Таємниця імені Белла: краса врятує світ

Ім’я Белла відразу виділяє дівчинку серед ровесниць, вона рано усвідомлює свою індивідуальність. Батьки очікують, що дочка виросте чудовою жінкою, і виховують її належним чином. Красу вона звичайно успадковує від папи, характер — від мами.

Походження і значення імені Белла

Белла — жіноче ім’я латинського походження. В перекладі означає «прекрасна, красива». За іншою версією, коріння у цього імені португальські.

В західноєвропейській культурі Белла є короткою формою імен Аннабелла, Аннабель, Анабел, Арабелла, Белінда, Ізабелла, Кларибелла, Мірабелла.

Белла — коротка форма імені Арабелла

Транслітерація, ніки, короткі і зменшувально-пестливі форми

При оформленні закордонного паспорта, замовленні товару в онлайн-магазині або бронюванні номера в готелі може знадобитися написання імені в транслітерації: BELLA.

Для соціальних мереж можна використовувати подібні ніки: ღFeiry BELLAღ, ۩bella۩, ιιllιlι.ιl.Kawaii Bella.ιιllι, Белла2018.

Короткі і зменшувально-пестливі форми імені:

 • Белка;
 • Белочка;
 • Беллочка;
 • Беллушка;
 • Бель;
 • Бєльчик;
 • Бєля;
 • Елла.

Відповідні по батькові

Згідно Борису Хигиру, благотворний вплив на розвиток особистості Белли надають по батькові Олексіївна і Костянтинівна. Підвищеною сексуальністю має Белла Борисівна. Втім, Белли проявляють високу чуттєвість незалежно від конкретного по батькові. Притаманна Беллі тяга до мистецтва найбільш розвинена у Бели Володимирівни. По батькові Анатоліївна Миколаївна надають характером більш жорсткі риси. Доброзичливі Белли Вікторівни, Іллівни, Сергіївни. Вперті — Ігорівни. Белли Дмитрівни досить замкнуті, а ось Іванівни і Михайлівни, навпаки, занадто товариські.

Церковне ім’я, дату іменин

У православних святцях цього імені немає, зате воно є в католицьких календарях.

У дівчаток і жінок з ім’ям Белла два дні Ангела в році: 4 липня, 23 лютого.

Таблиця: ім’я Белла на інших мовах

Мова Написання Транскрипція
Англійська Bella Белла
Угорська Bella Белла
Італійська Bella Белла
Іспанська Bela Білого
Німецька Bella Белла
Норвезька Bella Белла
Українська Бела Бела

Відео: значення імені Белла

Вплив на долю і характер

Ім’я Белла наділяє свою носительку надійністю, відповідальністю, аналітичним складом розуму. Дівчина терпіти не може хамство, по праву користується повагою оточуючих. Вона не губиться в складних ситуаціях і вселяє впевненість в інших. Ставить перед собою високі цілі, а потім наполегливо їх домагається.

Автори Надія і Дмитро Зима в книзі «Таємниця імені» кажуть, що енергетика і карма імені Белла припускають прагнення до врівноваженості, допитливість, зосередженість і разом з тим сильну збудливість. Якщо щось йде не так, зовні Белла зберігає спокій, але всередині вся кипить.

Інтерпретація значень кожної з літер в імені

Кожна буква імені несе свої риси його власнику:

 1. Володар імені з літерою «Б» — романтик і улюбленець фортуни. Обожнює зміни і ризик: в любові, бізнесі, подорожі;
 2. «Е» впливає на формування особистості двояко: наділяє простотою душі і амбітністю, пробуджує приховані таланти, товариськість і проникливість, розвиває дипломатичність;
 3. «Л» означає прагнення до фізичного комфорту, любов до добротних, красивих речей;
 4. «А» — активність, працелюбність, організаторські здібності, творчий підхід до справи, образливість.

Характер маленької Белли

За маленькою Белою потрібне око та око: вона дуже цікава, забуває про обережність. Малятко добросердечна, товариська, енергійна. Дорослі часто хвалять за слухняність і ввічливість. У неї багато друзів, кожного з яких вона прагне зробити щасливим. Для неї важливо відчувати себе потрібною. Однак якщо власні бажання не збуваються, в глибині душі дівчинка сильно страждає. Батькам слід ще в ранньому дитинстві навчити її знаходити золоту середину між бажанням допомогти всім навколо, і своїми потребами.

За маленькою Белою потрібне око та око: вона дуже цікава, забуває про обережність

Юність

В юності Белла зосереджена на отриманні знань та гарних оцінок. Їй притаманні такі риси, як:

 • пунктуальність,
 • цілеспрямованість,
 • старанність,
 • відповідальність,
 • уважність.

Якщо береться за справу, то завжди доводить її до кінця. Вона принципова, живе по совісті, не піддається чужому впливу. Незважаючи на комунікабельність, душу відкриває лише обраним. У веселої дівчини завжди напоготові дотепну відповідь, здатний розрядити напружену обстановку. У Белли розвинене почуття власної гідності і вона не дозволяє нікому себе принижувати. Вона вкрай вимоглива до себе, а от до інших поблажлива: прощає друзям, рідним їхні помилки і слабкості. До недоліків можна віднести небажання відстоювати свою точку зору з побоювання зачепити опонента.

Юна Белла часто перевіряє душевні переживання особистого щоденника

Доросле життя

Доросла Белла витрачає багато душевних і фізичних сил на підтримку свого статусу. Якщо до неї звертаються за порадою під час відпустки, вона обов’язково допоможе. Разом з тим ненавидить, коли обмежують її свободу. Вибираючи між матеріальним благополуччям і незалежністю, завжди віддасть перевагу останнім.

Значущими роками для Белли є ті, де містяться числа 12, 16, 20, 24, 28, 32, 40, 44, 48, 56, 64, 72, 80, 88, 96.

Вона легко покидає зону комфорту заради яскравих відчуттів і вражень, швидко адаптується до нових обставин. Невдачі переживає дуже гостро. У періоди випробувань шукає підтримки близьких людей. Залишившись на самоті, може здатися і втратити надію.

Здоров’я

В дитинстві у Бели є проблеми з травленням, неспокійний сон. Вона часто застуджується, хворіє інфекційними захворюваннями на зразок вітряної віспи, коліту. З-за ослабленого імунітету пропускає дитячий садок. Ангіна у дівчинки протікає з ускладненнями, зате температуру вона переносить легко. В юності у неї може погіршитися зір. А ось після сорока Белла страждає на остеохондроз, ревматизм, серцевими недугами. Їй доводиться стежити за здоров’ям шлунково-кишкового тракту і регулярно перевірятися у гінеколога.

Для зміцнення здоров’я дитину бажано записати у водну секцію. Батькам радять займатися загартовуванням дочки.

У маленької Белли слабке здоров’я, вона схильна до застуд

Робота і хобі

Успішну кар’єру Белла робить завдяки наполегливості і працьовитості. Вона ніколи не піде заради підвищення на підлість, не стане плести інтриги, щоб підсидіти товариша по роботі. Белла на хорошому рахунку у начальства, її цінують і поважають колеги. Вона будує фундамент для формування сприятливого мікроклімату в колективі. Заробляє непогано, але гроші у неї надовго не затримуються. У бізнесі її часто виручають природна мудрість, вміння приймати спонтанні рішення. Захоплення або професія пані найчастіше пов’язані з творчістю. Як улюблениця муз, вона може стати поетесою, письменницею, скрипалькою, актрисою. Белла з дитинства живить пристрасть до читання. Під впливом книги або фільму може повністю переглянути життєві пріоритети. Белла прагне до самовдосконалення, тому ходить на різні курси. Вивчає психологію, філософію Сходу, іноземні мови.

Любов і шлюб

Ця чарівна жінка завжди оточена увагою шанувальників. Однак серед них багато слабохарактерних, недовірливих чоловіків. Беллі подобається брати їх під свою опіку, але в шлюбі з такою людиною рішення проблем лягає на тендітні жіночі плечі.

Вона не закохується сліпо, не закриває очі на недоліки свого хлопця, а приймає його таким, який є. Вона вважає, що відносини повинні будуватися на взаємній довірі, тому ніколи не змириться з навмисним обманом і не пробачить зраду. Закохана Белла буває нав’язливою, дуже турботливою. Вона не визнає шлюб за розрахунком, виходить заміж по великій любові і стає чудовою дружиною та мамою. Мріє про дочку, а зазвичай народжує сина, що анітрохи не применшує материнської любові. Дітей Белла ні в чому не обмежує, поважає їх вибір. Часом надто балує, але виховує хорошими людьми. Коли вони виростають, то не віддаляються, зберігають з мамою близькі стосунки.

Дітей Белла ні в чому не обмежує, поважає їх вибір і виховує добрими людьми

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами в любові і шлюбі

Ідеальна пара Міцна зв’язок Невдалий шлюб
Артем Олександр Олексій
Борис Андрій Григорій
Гаррі Антон Денис
Гліб Володимир Євген
Дмитро Віктор Ілля
Єгор Кирило Клим
Назар Костянтин Матвій
Микола Максим Микита
Роберт Семен Роман
Трохим Юрій Сергій

Як на ім’я впливають пори року

Весняна Белла вже в підлітковому віці починає замислюватися про своє місце в цьому світі. Вона щиро вірить в те, що краса врятує світ, вважає своїм обов’язком зробити його кращим, добрішим. Любить переставляти меблі, оновлювати інтер’єр.

Жінка, народжена влітку, спокійна, ніжна, щира і ранима. Сім’я для неї на першому місці, але перший шлюб нерідко виявляється невдалим.

Л. Цимбалова у книзі «Таємниця імені» пише про те, що люди, народжені влітку, відрізняються широтою душі, емоційністю, любов’ю до авантюр, вразливістю. Взимку на світ з’являються натури стійкі, вперті, себелюбні.

Осіння леді терпіти не може плітки і чутки, ніколи не перемиває кісточки оточуючим. Вона не скаржиться на життя, долає труднощі мовчки. Обожнює солодощі.

Зимова Белла наполегливо втілює в життя свої і чужі мрії. Буває примхливою, вимогливою, егоїстичною.

Белла, яка з’явилася на світ в один із зимових місяців, відрізняється наполегливістю і цілеспрямованістю

Таблиця: гороскоп ім’я Белла

Овен Белла, народжена під знаком Овна, трудолюбива, рвучка і наполеглива. Вона вперто рухається до наміченої мети, незважаючи на будь-які перешкоди. Любить все робити по-своєму, тому рідко прислухається до чужих порад.
Телець Телець доброзичлива, енергійна, ніколи не сидить на місці. Більше любить розважатися, а не працювати. У дівчини довго не виникає бажання стати розсудливим, тому заміж вона зазвичай виходить пізно.
Близнюки У Близнюків багато друзів і знайомих. Белла цього знака вміє справити враження, завжди на хорошому рахунку у начальства. Вона обожнює сюрпризи, подорожі, небезпечні види спорту, пригоди, веселі вечірки. Монотонна робота, одноманітне життя наводять на неї тугу.
Рак Рак жіночна і тендітна. Сором’язливість і невпевненість в собі не дозволяють їй досягти бажаного статусу, привернути увагу оточуючих. Найчастіше вона страждає від самотності.
Лев Лев — впевнений лідер. Вона знає, чого хоче від життя, завжди домагається свого. Не визнає компроміси, поступає по-своєму. Ужитися з такою жінкою непросто, але закохана Белла-Лев прагне бути з ним на рівних.
Діва Діва — освічена, начитана леді, кілька скритна, але товариська. Потаємні думки і бажання довіряє лише близьким людям. Серед безлічі подруг цінує всього одну або двох.
Ваги Ваги — харизматична особистість зі своїми примхами. Колеги та друзі відгукуються про неї дуже тепло. Як дружина дівчина вибирає сильного, врівноваженого, життєрадісного чоловіка.
Скорпіон Скорпіон — горда, егоїстична леді-завойовник. Те, що вважає за правом своїм, віддасть тільки з боєм. З-за негативного настрою вона рідко радіє життю, в інших схильна бачити лише недоліки.
Стрілець У Стрільця легкий, веселий норов. Вона товариська, відкрита, але погано розбирається в людях. З-за своєї наївності може постраждати. Добре, якщо поруч є людина, яка вміє знімати з неї рожеві окуляри.
Козеріг Козеріг віддає всю себе кар’єрі, не дозволяє собі розважатися, ходити на побачення. У дами цього знака є всі шанси стати керівником підприємства, а ось особисте життя у неї складається не так вдало.
Водолій Водолій вміє підібрати ключик до будь-якій людині. Вона відмінний психолог, ратує за справедливість, ненавидить брехню, але зрідка користується своїми здібностями, щоб маніпулювати оточуючими.
Риби Риби — дівчина з м’яким характером і чуйним серцем. Вона оптимістка, але не вміє відстоювати свою думку. Часто жертвує особистим комфортом і навіть щастям заради блага інших.

Багата фантазія допомагає Беллі придумувати оригінальні ідеї, що дуже цінується не тільки у творчості, але також в сучасному бізнесі.

Таблиця: астрологічна символіка

Символ Відповідність
Сприятливий день Субота
Час року Літо
Дерево Срібляста тополя
Знак Зодіаку Діва, Козеріг
Камінь-талісман Білий агат, бурштин, місячний камінь
Метал Олово
Планета-покровитель Венера, Прозерпіна
Рослина Лілія
Стихія Повітря
Щасливі числа 4, 5, 8, 14, 22
Щасливий колір Помаранчевий
Тотемна тварина Лань
Число імені 4
Колір імені Коричневий, салатовий

Число імені 4 відображає такі особливості особистості: примхливість, схильність до містики, внутрішня незалежність, мобільність, організаторські здібності, прекрасна пам’ять.

Знаменитості

Серед знаменитостей з цим ім’ям піаністка і музичний педагог Давидович, російський драматург і сценарист Зорич, радянський кінооператор Куптиєвськая, доктор філософії Верникова, журналістки Куркова і Єзерська, офтальмолог Нісан, російська художниця Маневич-Каплан, автор любовних романів Джуел та інші.

Белли, що прославилися

 1. Белла Ахмадуліна — радянська і російська поетеса
 2. Белла Торн — американська актриса, модель
 3. Белла Дарви — французька актриса, зірка американської кінострічки 1954 року «Єгиптянин»
 4. Белла Дижур — російська поетеса, прозаїк
 5. Белла Свон — головна героїня «Сутінків»
 6. Белла Хадід — американська фотомодель палестинського походження

Відео: Arsenium — Bella Bella

Ім’я Белла дозволяє дівчинці досить рано відчути себе особливою: малоймовірно, що вона зустріне серед ровесниць іншу Беллу. Це ім’я наділяє характер безліччю позитивних рис, а недоліки спокутує непідробна доброта цієї жінки. З непосидючої дитини виростає чудова, яскрава леді. Вона знає, чого хоче від життя, і вміє цього домагатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *