Що означає ім'я Мія

Що означає ім’я Мія: походження, характеристика та значення імені

Міа (Мія) — красиве жіноче ім’я, яке рідко зустрічається в Україні і країнах СНД. Щоб дізнатися, що це ім’я пророкує власниці, потрібно поглибитися в аналіз його походження, значення, суміщення зі знаками зодіаку і розглянути його енергетику з усіх доступних сторін. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Мія.

Що означає ім’я Мія

Міа (Мія) — ім’я скандинавського походження. Більшість істориків сходиться на думці, що ім’я Мія виникло в Швеції і означає «непокірна», «примхлива», «вперта». Існує версія, згідно з якою Мія-це скорочення імені Марія, яке увійшло в ужиток на території Німеччини, Данії та інших країнах Європи. В Японії ім’я Міа (en) означає «три стріли».

Найменш поширена, але все ж має право на життя версія — походження імені від іспанського mia, що означає «моя».

Форми імені Мія

Ім’я Мія досить коротке, але його можна ще скоротити:

 • Мі;
 • Мімі.

Родинні імена

Для Мії родинними іменами є:

 • Марія;
 • Амелія;
 • Амалія;
 • Емілія;
 • Соломія.

Таблиця: ім’я Мія на інших мовах

Англійська Mia, Amelia Міа, Амеліа
Іспанська Mia Міа
Японська ミア Міа
Корейська 미아 Міа
Китайська 梅亞 Мей Йа
Шведська Mia Міа
Німецька Mia Міа
Чеська Mia Міа
Данська Mia Міа
Норвезька Mia Міа

Церковне ім’я

Імені Мія немає ні в православних, ні в католицьких святцях, тому при хрещенні дівчина приймає інше ім’я — Марія. Іменини в цьому випадку Міа може святкувати 8 січня, 12 січня, 31 січня, 8 лютого, 19 лютого, 25 лютого, 2 березня, 20 березня, 2 квітня, 14 квітня, 17 квітня, 21 квітня, 25 квітня, 10 травня, 17 травня, 5 червня, 11 червня, 15 червня, 17 червня, 20 червня, 22 червня, 24 червня, 25 червня, 17 липня, 25 липня, 4 серпня, 18 серпня, 22 серпня, 24 серпня, 8 вересня.

Транслітерація

Ім’я Мія записується в закордонному паспорті як MIYA, а Міа — MIA. Будьте уважні при заповненні документів на банківську карту, закордонний паспорт або при отриманні замовлення з-за кордону, оскільки ця незначна різниця в одну букву може послужити причиною недійсності документа.

По батькові, що поєднуються з ім’ям Міа

З ім’ям Міа красиво поєднуються такі по батькові:

 • Юріївна;
 • Олексіївна;
 • Едуардівна;
 • Валентинівна;
 • Михайлівна.

Значення імені Мія та характер

Сучасна наука не стоїть на місці і прагне знайти розгадки всьому, в тому числі таємниці впливу імені на людину. Люди завжди знали, що слова (а імена власні — особливо) володіють своєю енергетикою, яка так чи інакше передається носію цієї назви. Зараз спробами розгадати цю таємницю займаються такі розділи мовознавства, як антропоніміка і ономастика. Вони висувають різні теорії, згідно з якими вплив імені на характер і особистість людини стає науково обґрунтованим.

Більшість цих теорій так чи інакше пов’язані з побудовою асоціативних рядів. Найпопулярніша теорія так і називається — асоціативна. Згідно з цією теорією ім’я викликає асоціації з тими речами, з якими воно співзвучне. Наприклад, ім’я Мія співзвучне з назвами багатьох захворювань, тому може асоціюватися з хворобливістю, слабкістю. Ім’я Міа може нагадати любителям іноземних мов про іспанською «mia» — «моя», і в цьому випадку носителька ім’я буде асоціюватися з Іспанією, а також романтичними відносинами.

Мія в дитинстві

Мія з дитинства проявляє завидну наполегливість у всьому – як в хороших, так і в поганих речах. Вона буде з однаковою завзятістю розучувати алфавіт і шукати нові способи забруднити мамині улюблені штори. Кращий спосіб змусити Мію зробити щось- заборонити їй це. Вона завжди перевіряє на власному досвіді, чому не можна робити так чи інакше. У дитинстві Міа доставляє батькам чимало клопоту, постійно наражаючи себе на небезпеку, тому вкрай важливо забезпечити дівчинці належний захист і нагляд. При цьому важливо, щоб Міа не відчувала себе наче під скляним ковпаком — дівчинка може почати бунтувати і діяти на зло батькам.

У школі у Мії немає проблем з пошуком друзів. Дівчинка вирізняється товариськістю і великою кількістю інтересів, які притягують до неї приятелів. Мія вміє заводити нові знайомства, комфортно почуває себе у великих компаніях і в кишеню за словом не лізе — ці якості роблять з неї прекрасного лідера підліткової компанії, справжнього бунтівника.

З навчанням у Мії, як правило, не ладиться — вона не любить довго сидіти на одному місці, тому прогулює школу при першій же можливості. Втім, незважаючи на погані оцінки, Мію ні в якому разі не можна назвати дурною або недостатньо старанною — просто шкільна програма часто докучає Мії своєю одноманітністю і прагненням розжовувати навіть найпростіший матеріал.

Таланти і здібності

Міа — різнобічно обдарована особистість. Їй легко даються і спортивні, і культурні, і наукові досягнення. Сила Мії – в широкому кругозорі. Цій дівчині необхідно розвивати стільки здібностей, скільки їй дозволяє час. Мії нудно розвивати в собі тільки один напрямок; вона хоче бути попереду по всіх фронтах, і їй це часто вдається.

Батькам Мії варто дозволити своїй дочці вибирати будь-які курси, які їй сподобаються, і узгодити розклад таким чином, щоб дівчинка могла відвідувати і ліплення, і малювання, і волейбол, і факультатив з математики.

Завдяки своїй здатності засвоювати інформацію і швидко вчитися застосовувати її на практиці, Міа без праці освоює будь-яку професію. Втім, їй варто звернути увагу на наступні області — в них вона без труднощів досягне успіху:

 • кулінарія (шеф-кухар, ведуча майстер-класів);
 • театр і кіно (актриса, режисер);
 • технічні інновації (IT-спеціаліст, розробник).

Важливі роки для розвитку талантів Мії— 13, 29, 36, 44, 49.

Здоров’я

Мія відрізняється міцним здоров’ям як в дитинстві, так і в старшому віці. Її єдине слабке місце — кровоносна система. Їй важливо стежити за харчуванням, не допускаючи підвищення рівня цукру або холестерину.

Шлюб і відносини

Мія непостійна в своїх прихильностях. Вона швидко змінює своїх об’єктів обожнювання, за що може бути легковажною особою.

Мія рано виходить заміж. Як правило, це шлюб по великій закоханості. Будучи зачарованої молодою людиною, Міа ні на секунду не замислюється, перш ніж відповісти згодою на пропозицію про заміжнє життя. Як будь-яка творча натура, вона в першу чергу цінує почуття і емоції, ніж комфорт та побутові зручності, тому Міа ніколи не женеться за забезпеченими женихами і виходить заміж у згоді з щирим почуттям. На жаль, це почуття може тривати недовго, якщо не підкріплювати його – без регулярних романтичних заходів Міа чахне на очах.

У партнері вона цінує вміння пристосовуватися до її мінливого способу життя і не обмежувати її. Міа завжди оточена великою кількістю шанувальників і друзів, і її партнеру доведеться з цим змиритися — сцен ревнощів Міа не потерпить. Втім, це не заважає їй самій ревнувати свого обранця до кожної випадкової дівчині.

Таблиця: сумісність з іншими іменами

Олександр Олександр зможе домогтися розташування Мії красивими жестами і незвичайними сюрпризами, однак ці відносини навряд чи триватимуть довго — Олександр не встигає за змінами інтересів Мії.
Олексій Олексій — відмінний кандидат у подружжя для Мії. Відповідальний і працьовитий, він легко візьме на себе побутові зобов’язання, у той час як дівчина зможе присвятити себе творчості або науці, викликаючи захоплення Олексія. Міцний шлюб, повна довіра.
Андрій Мія може зацікавитися неординарною особистістю Андрія. Для чоловіка головне — не злякати дівчину нападами ревнощів. Якщо пара зможе дізнатися один одного ближче, то можливий міцний і щасливий шлюб.
Борис Природна чарівність Бориса і його незвичайне мислення можуть залучити Мію, але закоханість навряд чи спалахне. Можлива Довга дружба.
Владислав Зовні серйозний Владислав не викличе у Мії нічого, крім нудьги.
Дмитро Любов з першого погляду, взаємна прихильність, що доходить до манії. Фатальні відносини, в яких обидва люблять один одного до божевілля.
Євген Мінливість настрою Євгена заінтригує Мію. Приємний роман навряд чи переросте в серйозні стосунки.
Кирило Похмурий і мовчазний Кирило може здатися Мії милим і сором’язливим юнаком. Якщо дівчині вдасться розтопити лід в його серці, то вийде прекрасна і міцна пара, відносини в якій збудовані на взаємній повазі і довірі.
Сергій Вітряний і безвідповідальний Сергій може зачарувати Мію красивими словами і подарунками, але в складній ситуації він не пройде перевірку на вірність.
Федір Надто серйозний Федір збентежить Мію своєю холодністю, і дівчина навряд чи захоче продовжити знайомство.
Ян Можлива міцна дружба, але Мія навряд чи захоче бути з Яном, оскільки знає про його спортивний інтерес до дівчат.

Гороскоп імені Мія

Мія, яка народилася під знаком Овна, мріє про дружбу і вірність, ідеальному суспільстві, любові до труни і мир у всьому світі. На жаль, така ідеалістка, як Мія-Овен, болісно сприймає будь-яку негативну інформацію про навколишній світ. Новини про війни, теракти і викрадення виводять її з рівноваги, вона не в змозі проходити повз чужого горя і щиро відчуває його, як своє власне. Вона добра, але їй часто не вистачає сили, щоб робити добрі справи.

Міа, народжена під знаком Тельця, може виглядати для оточуючих чудна, але насправді вона просто мрійниця. Вона часто замислюється і стоїть серед людей з відсутнім виглядом, не цілком віддаючи собі звіт в тому, де вона знаходиться — в ці моменти її уява вирушає у політ. Їй притаманне творче мислення, вона часто знаходить нетривіальні способи вирішення завдання. Вона легко засвоює точні науки, їй слід зі школи посилено займатися математикою. Здатність до абстрактного мислення і зосередження на завданні незалежно від зовнішніх умов роблять її ідеальним науковим співробітником.

Міа під знаком Близнюків відрізняється енергією, яка б’є в ній через край. Вона легко знаходить спільну мову з усіма, заражаючи людей своєю впевненістю, оптимізмом і цілеспрямованістю. Міа-Близнюки гостра на язик, володіє чудовим почуттям гумору, вміє підбадьорити людину у важкій ситуації і завжди готова прийти на допомогу. Така дівчина відмінно впорається з роботою ведучою розважального шоу, бармена, з неї вийде відмінний менеджер музичної групи.

Мія, яка народилася під знаком Раку, прагне до гармонії у всьому. Вона любить медитувати, прибиратися і розкладати все по місцях. Вона ненавидить різні відволікаючі фактори: рекламу, настирливих приятелів, гучну музику або наполегливих консультантів в магазинах. Мія-Рак цінує тишу і спокій, вміє приємно проводити час на самоті за чашкою чаю й гарною книгою. Їй протипоказані професії, пов’язані з високим рівнем стресу, частими дедлайнами і роботою на швидкість — вона просто не витримає такий ритм життя і підкосить своє здоров’я.

Міа-Лев-красива, розумна і інтелігентна дівчина, яка вміє тримати людей на потрібній їй відстані. Вона відмінний маніпулятор, тому легко домагається свого в будь-якій області. При цьому вона обдарована неабияким розумом. Її стратегія по життю досить проста — зайняти оточуючих рішенням її дрібних проблем, у той час як сама Міа розбирається з глобальними ситуаціями.

Мія під знаком Діви прагне до досконалості у всьому. Вона домагається успіхів і в навчанні, і в мистецтві, і в спорті, встигаючи при цьому чудово виглядати, правильно харчуватися і дотримуватися режиму. Для неї такий спосіб життя найбільш комфортний. Якщо розпорядок дня відсутня, Мія-Діва починає нервувати і не знає, за що взятися в першу чергу.

Мія, яка народилася під знаком Терезів, прикрашає дійсність. Їй властивий недоречний оптимізм, який, втім, не раз допоможе їй не втрачати духу навіть в самих безвихідних ситуаціях. Дівчина під цим знаком нерідко буває обманута, але не втрачає віру в людей.

Міа-Скорпіон вміє домагатися свого будь-якими методами. Ця дівчина не гребує будь-яких прийомів — маніпуляції, хитрість, лестощі їй даються легко і невимушено. Міа-Скорпіон — відмінна актриса, тому не повірити в її трюки досить складно. Вона легко обводить оточуючих навколо пальця і не бачить в цьому нічого поганого — як правило, вона дійсно не бажає зла оточуючим людям, але бачить їх як засоби для досягнення бажаного, ніж живих істот.

Міа під знаком Стрільця майже болісно потребує уваги і позитивних оцінок з боку оточуючих людей, будь то кращі друзі або перехожі. Вона йде на поводу у моди, завжди намагаючись бути в курсі подій, щоб вміти підтримати розмову. Уміння справити враження для неї грає ключову роль. Міа-Стрілець не впевнена в собі, тому шукає підтримку ззовні.

Міа-Козеріг-відповідальна і виконавча працівниця. Вона цінує чіткі графіки, точні вимоги до роботи і зрозумілі інструкції. Їй слід спробувати себе в ролі офісного керівника, оскільки вона чудово складає плани, що враховують найдрібніші деталі. Під її керівництвом будь-яка робота стає простіше і зрозуміліше. Міа під знаком Козерога вміє дохідливо доносити будь-яку, навіть найскладнішу і вузькоспеціалізовану інформацію, розмовляючи з людиною на зрозумілій йому мові.

Міа під знаком Водолія володіє неабиякими здібностями до мистецтв, особливо музики і театру. Для неї важливо реалізувати ці таланти, в іншому випадку вона загрузне в побуті і нецікавою роботі, від якої її саму верне. Оскільки Мія-Водолій досить лінива, вона потребує постійної підтримки і мотивації ззовні — спочатку це можуть бути батьки, а після — менеджер, агент або просто близькі друзі, які вірять в розкриття її таланту.

Міа, яка народилася під знаком Риб, відрізняється підвищеним інтересом до любовних пригод. Вона обожнює влаштовувати драми, спостерігати, як за неї борються, зображати з себе принцесу в башті або недоступну королеву. Ця дівчина постійно приміряє нові маски, розважаючись з оточуючими людьми і граючи в любов, але справжня прихильність змусить показати своє справжнє обличчя. У цей момент для Мії важливо не злякатися і довіритися своєму партнеру.

Пори року

Літня Мія швидко змінює свої інтереси. Вона не прагне домогтися колосального успіху в чомусь одному, їй куди цікавіше розвиватися відразу і у всіх напрямках. Вона з тих людей, що шкодують, що в добі всього 24 години. Енергія з неї б’є ключем, і ця аура заряджає всіх оточуючих мотивацією і хорошим настроєм.

Мія, яка народилася восени, відрізняється працьовитістю і завзятістю, вона часто домагається бажаних успіхів на обраному терені. Їй відмінно підходять такі хобі, які вимагають тривалих і старанних тренувань. Вона вірить в любов з першого погляду. Її вимоги до партнера досить високі, тому вона рідко підпускає до себе романтично налаштованих кавалерів. Її розташування можна завоювати, продемонструвавши серйозне ставлення до дівчини-допомогти у важку хвилину, підтримати словом або ділом.

Зимова Мія задумлива, нерідко витає в хмарах і схильна до творчих поривів. Їй варто завжди носити при собі блокнот і ручку — натхнення може наздогнати її коли завгодно, а от хорошою пам’яттю зимова Міа обділена. Вона володіє блискучим абстрактним мисленням і за секунди здатна будувати складні логічні ланцюжки.

Міа, яка народилася у весняні місяці, легковірна і наївна. Вона чесна з оточуючими і з самою собою, що важливо. Нерідко вона ставить людей в глухий кут, відкрито і прямо висловлюючи їм правду. Їй слід навчитися дипломатії, інакше хороші відносини з людьми побудувати складно.

Таблиця: езотеричні відповідності імені Мія

Стихія Вода
Планета Меркурій
Зодіак Близнюки
Щасливий день тижня П’ятниця
Число 7, 9, 13
Колір Блакитний, бузковий
Камінь Аметист, флюорит
Квітка Фіалка
Дерево Береза

Семантико-фонетичний розбір імені Міа

Російський астролог Фелікс Казимирович Величко запропонував оригінальний спосіб аналізу власного імені — семантико-фонетичний, або просто політерний розбір. Згідно з його теорією, кожна літера являє собою символ з особливою енергетикою, а ім’я-цілісне і неподільне поєднання цих енергій.

М — м’якість, турботливість, любов до ближніх. Ніжність у прояві турботи, ненав’язливість.

І — піднесений естетичний смак, тонке почуття прекрасного, вишуканість; поверховість.

А — початковий імпульс, який надає сил для досягнення мети.

Я — почуття власної гідності, здоровий егоїзм, вміння домагатися свого.

Можна зробити висновок, що Міа і Мія — імена хоч і схожі, але в семантичному аналізі виявляють різні властивості. Обидва відрізняються м’якістю, ніжністю, тактом і вмінням піклуватися про оточуючих. Однак Міа — більш цілеспрямована, наполеглива і зосереджена на цілі, в той час як Мія більше уваги приділяє самій собі.

У Мії є всі задатки, щоб стати великою громадською діячкою або відомим творцем, вона може внести вклад в розвиток науки і техніки. Для Мії вкрай важливо усвідомити свої безмежні здібності і діяти в злагоді зі своїми бажаннями. З цієї статті ви дізнались значення імені Мія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *