Що означає ім'я Галина

Що означає ім’я Галина: походження, характеристика та значення імені

Ім’я, дане дитині при народженні, не тільки визначає характер свого володаря, але і може суттєво вплинути на його долю і ставлення до нього інших людей. Саме тому якщо людині фатально не щастить, більшість магів радять йому змінити ім’я. В даний час Галиною дівчаток нарікають нечасто. Однак ще зовсім недавно це ім’я входило в десятку найпопулярніших. Що означає ім’я Галина? Чи буде щасливою дівчина, батьки якої нарекли її цим ласкавим, дзюрчачим немов струмочок ім’ям.

Що означає ім’я Галина

Походження імені веде нас в далеку Давню Грецію, де за переказами існувала Нереїда Галене, народжена океанідою Дорідою морському старцю Нерею. Зовні вона була схожа на русалку. І може бути саме тому в її обов’язки входило стежити за відсутністю хвилювань на морі. Іноді галені називали “морська гладь”, “безтурботність”.

Існує ще одна версія появи імені Галина, згідно з якою походить воно від італійського слова “Галліна”, що в перекладі на українську звучить як “курча”, “маленька курочка”.

На Русі ім’я Галина, як і більшість інших імен давньогрецького походження, з’явилося після прийняття християнства.

Форми імені Галина:

 • скорочений варіант: Галя, Гала, Ганя;
 • зменшувально-пестлива форма: Галюся, Галечка, Галинка, Галюня, Галюша, Галиночка;
 • споріднені імена: Аліна, Ліна, Алевтина (Аля), Ангеліна.

Іменини Галини за православним календарем

В православній вірі ім’я Галина залишається незмінним. Дівчинку хрестять так само, як і нарекли при народженні. Заступником імені вважається Галина Коринфська — мучениця, яка померла зі своїми побратимами за істинну віру в Христа в 258 р. Згідно з твердженнями істориків, зараз на місці їх загибелі розташоване цілюще джерело. Дата пам’яті святої, а відповідно і День ангела Галини, відзначається 23 березня.

Таблиця: ім’я Галина на різних мовах світу

Мова Як пишеться Як читається
Російська Галина Галіна
Японська ガリナ Гарина
Китайська 加林娜 Цзялина
Англійська Galina Галина
Українська Галина Галина
Польська Galina Халина
Корейська 갈리나 Галина
Турецька Galina Галина
Ідиш גאַלינאַ Галина

Транслітерація імені

Ім’я Галина для банківської карти або закордонного паспорта: Galina

З яким по батькові гармонує ім’я Галина

Вибираючи ім’я дитині, батьки повинні задуматися про те, наскільки милозвучно воно буде поєднуватися з по батькові. Для імені Галина найбільш підходить: Олександрівна, Анатоліївна, Андріївна, Валеріївна, Вікторівна, Владиславівна, Георгіївна, Михайлівна, Сергіївна, Юріївна, Яківна.

Нікнейм для соцмереж

Як правило, нікнейм для соцмережі вибирають з урахуванням характеру дівчини. Для Галини найбільш підходящим буде:

 • русалонька;
 • богиня морів;
 • хвилюючий;
 • пухнастий кошеня;
 • ласкава мегера;
 • SladkaЯ;
 • біле золото.

Вплив та значення імені Галина

Теорію про те, що ім’я людини взаємопов’язане з його долею, підтримують і сучасні вчені. Приклад цьому Борис Хігер — професор психології, який, знаючи тільки ім’я та по батькові, міг розповісти не тільки про характер, але і про те, як склалося життя цієї людини.

Павло Флоренський довго вивчав питання про взаємозв’язок імені і характеру людини і зробив висновки, що існує таємна й незрозуміла гармонія між ім’ям людини і подіями його життя. У своїх працях вчений аналізує історичні факти, зіставляє характер людей різних епох з одним ім’ям і доводить вірність своєї теорії.

Про духовну сутність імен згадував І П’єр Руже-французький теолог, який видав книгу “вплив імені на життя людини”. У своїх працях він стверджує, що кожна буква імені — це своєрідна нотка, з яких згодом складається музика, що визначає характер людини.

У Стародавньому Римі чорні маги вірили, що долю людини можна кардинально змінити просто написавши його ім’я догори дригом.

Галина в дитинстві

Маленька Галина, незважаючи на показний спокій-активна, товариська і впевнена в собі дитина. Обожнює рухливі ігри. З однолітками легко знаходить спільну мову, але для ігор і дружби частіше вибирає компанію хлопчаків. Можливо, в цьому виявляється її схожість з батьком, адже дівчинка схожа на нього не тільки зовні, але і характером. Втім, пацанкою Галинку не назвеш. Вона, як і багато інших дівчат, обожнює крутитися перед дзеркалом, приміряти вбрання, чепуритися.

Малятко дуже ранима і вразлива. Батькам слід це враховувати і постаратися не підвищувати на неї голос за витівки і пустощі. Таким чином, дівчинка просто злякається і замкнеться в собі. Краще якщо дорослі спокійно поговорять з Галиною і вкажуть на її помилки.

Галя дуже любить малювати, читати. Найкращим подарунком для неї стане пригодницький роман або коробка олівців. До ляльок та іншим дівчачим іграшкам дівчинка повністю байдужа.

Галочка посидюча і слухняна. Завдяки цим якостям, дівчинка прекрасно встигає з усіх предметів і є улюбленицею вчителів. Галина однаково добре розбирається як в точних, так і в гуманітарних науках. Однак подальша профорієнтація частіше пов’язана з гуманітарієм.

Доросла Галина

Галина — працьовита, не любить хитрощів. Тому завжди домагається цілей чесним шляхом. Характер у дорослої Галини — не цукор. Вона емоційна і імпульсивна. Від настрою дівчини залежать і її вчинки. Зараз вона може постати перед вами в образі ласкавою, мурликаючох кішечки, а вже через секунду перетворитися в гордовиту фурію, готову знести все на своєму шляху.

Ще одна відмінна риса Галини — розважливість, яка іноді межує зі скнарістю. Кожну свою витрату Галя продумує заздалегідь, з особливою ретельністю шукає при цьому шляху економії, хоча рідко дійсно потребує грошей. Жінка заздалегідь знає, що принесе їй вигоду і як досягти успіху. В друзі вона вибирає тільки «потрібних» людей. З ними вона доброзичлива і попереджувальна. З тими ж, хто вичерпав свої можливості, Галина поводиться гордовито і навіть трохи грубувато.

Талант

Галина — дуже обдарована людина, і якщо замість побуту вибере творчість, то може добитися великих висот. Володарка цього імені найбільш схильна до професій художника, скульптора, письменника, композитора, актриси або співачки. Однак цілеспрямованість дівчини і її надзвичайна працездатність може допомогти їй стати лідером і в спорті.

Бізнес і кар’єра

Галина може стати відмінним працівником у будь-якій сфері діяльності. Однак довго в підлеглих вона ходити не любить, тому зробить все, щоб зайняти керівну посаду. Величезна сила волі і працьовитість дозволяють Галині завоювати авторитет серед колег і налагодити відносини з начальством. Жінка — справжня трудівниця, яка роботу ставить понад усе, але цього ж вимагає і від своїх підлеглих.

Галині притаманні і риси азартної людини. Вона-ризикована і самовпевнена людина, яка ніколи не відмовиться від партії в карти або гри на біржі. Однак фортуна не покидає дівчину. Вона часто виграє, що допомагає їй міцно стояти на ногах у фінансовому плані.

Здоров’я

Маленька Галина не відрізняється міцним здоров’ям. Особливо їй потрібно берегтися інфекційних хвороб. У підлітковому віці у Галі можуть початися проблеми з жіночими органами. Тому при перших нездужаннях її потрібно буде показати лікарю. У зрілому віці жінка нерідко страждає від поліартриту або гіпертонії.

Кохання, сексуальність, шлюб

Любовні стосунки для Галини не обмежуються інтимною близькістю. Жінка мріє про спопеляючу пристрасть і велику чисту любов. В партнерах Галина цінує рішучість і безмежну відданість. Галина хороша собою, знає яке враження справляє на протилежну стать і щосили користується цим. Жінка належить до категорії тих дам, які дозволяють себе любити. Однак розпалити багаття любові в самій Галині буває дуже важко. В чоловіки жінка зазвичай вибирає повну протилежність своїм коханцям — спокійного і сором’язливого чоловіка.

Сім’я і шлюб — не головне для Галини. Звичайно, вона любить чоловіка і дітей, є відмінною господинею, але тільки до тих пір, поки їй самій це потрібно. До домашніх Галя пред’являє високі вимоги, але якщо щось піде не так, без жалю припинить не влаштовують її стосунки. Однак зробить це так, що залишиться з колишнім партнером хорошими друзями.

Галина — хлібосольна. Вона любить і вміє приймати друзів. В її будинку кожен відчує себе бажаним гостем. Однак особисте життя Галя з друзями ніколи не обговорює, всі проблеми залишаються всередині сім’ї.

Таблиця: сумісність Галини з іншими іменами

Любовні стосунки Олександр, Артем, Микита. Ярослав, Станіслав, Владислав, Яків, Павло
Міцний шлюб Сергій, Михайло, Євген, Дмитро, Андрій, Віктор, Олексій
Повна несумісність Єгор, Леонід, Микола, Роман, Кирило

Значущі роки життя Галини

У житті Галини деякі роки є доленосними і можуть кардинально змінити її майбутнє:

 • 23 роки — невбиваний оптимізм і віра у власні сили допоможуть домогтися першої вершини;
 • 27 років — доленосна зустріч;
 • 30 років — захоплене ставлення до життя буде переслідувати Галину саме до цієї дати, після чого її емоційність трохи вщухне;
 • 42 роки — відбудеться подія, яка змусить змінити своє ставлення до оточуючих;
 • 45 років — підкорення чергової вершини;
 • 60 років — переоцінка цінностей.

Астрологічні відповідності

Астрологічна характеристика допомагає вибрати талісман, який принесе щастя власниці імені Галина:

 • планета-покровитель — Сонце;
 • знак Зодіаку — Овен;
 • стихія — вогонь;
 • число — 3, 9;
 • колір — малиновий;
 • тотемна тварина — галка;
 • пора року — весна;
 • дерево — сосна;
 • рослина — запашний горошок;
 • метал — золото;
 • мінерал — гранат;
 • щасливий день — четвер, неділя;
 • основні риси характеру — прагнення до мети.

Аналіз імені Галина по буквах

Ім’я людини — це не просто набір букв. Кожна літера в ньому має певне значення:

 • Г-клопітливість, хазяйновитість;
 • А — працьовитість;
 • Л — гармонійність, бажання бути коханою;
 • І — любов до творчості;
 • Н-споживче ставлення до людей.

Характеристика імені Галина за порами року

«Зимова» Галина — категорична у висловлюваннях. Жінка є господинею своєму слову і стримає обіцянку навіть на шкоду собі. За характером-командирка. У сім’ї також любить панувати. У подружжя їй більше підійде спокійний, врівноважений чоловік, який зможе впоратися з її вибухонебезпечним характером.

Галина, яка народилася в період з березня по травень, є більш ніжною і романтичною особливою. Вона обожнює інтриги і часто стає основною їх учасницею. Однак зайва настирливість і балакучість іноді можуть послужити їй погану службу. Для життя «весняної» Галині потрібна людина, яка буде завжди захоплюватися нею і щодня доводити свої почуття.

“Літня” Галина дуже товариська і доброзичлива. Посваритися з нею досить важко, оскільки дівчина завжди відчуває ту золоту середину, яку не можна переступати. Літню Галину можна порівняти з вічним двигуном, який не зупиняється ні за яких обставин. Для життя дівчині краще піде молода людина, яка не буде обмежувати її в правах і надасть достатньо свободи.

Характер Галини, що народилася восени, сповнений протиріч. У чужому середовищі вона тиха і сором’язлива, але варто їй потрапити в звичну обстановку, як вона тут же перетворюється у пихату і владну особу. Міцна сім’я у «осінньої» Галини може вийти тільки з неймовірно терплячим чоловіком, який зможе «крізь пальці дивитися на її витівки.

Рими до імені: Галина — малина, Галя — краля, Галинка — смітинка.

Гороскоп імені Галина

На характер дівчини впливає і властивий їй знак Зодика:

 • Овен — відкрита, щира і товариська дівчина, яка мріє зробити щасливими всіх, хто її оточує. Досить прямолінійна, не може викручувати і хитрувати. Ніколи не піде на зраду або обман;
 • Телець — чуйна і миролюбна натура. Володіє хорошим почуттям гумору, через що є душею компанії. Кар’єра для неї не найголовніше, тому дівчина зупиняється на такій професії, яка б просто приносила їй моральне задоволення;
 • Близнюки — чарівна творча і незвичайна особистість, якою оточуючі прощають всі її примхи;
 • Рак — володіє непростим характером: принципова, недовірлива, образлива і жахливо запальна. Необережно сказане слово може привести її в сказ. Галина знає про свої недоліки, але ніяк не може впоратися з собою;
 • Лев — цілеспрямована і напориста, готова йти «по трупах» заради досягнення поставленого перед собою завдання. Досить амбітна, знає свої погані і хороші сторони, що допомагає їй у спілкуванні з людьми. Найчастіше використовує оточуючих в корисливих цілях, але дуже ображається коли також поводяться і з нею;
 • Діва — дівчина живе за строго наміченим планом. Вона розважлива, педантично ставиться до будь-якої дрібниці. Не вміє програвати, тому навіть найменша поразка сприймається нею як Вселенська катастрофа;
 • Терези — зарозуміла і розважлива. Ніколи нічого не зробить просто заради дружби, якщо, звичайно, це не принесе їй користь. Не терпить обговорення своїх вчинків, хоча сама не проти «перемити кістки» навіть близьким друзям;
 • Скорпіон — темпераментна і чуттєва особа, вимоглива до себе та інших. Володіє важким характером, тому довго виносити її може не кожен, для деяких спілкування з нею стає справжньою каторгою;
 • Стрілець — дисциплінована, порядна і цілеспрямована дівчина. Як правило, домагається запаморочливих успіхів у професійному плані і створює міцну сім’ю;
 • Козеріг — розважлива і щедра дама, яка повільно, але впевнено рухається до поставленої мети. Про дітей і створення сім’ї замислюється тільки коли твердо стане на ноги;
 • Водолій — розважлива, самокритична, завжди «тримає руку на пульсі» і контролює свої емоції. З оточуючими поводиться доброзичливо, завжди готова прийти на допомогу;
 • Риби — чуйна, вразлива, надмірно довірлива дівчина. Ці риси характеру нерідко ускладнюють їй життя. Дівчина мріє про романтичні зустрічі, красиве кохання. Однак в подружжя вибирає людину, яка зможе надати їй безбідне життя.

Прикмети, забобони

У народі вважалося, що якщо на Галину (23 березня) стоїть туман, значить, можна очікувати хороший урожай льону.

Ім’я людини багато зумовлює. Саме воно допомагає визначити, яким виросте маленький чоловічок і як складеться його доля. Батьки, які назвали дочку Галею, можуть бути твердо впевнені-дівчинка завжди буде неординарною особистістю і обов’язково доб’ється успіху.  цієї статті ви дізнались значення імені Галина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *