як вибрати кошеня

Як вибрати кішку?

Кого вибрати кішку або кота? А чи існують взагалі якісь правила щодо вибору домашнього вихованця? Причини, за якими ми заводимо домашнього вихованця, можуть бути найрізноманітніші. Хтось зустрів «нещастя» на вулиці і вирішив забрати додому, хтось отримав подарунок. Деякі свідомо підбирають улюбленця певної породи. Для одних це можливість дарувати свою любов і турботу, для когось одного і відрада. Вибір собаки може виявитися надзвичайно складним, адже її потрібно вигулювати і фактично міняти розпорядок дня. Кішка, менш вибаглива, при цьому не в тягар, завжди ніжна і самостійна.

Здоров’я людини – кіт або кішка в будинку

Ласкава кішечка, цілком може замінити багатьох лікарів під час багатьох захворювань. Так, наприклад, виступити в якості голкотерапевта. Вмостившись на улюбленій господині, вона випускає кігтики і впливає на рефлексогенні зони, так само ефективно, як і при дорогих сеансах голкотерапії. Пухнасті лікарі допоможуть позбутися стресу, знімуть дратівливість. Доведено, що котяче муркотіння здатне навіть підняти імунітет. Дивно, але також ніжні тварини допоможуть зняти симптоми остеохондрозу і полегшать біль в суглобах. Позбавляє від безсоння :).

як вибрати кота

Енергетика і позитивні емоції від кота або кішки

Забарвлення улюблениці має колосальне значення, не тільки на рівні подобається — не подобається. Різний окрас тварини, здатний здійснювати позитивний вплив на енергетичне здоров’я людини. Чорні красуні, забирають всю негативну енергію. Руді, навпаки, допомагають відновити заряд гарного настрою. Кремові і пісочні, тонізують. Білі кішечки, вважаються універсальними. Щоб не бути голослівними, в Британії є спеціальні котячі аптеки, в яких продають білих кішок.

як вибрати кошеня

Взаємини подружжя і всієї родини з появою домашнього вихованця

Здавалося б, як кішка в будинку може вплинути на подружні стосунки. А ось так! Сім’ї, в яких є домашній вихованець, набагато легше переносять кризи і конфлікти. Це додатковий спільний інтерес, що об’єднує близьких людей. До речі, якщо ви вже заміжня, то неодмінно заведіть кішку. Чоловіки, що спілкуються з пухнастою улюбленицею, набагато краще ставляться і розуміють жінок.

як вибрати кошеня

Діти і кішки

Рішення завести вихованця, це надзвичайно серйозний і відповідальний вчинок. Виховуючи кошеня, ви мимоволі виховуєте і в дітях почуття турботи, любові, розуміння, відповідальності і дружби. Чималу частину зобов’язань по догляду можна доручити дітям, які із задоволенням будуть опікуватися звіром і навіть не важливо якої він буде породи. Любов в цьому випадку сліпа. Не порода кота визначає ступінь любові.

Догляд за кішкою або котом

Мабуть, всі ми знаємо, що саме ця тварина найменш вибаглива у догляді. Вона в змозі сама за собою доглядати, вичісувати шерсть і підтримувати її чистоту. Це додатково стимулює до збереження порядку в будинку. Так, Витрати на догляд будуть мінімальними, а в порівнянні з іншими домашніми вихованцями просто незначні.

Єдиним складним рішенням, буде зважитися зробити стерилізацію кота. Це буде правильним рішенням і в майбутньому позбавить господарів від багатьох проблем, коли кошеня почне зростати. Поведінка самця вже в більш зрілому віці буде набагато спокійніше. Він не буде шукати сусідських кішок, особливо в період тічки, а відповідно не буде горезвісного березневого співу під вікнами. Кастрація котів серйозне питання. Звичайно, якщо ви збираєтеся розводити кошенят, то цей пункт не розглядається.

Краще вихованцеві виділити в квартирі власний куточок. Привчайте тварину до порядку з раннього віку. Коти одні з найбільш охайних тварин, але коли починається період линьки, то тоді ворсу на килимі не уникнути. Тут вже господарям доведеться попрацювати. Запах котячої сечі, як і шерсть виводяться досить складно.

як завести кота

Корми для котів суперечливе питання. Хтось принципово не годує котів кормами, а хтось, навпаки, купує тільки корм і не дає людську їжу.

Приємне проведення часу з домашнім вихованцем

Їм вдасться дивним чином прикрасити ваші самі похмурі хвилини самотності. Цей мовчазний друг, здатний розвеселити господаря, граючись клубком ниток або м’ячиком. Коли треба, вона приголубиться або залишить вас у спокої при необхідності. Гра з нею стане незвичайним зарядом бадьорості на весь день. Нарешті, мила тварина просто красива і надзвичайно чарівна. Грацією можна захоплюватися нескінченно. Вона стане прикрасою будь-якого інтер’єру. Ці тварини набагато хитріші ніж може здатися. Але не забувайте, що людина істота розумна, так що все залежить від господаря і від того, як він буде виховувати «нового члена сім’ї».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *