Значення та характеристика імені Сіма

Жіноче ім’я Сіма — ніжне і красиве, проте серед сучасних батьків не користується особливою популярністю. Воно передбачає в своїй власниці сильну і мужню особистість, яка буде наполегливо йти до поставленої мети. При цьому великий вплив на характер жінки надає час року, в період якого вона з’явилася на світ.

Походження і значення

Щодо походження імені Сіма лінгвісти не дають чіткої відповіді. Фахівці пропонують кілька версій, кожна з яких має право на існування:

 • Єврейська. У перекладі – «почута Богом».
 • Персидська. Перекладається як «образ», «особа».
 • Арабська. Означає «чесна».

Форми імені

Спочатку ім’я Сіма було короткою формою жіночого імені Серафима, але з часом стало використовуватися як самостійне.
Зменшувально-пестливе: Симочка, Симуля, Симунечка, Симушка.
Коротка форма: відсутній.
Родинні імена: Сайма, Серафима, Симона.
Ім’я по церковному: не визначено.

Таблиця: іншомовні аналоги

Мова Написання Вимова
Англійська Sima Сіма
Китайська 司马 Sīmǎ
Німецька Sima Сіма
Українська Сіма Сіма
Японська シマ Shima
Корейська 시마 Sima
Польська Sima Сіма
Азербайджанська Sima Сіма
Арабська سيما Syma
Білоруська Сіма Сіма

Транслітерація імені ідентична англійському варіанту: SIMA.

По батькові, гармоніюють з ім’ям Сіма:

 • Олександрівна;
 • Георгіївна;
 • Яківна;
 • Каримовна.

Віртуальне життя

Для соцмереж і каналу Youtube Сіма може використовувати наступні варіанти ніків:

 • ♥Ϛiма♥;
 • Čúмⓐ;
 • Simka.

Відео: Ігор Саруханов «Сіма»

Рими до імені Сіма: чарівна, невтомна, вкрай необхідна всім.

Іменини

Імені Сіма немає у православних календарях, тому при хрещенні його володарку нарікають інакше. Найчастіше священики рекомендують ім’я Серафима, для якого Сіма є короткою формою. У цьому випадку дівчина знаходить трьох небесних покровителів:

 • Мучениця діва Серафима Римська, шанується 11 серпня.
 • Новомученица Серафима Сулімова, шанується — 15 вересня.
 • Новомученица Серафима Горшкова, шанується — 19 листопада.

Одна з цих дат і буде днем ангела для Сіми, хрещеної як Серафима.

Серафима Римська була уродженкою Антіохії, але більшу частину свого життя прожила в Римі. Свята рано залишилася без батьків, тому була віддана на виховання в знатний дім. Його хазяйка, жінка по імені Савіна, спочатку була язичницею, але мудрі речі молодої дівчини допомогли їй повірити в Христа.

Події відбувалися в часи правління імператора Адріана, який прославився особливою жорстокістю по відношенню до християн. Намісник правителя Берил наказав Серафимі з’явитися на імператорський суд, де їй було запропоновано відмовитися від християнської віри, вшанувати язичницьких ідолів і принести їм жертву. Коли діва відмовилася, Берил віддав її на поталу двом молодикам. Свята Серафима почала молитися, звертаючись до Господа, благаючи його про допомогу. Раптово почався сильний землетрус, після якого ґвалтівники впали в знемозі.

Дізнавшись про те, що трапилося, Берил вирішив, що Серафима — чаклунка, яка своїми заклинаннями позбавила його ставлеників здоров’я і чоловічої сили. Він велів їй поставити юнаків на ноги, щоб вони самі змогли розповісти про подію. Серафима знову молилася до отрокам повернулася сила. Вони розповіли Бериллу, що поглумитися над дівою не дозволив їм Ангел Господній, який затулив її собою і наказав їм під страхом смерті не наближатися до дівчини. Берил не повірив молодикам і наказав піддати Серафиму жорстоким тортурам, однак залишалася непохитною. Коли ж одна з трісок від палиці, якою били святу, відскочила Бериллу в око і засліпила його, намісник не витримав і в серцях наказав обезголовити нескорену діву. Тіло дівчини забрала Савіна, яка і поховала її в благочестивому місці.

Мучениця Серафима Римська — одна з небесних покровителів Сіми, хрещеної під іменем Серафима

Вплив імені на характер дівчини

Інформація, зібрана вченими всього світу, доводить, що характер людини формується не тільки вихованням. Ім’я, дане йому при народженні, вносить свої корективи.

Таблиця: позитивні і негативні якості Сіми

Позитивні риси Негативні риси
добре ставлення до братів наших менших;

відсутність почуття заздрості;

веселий норов;

старанність;

відповідальність;

розвинена інтуїція.

хитрість;

надмірна ранимість;

здатність вдатися до брехні заради досягнення мети.

Дитячі роки

Як стверджує Борис Хигир, з раннього віку Симочка виявляє самостійність і працьовитість. Її не потрібно вмовляти збирати розкидані іграшки, дитина завжди намагається бути корисною і не заподіювати незручності іншим. Дівчинка не замислюючись береться за складні для її віку справи і, на подив оточуючих, успішно доводить їх до кінця. Сіма виконавча, відповідальна. Зовнішністю вона часто схожа на батька, багато хто навіть називають її «татовою донькою». Однак характером Симушка більше нагадує матір.

Сіма комунікабельна. У шкільні роки її рідко зустрінеш в самоті, як правило, дівчинка завжди оточена друзями. Вона легко сходиться як з дівчатами, так і з хлопчиками.

Навчається Сіма чудово, найчастіше є особою школи, її нерідко ставлять в приклад навіть більш старшим дітям. Дівчинка завжди старанно робить уроки, відвідує факультативи, грунтовно готується до контрольних та іспитів.

Маленька Сіма — відповідальна і працьовита

Як складається життя у дорослому Сіми

На думку П’єра Руже віком характер Сіми практично не змінюється. Жінка володіє прекрасною інтуїцією, що дуже допомагає їй у житті, хоча багатьом з першого погляду здається, що вона просто «везунчик», до якого фортуна завжди повертається обличчям. Втім, якщо у Сіми виникають які-небудь труднощі, вона намагається долати їх самостійно, нікому не нав’язуючись і не скаржачись. Якщо ж в біду потрапляють знайомі Сіми — вона завжди готова простягнути руку допомоги.

Таланти та захоплення

Жінка з ім’ям Сіма — всебічно розвинений і захоплюється людина. У дитинстві вона записується у всі гуртки, на які у неї вистачає часу. Дівчинка займається малюванням, співами, танцями, може відвідувати спортивні секції. Однак головна її пристрасть — книги. Сіма дуже любить читати історичну літературу, ототожнюючи себе з людьми минулого часу.

Професійна діяльність

Симочка легконавчаємість, тому вона може працювати в будь-якій сфері. Однак найчастіше дівчина обирає вид діяльності, що передбачає спілкування. З неї вийде прекрасний педагог, продавець, працівник соціальної служби, перукар. Свою роботу вона любить і віддає їй багато сил і часу.

У бізнесі Сіма може показати себе як відмінний керівник. Вона наполеглива, цілеспрямована, любить важкі завдання, вміє зацікавити колектив. Жінка неймовірно працьовита, тому їй під силу підняти навіть саме занепадницького виробництво.

Особливу слабкість Сіма живить до історичної літератури

Здоров’я

Здоров’я у Сіми не дуже міцне. З раннього дитинства вона має схильність до простудних захворювань, тому їй слід регулярно зміцнювати імунітет. Крім цього, у дівчини можуть бути проблеми з опорно-руховим апаратом.

Стосунки з протилежною статтю

Володарка імені Сіма — приваблива дівчина, тому у неї немає проблем з наявністю шанувальників. Однак сама вона іноді високо піднімає планку, вимагаючи від свого обранця більше, ніж може їй надати. З-за цього особисте життя дівчини довгий час може не складатися. Деякі чоловіки просто побоюються занадто вимогливої і розумної партнерки.

З цієї ж причини перший шлюб Сіми може бути невдалим. Як правило, розставання з коханою боляче ранить дівчину і після розлучення вона ще довго не вирішується на нові відносини. З часом Сіма навчиться контролювати себе, зрозуміє свої помилки і стане більш лояльна до свого обранця. Шлюб, укладений в зрілому віці, буде більш обдуманим і принесе їй масу щасливих миттєвостей.

Сім’я і діти

Сім’я для Сіми завжди буде в пріоритеті. Заради спокою і благополуччя близьких жінка готова відмовитися від кар’єри, і від власного бізнесу. Жінка гостинна. У її будинку завжди чисто, затишно, пахне свіжою випічкою і відчувається атмосфера доброзичливості. Зі своїми дітьми Сіма неймовірно ніжна. Вона готова присвячувати їм все свій час. Іноді надмірна любов призводить до того, що нащадки Сіми виростають егоїстичними людьми, які, вилетівши з родинного гнізда, згадують про батьків лише тоді, коли потребують матеріальної підтримки.

Своїх дітей Сіма любить і сильно балує

Таблиця: сумісність Сіми з іншими іменами

Щасливий шлюб Ніжна дружба Відсутність сумісності
Олексій;

Сергій;

Дмитро;

Руслан;

Владислав;

Ігор;

Михайло;

Валентин;

Володимир.

Олександр;

Євген;

Микола;

Петро;

Роман;

Максим;

Георгій;

Всеволод.

Андрій;

Захар;

Мирослав;

Микита;

Данило;

Костянтин.

Найбільш значущі події, які можуть кардинально змінити життя дівчини, відбудуться у віці:

 • 18 років;
 • 23 років;
 • 35 років;
 • 48 років.

Таблиця: астрологічні відповідності та магічні талісмани

Планета Юпітер
Знак Зодіаку Козеріг, Водолій
Число 8
Камінь Лазурит
Тотемна тварина Лань
Рослина Маки, мати-й-мачуха
Колір Червоний, бузковий, помаранчевий
Вдалий день Неділя, середа
Сприятливий час року Літо
Домінуюча стихія Повітря
Козеріг — один із знаків Зодіаку, хто опікується Сімі

Вплив букв імені на характер Сіми

Кожна літера, що утворює ім’я людини, наділяє його певними рисами характеру:

 • Буква С. Ці люди звикли добиватися всього своєю працею і старанням. Вони розумні й розсудливі, проте в особистому житті бувають надмірно сентиментальні.
 • Буква І. Наділяє дівчину проникливістю і живим розумом. У професійній діяльності ці люди виявляють незвичайні здібності і можуть досягти великих висот.
 • Буква М Володарі цієї літери в імені люблять вирішувати складні життєві завдання, а іноді й самі створюють їх собі. Вони товариські, вимогливі, заради коханої людини здатні йти на жертви.
 • Буква А. Любов до всього нового, бажання творити і розвиватися.

Таблиця: вплив пори року на характер людини

Зима Весна Літо Осінь
Сувора, наполеглива, працелюбна. Неймовірно вимоглива як до себе, так і до інших. Любить владу і прагне до неї протягом усього свого життя. Весела дівчина з прекрасним почуттям гумору і багатою фантазією. Грайлива, талановита, любить блищати в суспільстві. Ніколи не прагне до високого становища і не замислюється про майбутнє, воліє жити одним днем. Добродушна, щедра, емоційна. Має багато друзів і шанувальників. Єдиний мінус — дуже чутлива, тому може ображатися навіть на безневинні жарти. Серйозна, розважлива. Кожен її крок заздалегідь прорахований, завдяки чому їй вдається приймати правильні рішення навіть у найскладніших ситуаціях.
Літня Сіма добродушна, щедра, емоційна, має багато друзів і шанувальників

Таблиця: гороскоп імені

Знак Зодіаку Характеристика
Овен Це темпераментна і емоційна жінка. Вона не сприймає дозвільного проведення часу, тому навіть відпочинок любить корисний і різноманітний. У любові непостійна. Сіма-Овен швидко закохується і також швидко байдужіє до свого обранця. Заміж виходить пізно, виключно з розрахунку.
Телець Сентиментальна, добра і чутлива Сіма-Телець просто створена для того, щоб стати ідеальною дружиною. Вона вірна, чесна, з ранньої юності мріє створити сім’ю з людиною, яка щиро полюбить її. Дівчина не сприймає брехні, особливо у відносинах. Тому, якщо її молодий чоловік дозволить собі опуститися до зради, вона тут же розірве цей зв’язок.
Близнюки Наполеглива і комунікабельна людина, яка вірить, що своєю працьовитістю вона може домогтися багато чого. Однак для досягнення поставлених цілей Сімі-Близнюкам слід навчитися не звертати увагу на думку оточуючих. Вона дуже чутлива і ранима. Чоловіків навколо неї багато, але вроджена любов до свободи заважає їй повністю довіритися і відкритися своєму обранцеві.
Рак Жіночна і чарівна панянка. В міру примхлива і вимоглива. Навколо неї завжди багато шанувальників, але сама дівчина довгий час не може визначитися з вибором пари, надто вже їй подобається загальне поклоніння. Заміж, як правило, виходить за самостійного і забезпеченої людини старше себе, який зможе забезпечити їй рівень життя, гідний королеви.
Лев У характері цієї дами якимось немислимим чином поєднуються емоційність, чуттєвість, владність і примхливість. Для неї важливо бути лідером, відчувати, що люди довіряють їй і цінують її увагу. Найбільше Сіма-Лев ненавидить лицемірство і підлість, тому розкриває душу і близько підпускає до себе лише перевірених часом людей.
Діва Дівчина допитлива і непосидюча. Вона не любить бути в тіні. Тому якщо бачить, що увагу оточуючих до її персони згасає, намагається зробити все, щоб повернути їх розташування. Дівчина мріє про справжнє кохання, проте кричати на повний голос про свої почуття ніколи не буде, боячись здатися занадто чутливою і настирливої.
Терези Педантична, рішуча, працелюбна. Однак разом з цим, дівчина неймовірно добра і завжди прагне на допомогу ближньому. Вірить в чудеса і містику. У виборі друзів дуже перебірлива, не любить брехні і фальші.
Скорпіон Скритність і замкнутість не дозволяють Сімі-Скорпіону бути товариською і легко довіряти людям. У неї надмірно завищені вимоги до всіх навколо. У відносинах з малознайомими людьми або підлеглими може дозволити собі бути надто прямолінійною і різкою. Заміж, як правило, виходить кілька разів, оскільки далеко не кожен претендент на її руку і серце зможе довго витримати крутий норов коханої.
Стрілець Сіма-Стрілець — справжня душа компанії. Дівчина весела, товариська, легко сходиться з незнайомими людьми. Вона обожнює відвідувати різноманітні свята та заходи. Серед великої юрби вона відчуває себе як риба у воді, самотності ж побоюється і уникає.
Козеріг Працьовита та цілеспрямована особа, яка не звикла пасувати перед труднощами. Навпаки, вони навіть загартовують його характер, змушуючи постійно рухатися вперед. Щаслива буде з людиною, яка зможе прийняти її спосіб життя і буде у всьому допомагати їй.
Водолій Відрізняється аналітичним складом розуму. Рідко виходить з себе, будь-які конфлікти намагається загладити мирним шляхом. Дипломатична, вміє розташувати до себе будь-якої людини, тому має багато друзів та знайомих з різних соціальних шарів.
Риби М’яка і ніжна особа, яка намагається приховати ці риси свого характеру від оточуючих, намагаючись здаватися сильніше, ніж вона є насправді. Страждає від численних комплексів, не вміє відстоювати свою точку зору. Своє щастя знайде поруч з людиною, яка зможе вселяти в неї впевненість і підтримувати в усіх її починаннях.

Фотогалерея: знамениті Сіми

 1. Серафима Нізовская — актриса
 2. Серафима Бірман — радянська актриса театру і кіно
 3. Серафима Шнурова — дочка скандально відомого музиканта Сергія Шнурова

Володарка імені Сіма — яскрава, наполеглива і працьовита натура. У будь-якій ситуації вона прагне досягти поставлених цілей. У професійному плані показує себе як старанний, чесний і виконавчий співробітник. Може добитися великих успіхів у бізнесі, проте найчастіше присвячує себе сім’ї і дітям, вважаючи, що саме в цьому і є призначення жінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *