Жіноче ім’я Амелі: значення і походження

Амелі — красиве, ніжне ім’я, не має особливого поширення в Україні. Найбільшою популярністю вона користується в Європейських країнах. Це звучне ім’я здатне наділити дівчину цілеспрямованістю, старанністю і популярністю в суспільстві.

Історія походження і значення імені Амелі

Головна версія походження імені повідомляє про те, що утворене воно у французькій мові від слова, що означає «квітка». Менш популярний варіант появи імені Амелі: воно має німецьке коріння і має значення «працьовита».

Ім’я Амелі має французькі корені та має значення «квітка»

Форми імені

Скорочені версії: Ама, Мілині, Аме, Амі.

Зменшувально-пестливі варіанти імені: Амеличка, Амочка, Амушка.

Ім’я Амалія володіє великою кількістю родинних іменних форм, які мають поширення в різних країнах світу: Амелія, Амалія, Амела, Амалье, Емелін, Емілі, Амеліна, Емма, Амаль.

Церковний варіант у імені відсутня.

У закордонному паспорті ім’я Амелі пишеться як AMELI

Транслітерація імені Амелі: AMELI.

Найбільш сприятливі по батькові для імені Амелі: Андріївна Вікторівна, Костянтинівна, Львівна, Олегівна.

Для написання вірша, присвяченого дівчині на ім’я Амелі, можна скористатися наступними римами: ліхтарі, журавлі, вгамуй, королі, захопили і т. д.

Варіанти нікнеймів для реєстрації на інтернет-ресурсах: Ameli, Ami, Ama, Amely, Амелі.

Таблиця: ім’я Амелі в іноземних мовах

Мова Написання Транслітерація
Англійська, іспанська, італійська, німецька Amelie Amelie
Білоруська, українська Амелі Ameli
Грецька Αμελί Ameli
Китайська 天使愛美麗 Tiānshǐ ài měilì
Корейська 아밀리에습니다 Ameli
Латвійська Amēlija Amelija
Французька Amélie Ameli

Іменини і святі покровителі

Імені Амелі немає у православних святцях, але у католиків вважаються дві святі:

 • Амальберга Мобежская. Свята жила в VII столітті на півночі Франції, в місті Мобеж. Дівчина була аристократкою, дружиною герцога, яка народила від нього чотирьох дітей, які згодом були зараховані до лику католицьких святих. Закінчила своє життя Амальберга в монастирі.

  Амальберга Мобежская — католицька свята, яка є покровителькою дівчат з ім’ям Амелі
 • Амальберга з Темсе. Жінка з’явилася на світ в 741 році недалеко від Люксембургу. З дитинства була віддана в монастир. Амальберга була засновницею церкви в бельгійському місті Темсе. Свята все життя провела в монастирі.

Ці святі є покровительками дівчат, які носять імена Амелі, Амелія і Амалія. Днем пам’яті обох святих є 10 липня, тоді ж і святкують іменини Амелі.

Характеристика та вплив імені Амелі на долю людини

Амелі відрізняється чуйністю і добротою. Дівчина відкрита і товариська, завжди рада новим знайомствам, готова брати участь у будь-якому заході. Їй важливо бути корисною для суспільства. Жінка пред’являє до себе високі вимоги, іноді це переноситься і на інших людей. Вона бажає бути досконалою, готова на все заради своєї мети. Амелі не звикла стояти на місці, прагне до постійних змін, що часто тягне за собою безліч проблем. Але трапилася ситуації дівчина звинувачує кого завгодно, але тільки не себе. Однак її інтелект допомагає швидко впоратися з труднощами.

Амелі з радістю приймає активну участь у громадських заходах, тому що дуже любить приносити реальну користь соціуму

Амелі неможливо викрити в брехні чи лицемірстві, вона ніколи не стане розпускати плітки за спиною, обговорювати чужі секрети. Кожної людини дівчина бачить тільки з хорошої сторони, що часто закінчується для неї розчаруванням або обманом. З часом жінка може закритися, почати думати тільки про себе і своїх бажаннях.

Головними плюсами в характері Амелі є її скромність і чесність. Жінка готова допомогти будь-якій людині, знайде вихід з будь-якого становища. Вона володіє залізною волею, чудовим почуттям гумору і миролюбним характером. Однак прогинатися під іншу людину дівчина не стане, у Амелі підготовлений власний шлях, по якому вона і слід. Йти на поступки — не в її стилі, дівчина вперто діє згідно з власною думкою, не звертаючи уваги на слова оточуючих.

Власниця ніжного жіночого імені Амелі має сталевий стрижень і залізну волю, чудове почуття гумору і доброзичливий характер, вона не прогинається перед недосконалим світом і завжди гне свою лінію

Амелі наділена елегантністю і привабливістю, які дозволяють жінці відчувати особливу впевненість у собі. Вона завжди добре виглядає, солідна і стримана. Її зовнішність виступає деяким захистом від оточуючих і непотрібних знайомств.

Амелі в дитячому віці

Маленька Амелі користується особливою любов’ю в своїй сім’ї. З самого дитинства вона проявляє себе як скромна, добра і чуйна дитина. Зовнішність дівчинки більше схожа на батька, а от характер — на матір. У шкільні роки Амелі відрізняється дисциплінованістю, обов’язковістю і старанністю. Ці якості дозволяють дівчинці досягати величезних успіхів у навчанні. Щоб домогтися бажаного від дитини, не слід примушувати або спонукати його до чогось, більш дієвим способом виявиться переконання. Дружить Амелі переважно з хлопчиками. Її самоорганізованість дозволяє встигати виконувати безліч завдань і допомагати батькам по дому.

Амелі з ранніх років відрізняється скромністю, покорою, добротою, чуйністю

У підлітковому віці дівчина стає повністю самостійною. Вона здатна самотужки впоратися з веденням домашнього господарства, розпланувати свій час таким чином, щоб встигнути виконати всі важливі справи. Амелі рано втрачає залежність від батьків і починає жити своїм життям. Амбіційність дівчата змушує її займатися яким-небудь видом спорту, в якому вона досягає видатних результатів. Вирішивши пов’язати своє життя зі спортом, Амелі обов’язково доб’ється титулу чемпіонки.

Амелі амбітна, що найкращим чином проявляється у спортивних досягненнях

Амелі завжди знаходиться під пильним поглядом як юнаків, так і дівчат. Її часто обговорюють, нерідко заздрять. Молодих людей дівчина віддає перевагу найбільш успішних, розумних і привабливих.

Таланти та захоплення, властиві Амелі

До захоплень Амелі відноситься читання. Дівчина віддає перевагу пригодницьким романам або романтичним історіям. Також вона любить доглядати за тваринами або рослинами. Нерідко в її будинку живе кілька вихованців.

Вільні хвилини Амелі витрачає на догляд за домашніми квітами й тваринами

Особливий талант Амелі виявляє в спорті. Будучи професійною спортсменкою, дівчина досягає неймовірних висот. Але навіть якщо спорт не є її професією, в житті він все одно присутній. Амелі любить проводити час активно, виїжджати на природу.

Професія та кар’єра

Амелі відноситься до числа амбітних і ідейних людей. Вона намагається домогтися успіху в будь-якому своєму починанні. Проте скромний і миролюбний характер може не дозволити дівчині зайняти посаду керівника. Але навіть в ролі виконавця жінка часто перевершує свого начальника в знаннях і уміннях. В колективі дівчині важливо мати гарну репутацію. Вона ніколи не плете інтриг, не обговорює колег.

Займаючи виконавську посаду, Амелі здатна перевершити начальство

Працьовита та цілеспрямована Амелі здатна досягти практично в будь-якій сфері діяльності. Найбільш привабливими для дівчини є такі професії, як конструктор, інженер, актриса, письменниця. Звичайно ж, її чекає карколомна кар’єра в спорті. Найбільш переважними видами є легка атлетика та гімнастика.

Здоров’я Амелі

Завдяки величезній любові до спорту, Амелі має міцне здоров’я з самого дитинства. Дівчина володіє ідеальною фігурою, стежить за своїм раціоном. Але припинивши заняття, вона може швидко втратити форму, так як має схильність до повноти. Також слабким місцем в організмі є суглоби: нерідкі захворювання артритом або артрозом. Щоб уникнути подібних проблем, варто дотримуватися правильного харчування, до складу якого обов’язково повинні входити морепродукти, птиця і мінеральна вода.

По природі Амелі схильна до повноти, так що, закинувши фізичну активність, ризикує погладшати

Любов і шлюб

Від природи граціозна і чарівна Амелі має великий успіх у протилежної статі. Однак своїх шанувальників дівчина тримає на відстані, так як володіє моральними переконаннями. Щоб домогтися розташування цієї жінки, потрібно виявляти наполегливість, красиво залицятися, бути ввічливим і володіти сильною натурою. Амелі віддає перевагу чоловікам старше, освіченою, інтелігентною і освіченою. В юному віці дівчині важливо, щоб її обранець був заможною людиною.

До чоловіків Амелі довго залишається байдужою в силу моральних переконань

Завжди чесна Амелі ніколи не стане вступати у відносини з розрахунку. Дівчина готова довгі роки чекати того самого людини, але ніколи не стане обманювати. Своїм партнером жінка вміло керує, змушуючи здійснювати дії, необхідні їй.

У заміжжі Амелі стає доброю господинею і турботливою матір’ю. Жінці подобається виконувати роботу по дому: готувати, облаштовувати побут, доглядати за домочадцями. Вона завжди з радістю зустрічає гостей, навіть тих, що прийшли без попередження. У дівчини сильний зв’язок з власними дітьми. Вона самостійно займається їх вихованням і розвитком. Зазвичай в родині Амелі народжуються два або три дитини.

У сім’ях Амелі завжди народжується не менше двох дітей

Таблиця: сумісність Амелі з чоловічими іменами

Хороша сумісність Середня сумісність Погана сумісність
Олександр
Альберт
Андрій
Вадим
Євген
Іван
Ігор
Микола
Олег
Ренат
Богдан
Віктор
Гліб
Дмитро
Костянтин
Максим
Марк
Михайло
Петро
Роман
Сергій
Олексій
Артем
Ілля
Кирило
Микита
Павло
Федір
Ярослав

Таблиця: символи, відповідні імені Амелі

Планета Уран
Знак Зодіаку Водолій, Козеріг
Стихія Повітря
Колір Фіолетовий
Число 8
Тварина Електричний вугор
Рослина Альпійська троянда
Дерево Осика
День тижня Субота
Час року Весна
Камінь Гірський кришталь, аметист
Метал Алюміній

Інтерпретація значення букв в імені Амелі

Букви в імені людини доповнюють його особистість новими характеристиками:

 1. «А» символізує прагнення до нових починань, спрагу фізичної і духовної активності. Людині необхідно відчувати комфорт душі і тіла.
 2. «М» характеризує турботливу дівчину як особистість, готову допомогти кожному. Також ця буква наділяє людину сором’язливістю.
 3. «Е» наділяє людини потребою в самовираженні.
 4. «Л» означає людину, тонко сприймає красу, наділеного творчими талантами.
 5. «І» є символом духовного, доброго і чутливого людини.
Амелі тонко сприймає навколишню дійсність

Характер Амелі в залежності від часу року, в якому вона народжена

Як період народження впливає на характер дівчини:

 • Зимова Амелія є розумною і непересічною особистістю. Вона схильна до вивчення точних наук. Така дівчина перебуває в центрі уваги оточуючих, стає душею компанії, завжди готова допомогти друзям і близьким.
 • Народжена навесні, відрізняється чесністю і справедливістю. Жінка ніколи не бреше, не схильна до нещирості, завжди прагне до справедливості. Весняна Амелі не виносить конфліктів, намагається обходити їх стороною.
 • Амелі, яка з’явилася на світ влітку, наділена трудоголізмом. Вона готова працювати у будь-який час доби. Крім того, дівчина має завищеними вимоги як до себе, так і до оточуючих людей.
 • Восени народжується енергійна і активна дівчина. Вона ніколи не сидить на місці, здатна виконувати кілька завдань одночасно. Осіння Амелі здатна підлаштуватися під будь-які обставини.

  Осіння Амелі не звикла байдикувати

Фотогалерея: відомі в історії жінки з ім’ям Амелі

 1. Амелі Моресмо — французька тенісистка і тренер, колишня перша ракетка світу в одиночному розряді
 2. Амелі Нотомб — бельгійська письменниця
 3. Амелі Гленн — французька актриса, режисер і сценарист
 4. Амелі Ленс — бельгійський діджей
 5. Амелі Лакост — канадська фігуристка
 6. Амелі Пулен — героїня відомої французької романтичної комедії «Амелі»

Амелі користується схильністю фортуни. Життя дівчини тече гладко, не має серйозних потрясінь і складнощів. Удача завжди ходить поруч з цією жінкою. Вміння тверезо дивитися на світ, легко долати труднощі допомагає Амелі досягати гармонії як внутрішньої, так і зовнішньої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *