Що означає ім’я Євгенія: походження, характеристика та значення імені

Євгенія — темпераментна і дуже яскрава натура. Вона вперта, завжди вірна своїм переконанням і принципам. Це незалежна жінка, здатна самостійно впоратися з усіма труднощами, але іноді її вчинки не підлягають ніякому логічному поясненню. Через це досягти розуміння з Євгенією часом дуже непросто. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Євгенія.

Що означає ім’я Євгенія

Ім’я Євгенія є жіночою формою чоловічого Євген. Слово походить від давньогрецького «евгенес», що в перекладі означає «благородний».

На території України імена Євген і Євгенія стали дуже популярні в XIX столітті. Найчастіше так називали дітей з дворянських станів. Жіноче ім’я в ті часи найчастіше можна було почути у французькому варіанті — Ежен.

Форми імені Євгенія

Скорочення імені:

 • Женя;
 • Жека;
 • Євгеня;
 • Геня;
 • Женюра;
 • Женька;
 • Дженна;
 • Єва.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Евгеньюшка;
 • Женічка;
 • Жекачка;
 • Женюшка;
 • Женюша;
 • Евгеша;
 • Євгенка;
 • Евгеньюшка.

Короткі звернення Єва і Дженна також виступають самостійними іменами.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Євгенію, можна використовувати такі рими: мить, здивування, поведінка, захоплення.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — EVGENIIA.

Слово Євгена є в православних святцях, тому можна хрестити новонароджених таким ім’ям.

Таблиця: ім’я Євгенія на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська Eugenia (Genie) Юджинія (Джині)
Китайська 叶夫根尼 Ефугеньни
Корейська 고귀한 Гогвіхан
Японська エフゲニイ Ефугеніі
Арабська يفجينيا Яфджінія
Грецька Ευγενία Евгенія
Німецька Eugenia Ойгенія
Французька Eugénie Ежені
Іспанська Eugenia Еухенія
Італійська Eugenia Еудженія
Польська Eugenia Еугенія
Чеська Evženie Евженіє
Українська Євгенія (Ївга) Евгенія (Йівга)
Білоруська Яўгенія Яугенія

По батькові, які поєднуються з ім’ям

З ім’ям Євгенія гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Олександрівна;
 • Васильівна;
 • Вікторівна;
 • Григорівна;
 • Іванівна.

Варіанти ників для соціальних мереж

Створюючи особистий канал на Youtube або в Instagram, Євгенія може використовувати такі Ніки:

 • jenya;
 • evgesha;
 • jane;
 • jenis;
 • zhenia.

Святі покровителі Євгенії, дати іменин

Святі покровительки імені:

 • Діва і преподобна мучениця Євгенія Римська;
 • княгиня Євгенія Сербська Міліца;
 • мучениця Євгенія (Доможирова).

Великомучениця Євгенія жила в Олександрії, в сім’ї єгипетського намісника. Вона була скромною, добродушною дівчиною, відрізнялася добротою і милосердям. Змогла отримати чудову освіту. Християнське вчення вразило Женю до самої глибини душі, і вона зважилася потай від своїх батьків прийняти Святе Хрещення. За глибину її віри Господь дарував новонавернена здатність зцілювати будь-які хвороби.

Сповідуючи християнську віру, Євгенія та її мати Клавдія багато подорожували. Вони підтримували вдів та інших християн, яким загрожувало вигнання з рідних міст. У підсумку язичницький уряд не міг стерпіти таких діянь, і дівчину з матір’ю стратили.

Женечки святкують іменини:

 • 6 і 18 січня;
 • 1 серпня;
 • 12 вересня.

На Євгенію, 6 січня, пророкують погоду по зірках. Якщо вони яскраві, буде хороша погода, тьмяні-варто чекати негоди.

Характеристика і значення імені Євгенія

Позитивні якості дівчат з ім’ям Євгенія:

 • щирість і милосердя;
 • вміння дружити;
 • готовність піти на будь-які жертви, щоб захистити своїх рідних;
 • чесність, нетерпимість до брехні і зради;
 • прагнення до боротьби за справедливість і рівноправність.

З негативних якостей варто відзначити найяскравіше: Женя постійно про щось турбується, схильна вишукувати в вчинках оточуючих недобрі наміри.

Женічка в дитинстві

Маленька Женічка тямуща, спокійна і мрійлива дівчинка. Любить грати з подружками в ляльки, також не проти побігати в догонялки з хлопчаками. Але найбільше малятко віддає перевагу поодиноким іграм. В колективі Женя — абсолютний лідер, вона вже в дитинстві прагне відстоювати справедливість. Однолітки цінують дівчинку за її чесність і чуйність.

Вдома Євгенія-тиха і слухняна дівчинка. Навіть залишившись без нагляду, бешкетувати і пустувати не стане. Батькам вона не доставляє зайвих занепокоєнь. Правда, буває образливою і норовливою. Іноді може проявити характер, стати впертою і незговірливою, але лише в тому випадку, якщо ситуація для Жені має велике значення.

Женічка дуже добродушна і скромна, але вкрай довірлива. Не замислюючись, дівчинка може прийняти чужу думку, тому батькам потрібно уважно стежити за своєю дочкою. За наївністю і незнання малятко може накликати на себе великі неприємності.

У школі Женя старанно вчиться, вона досить посидюща й уважна на уроках, але осягає знання без особливого ентузіазму. Разом з тим її прагнення зайняти лідерську позицію серед однокласників дає їй гарну мотивацію тягнутися до знань. Якщо ж її старання залишаться не поміченими вчителями, або батьки не будуть хвалити дочку за старанність, то у школярки пропаде всяке бажання вчитися.

Євгенія-підліток

У перехідному віці Євгенія стає більш незговірливою, вона все частіше показує свій характер. Дівчина прагне добитися справедливого ставлення до неї, дуже засмучується, якщо виходить не так, як би їй хотілося. До будь-якої критики на свою адресу відноситься вкрай вороже. Вважає, що її думка не вимагає ніяких обговорень.

В юності у Євгенії проявляється двоїстий характер. Вона може бути дуже ввічливою і добродушною, але якщо розлютити або образити її, дівчина стає жорстокою і мстивою. Женя товариська й життєрадісна, вона прагне завести багато друзів, але при цьому бажає встановлювати свої правила, яких потрібно дотримуватися всім її близьким. Володарка цього імені не схильна поступатися і йти на компроміси, через це з однолітками у неї складаються непрості відносини.

Дівчина завжди розважлива і наполеглива, будує серйозні плани на майбутнє. Рано стає фінансово незалежною. Перші зароблені гроші зазвичай витрачає на покупку косметики і нового одягу. При цьому Женя, як правило, ретельно планує покупки і намагається уникнути зайвих витрат.

Як ім’я впливає на характер і долю дорослої жінки

За П’єру Руже, Євгенія не може довгий час перебувати на самоті, вона відчуває постійну потребу в спілкуванні з людьми. Це розумна і досить передбачлива жінка, але в екстрених випадках здатна на безрозсудні і навіть ризиковані вчинки. Женя не будує ілюзій з приводу свого майбутнього. Всі її плани цілком реальні, варто тільки докласти зусиль для їх реалізації. У справах звикла розраховувати тільки на свої сили, прагне здобути матеріальну незалежність. Володарка цього імені воліє яскраве, насичене життя. Вона не боїться змін, готова в будь-яку хвилину змінити свої плани і відправитися в подорож. Деякі вчинки дівчини можуть збентежити оточуючих. Близькі довіряють Жені, адже якщо вона щось пообіцяла, то обов’язково стримає своє слово. Це ініціативна і життєрадісна жінка без її оптимізму життя багатьох людей було б сірим і одноманітним.

Борис Хигир стверджує, що у Євгенії добре розвинена інтуїція, у важливих справах дівчина покладається тільки на свою інтуїцію. Володарка цього імені схильна аналізувати свої вчинки, здатна робити обдумані і адекватні висновки про результати власних дій. Не любить перекладати свої обов’язки на інших і не вміє делегувати повноваження. Вважає, що краще її самої роботу ніхто не виконає. Женя досить розважлива і стресостійка, в складних ситуаціях здатна зберігати спокій і за короткий проміжок часу прийняти вірне рішення. Закохана дівчина може розуміти свого партнера з півслова. Вона уважна і турботлива, активно проявляє інтерес до уподобань свого обранця.

Таланти та захоплення

Євгенія — енергійна і різнобічно розвинена жінка. У неї є навички рукоділля, може спробувати себе в образі музиканта. Також Женя може володіти природженим талантом художника. У власниці цього імені безліч захоплень, які допомагають їй заспокоїтися і зняти втому після важкого робочого дня.

Євгенія на роботі і в бізнесі

Євгенія дуже відповідальна, прагне до кар’єрного росту. В роботі проявляє акуратність, старанність, делікатність і дисциплінованість. Така дівчина не бажає довгий час бути в підпорядкуванні, тому прагне зайняти керівну посаду. Отримавши її, стає вимогливою і справедливою начальницею. При цьому Женя вирішує всі проблеми шляхом мирних переговорів у спокійній обстановці.

Володарка цього імені може проявити себе в точних науках. Євгенія стає прекрасним бухгалтером, вченим або інженером. В роботі не терпить монотонності і одноманітності, любить часті поїздки і відрядження. Така дівчина також здатна розкрити свій потенціал у творчих професіях, адже вона дуже креативна і любить експериментувати.

Євгенія вольова і цілеспрямована, тому може відкрити власну справу і привести її до успіху. У боротьбі з труднощами здатна проявляти наполегливість. Єдине, що може перешкодити сприятливому веденню бізнес, — надмірна емоційність Жені. В екстрених ситуаціях може розлютитися і проявити грубе ставлення до співробітників і партнерів. Їй варто пам’ятати, що керівник повинен тверезо мислити і піднімати робочий дух всього колективу, лише тоді можна розраховувати на гідний результат.

Здоров’я

З самого народження Євгенія відрізняється міцним імунітетом. Але через її запальності і дратівливості можливі порушення сну і проблеми з серцево-судинною системою. В юності Женя схильна до травм і переломів.

Батькам слід звернути увагу на здоров’я очей своєї дочки, в дитячому віці у неї може погіршитися зір. Власниці такого імені також схильні до алергічних реакцій на солодощі та шоколадні вироби.

Женя в любові і шлюбі

Любов Євгенії чуттєва, пристрасна і всепоглинаюча. У відносинах вона самовіддана, заради своєї другої половинки готова на багато що, але лише в тому випадку, якщо її обранець буде відчувати до неї щирі почуття. У виборі партнера Женя керується не тільки почуттями. Її чоловік повинен бути серйозним, наполегливим, можливо, дещо старомодним у своїх поглядах, але з твердими принципами і прагненням розвиватися.

Інтимний зв’язок у відносинах для Євгенії грає далеко не останню роль. Дівчина досить вимоглива до своїх партнерів і бажає, щоб вони були ніжні, прагнули урізноманітнити статеве життя. Чоловіків приваблює в Євгенії яскравість, розкутість і бажання експериментувати.

До вибору свого майбутнього чоловіка Женя підходить дуже осмислено. Для неї важливі не тільки моральні якості, але і соціальний стан обранця. Така дівчина не вийде заміж за розрахунком, але і без фінансового достатку теж сім’ю створювати не вирішиться. Євгенії дуже цікавить минуле життя свого обранця. Якщо у чоловіка було темне минуле, планувати спільне майбутнє вона з ним не стане. З одруженими представниками сильної статі володарка цього імені теж не бажає мати нічого спільного, навіть якщо у неї виникли до такого людині сильні почуття. У відносинах Женя розсудлива і поступлива, своєму чоловікові може пробачити багато, але тільки не зраду.

У шлюбі з Євгенією стабільності чекати не варто, тому що вона емоційна і дуже дратівлива. Тільки якщо чоловік буде приділяти їй достатньо любові і уваги, дівчина зможе втихомирити свій запальний характер. Женя — привітна господиня, любить приймати гостей. Вміє добре готувати, любить балувати рідних і близьких смачними стравами.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Ім’я Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Особливості відносин
Дмитро 100% 50% У цій сім’ї у подружжя абсолютно різні погляди на життя. Дмитро бажає, щоб дружина займалася домашнім господарством і ростила дітей. Але Євгенію це абсолютно не влаштовує, навіть в сім’ї вона прагне до незалежності. Крім того, дівчина надає великого значення своєму становищу в суспільстві. Роботу заради сім’ї вона кинути не зможе. Такі розбіжності призводять до частих сварок, в результаті союз розпадається.
Олександр 90% 50% Відносини Євгенії та Олександра вкрай нестабільні. Подружжя часто проявляють дратівливість, постійно з’ясовують стосунки. Втім, якщо почуття між ними сильні, вони будуть готові прощати один одному емоційні сплески.
Євген 80% 70% У цьому шлюбному союзі подружжя поважають думку один одного. Вони готові поступатися своєму партнеру. Вони здатні дивитися на будь-яку проблему з логічної точки зору, замість того, щоб відразу давати волю почуттям. Такий шлюб може бути довговічним.
Сергій 80% 40% Владолюбна і вимоглива Євгенія постійно прагне зайняти місце лідера в сім’ї. Волелюбний Сергій не бажає визнавати верховенство обраниці, через це часто виникають сварки. Такий союз зазвичай закінчується розривом відносин.
Андрій 90% 70% У цієї пари багато спільних інтересів. Закохані здатні розуміти один одного з півслова. Євгенія та Андрій намагаються урізноманітнити спільне життя, вони багато подорожують. Подружжя насолоджується товариством один одного. Любов і спільні плани роблять їх союз ще міцнішим.
Олексій 80% 70% Партнери емоційні і запальні. Євгенія та Олексій вперто намагаються довести один одному свою точку зору, через нерозуміння виникають конфлікти. Але якщо подружжя навчаться поступатися і вирішувати всі проблеми в мирній і спокійній обстановці, їх шлюб може бути щасливим і довговічним.
Юрій 80% 60% Романтика і пристрасть можуть запаморочити голову жінці і Юрію, але їх відносини зазвичай не витримують випробування часом, так як у подружжя абсолютно різні погляди. Дівчина цілеспрямована і вимоглива, а чоловік воліє плисти за течією, головним його недоліком є нерішучість. Така поведінка часто дратує Євгенію, і якщо Юра не побажає переглянути свої звички, їх шляхи розійдуться.
Олег 50% 30% Відносини Євгенії та Олега можуть бути прекрасними, але лише під час цукерково-букетного періоду. Побутові проблеми вбивають почуття подружжя. Партнери норовливі і волелюбні, вони не бажають змінюватися. У їхній родині не вщухають сварки і скандали, ніхто не бажає прислухатися до своєї половинки, в цьому союзі кожен сам за себе.
Володимир 80% 70% У цій родині подружжя відмінно доповнюють один одного. Євгенія — креативна особистість, у неї безліч різних ідей. Володимир ж готовий втілювати їх в реальність. Вони можуть стати хорошими партнерами в бізнесі. Їх відносини будуються на довірі, взаєморозумінні і сильних почуттях.
Денис 80% 50% Між Денисом і Євгенією можуть спалахнути дуже палкі і романтичні почуття, але вони можуть згаснути так само швидко, як і з’явилися. У партнерів абсолютно різні погляди на спільне майбутнє, через це можуть виникнути розбіжності, які призведуть до розставання.
Артем 90% 70% У цьому шлюбному союзі чоловікові вдається втихомирити непокірний характер Євгенії, стати лідером в сім’ї. Дівчина повністю довіряє своєму чоловікові і повністю підтримує його. З Артемом норовлива і незалежна Євгенія може стати люблячою і турботливою дружиною.
Антон 50% 30% У цій родині не вщухають розбіжності і сварки. Кожен з подружжя не поступається в лідерстві. У партнерів — різні погляди на розподіл матеріальних засобів і проведення дозвілля. Відсутність спільних інтересів може стати причиною розриву відносин.
Ігор 90% 50% Наскільки б прекрасними і романтичними не були стосунки цієї пари, стабільності в їхній родині не буде. Вперті і норовливі Євгенія та ігор не бажають чути один одного, і вже тим більше — домовлятися. Найчастіше такий союз не віщує нічого хорошого.
Віталій 60% 70% У вольового і цілеспрямованого Віталія часом не вистачає терпіння, щоб спокійно ставитися до імпульсивних вчинків Євгенії. Якщо Женя зуміє стати мудрішою і ввічливою, то ніщо не зможе зруйнувати таку пару.

Важливі роки життя

Найбільш значущі події в житті Євгенії відбуваються в такі важливі роки її життя:

 • 20;
 • 25;
 • 31.

Пісні з цим ім’ям: “Євгенія” віллі Токарєва,» джинсова Женя «групи» Гаррі ананасів і Ко«,» А по Волзі вгору теплохід “групи»Сонечко”.

Таблиця: відповідності імені Євгенія

Характеристика Значення Вплив
Планета Марс У такої жінки мужній і вольовий характер. Найчастіше вона вкрай нестримана і прямолінійна. Щоб відновити справедливість, може пустити в хід грубу силу (і мова не стільки про застосування фізичного впливу, скільки про психологічної жорстокості). В досягненні бажаного її навряд чи зможе що-небудь зупинити.
Знак зодіаку Козеріг Наполегливо йде до своєї мети. Завдяки розважливості і здатності розсудливо оцінювати свої сили, здатна обійти будь-які перешкоди і досягти бажаного результату.
Стихія Вогонь Непередбачувана, запальна, товариська, талановита і сильна. Може бути занадто впертою, нав’язувати іншим свою думку.
Число 5 Допитлива і волелюбна особистість. Чудово ладнає з усіма, вважає за краще вибирати собі в друзі людей зі схожими уподобаннями і рисами характеру. Різнобічно розвинена, не любить сталості і рутини. Пристрасть до подорожей пробуджує в такій дівчині натхнення і бажання реалізовувати свої ідеї.
Колір Зелений Символ милосердя, добродушності і щирості. Така жінка успішна і вольова. При цьому для неї матеріальне благополуччя — далеко не найголовніше в житті. Схильна до безперервного самовдосконалення, прагне досягти гармонії з собою і навколишнім світом.
Тотемна тварина Гіпопотам Дуже добродушна і делікатна, але лише в тому випадку, якщо не було зачеплено її самолюбство. Інакше можуть бути вкрай агресивні і жорстокі.
Дерево Ялиця Символ відродження. Талісман з такого дерева наділяє терпінням, підсилює позитивні якості і покращує матеріальне становище.
Рослина Чортополох Символ стриманості і витривалості. Використовується в магічних ритуалах для захисту від темних сил.
Камінь Смарагд Символ знання і чистоти. Може посилювати здібності до віщування. Очищає розум від негативних думок. Допомагає зберегти між людьми щирі і довірчі відносини.
Метал Олово Символ активності, прагматичності, толерантності, але водночас добродушності та чуйності. У спілкуванні спокійні, з ними легко домовитися.
Сприятливий день Субота
Пори року Зима

Значення кожної літери імені Євгенія

Е-вкрай вперті і незговірливі. Мають на всю свою особисту думку. Люди з цією буквою в імені дуже комунікабельні і відкриті. Абсолютно безкорисливі, бажають досягти цілей, які мають велику значимість не тільки для них самих.

В-життєрадісні, комунікабельні, щирі та уважні люди. Дуже привабливі, з усіма намагаються підтримувати теплі і дружні стосунки. Зазвичай однолюби.

Г-постійне прагнення до самовдосконалення. Відрізняються акуратністю, уважністю і старанністю. Люди з цією буквою в імені часто проявляють ввічливість і делікатність, але в душі дуже гидливі і нетерпимі навіть до невеликих недоліків співрозмовника або партнера.

Н — ретельно вибирають людей для спілкування, а вже тим більше — спільного ведення бізнесу або романтичних відносин. У роботі дуже відповідальні і прагматичні. Піклуються про своє душевне і фізичне здоров’я.

І — люди з цією буквою імені намагаються вести здоровий спосіб життя, прагнуть досягти умиротворення і гармонії, мають свій неповторний образ. Схильні до самовдосконалення. У спілкуванні можуть бути саркастичними і надмірно прямолінійними.

Я — для таких людей дуже важлива самооцінка. Вони прагнуть реалізувати себе в суспільстві, отримувати визнання і схвалення інших. Не можуть довго перебувати на самоті.

Сім букв в імені Євгенія означають, що це жінка правил. Вона безумовно приймає встановлені в колективі і суспільстві закони, як голосні, так і негласні. Така дівчина впевнена: досягти успіху можна тільки в тому випадку, якщо неухильно дотримуватися цього статуту. Тому може бути нетерпимою і дратівливою по відношенню до тих, хто її переконання не розділяє.

Коли народилася Женя

Зимова Євгенія наділена мужністю, вольовим характером. Готова подолати будь-які складнощі, щоб досягти бажаного результату. Вона самовпевнена і норовлива. У спілкуванні з людьми не приховує істинного ставлення до них, вважаючи за краще висловити все в обличчя. Але для свого чоловіка стане турботливою і люблячою дружиною, яка підтримає в будь-яких починаннях.

Весняна Євгенія екстравагантна, егоїстична, вкрай незговірлива. Любить нав’язувати свою думку. Зазвичай це відштовхує людей, і через це дівчина часто самотня. Більшу частину свого часу приділяє роботі, так як реалізація в суспільстві, кар’єрі, бізнесі для неї важливіше сім’ї. Женя, яка народилася навесні, виходить заміж досить пізно.

Літня Євгенія добродушна, щира і чуйна. Схильна співчувати і переживати за інших нітрохи не менше, ніж за себе саму. Дуже вразлива і сприйнятлива. Чудовий друг, який ніколи не кине в біді. Сенс життя знаходить в сім’ї і дітях. Це прекрасна господиня, любляча дружина і турботлива мати. Заміж виходить рано, зазвичай весь свій час присвячує своїм рідним.

Осіння Євгенія потайлива і мовчазна. Вона адекватно оцінює свої сили і можливості, всі її плани цілком реальні, їй варто тільки докласти трохи зусиль для їх реалізації. Розважлива і прагматична, може підлаштуватися під будь-які життєві обставини і при цьому не відчувати дискомфорту. Створити щасливі і стабільні сімейні стосунки їй буде складно — Женя, яка народилася в один із зимових місяців, дуже вперта і не схильна до пошуку компромісів.

Таблиця: гороскоп імені Євгенія

Знак зодіаку Характеристика
Овен Чуйна, прямолінійна і запальна жінка. Піддавшись емоціям, здатна висловити людині все, що вона про нього думає. При цьому зазвичай не відчуває почуття провини. Євгенія-Овен не звикла до одноманітного життя, не терпить рутини. Вона вважає за краще багато подорожувати і отримувати різноманітні враження.
Телець Віддана щира, надійна жінка. Євгенія-Телець абсолютно безкорислива. Вона чудовий друг, дружба для неї — не порожній звук. Дуже цілеспрямована і працьовита, здатна самостійно подолати всі перепони на шляху до бажаної мети. Талановита і креативна особистість, постійно вдосконалює свої навички, в спілкуванні завжди оптимістична і доброзичлива.
Близнюки Палка, безрозсудна і легковажна. У справах не любить брати на себе відповідальність. Вкрай нерішуча, довго коливається в ухваленні рішення, потребує ради близьких, і таке зволікання часто призводить до негативного результату. Євгенія-Близнюки — дуже мрійлива жінка. Бажає досягати цілей, не докладаючи при цьому особливих зусиль.
Рак Вразлива, ніжна і образлива. Прагне до високого, ставить перед собою грандіозні цілі, але боїться труднощів. У підсумку, кидає справу на половині шляху. Нерішуча і невпевнена в собі, потребує постійної підтримки рідних і близьких. Дуже вразлива, здатна довго переживати через дрібниці.
Лев Егоїстична, запальна і дуже дратівлива Євгенія-Лев прагне до незалежності і фінансового благополуччя. Ніколи і нічого не робить просто так, ні в чому не упустить вигоду. Заради досягнення бажаного здатна використовувати навіть не зовсім чесні методи.
Діва Скромна, передбачлива і практична жінка. Євгенії-Діві властиво аналізувати свої дії, виправляти помилки. Вона не приймає спонтанних рішень. В роботі дисциплінована і пунктуальна. Не любить змін, для неї важлива стабільність.
Терези Доброзичлива, щира жінка, але надто потайлива. Євгенія-Терези боїться поранити чужі почуття, тому часто надходить всупереч своїм переконанням. Їй складно відмовляти людям. Боїться змін у житті. Дуже залежна від чужої думки. Зазвичай нещаслива в шлюбі. В роботі не схильна розвиватися і прагнути до кар’єрного росту.
Скорпіон Зарозуміла, амбітна, егоїстична жінка. З людьми вкрай незговірлива і уперта, вона не здатна піти на компроміс, навіть якщо від цього залежить її щастя. Євгенія-Скорпіон може проявляти грубість, але мало хто знає про те, що під маскою байдужості і жорстокості ховається вразлива душа. Дівчина не хоче відкриватися людям, так як боїться, що її зрадять. У неї практично немає друзів.
Стрілець Доброзичлива, щира, поступлива і чуйна. Євгенія-Стрілець здатна залучати до себе удачу і достаток. Вона успішна в роботі, прагне до кар’єрного росту і ставить перед собою високі цілі, які долає без особливої праці. Легко сходиться з людьми, часто заводить цікаві і довготривалі знайомства. У неї досить багато друзів. Але така успішність в житті може негативно позначитися на характері дівчини, вона може стати легковажною і зарозумілою.
Козеріг Цілеспрямована, наполеглива, передбачлива жінка. Прагне до бездоганності, тому ретельно аналізує свої дії. Євгенії-Козерогові не властиво діяти необдумано, вона може розписати своє життя на роки вперед і буде впевнена в тому, що її цілі обов’язково реалізуються. Дуже працьовита, повністю віддається своїй справі. Успіх дівчини є результатом тільки її наполегливої роботи. У неї мало друзів, але не тому, що вона потайлива і нетовариська. Просто на особисте життя Женя виділяє не так багато часу, щоб заводити нові знайомства.
Водолій Далекоглядна, самостійна. У прийнятті рішень здатна бути розсудливою, слухати голос розуму, а не діяти за покликом серця. Євгенія-Водолій не дуже балакуча, так як вважає за краще показувати свої знання і почуття своїми справами. Її мужності і залізної волі можна тільки позаздрити. Багато захоплюються успіхами дівчини, а деякі без докорів сумління розпускають про неї помилкові чутки.
Риби Чуйна, ніжна і романтична натура. У неї прекрасно розвинена інтуїція. Багато чого в своєму житті така дівчина змогла передбачити, і це не залишає оточуючих байдужими. Правда, багато її вчинки позбавлені всякої логіки, і часом Євгенія, яка народилася під знаком Риби, складно зрозуміти, тому багато хто не довіряють їй і ставляться до неї з деякою підозрою.
 • Відомі жінки з цим ім’ям

Відомо чимало жінок з цим ім’ям, які залишили свій слід в історії:

 • Євгенія Сербська — княгиня;
 • Євгенія Гінзбург — російська і радянська журналістка, відома мемуаристка;
 • Євгенія Симонова — актриса театру і кіно, народна артистка Росії;
 • Євгенія Конраді — діяч російського жіночого руху, публіцист;
 • Євгенія Монтіхо-Французька імператриця і дружина Наполеона III;
 • Еугеніу Уминьская — польська скрипалька;
 • Євгенія Добровольська — російська актриса театру і кіно, народна артистка Росії;
 • Євгенія Медведєва-Арбузова — російська лижниця, бронзовий призер XX зимових Олімпійських ігор в дуатлоні;
 • Євгенія Володіна — російська топ-модель;
 • Эуджения Ратті — італійська оперна співачка.

У характері Євгенії може поєднуватися відразу кілька якостей. Це і цілеспрямованість, і завзятість, і витривалість. Але одночасно з цим — лінь, егоїстичність, прагматичність. Володарка такого імені, якщо побажає, зможе самостійно досягти найвищих цілей. Вона не боїться змін і прагне до безперервного саморозвитку. З цієї статті ви дізнались значення імені Євгенія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *