділена увагою протилежної статі. З юних років на неї заглядаються оточуючі. Дівчина вміє фліртувати, швидко завойовує серця чоловіків. Однак знайшовши свого єдиного, жінка перестає помічати всіх інших. Вона вірна і віддана своєму обранцеві, вимагає того ж натомість. Міра — однолюб, навіть після розриву відносин, вона довго не може почати будувати нові.

Дівчина шукає чоловіка серйозного, розважливого, спокійного, який буде піклуватися про неї. Разом вони будуть являти собою дуже яскраву і красиву пару. Жінка дуже ревнива, але ніколи не показує це обранцеві. Вона сильно прив’язує до чоловіка, його зрада переносить дуже важко і болісно. Для дівчини важлива інтимне життя, якщо вона не отримує в ній задоволення, то може розірвати відносини.

Сім’я і шлюб

Міра намагається не виставляти своє сімейне життя на загальний огляд. Хоча стосунки в сім’ї досить теплі і душевні. Вона хороша дружина, чоловік може бути впевнений в ній – вона ніколи не змінить і не зрадить. Однак через кілька років заміжжя Міра може почати викликати у чоловіка почуття ревнощів, фліртуючи з сторонніми людьми. Справа в тому, що дівчині потрібно постійно відчувати свою привабливість і чарівність. Тим самим вона також намагається освіжити почуття.

Як не дивно, але Міра не намагається стати лідером в сімейному житті, їй подобається доглядати за чоловіком, але ніяк не командувати ним. Вона вміє смачно готувати, не лінується забиратися в будинку, всіляко намагається створити затишну атмосферу. Зі своїми дітьми жінка намагається налагодити дружні стосунки, не вдається до строгості у вихованні.

Таблиця: сумісність імен

Чоловіче ім’я Відсоток сумісності Характер відносин
Олександр 56% Олександр боїться першим підійти до Міри, вона здається йому занадто недоступною і загадковою. Якщо дівчина зробить перший крок, то у них можуть вийти досить гармонійні стосунки. Чоловік робить все, для того щоб його обраниця була веселою і щасливою. Їхній роман майже завжди закінчується шлюбом. У сімейному житті партнери тримають в собі всі образи і претензії. На людях подружжя не проявляють емоції по відношенню один до одного, їх відносини є нудними, побудованими навколо спільного побуту.
Олексій 38% Між Мірою і Олексієм рідко виникає любов або пристрасть. Дівчині не подобаються передбачувані чоловіки, а Олексій є саме таким. А чоловіка не влаштовує поведінка і характер жінки. Якщо пара закриє очі на недоліки один одного, то у них зав’яжеться роман. Але в їх сімейному житті немає ні щастя, ні турботи. Кожен з них живе своїм життям, не звертаючи уваги на почуття і емоції свого обранця. Швидше їх шлюб схожий на життя сусідів, ніж на закохану пару. Якщо подружжя влаштовує такий розклад речей, то союз протримається досить довгий час.
Андрій 23% Міра і Андрій абсолютно не створені один для одного. Чоловікові не подобаються емоційні і темпераментні жінки, якою і є Міра. Він звик вибирати спокійних і врівноважених партнерок. Жінку ж чоловік цікавить, але дуже короткий період, через недовгий час їй з ним нудно. Між ними можливий роман на кілька місяців, але не більше. Якщо ж вони встигнуть одружитися, він не принесе щастя жодному з подружжя. Пара буде часто сваритися, допомогти їм зможе тільки розлучення.
Дмитро 24% Ніхто з пари Дмитра і Міри не хоче робити перший крок до знайомства. Вони бояться один одного, їм здається, що обранець обов’язково відмовить. Якщо почуття виявляються сильніше страху і хтось все-таки підходить першим, то у них починається спілкування. З кожним побаченням обидва розуміють, що це не та людина, яка їм потрібна. В кінцевому рахунку пара припиняє спілкування. Однак якщо у когось з них є меркантильний інтерес в подружжі, то весілля може відбутися. Але їх шлюб буде наповнений сварками, розбіжностями і скандалами. Не виключені зради з обох сторін. Підсумком всього цього, звичайно, стає розлучення.
Євген 71% Міра тягнеться до Євгена з першої зустрічі, вона стає більш веселою і радісною в його присутності. Чоловікові подобається така рішуча дівчина, але все-таки йому доведеться самому робити кроки до розвитку відносин, інакше вони ризикують закінчитися на етапі флірту. Часто роман закінчується шлюбом, в якому дівчину можуть чекати неприємні відкриття. Міра може дізнатися, що чоловік їй зраджує, після чого вона негайно подає на розлучення.
Сергій 71% Чоловік і жінка цікаві один одному, вони весело проводять час разом. Найчастіше Сергій бере на себе роль лідера. У більшості випадків Їхні стосунки завершуються весіллям. Але сімейне життя не приносить їм радості. Вона наповнена ревнощами, докорами і низкою розчарувань в обранцеві. Більшість шлюбів Сергія і Міри закінчуються розлученням.
Олег 76% Олег і Міра здатні створити міцну і люблячу пару. Дівчина постійно знаходиться в пошуку цікавих і яскравих подій, захоплюючи за собою свого обранця. Найчастіше в цій парі чоловік молодше жінки. Вона робить йому безліч сюрпризів і подарунків, а молода людина дає їй можливість відчути себе необхідною і бажаною. Такі відносини часто закінчуються шлюбом, який може тривати все життя. Але за умови, що подружжя дорожитиме сімейними цінностями і поважатиме почуття свободи свого партнера.
Ігор 72% Цей союз може бути цілком люблячим і щасливим. Для Ігоря Міра є ідеалом краси, а дівчині подобаються турбота і вірність чоловіка. Партнери швидко захоплюються один одним, але довго не можуть зібратися з силами, щоб сказати про це своєму обранцеві. Узаконити відносини Ігор і Міра вирішуються тільки після довгих років роману. Шлюб принесе закоханим гармонію і щастя в особистому житті.
Марк 56% Міра має оптимістичний погляд на життя, вміє справлятися з труднощами. Саме ці якості «чіпляють» в ній Марка, який не володіє такими рисами і невпевнений у собі. Чоловік бажає відносин з цією дівчиною, тому що вважає, що вона зможе спрямувати його на правильний шлях, допомогти і підтримати його. Міру таке споживче ставлення мало влаштовує, тому часто вона стає ініціатором розставання. Можливо в цій парі і укладення шлюбу, але тільки в тому випадку, якщо чоловік візьме на себе обов’язки забезпечення сім’ї.
Микита 38% Неправильність свого вибору партнери розуміють вже після декількох побачень, коли у них виходить краще дізнатися свого обранця. Дівчина лідирує в цій парі, намагається прогнути чоловіка, в разі, якщо він поступиться їй, то відносини можуть продовжитися. Але Микиті варто розуміти, що все життя чоловіка буде пригнічувати її індивідуальність і керувати ним на свій розсуд, а світі — що у неї ніколи не буде підтримки і опори в сімейному житті.

Таблиця: відповідності для імені Міра

Планета Сатурн
Знак зодіаку Скорпіон
Стихія Повітря
Колір помаранчевий
Камінь Бурштин
Рослина Селера
Тварина Папуга
Число 7
День тижня Среда
Пори року Осінь
Метал Ртуть

Інтерпретація значень кожної з букв в імені Міра

Букви, з яких складено ім’я людини, залишають відбиток на його характері:

 1. Буква М. людина турботлива, доброзичлива, іноді сором’язлива.
 2. Буква І. Духовна, тонка, чутлива особистість, завжди готова допомогти і підтримати.
 3. Буква Р. Самовпевнена, глибока, дієва жінка, яка бажає постійно рухатися вперед.
 4. Буква А. Дівчина намагається створити щось нове, знайти духовний і фізичний комфорт.

Згідно інтерпретації букв в імені, Міра — доброзичлива, самовпевнена і чуттєва дівчина

Характеристика імені відповідно до пори року, в яку народжена людина

Міра, що народилася взимку, володіє завидноюзавзятістю і цілеспрямованістю. Дівчина не кидає слів на вітер, завжди виконує обіцяне. У любові — пристрасна і вірна своєму обранцеві віддається повністю, для неї не існує інших чоловіків, крім її коханого.

Весняна Міра занадто самовпевнена, ніколи не слухає думку оточуючих. Дівчина злегка легковажна, позитивно дивиться на світ. Вона подобається чоловікам, але їм з нею важко, так як у неї складний характер.

Літо наділяє Міра інфантильним, меланхолійним, вразливим характером. Всі свої і чужі проблеми дівчина пропускає через свою душу, проте вона рідко кому показує свої справжні емоції і переживання. З боку жінка виглядає байдужою і непроникною. У стосунках з чоловіками надто ревнива.

Осіння Міра має наполегливий і завзятий характер, але в той же час в ній присутні м’якість і доброта. Дівчина довго переживає проблеми і життєві складнощі. Часто жінка з ім’ям Міра, народжена восени, є глибоко віруючою людиною.

Таблиця: гороскоп імені Міра

Знак зодіаку Характеристика
Овен Знак Овна наділяє Міру такими неприємними якостями, як легковажність, образливість, несерйозність і неуважність. Дівчині не можна довіряти важливі справи, в роботі за нею потрібен постійний нагляд. Однак у жінки є завидна цілеспрямованість, завдяки якій вона здатна домагатися будь-яких своїх бажань.
Телець Міра-Телець-жадібна, егоїстична, самовпевнена особа. Її хвилює тільки власна особистість, вона не терпить критики на свою адресу, має безліч комплексів, але ніколи про них не розповідає. У дівчини споживче ставлення до оточуючих, вона звикла тільки брати, нічого не даючи натомість. Жінка не може побудувати ні кар’єри, ні сімейне життя, так як її характер відштовхує від неї всіх оточуючих людей.
Близнюки Чарівність, доброта і життєрадісність — ось основні складові особистості Міри-Близнюки. Дівчина любить веселитися, спілкуватися з друзями. Вона не звикла до праці, не здатна стати хорошою дружиною. Головне для неї — бути оточеною веселими і оптимістичними людьми, з якими можна цікаво провести час.
Рак Дівчина постійно прагне до руху, вона надмірно активна і енергійна. Міра-Рак шукає нові шляхи розвитку власної особистості, знаходиться у вічному пошуку нових вражень. Жінка цінує свою свободу і незалежність, несерйозно ставиться до побудови відносин, тому їй навряд чи вдасться укласти щасливий шлюб.
Лев Міра-Лев-сильний і черствий чоловік. Вона володіє настирливістю і цілеспрямованістю, здатна вирішувати всі свої проблеми без допомоги сторонніх. Сенс її життя — підкорення нових вершин, на шляху до яких дівчина не погребує вдатися до обману або зради. У відносинах з чоловіками завжди буде займати позицію лідера.
Діва Знак Діви наділяє Міру скритністю і замкнутістю. На перший погляд, дівчина виглядає спокійною і врівноваженою, але всередині неї приховано безліч комплексів і страхів, про які вона не зізнається навіть собі самій. Також жінка намагається придушити в собі і всілякі емоції і почуття. Вона пам’ятає всі образи, але ніколи не мститься за них.
Терези Міра, яка народилася під знаком Терезів — вічна дитина. Вона ні до чого не ставиться серйозно, має поверхневе ставлення до своїх обов’язків, не любить працювати, безвідповідальна і безпринципна. Їй життєво необхідний супутник, який буде допомагати дівчині у всьому і оберігати від необдуманих слів і вчинків.
Скорпіон Міра-Скорпіон всього боїться, не вміє і не любить спілкуватися, приховує свої емоції і почуття від усіх. До неї складно підступитися, вона нікому не довіряє, цурається близьких відносин, закрита навіть з родичами. Жінка комфортно себе почуває тільки на самоті, серед своїх переживань і сумнівів.
Стрілець Без веселощів, розваг і ризику Міра-Стрілець жити не може, їй потрібно завжди перебувати в центрі подій і загальної уваги. Дівчині не дістає уважності і серйозності, вона не пристосована до дорослого життя. Жінка не бере на себе відповідальність за свої вчинки, завжди потребує допомоги оточуючих.
Козеріг Дівчина володіє твердим, поривчастим, жорстким і настирливим характером. У неї нестереотипне мислення, вона добра і весела. Її цілеспрямованості позаздрить будь-хто, до своєї мети Міра-Козеріг йде до останнього. Ніколи не просить про допомогу, все вирішує самостійно. Дуже любить увагу до своєї персони, якщо його немає, жінка страждає і сумує.
Водолій Міра, що з’явилася на світ під знаком Водолія — дуже позитивна особистість. Оптимізм присутня у всіх сферах життя дівчини, яка до того ж готова прийти на допомогу будь-якій людині, не вимагаючи нічого натомість. Вона ніколи не зрадить і не обдурить, на неї можна покластися. Жінка не виносить брехні і лестощів, намагається оточити себе позитивними людьми. Чоловіка шукає такого, який житиме заради неї, а не своїх бажань.
Риби Міра-риби любить спілкування, розумна, красномовна, володіє талантами. Вона має популярність у оточуючих, оптимістично і радісно ставиться до життя. Чоловікам важко з нею, адже жінці не вистачає сталості і серйозності.

Міра володіє цікавою зовнішністю, любить увагу. Вона працьовита і цілеспрямована, багато чого вимагає від себе і оточуючих. Дівчині подобається виділятися з натовпу, бути кращою у всьому. Вона може стати успішною в творчій сфері або створити власний бізнес. Навколо жінки завжди багато шанувальників, але якщо вона у відносинах, всі вони не мають для дівчини ніякого значення. Міра — вірний і щирий партнер, для свого обранця стане люблячою і турботливою дружиною. З цієї статті ви дізнались значення імені Міра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *