Як вирівняти зуби дитині брекетами

Як вирівняти зуби дитині?

Нерівні зубки у дитини, це досить серйозна проблема, яка багато в чому може відбитися на його соціальної адаптації в майбутньому. Це дуже важливе питання, яке вимагає негайного вирішення. Тут не можна слухати мудрих бабусь, які стверджують, що прикус виправлення стане рівним з часом або ж дитина переросте, а також не можна йти на поводу у самої дитини, який боїться звертатися до лікаря. Своєчасне вирівнювання зубів це дуже важливо!

Отже, як краще вирівняти зуби чаду і зробити це найменш болючим способом.

Як вирівняти зуби дитині брекетами

Перший і найбільш відомий всім метод вирівнювання це брекети. Думка про них дуже оманлива. Багато батьків і дітей вважають, що вони незручні і сильно спотворюють і без того, непривабливу посмішку. Вирівнювання зубів брекетами викликає неоднозначні відгуки. Однак це категорично не так. Медицина вже давно просунулася, і з’явилися такі поняття як класичні та естетичні брекет-системи.

Класичні, це те, про що ви відразу подумали.

пластинка на зуби для дітей ціна

Естетичні – це зручні і практично непомітні конструкції. Вони бувають сапфірові або керамічні. Їх, так звані замочки, можуть кріпитися не спереду, а до задньої частини зуба, щоб не привертати до себе уваги. Також вже навчилися обходитися і без колишньої металевої дуги, яка і стягує зубки, щоб згодом вони вирівнялися.

Але є також і найновіші розробки в стоматології, які можуть допомогти зробити зуби рівними.

пластини для вирівнювання зубів

Трейнери, це силіконові конструкції. Їх носять всього одну годину вдень або вночі. Призначають їх вже з п’ятирічного віку. Вони не роблять механічних дій, а працюють за іншим принципом. Трейнери покликані захищати зубний ряд від небажаного м’язового тиску, мимоволі створюваний губами і мовою. Для дітей, підлітків і дорослих є певний різновид трейнерів, які відповідно до вікової категорії можуть робитися з більш жорсткого матеріалу.

Капи для вирівнювання зубів, це так звані ковпачки. Найчастіше їх використовують при не сильному викривленні зубного ряду або для того, щоб закріпити результати після носіння пластинок.

пластинки на зуби для дорослих

Вініри, це керамічні пластинки. Їх приклеюють на передню видиму частину зуба. Також це один з найпоширеніших способів приховування дефектів зубів у дорослих. Один мінус. Вони дозволяють приховати лише невеликі недоліки.

Люмінари, це майже те ж саме, що і вініри, але більш тонкі і при цьому, ж більш міцні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *