Що означає ім'я Віталіна

Що означає ім’я Віталіна: походження, характеристика та значення імені

Віталіна — рідкісне, незвичайне ім’я. Такі дівчата з дитинства товариські і відкриті, ініціативні і цікаві. Але чоловіче походження імені (жіноча форма слова Віталій) накладає на характер свій відбиток. Віта іноді може бути надмірно напористою, впертою і запальною. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Віталіна.

Що означає ім’я Віталіна

Ім’я Віталіна походить від римського прізвиська Vitalis. У перекладі з латині це слово означає “повне життя”. Більшість дослідників сходяться на думці, що Віталіна — це жіноча форма імені Віталій. Це доводить і те, що в Стародавньому Римі було прізвисько Vitalianus (що належить Віталію).

Слова Віталіна і Віталія вважаються синонімами. У різних країнах вважають за краще називати дівчат або одним, або іншим ім’ям, іноді обидва вживаються приблизно з рівною популярністю.

Форми імені

Скорочення імені:

 • Ліна;
 • Віта;
 • Таль;
 • Віталя;
 • Вітаха.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Віталінка;
 • Таліна;
 • Вітася;
 • Віташа.

Родинні імена — Вікторія і Віолетта.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — VITALINA.

У православних святцях немає імені Віталіна, тому таких дівчаток зазвичай хрестять на ім’я Святої, яку шанують в день їх народження.

Таблиця: ім’я на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська Vitalina Віталіна
Китайська 維塔利娜 Вейталіна
Корейська 비탈리 Біталлі
Японська ウラジスラフ Ураджісурафу
Вірменська Վիտալինա Віталіна
Ідиш וויטאַלינאַ Віталіна
Хінді वितालिना Віталіна
Німецька Vitalin Віталін
Французька, іспанська, італійська Vitalina Віталіна
Українська Віталіна Віталіна

По батькові, які поєднуються з ім’ям

З ім’ям Віталіна гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Вадимівна;
 • Юріївна;
 • Василівна.

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи особистий канал на Youtube або в Instagram, Віталіна може використовувати такі ніки:

 • vita;
 • vita_linna;
 • vitalyan;
 • vitalinchik;
 • vitaljusik.

Характеристика і значення імені Віталіна

Позитивні якості дівчат з іменем Віта:

 • товариськість;
 • допитливість;
 • самостійність;
 • енергійність.

Негативні риси:

 • непередбачуваність;
 • схильність до імпульсивних вчинків;
 • невпевненість в собі.

Як ім’я впливає на характер дитини

Маленька Віточка доброзичлива і товариська, обожнює знайомства і зустрічі, в колі її спілкування хлопчиків на порядок більше, ніж дівчаток. Віта робить все повільно, але коли справа стосується розваг та ігор, вона моментально стає пустотливим ініціатором.

До вивчення граматики і читання приступає пізно, батьки довгий час самі читають їй книжки, але ось в дослідженні зовнішнього світу і всього нового дівчинці немає рівних. Часом вона поводиться дуже навіть безтурботно і спокійно, але іноді буває справжньою непосидою і пустуном. Необхідно також враховувати схильність Віти закриватися від зовнішнього світу навіть без будь-яких вагомих причин. Батькам потрібно уважніше поставитися до частих змін настрою дочки.

Віта — поступлива, доброзичлива і весела дитина з багатим внутрішнім світом і величезними можливостями, реалізувати які завадить тільки її ж нерішучість і сумніви в собі.

Віталіна в підлітковому віці

В юному віці Віталіна стає ініціативною і допитливою. Багато уваги приділяє своєму зовнішньому вигляду, часто відвідує салони краси, слідкує за здоров’ям, любить займатися спортом, найчастіше вибирає теніс. Самоствердитися в житті їй можуть перешкодити такі риси, як сором’язливість і нерішучість, тому не всі її спроби реалізувати себе можуть увінчатися успіхом.

По своїй натурі Віта — справжня авантюристка і максималістка, вона привертає увагу до своєї персони будь-яким способом: яскравим макіяжем і зухвалою зовнішністю, грою на публіку. Вона любить все незвичайне і яскраве, але з віком і придбанням життєвого досвіду це проходить.

Як ім’я впливає на характер дорослої людини

По Борису Хігіру, Віталіна м’яка і чарівна, але разом з тим — рішуча і смілива. Її легко обдурити. Довірливість дівчини часто використовують в своїх інтересах корисливі люди. Але якщо обман розкриється, Віта відразу ж перерве відносини з ними. Володарка такого імені часто тяжіє до чоловічих завдань і професій. Вона енергійна і рішуча. Часто стає лідером в колективі.

Таланти та захоплення

Головне захоплення Віталіни — потурати своїм примхам. Такі дівчата люблять жити красиво і з розмахом: вишукано одягатися, побалувати себе смаколиками, багато відпочивати. Весь свій вільний час вони зазвичай присвячують собі, особливо в той час, коли ще не перебувають у сімейних відносинах.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Віталіна, можна використовувати такі рими: лавина, рівнина, калина, балерина, картина.

Професії, бізнес і кар’єра

Віталіна-жінка з діловою жилкою, але іноді її рішення і дії переходять межі дозволеного. Вона прагне чітко виділити себе серед інших, викликаючи у оточуючих роздратування і критику начальства. Втім, колеги, незважаючи ні на що, тримати зло на дівчину не стануть. Віту є за що цінувати — вона відповідальна, сумлінна і чесна.

Найбільш підходящі для такої дівчини професії — ті, які безпосередньо пов’язані з спілкуванням, але для Віти також важливо відчувати себе вільною і незалежною. Часто володарка цього імені успішна в творчій області. Вона часто змінює робочі місця і оточення в цілому. Це необхідно Віталіні, щоб знайти ідеальну для неї сферу діяльності, де вона зможе себе почувати себе невимушено і комфортно.

У дівчини з цим ім’ям є всі шанси стати успішною бізнес-леді. У цьому сприяють її ініціативність, справедливість і комунікабельність. Головне — Віталіні необхідно вчитися твердо дотримуватися своєї позиції і вміти відстоювати власну думку. Вести бізнес вона буде, швидше за все, поодинці, адже Віта звикла все контролювати сама, успіхи і невдачі ні з ким ділити не буде.

Здоров’я

У Віталіни непогане здоров’я, але їй важливо постійно зміцнювати імунітет. Можливі деякі складнощі з опорно-руховим апаратом. Дівчині необхідні часті прогулянки на відкритому повітрі, будь-які спортивні заняття або ігри, які припускають хоча б мінімальне фізичне навантаження.

Віта в любові і шлюбі

Життя без любові для Віталіни стає тьмяним і буденним, тому воно часто закохується. Для такої дівчини сильні почуття — це і стиль життя, і романтичний потяг. Вона може запросто і правдоподібно зіграти роль слабкої жінки, яка потребує заступництві сильного чоловіка, опори в житті, але насправді їй цього не треба. Це просто спритна вміння маніпулювати почуттями представників сильної статі, адже разом з такою тендітною і беззахисною дівчиною хлопець відчуває себе безстрашним героєм. Віта не любить, коли до неї лізуть в душу. Вона намагається приховувати від обранця свій запальний характер.

Особливе місце в житті Віталіни займає секс. Для неї це і пристрасть, і романтика. Дівчина відноситься до інтимних відносин як до справжнього мистецтва. У парі Віта часто займає домінуючу роль, чекає від партнера захопленості і повної смиренності, але грубість в ліжку не схвалює. Володарка цього імені дуже ревнива, хоча і намагається контролювати себе. Зради своєму чоловікові не пробачить ніколи.

Віта досить довго вибирає чоловіка для серйозних стосунків і шлюбу. Головна причина в цьому-не її важка вдача, а звичайна нерішучість. Навіть після створення сім’ї дівчина може періодично сумніватися в правильності свого вибору. Втім, в даній ситуації все залежить від її обранця. Уважність і ніжність допоможуть чоловікові підкорити серце своєї супутниці, в нагороду за це йому дістанеться сильна і палка любов чарівної дівчини. Але якими б гарними і бездоганними не були відносини, єдиний невірний вчинок чоловіка може зруйнувати всю сімейну ідилію.

У сімейних відносинах Віталіна може стати зразковою домогосподаркою. Вона любить балувати рідних і близьких смачними делікатесами і корисними трапезами. Виховання дітей для такої жінки теж має величезне значення. Підтримка затишку в сімейному гніздечку не заважає їй стежити за собою, бувати в салонах краси, стежити за модними новинками. Свою другу половинку Віта дуже цінує. Але дівчині необхідно відчувати свою свободу, якщо її обмежувати, сварки і суперечки неминучі.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Особливості відносин
Дмитро У цих партнерів дуже схожі характери, що не зближує їх, а може привести до розставання. Зайва гордість, упертість і волелюбність обох сприятимуть розлучення.
Олександр Це пара свавільних натур, сильних особистостей. Боротьба за лідерство в сім’ї може призвести до сварок і непорозумінь.
Євген У своєму супутнику Віта бачить вірного і надійного захисника, якого обдарує любов’ю, турботою і вірністю. Вони ідеально доповнюють один одного, в тому числі — в сексуальних відносинах, що важливо для зміцнення союзу.
Сергій Цю пару можна назвати зразковою, так як Сергій і Віта завжди знайдуть спільну мову. У них абсолютно щасливий шлюб. Завдяки взаєморозумінню і взаємовиручці партнери зуміють створити спокійний, дружній сімейний союз.
Андрій Відносини Віталіни та Андрія мають всі шанси стати тривалими, але не можна сказати, що у них все буде йти гладко. У них можуть досить часто виникати сварки і конфлікти.
Олексій Ця пара оповита любов’ю, що обіцяє щасливий сімейний союз. Віта і Олексій спільно створюють благополучну сім’ю. Труднощі з грошима у них практично не буває, просто партнери впевнені, що щастя — не в грошах.
Юрій У такій парі чоловік дбайливо і ніжно ставиться до своєї супутниці, чим і заслуговує її повагу і любов. Віта буде дякувати Юрію своїм теплом, добром і увагою.
Олег Цей союз заснований на міцних взаєминах, адже між Олегом і Вітою — не просто закоханість, а дійсно щирі почуття. Їх основою виступають душевна рівновага і абсолютна впевненість у партнері.
Володимир Стосунки Віталіни і Володимира не назвеш любов’ю з першого погляду. Парі необхідно досить тривалий час, щоб дізнатися один одного ближче. Але таке зволікання тільки допомагає зміцнити їх зв’язок.
Денис Партнери душі не чують один в одному. Їм комфортно удвох незалежно від того, де вони знаходяться: в компанії друзів, вдома або в подорожі. В сексуальній близькості понад усе ставлять турботу і увагу до партнера.
Артем Ця парочка заряджає позитивом всіх оточуючих. Вони вміють брати все краще від життя. У відносинах Артема І Віти присутня і взаємоповага, і киплячі пристрасті, і чиста любов. Тому їх сімейне життя буде захоплюючим і яскравим.
Павло Романтичні стосунки Віти і Павла злегка беземоційні, в них мало пристрасті. Для партнерів головне в їхньому союзі — довіра. Пара живе злагоджено і тихо, і отримують від цього задоволення.
Ігор Така пара дуже гармонійна. У Ігоря І Віти вийде стати хорошою сім’єю, якщо вони не будуть забувати піклуватися один про одного, а в суперечці — йти на компроміс.
Віталій Віталій і Віталіна приречені на довгі і щасливі роки в шлюбі. У них дуже схожі головні життєві цінності, а це ще більше зміцнює їх любов.
Роман Бурхливий і емоційний союз, який принесе багато радісних і веселих моментів. У партнерів — багато спільних інтересів, що зближує їх. У такій парі практично не буває недоговорок і секретів, а інтимна частина відносин просякнута палкою пристрастю.
Віктор У Віктора І Віти може вийти досить-таки щасливий шлюб в усіх відношеннях. В цьому союзі панують відданість і взаємоповага. Партнери мають спільні цілі, поділяють цінності один одного.

Значення кожної літери імені

В — товариськість, гармонія з навколишнім світом. Креативна особистість, яка спрямована в майбутнє.

І — духовна особистість, чутлива, добра, м’яка і миролюбна. Але при цьому дуже практична.

Т — сильна інтуїція, чутливість, творчі здібності. Не завжди відповідає своїм цілям і можливостям.

А — лідерство, прагнення до фізичного і душевного комфорту. Дуже діяльна натура.

Л — особистість, тонко сприймає красу. Яскраво виражені артистичні та художні здібності.

Н — символ протесту. Людина володіє внутрішньою силою, яка не дозволяє сприймати все підряд. Критичне ставлення до всього.

Таблиця: відповідності імені

Характеристика Значення Вплив
Планета Сонце Люблять перебувати в центрі уваги, енергійні, незалежні і амбітні. Іноді можуть бути надмірно самовпевненими і уїдливими.
Знак зодіаку Лев Цінують комфорт і розкіш, прагнуть до популярності, слави. Енергійні, благородні і милосердні. У деяких випадках можуть проявляти впертість і надмірне самолюбство.
Стихія Вогонь Креативні, оптимістичні і динамічні особистості. Схильні до імпульсивних вчинків. Можуть бути агресивними і впертими.
Число 1 Першовідкривачі, лідери. Не люблять підкорятися, але здатні йти на компроміс. Завжди знаходяться в пошуку нової інформації. Головний недолік — лінь.
Колір Жовтий Інтелектуальні та ініціативні. Нібито випромінюють внутрішню енергію. Володіють твердим характером, рішучі, вміють відокремлювати важливе від другорядного.
Тотемна тварина Орел Символ духовного початку, величі і відваги.
Дерево Кедр Уособлює красу, гідність і велич.
Рослина Півонія Символізує романтику, красу і благополуччя.
Камінь Хризоліт Приваблює удачу і багатство. Зміцнює здоров’я.
Метал Золото Уособлення багатства і справедливості. Разом з тим, може нести і негативну енергетику заздрості і марнославства.
Сприятливий день Неділя
Пори року Зима

Коли народилася Віталіна

Зимова Віталіна часто не може знайти щастя в особистому житті. Їй заважають це зробити зайва владність і контроль над своїм обранцем. Така дівчина злегка егоїстична. Іноді буває надто впертою і запальною, що, природно, не приводить оточуючих в захват. Внаслідок цього часто виникають напружені відносини з друзями і колегами.

Весняна Віта — сама непередбачуваність і загадковість. Підступна дівчина, яку іноді можуть звинуватити в лукавстві, тому що заради наміченої мети вона здатна на багато що. Її поведінка неможливо передбачити: сьогодні вона весела і життєрадісна, а завтра вже може бути пригніченою і скривдженої на всіх і вся.

Літня Віта — дуже романтична і м’яка натура. Дівчина закохана, може часто міняти чоловіків, але при цьому їй здається, що кожного свого обранця вона дійсно любить по-справжньому. Віталіна, яка народилася влітку, не терпить одноманітності. Доброзичлива і жіночна особа, не зрадить і не кине у важку хвилину.

Осіння Віталіна серйозна і прагматична. Така дівчина організована і практична. У неї все чітко розписано аж до хвилини. Це дуже хороша господиня, за що не візьметься — все виходить «на ура». З боку може здатися, що Віта, народжена восени – холодна і сувора особа, але в дійсності вона чуйна і добра. Мріє про взаємну любов і тихе сімейне щастя.

Таблиця: гороскоп імені

Знак зодіаку Характеристика
Овен Екстраординарна особистість з активною життєвою позицією. Не дивно, що вона завжди знаходиться в центрі уваги. Така дівчина — постійно в курсі всіх подій, що відбуваються. Вона прямолінійна і трохи зарозуміла, на все має свою точку зору і часто намагається нав’язати її оточуючим.
Телець Незворушна і тактовна, живе за своїм особистим розкладом. Будь-які зміни вибивають її зі звичного графіка, і їй важко пристосовуватися до нової обстановки і людям. Такій дівчині важливо відчувати стабільність в житті, а в стосунках — тим більше. Прагне раніше вийти заміж. Із задоволенням займається сім’єю, домашніми справами.
Близнюки Добродушна і сердечна дівчина, яка завжди прийде на допомогу і не залишить в біді. До недоліків оточуючих ставиться толерантно, але і на своїх негативних якостях намагається не акцентувати увагу. Через це дуже бурхливо реагує на критику в свою сторону. Дуже активна і темпераментна.
Рак Романтичність, задумливість і чарівність властиві Віталіні-Раку. У неї колосальні здібності, але через нерішучість і пасивність самоствердитися і показати себе на 100% може рідко. Правда, це не відноситься до особистого життя. Дівчина може вдало вийти заміж, вона стає неконфліктною, господарською і ласкавою дружиною.
Лев Самовпевнена, вишукана і розважлива особа. Вона вміє себе подати і знає собі ціну. Розумна і практична, вміє вийти з гідністю з найбільш неординарних і безглуздих ситуацій. Віталіна-Лев до досягнення своєї мети йде чесним шляхом, але якщо виникне необхідність, може принести в жертву інтереси інших заради своєї вигоди.
Діва Практична і серйозна дівчина, реалістка. Береться тільки за ті справи, які принесуть реальні результати. На авантюри і сумнівні заходи ніколи не погоджується, їй потрібна гарантія вигоди. Такий практичний підхід до життя супроводжує хорошій кар’єрі. У справах сімейних це, звичайно, може перешкодити, так як холодний розрахунок не замінить гарячу любов.
Терези Володіє спокійною вдачею, весела і відкрита особистість, має відмінне почуття гумору, яке допомагає їй по життю. Вона вміє переконувати, і при виникненні суперечок займає головну роль у примиренні ворогуючих сторін.
Скорпіон Порывиста і запальна. У її житті багато злетів і падінь, вона то активна і весела, то сумна і депресивна. Часто кидається з крайності в крайність. Віта дівчина горда, звертатися за допомогою до близьких їй не властиво. В любовних відносинах шукає пристрасні і живі емоції, адже інакше вона просто занудьгує.
Стрілець Головна якість Віти-Стрільця — лідерство, але іноді вона стає слабкою і тендітною. Правда, трапляється це вкрай рідко. Найчастіше така дівчина владна, і це відштовхує людей. Через це у неї дуже мало справжніх друзів. Чоловіки в її суспільстві можуть відчувати себе підкаблучниками, тому намагаються уникати Віталіну.
Козеріг Стриманість і самовладання цієї дівчини безмежні. Від такої дівчини не варто очікувати палкого прояву емоцій. Віта-Козеріг об’єктивна і розважлива, вона вважає, що кожна людина сама розпоряджається своєю долею. Через таку життєву позицію Віталіна не слухає нічиїх порад і сама їх не роздає.
Водолій Кмітлива і повна енергії дівчина, в її оточенні багато хороших знайомих і друзів, але відкривати свою душу вона ним не стане. Навіть дрібних образ і зрад Віта-Водолій не потерпить. Болісно переживаючи з цього приводу, вона може відсторонитися від усіх і замкнутися в собі. Чоловіків приваблюють її шарм і звабливість.
Риби Мрійлива, ніжна і щедра, володіє оригінальним поглядом на світ. Така дівчина більше любить творити, ніж споживати. Вона вважає за краще дарувати, а не приймати в дар. Дуже емоційна, з тонкою душевною організацією. Самокритичність і вразливість призводять до частих депресій неврозів.

Віталіна — стримана дівчина, небагатослівна. Дуже владна, її поважають друзі і колеги. Віта любить незалежність і свободу. У неї активна життєва позиція, її цікавить все оригінальне і незвідане. З цієї статті ви дізнались значення імені Віталіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *