як похудати в животі

Як домогтися схуднення в районі живота?

Схуднення в області живота і талії – одна з найскладніших завдань, що стоять перед володарками зайвої ваги. Більшість жінок, яким вдалося ненадовго зменшити обсяг жирових відкладень на животі, через деякий час повертають свої колишні форми. Чому так відбувається? Які ж умови для похудання необхідно дотримуватися, щоб домогтися вираженого і тривалого результату. Давайте розберемо більш детально.

Чому виникають труднощі з схудненням в районі живота?

як похудати в животі

Перш за все, необхідно розуміти, як влаштований людський організм. Іноді вага тіла знаходиться в межах допустимої норми, а обсяг живота явно не відповідає нормальним параметрам. У такому випадку можна говорити про надлишок вісцерального жиру (жирових відкладень навколо внутрішніх органів). Його наявність загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям (підвищенням рівня кров’яного тиску, розвитком діабету і хвороб печінки). Для його усунення потрібні кардинальні зміни в харчуванні та способі життя, лише в цьому випадку можна домогтися ефективного схуднення. Слід пам’ятати, що похудати локально неможливо. Тому до задачі позбавлення від зайвої ваги слід підходити комплексно.

Схуднення несумісне, в першу чергу, з харчуванням нездоровою їжею. Тому першочерговим завданням має стати плавний перехід до збалансованого харчування. Поступова відмова від шкідливих продуктів і введення в раціон нових, відповідних поставленому завданню, дозволить сформувати правильне харчову поведінку.

Причини

До основних причин зайвої ваги також можна віднести:

  • Переїдання (людина споживає калорій більше, ніж витрачає);
  • Споживання їжі з високим вмістом холестерину;
  • Малорухливий спосіб життя (сидяча робота, відсутність занять спортом);
  • Часті стреси (сприяють виробленню гормону кортизолу, що провокує зайве накопичення жиру організмом);
  • Порушення роботи шлунково-кишкового тракту.

Також необхідно пам’ятати, що великий обсяг живота може сигналізувати про затримку рідини в організмі. Що може вказувати на проблеми з нирками або серцеву недостатність, тому перш ніж намічати план похудання слід пройти повне медичне обстеження.

Як похудати в животі?

як швидко схуднути в животі

При наявності зайвої ваги і сильному бажанні його позбутися, необхідно створити сприятливі умови для того щоб скинути живіт. Однак не завжди є можливість регулярно відвідувати фітнес-центри і займатися спортом. В такому випадку слід звернути увагу на заняття фізичними вправами в домашніх умовах. При наявності правильної мотивації вони цілком можуть справити позитивний вплив на процес прибрання живота.

Вправи та харчування

Однак схуднення в домашніх умовах має включати в себе не тільки добре підібрану програму вправ, але і збалансоване харчування. Одним з головних умов для щоб скоро похудати в животі є правильний режим харчування, він повинен включати в себе:

  1. Часті прийоми їжі, проте порції повинні бути невеликими за обсягом;
  2. Пити достатню кількість чистої води (близько 2 літрів в день);
  3. Жирну їжу слід вживати в першій половині дня;
  4. Цукровмісні продукти і борошняні краще виключити або приймати в обмежених кількостях безпосередньо перед тренуванням;
  5. Перед сном перевагу слід віддати білковой їжі.

Ефективність фізичних вправ багато в чому залежить від мотивації і дисципліни. Слід пам’ятати, що лише регулярні заняття здатні справити позитивний вплив на схуднення і позбавлення від жиру на животі. Вони повинні проводитися не менше 3 разів на тиждень, а їх тривалість повинна становити 30-60 хвилин.

Також важливий позитивний настрій, не зайвим буде включити для супроводу динамічну і позитивну музику. Приміщення, в якому проводитимуться заняття, має бути чистим і добре вентильованим. Варто відключити всі відволікаючі пристрої (телефон, телевізор).

Одяг слід вибирати максимально зручний, що не сковує рухи. Під час занять можна нанести на проблемні зони спеціальні антицелюлітні засоби і, для поліпшення ефекту, обернути їх плівкою. Якщо є можливість, то можна придбати найпростіший спортивний інвентар (гантелі, обруч, спортивний килимок).

Схуднення в домашніх умовах за допомогою продуктів харчування

що робити щоб похудати

Для ефективного схуднення в домашніх умовах необхідно скласти приблизний перелік продуктів, що сприяють схудненню в області живота. При грамотному підході до організації режиму харчування слід розрахувати особисту норму добового споживання калорій, а також білків, жирів, вуглеводів. Невеликий дефіцит калорій створить необхідні умови для схуднення в області живота.

Нижче наведено перелік продуктів, які найбільш сприяють схудненню і зменшенню обсягу вісцерального жиру:

Мигдаль. Він містить велику кількість корисних для організму поліненасичених жирів. Завдяки високій поживній цінності, притупляє відчуття голоду і зменшує ризик переїдання. Його регулярне споживання, поєднане з фізичним навантаженням, сприяє нарощуванню м’язової маси, яка додатково допомагає спалювати жири. Низька калорійність мигдалю робить його прекрасним варіантом корисного перекусу.

Кавун. Відмінний продукт для схуднення в домашніх умовах, що складається переважно з води. Вживання його перед їжею створює відчуття наповненості шлунка при мінімальній кількості калорій. Кавун містить калій, магній, а також вітаміни С, В1, В6. Його регулярне вживання знижує ризики серцево-судинних захворювань.

Квасоля. Високий вміст білка значно підвищує поживну цінність даного продукту. Квасоля також є цінним джерелом розчинної клітковини, яка допомагає боротися з жировими відкладеннями.

Селера. Цей овоч містить надзвичайно мало калорій. Але багатий клітковиною, кальцієм, вітаміном С, які сприяють втраті ваги. Його можна використовувати як інгредієнт салатів, супів або готувати з нього свіжовичавлений сік.

Огірки. Їх відносять до низькокалорійних видів продуктів. Незважаючи на те, що ці овочі складаються переважно з води, вони багаті цінними мінералами, харчовими волокнами та вітамінами. Щоденне вживання салату з огірків – прекрасна можливість полегшити похудання в домашніх умовах, а також очистити організм від токсинів, що виділяються травною системою.

Ананас. Цей екзотичний фрукт містить особливий фермент, що володіє протизапальними властивостями. Він також сприяє розщепленню білка, покращуючи його всмоктування в травному тракті, що в значній мірі сприяє схудненню.

Ви також повинні розуміти, що швидких спосбів як скоро похудати в животі за тиждень, практично не існує, принаймі безпечних для здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *