Що означає ім’я Геннадій: походження, характеристика та значення імені

Кожне ім’я обдаровує свого носія різними якостями — як хорошими, так і поганими. Щоб визначити, які риси характеру дарує своєму власникові ім’я Геннадій, потрібно з’ясувати його значення, глянувши на ім’я з точок зору різних дослідників, езотериків і вчених. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Геннадій.

Зміст:

Що означає ім’я Геннадій

Ім’я Геннадій має давньогрецьке походження. Слово Γεννάδιος (Геннадас) означає “благородний”, “зі знатного роду”. Відповідно, Геннадій — чоловік, що походить зі славної сім’ї, син благородних батьків.

Друга версія походження вказує на походження від двоскладних давньогрецьких імен, які утворені з використанням кореня γένος («генос» — рід). Так, імена Διογένης (Діоген) і Γερμογένης (Гермоген) буквально вказують на спорідненість з богами Зевсом і Гермесом відповідно. Можливо, Геннадій — похідна форма від одного з цих імен. В цьому випадку ім’я дослівно означає «з роду богів».

Форми імені

Ім’я Геннадій часто скорочують так:

 • Гена;
 • Геня;
 • Генуха;
 • Геша.

Ласкаво Геннадія називають так:

 • Генаша;
 • Генюша;
 • Генуля;
 • Генюля.

По батькові

Діти Геннадія носитимуть по батькові Геннадійович або Геннадіївна. Самому Геннадію підуть по батькові:

 • Павлович;
 • Натанович;
 • Аркадійович;
 • Олегович;
 • Станіславович.

По Борису Хігіру по батькові Павлович підходить Геннадію найбільше і дарує йому хитрість і вміння маскуватися. Геннадій Павлович вміє приховувати свої емоції, зовні завжди спокійний і врівноважений, але може довго заспокоюватися після емоційного потрясіння.

Родинні імена

За другою теорією походження, що вказує на давньогрецькі імена з використанням кореня γένος («генос» — рід), найближчим родинне ім’я Геннадія — Діоген, широко поширене у православних християн.

Таблиця: аналоги імені на інших мовах

Англійська Gennady Геннеді
Білоруська Генадзь Генадзь
Болгарська Генадий Генадій
Латинь Gennadius Геннадіус
Латвійська Genādijs Генаадіс
Польська Genadiusz Генадьюш
Українська Геннадій Геннадій
Чуваська Хуначи Хуначі
Японська ゲンナディ Геннади
Корейська 겐 나디 Геннади
Китайська 根纳季 Геннадзі

Церковне ім’я

Ім’я Геннадій є і в католицькій традиції, і в православному іменослові. При хрещенні юнак не отримає нове ім’я.

Іменини

Геннадій святкує іменини десять разів на рік:

 • 5 лютого;
 • 22 лютого;
 • 23 лютого;
 • 5 червня;
 • 5 липня;
 • 13 вересня;
 • 30 листопада;
 • 2 грудня;
 • 17 грудня;
 • 18 грудня.

Транслітерація імені

Згідно з правилами транслітерації, які застосовуються при оформленні закордонного паспорта, ім’я Геннадій записується на латиниці так — GENNADII.

Існує і інша форма запису, регульована міжнародним стандартом ISO 9 — 1996 — GENNADIY. Така форма використовується в міжнародних каталогах, а також як запис імені для прочитання іноземцями.

Нікнейми для соцмереж

Для спілкування в інтернеті люди часто вибирають собі прізвиська-нікнейми. Чому б не створити нік на основі власного імені? Ось кілька прикладів:

 • GennaAadii;
 • G3nn@d11;
 • G3nn@d11trix;
 • G3n@;
 • gEna.

Значення імені Геннадій та характер

Існує містичний зв’язок між ім’ям, присвоєним людині при народженні, і його характером. Це відзначали багато філософів і езотерики, вчені та містики. Безумовно, заперечувати наявність цього зв’язку досить необачно, проте справжня причина взаємозв’язку між ім’ям і особистістю поки залишається загадкою, рішенням якої займається як окультизм, так і наука.

Теорії антропоніміки

У середовищі вчених розбором імен і визначенням взаємозв’язку займається розділ мовознавства, присвячений людським іменах — антропоніміка. Ця гілка науки вивчає походження, значення, утворення Імен, а також схожість характерів їх носіїв. У вчених цієї галузі є кілька теорій, які могли б пояснити настільки сильний вплив імені на характер власника.

Соціальна теорія

Раніше, коли соціальне розшарування було більш суворим, а правила і традиції дотримувалися беззаперечно, по імені людини часто можна було точно визначити, чи відбувається він зі знатного або бідного роду, з якого вона регіону, можливо, скільки у нього братів і сестер.

Зараз звичаї більш вільні. Наприклад, ім’я, колись існувало тільки у знаті, може зустрітися в простій сім’ї робітників. Проте, ми як і раніше можемо припустити (хоча і з невисокою точністю) соціальне становище, достаток сім’ї і релігійність людини виходячи з моди на це ім’я у тих чи інших верств суспільства.

Наприклад, ім’я Геннадій з точки зору релігійності нейтрально-воно було популярно і у єпископів, і серед світських людей Радянського Союзу. Про соціальне становище Геннадія можна припустити, що він належить до заможного середнього класу або вище.

Емоційна теорія

Прихильники цієї теорії розглядають ім’я як емоційний подразник. Різні звуки впливають на нашу свідомість, викликаючи приємні або неприємні відгуки. Залежно від цього відгуку формується враження про людину. Воно схоже у різних людей, а тому є суспільним стереотипом, пов’язаним з ім’ям. Особистість носія імені формується відповідно до цього стереотипом.

Ім’я Геннадій милозвучно. Подвійна Н в середині надає йому м’якості, елегантності, проте дзвінкі Г і Д дарують імені деяку твердість характеру.

Асоціативна теорія

Ця теорія свідчить, що ім’я викликає у слухача асоціації, через які і формується перше враження про людину. Ці асоціації можуть бути різними — кольори, емоції, інші знайомі люди і так далі. Як правило, асоціації схожі у різних людей. Точно так само, як і в емоційній теорії, формується суспільний стереотип, що чинить тиск на власника імені — швидше за все, він буде прагнути відповідати цьому образу.

Звучання імені Геннадій може викликати асоціації з зеленим кольором, атлетичністю, високим зростом, стрункою статурою.

Борис Хигир

Борис Хигир багато років займається дослідженням імен. Він створив величезну працю “таємниця імені”, в якому розкрив значення імен, сумісність з по батькові та знаками зодіаку. При створенні характеристики Борис використовує статистичні дані.

Характер Геннадія по Хігіру

Геннадій — спокійний, врівноважений чоловік. Це ім’я дарує своєму власникові такі риси, як розсудливість, споглядальність; але іноді це може перерости у флегматичність, відсутність інтересу до навколишнього світу, смуток і апатію. Геннадій не особливо активний, але бездіяльним його назвати теж не можна. Він ретельно планує, перш ніж приступати до роботи.

Незважаючи на зовнішній спокій і навіть безтурботність, Геннадія може вивести з себе будь-яка випадкова дрібниця. Він звик збирати злість і роздратування, а потім в один момент вихлюпувати їх.

Геннадій обдарований неабияким інтелектом. Він має здібності до точних наук, особливо будучи народженим під повітряними знаками зодіаку (Близнюки, Терези, Водолій).

Відповідні професії для Геннадія:

 • SEO-спеціаліст;
 • пілот;
 • IT-менеджер;
 • геймдизайнер.
Сексуальність по Хігіру

Борис Хигир стверджує, що Геннадій — дуже чуйний і чуттєвий чоловік. Йому важливо зробити приємно партнерці, тому він готовий витратити досить багато часу на попередні ласки. Він використовує цей період для того, щоб ретельно вивчити жінку, дізнатися її чутливі точки.

Геннадій далеко не з кожною жінкою може відчувати справжнє задоволення, адже йому важливий емоційний контакт. Незважаючи на це, Геннадій відноситься до сексуального життя як до спорту, і тому часто спокушає жінку просто зі спортивного інтересу.

Як правило, він м’який і милий зі своїми пасіями, а тому в них не виникає дискомфорту від кілька новаторського настрою Геннадія — він любить пробувати і експериментувати, однак ніколи не нав’язує жінці практики, які завдають їй дискомфорт або незадоволення.

Дмитро та Надія Зима

Дмитро і Надія Зима — подружжя, яке займається написанням книг езотеричного і містичного змісту. Вони спільно створили працю «Таємниця імені», а також безліч довідників чоловічих і жіночих імен з порадами для батьків про те, як назвати дитину, щоб він був щасливий.

Характеристика Геннадія

Ім’я Геннадій характеризує врівноважену і неквапливу людину. Цей чоловік ніколи не робить поспішних висновків або швидких рішень. Він вміє спокійно і ретельно обмірковувати проблему з різних сторін, перш ніж приступити до її вирішення.

У дитинстві Гена відрізняється тихою вдачею, слухняністю. Він не доставляє проблем батькам, навпаки, радує їх успіхами в школі, посидючістю, старанністю. Завдяки цим здібностям він опановує рахунком, грамотним письмом і скорочитанням досить швидко, і вже в підлітковому віці приймається за вивчення своєї майбутньої професії.

Геннадій не прагне до лідерства, він вважає за краще бути фахівцем, ніж керуючим. Йому погано підходить робота по найму-він не любить, коли хтось інший встановлює йому порядок виконання завдання. Йому подобається самостійно влаштовувати розпорядок свого дня.

З Геннадія вийде відмінний приходить фахівець-наприклад, сезонний бухгалтер. Він також може зайнятися фрілансом і працювати з дому.

Він ніколи не наводить ідеальну чистоту в своєму будинку або в кімнаті, проте всі потрібні речі завжди лежать на своїх місцях. Геннадій не відрізняється надмірною охайністю, але і бруднулею його не назвеш. Він прагне до оптимального балансу між витраченими на прибирання зусиллями і отриманим результатом.

У любові Геннадій прагне знайти жінку, яка була б йому і другом, і коханкою. Він цінує емоційну, а не тільки інтимну близькість. Йому важливо, щоб подруга змогла розділити його захоплення і стати його супутницею у всьому.

Геннадій не честолюбний, однак, якщо в дитинстві батьки розвивали в ньому це якість, то в майбутньому він зможе домогтися великих успіхів. При цьому він абсолютно не чутливий до заздрості, уїдливості не настільки успішних конкурентів.

Поради щодо спілкування з Геннадієм:

 • Гена-відмінний організатор, тому не переживайте за Захід, створений ним;
 • Геннадій зазвичай не вирішує конфлікти, а ігнорує їх. Якщо ваші інтереси перетинаються, він продовжить спокійно йти до своєї мети, не намагаючись домовитися з вами;
 • Геша не схильний до надмірного самолюбства, тому він рідко ображається на гострі жарти, зате посміятися від душі він дуже любить.

Характеристика по Менделєєву

Згідно Менделєєву, Геннадій — яскраве і рухливе ім’я. Геннадій нейтральний і не обтяжує себе рамками добра і зла. Він активний і галасливий, прагне скрізь взяти участь. Найбільш частий настрій Геннадія-радісний. Ця людина вміє за себе постояти, він знає собі ціну і не дозволяє втоптувати себе в бруд.

За Величко

Фелікс Казимирович Величко — російський астролог. Він запропонував теорію, яка грунтується на ідеї, що кожна літера-закінчений і повноцінний окультний символ. Букви алфавіту поодинці вже несуть в собі сформований образ і енергію. В ім’я ж вони об’єднують свої значення і енергетику, створюючи нову, цілісну і багатогранну ідею. Така методика розбору людського імені отримала назву «семантико-фонетичний аналіз».

Побуквений розбір імені Геннадій

Щоб отримати докладний психологічний портрет Геннадія, потрібно визначити значення кожної літери імені:

 1. Г — ця літера дарує власнику імені вміння бачити взаємозв’язки у всьому, що відбувається, а також щиру спрагу знань.
 2. Е — енергетика цієї букви вказує на допитливість, бажання обмінюватися знаннями з іншими людьми.
 3. Н — ця буква вказує на критичне мислення носія імені, небажання приймати будь-яку інформацію без розбору; таку людину складно обдурити і ввести в оману.
 4. А — перша літера алфавіту вказує на наявність щирого, істинного бажання, життєвої мети. Вона також дарує сили для її досягнення.
 5. Д — енергетика букви вказує на неспішність у прийнятті рішень, задумливість, обережність.
 6. І — ця літера вказує на елегантність, тонкий художній смак, емоційний інтелект.
 7. Буква Й за Величко ідентична за своїм значенням букві І, тому просто підсилює її енергетику, не додаючи нових рис.

Можна зробити висновок, що Геннадій-спокійна і розважлива людина, яка точно знає свою мету і прагне до неї. У досягненні мрії всього життя йому допомагає розвинена інтуїція, неординарний інтелект, а також критичне мислення, що застерігає Гену від обманів і помилок.

Геннадій в дитинстві

Маленький Гена не завдає клопоту батькам, вихователям і вчителям. Він спокійний і тихий, рідко бере участь в дитячих витівках. Геннадій в дитинстві допитливий і вважає за краще вивчати все нове, спочатку ознайомившись з теорією, а потім приступивши до практики. Наприклад, він часто спостерігає за роботою мами або тата, а потім намагається повторити самостійно.

Особливо йому подобається проводити час на кухні, навчаючись тонкощам кулінарного мистецтва. Від маленького гени можна чекати приємних сюрпризів на кшталт першого самостійно приготованого сніданку для батьків. За належної підтримки в майбутньому кулінарія може стати хобі або професією Геннадія.

Здоров’я

Геннадій не наділений богатирським здоров’ям — в дитинстві він може страждати від хвороб дихальних шляхів. Гена часто схильний до алергій, особливо на тварин. У зрілому віці більшість хронічних захворювань Геннадія йдуть в стійку ремісію, напади не спостерігаються довгий час, проте ближче до старості вони можуть повернутися з новою силою.

Таланти та професії Геннадія

Геннадій часто обдарований в гуманітарних науках, а також відрізняється ретельністю і старанністю. З такими даними йому підходять професії:

 • вихователь, педагог;
 • SEO-спеціаліст;
 • журналіст-розслідувач;
 • коректор, редактор;
 • шеф-кухар;
 • логіст.

Якщо у Гени проявляються таланти в сфері інформаційних технологій, то з нього може вийти непоганий геймдизайнер, IT-менеджер.

Любов і відносини

Жінкам Геннадій, як правило, подобається. Він володіє витонченою харизмою, нерідко хороший собою. Він може похвалитися джентльменськими манерами, ввічливістю, ніжністю в спілкуванні. Сам Гена жінок не обожнює, але відноситься до них з сумішшю поваги і нерозуміння.

Таблиця: сумісність Геннадія з іншими іменами

Валентина Можливий міцний шлюб
Віра Дружнє ставлення. Якщо обидва партнери не одружаться до середнього віку, то, можливо, повінчаються один з одним
Ірина Приємний роман, який при наполегливості Геннадія може перерости в серйозні стосунки
Кіра Швидкоплинна інтрижка, несерйозні відносини, проте можливий недовгий шлюб
Лідія Міцний, щасливий шлюб
Юлія Довгі відносини, засновані на взаємній прихильності
Тетяна Шлюб малоймовірний
Майя Взаємна неприязнь
Наталя Безнадійна закоханість з боку Геннадія
Анастасія Міцного шлюбу не вийде, але приємні недовгі відносини можуть принести задоволення обом
Ольга Дружнє ставлення
Яна Шлюб не буде міцним
Діна Виключно ділові контакти

Важливі роки життя Геннадія

Геннадію і його батькам важливо звернути увагу на наступні роки життя:

 1. У три роки хлопчик може піддатися серйозній небезпеці, будь то аварія або хвороба. Батькам потрібно бути напоготові.
 2. При вступі в підлітковий період Геннадій вибирає свою модель поведінки з іншими людьми, з однолітками. Найбільш яскраво цей процес проявляється в 12 років. Батьки повинні допомогти йому в соціалізації.
 3. У 28 років у Гени відбувається перша творча криза. На порозі тридцятиріччя він може розчаруватися в обраній професії.
 4. Починаючи з 52 років Геннадію слід уважно стежити за здоров’ям — можуть повернутися багато старих хвороб.

Таблиця: езотеричні відповідності

Стихія Повітря
Колір Білий з блакитним
Камінь-талісман Авантюрин
Планета Уран
Знак зодіаку Телець
Тотемна тварина Олень
Тотемна рослина Глід
Щасливі числа 3, 6, 9
Щасливі дні тижня Вівторок, неділя

Гороскоп імені Геннадій

Зодіакальні сузір’я мають чималий вплив на людей, що народжуються під ними. Звичайно ж, знак Зодіаку не перекриває повністю значення імені — він відкриває в людині деякі межі, які ім’я проявляє занадто слабо, або, навпаки, приборкує занадто яскраво проявляються риси характеру.

Таблиця: характеристика Геннадія за знаками Зодіаку

Овен Дуже цілеспрямована, але вкрай забудькувата людина. Він вміє ставити перед собою високі цілі, але страждає із-за невміння спланувати більш дрібні, побутові завдання для їх досягнення.
Телець Геннадій-Телець — м’яка, поступлива і неконфліктна людина. На жаль, навколишні нерідко цим користуються, скидаючи на нього найважчу роботу або зриваючи на ньому злість.
Близнюки Гена під знаком Близнюків — інтелектуально розвинений молодий чоловік. Він не відрізняється постійністю, часто змінює захоплення, смаки або навіть свій світогляд цілком. При цьому він залишається вірний собі-Геннадій-Близнюки змінюється не під впливом моди або думки оточуючих.
Рак Геннадій-Рак — чутлива, навіть образлива людина. Він важко сприймає нешкідливі дотепи і жарти близьких, а також не вміє реагувати на критику.
Лев Геннадій, що народився під знаком Лева, може відрізнятися агресивністю по відношенню до близьких. Він не володіє розвиненим почуттям гумору і може невдало пожартувати, образивши знайомого.
Діва Геннадій, який народився під знаком Діви, занадто багато уваги приділяє деталям, прагнучи будь-яку справу доводити до досконалості. Звичайно ж, такий підхід до виконання завдання забирає багато сил, і через це Геннадій-Діва не може працювати продуктивно.
Терези Геннадій під знаком Терезів розважливий і спокійний. Його головний мінус — відсутність азарту, смаку до життя. Ця людина не вміє приймати необачні рішення, діяти на емоціях і отримувати задоволення від спонтанних пригод.
Скорпіон Геннадій-Скорпіон-льстец і підлабузник. Він часто вибирає найвпливовішу людину в оточенні і домагається його розташування удаванням і компліментами.
Стрілець Відмінне почуття гумору дозволить Геннадію-Стрільцю завойовувати серця оточуючих. На жаль, Гена рідко показує друзям свої справжні почуття, а тому він може відчувати себе самотнім і нещасним.
Козеріг Геннадій під знаком Козерога відмінно справляється з доглядом за дітьми і домашнім господарством, він — зразковий сім’янин. На жаль, в інших сферах життя він недостатньо активний і боїться змінювати навколишній світ.
Водолій Геннадій-Водолій виділяється розвиненим критичним мисленням. Він недовірливий і мовчазний, за оточуючими вважає за краще спостерігати, не вступаючи в контакт.
Риби Геннадій під знаком Риб пристрасно захоплений жінками, проте довгих і цікавих романів у нього не виходить — він схильний вибирати супутниць на одну ніч. Ця людина прагне завжди отримувати задоволення.

Пори року і характер

При народженні людині передається енергія не тільки зодіакальних будинків, але і пір року. Кожен з нас помічав, як мудро змінюють один одного цикли природи, забезпечуючи безперервну низку народження і в’янення. Сезони володіють особливою енергетикою, яка надає людині певні риси.

Таблиця: характеристика Геннадія в залежності від сезону народження
Зима Зимовий Геннадій зазвичай нещасливий в любові. Йому важливо не одружуватися на зимовій дівчині, інакше шлюб буде вкрай холодним і нещасливим.
Весна Геннадій, що народився навесні, прагне домогтися успіху на професійній ниві. Він амбітний, але досить скромний, тому рідко ділиться своїми планами з іншими.
Літо Літній Гена чутливий, але висловлювати свої емоції словами майже не вміє. Йому складно налагодити комунікацію навіть з найближчою людиною, тому що він не може пояснити, що він відчуває і чому.
Осінь Геннадій, що народився восени, схильний до меланхолії. Йому часто нудно, складно знайти захоплення, а навколишні люди здаються йому дратівливими занудами.

Геннадій — інтелектуально і емоційно розвинена людина. Йому важливо правильно розпорядитися своїми даними і вибрати гідну мету в житті. З цієї статті ви дізнались значення імені Геннадій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *