Що означає ім'я Олег

Що означає ім’я Олег: походження, характеристика та значення імені

Ім’я Олег відоме з давніх часів, але воно досі має велику популярність в Україні. У зарубіжних державах це ім’я не користується особливим попитом. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Олег.

Що означає ім’я Олег

Ім’я Олег має дві версії свого походження:

  1. Ім’я має скандинавські коріння. Воно утворено від стародавнього скандинавского імені Helgi, що в перекладі означає «священний або «святий». З німецької мови перекладається як “світлий”,  “ясний”, “Удачливий”. Доказом вірності цієї теорії є той факт, що ім’я Олег було досить популярно в династії Рюриковичів, які пішли з варягів.
  2. За другою версією ім’я Олег — слов’янське. Цієї версії дотримується польський мовознавець Станіслав Роспонд, який підтверджує свою теорію вказівкою на те, що це ім’я зустрічається лише у слов’ян.

Форми імені

Короткі варіанти імені: Оля, Лега, Аля, Алик.

Зменшувально-пестливі форми імені: Олежек, Олежа, Олежка, Олеженька, Олегушка.

Споріднені імена: Хельг, Хельге, Хельги, Алег. Також родинним вважається жіноче ім’я Ольга.

Ім’я по церковному: Олег.

Які по батькові утворюються від імені Олег: Олегович, Олеговна.

Згідно з останніми правилами транслітерації ім’я Олег в закордонному паспорті буде писати як OLEG.

Які по батькові найбільш вдало поєднуються з ім’ям Олег: Андрійович, Вадимович, Віленович, Григорович, Данилович, Євгенович, Ігорович, Ілліч, Кирилович, Маркович, Миколайович, Олегович, Петрович, Романович, Юрійович.

Рими до імені Олег: сміх, успіх, розбіг, втеча, нічліг, всіх, чоловік.

Варіанти нікнеймів для соціальних мереж: Oleg, Olegik, Helg, Oleq.

Таблиця: ім’я Олег в іноземних мовах

Мова Написання Транслітерація
Азербайджанська Oleq Oleq
Англійська Oleg Oleg
Арабська اوليغ Oleg
Вірменська Օլեգ Oleg
Білоруська Алег Aleg
Грецька Όλεγκ Oleg
Грузинська ოლეგ oleg
Датська, шведська Helge Helge
Іврит אולג Oleg
Ідиш אָלעג Oleg
Ісландська Helgi Helgi
Іспанська, італійська, португальська, французька Oleg Oleg
Каннада ಒಲೆಗ್ Oleg
Китайська 奥列格 Ào liè gé
Корейська 온렉 Oleg
Латинь Helgo Helgo
Латвійська Oļegs Oļegs
Литовська Olegas Olegas
Німецька Helge, Helgo Helge, Helgo
Норвезька, фінська Oleg Oleg
Панджабі ਓਲਯੈਕ Ōlayaika
Перська اولگ Oleg
Тайська โอเล็ก Oleg
Українська Олег Oleg
Хінді ओलेग Ōlēga
Японська オレグ Oregu

Іменини і святі покровителі

Ім’я Олег є в православних святцях. Його носить всього лише один Святий-преподобний Олег Романович Брянський. Він був князем, онуком святого мученика Михайла Чернігівського. Святий брав участь у війнах, але пізніше прийняв чернечий постриг і відправився жити в монастир, який був побудований на його кошти. Князь все життя провів у молитвах, живучи в строгості.

Пам’ять святого Олега вшановується два рази на рік. В одну з цих дат, ближче розташовану до дати народження, і святкуватиме свої іменини чоловік, названий ім’ям Олег:

  • 3 жовтня;
  • 23 жовтня.

Характеристика і значення імені Олег

Олег — це напориста, самолюбна, впевнена у собі людина. Він намагається контролювати свої емоції і почуття, але піддається пристрасті, коли зустрічає ідеальну для себе жінку. Однак зовні він завжди виглядає холодним і розважливим, через що часто буває не зрозумілий оточуючими. Це не говорить про подвійність його натури, просто він володар цілісного характеру, який не змінюється під впливом будь-яких факторів. Людина, яка зуміла зрозуміти і прийняти Олега, знайде в його особі хорошого товариша, нездатного на обман або зраду. Однак більшість оточуючих не сприймають іронічний і прямолінійний характер цього чоловіка, тому бояться йти з ним на зближення. У зв’язку з цим Олег навчився розраховувати тільки на свої сили і не чекати підтримки від людей. Молода людина намагається знайти свою “другу половинку”, щоб створити з нею щасливу сім’ю і затишок в домі.

Олегу не властиві квапливість і неуважність. Цей хлопець завжди розважливий і врівноважений, що допомагає йому в будь-якій ситуації, дозволяє приймати правильні і зважені рішення. Також він наділений гострим розумом і залізною логікою, хоча і не проти іноді поринути в мрії. Потрібно сказати, що більшість його фантазій завжди втілюється в реальність, адже чоловік упевнений у своїх силах і повільно, але вірно йде до своєї мети.

Мінусами характеру Олега є його самолюбство і замкнутість. Крім того, юнак не схильний до емоційного прояву почуттів, буває холодний і байдужий з близькими, його душу не можуть розтопити навіть сльози коханої. Крім іншого, чоловік використовує оточуючих людей в корисливих цілях, зневажливо ставиться до прохань товаришів, схильний застосовувати командний тон, перебуваючи в суспільстві.

У своїх працях Борис Хигир повідомляє, що Олег важко йде на контакт, він складний для розуміння оточуючих, так до того ж схильний до прояву переваги над людьми. Чоловік віддає перевагу жінкам, схожим на його матір. Для такої він стане вірним чоловіком, але нездатним на яскравий прояв почуттів. Однак хлопець буде всіляко допомагати дружині по дому. З власними дітьми у нього не найтепліші стосунки.

Як ім’я Олег впливає на характер дитини

Маленький Олег легко потрапляє під вплив товаришів, через що часто стає учасником різноманітних плетінь і неприємностей. Хлопчик схильний переймати у інших хлопців всі найгірші їх звички і пристрасті. Батькам варто чітко відстежувати, де і з ким проводить час їхній син, щоб він не потрапив у погану компанію. У дитині присутнє почуття власної гідності і переваги над оточуючими, також не чужі йому і надмірна самовпевненість і гордовитість. Такий характер не дозволяє хлопчикові ставати хорошим другом і важливою складовою колективу. Однак він може бути спокійним, чесним і справедливим. Головне, пояснити малюкові, які його якості є позитивними.

Хлопчик сильно прив’язаний до своїх батьків, особливу любов відчуває до мами. Вона є для нього ідеалом і зразком для наслідування. Наділена дитина і принциповістю, і завзятістю, і наполегливістю. Олег легко домагається свого будь-якими способами, дорослим не можна дозволяти йому все, так як це може погано відбитися на майбутньому його характері. Якщо на першу вимогу давати дитині те, що вона забажає, хлопчик вирішить, що в цьому житті йому дозволено все. У школі Олег вчиться легко, особливо його захоплюють точні науки. У нього аналітичний склад розуму, тому гуманітарні дисципліни не викликають у ньому бурхливого інтересу, хоча з ними він теж справляється на відмінно.

У більш дорослому віці Олег стає злегка замкнутим, в першу чергу це проявляється в його небажанні показувати оточуючим свої переживання. Єдиною людиною, якій він може відкритися — це його мама. Хлопець все так само шалено любить матір і довіряє тільки їй. Але все ж він намагається злегка віддалитися від неї, хоч і дуже страждає від цього. У компанії однолітків юнакові не по собі, він не любить перебувати серед великої кількості людей, вважаючи за краще самотність або невелику компанію. У Олега на все є своя думка, яка часто не збігається з громадською, проте він абсолютно не боїться його висловлювати.

Підліток хоч і любить самотність, але все-таки має пару-трійку близьких товаришів. З ними він проявляє себе як лідер, намагається зайняти головну роль в компанії. Його друзями стають хлопчаки, які приймають таку поведінку Олега і підтримують його у всьому. Хлопець наділений видатною харизмою, привабливою зовнішністю, чарівністю і талантами. Він нерідко стає учасником рок-групи, захоплюється живописом, що робить його кумиром для десятків дівчат. Увага з боку представниць прекрасної статі підліток приймає як належне, зазвичай раніше своїх товаришів вступає в близькі стосунки з дівчатами.

Захоплення і таланти

У Олега не надто багато захоплень. Головним з них є спорт. Він щодня ходить в спортивний зал, тому може домогтися великих результатів. Крім цього, чоловік любить проводити час зі своїм автомобілем, доводячи його до досконалості. Багато часу хлопець присвячує спілкуванню з дівчатами, він любить часто бувати в їх компанії, знайомлячись з новими дамами.

Професія і кар’єра

Робота для Олега — одна з важливих складових життя. Він дуже працьовитий і напористий, володіє логікою і стратегічним мисленням. Чоловік планомірно рухається вгору по кар’єрних сходах, не поспішаючи домагається результатів. Ця людина зможе досягти успіху в будь-якій сфері діяльності. Йому важливо, щоб робота не тільки приносила задоволення, але і приносила істотний дохід.

Так як у Олега аналітичний склад розуму і схильність до точних дисциплін, він може вибрати для себе математичну, логістичну, викладацьку діяльність. Крім того, його вміння відмінно проявляться в професії менеджера, електронщика, юриста, фармацевта або політика. Державна служба принесе Олегу високі доходи і інтерес до роботи.

Ведення власної справи завжди буде прибутковим заняттям для цього чоловіка. Головне, щоб Олег був єдиним власником своєї компанії, тоді він доб’ється видатних успіхів.

Здоров’я

У Олега дуже міцне здоров’я. З самого дитинства він проявляє активність і рухливість, внаслідок чого батьки віддають сина в спортивну секцію, де він і набуває любов до спорту на все життя. Завдяки цьому захопленню чоловік володіє хорошим імунітетом, рідко хворіє, не має проблем з серцем і опорно-руховою системою. Єдине, чого хлопцеві варто побоюватися — це перевтоми і травм. У більш зрілому віці можуть виникати головні болі, а любов до алкоголю здатна серйозно підірвати здоров’я чоловіка.

Любов і сексуальність

Олег рано починає зустрічатися з дівчатами. Перший роман трапляється ще в юному віці, після чого хлопець ставиться до завоювання жінок як до спорту. Він колекціонує їх як спортивні нагороди, намагаючись постійно поповнювати свою колекцію. Такій поведінці сприяє і величезний інтерес до чоловіка з боку представниць прекрасної статі.

Іноді Олег втомлюється від постійних короткострокових романів і намагається знайти справжні почуття. Він вміє любити і доглядати за дівчиною, що сподобалася. Але юнак швидко розчаровується в обраниці, прихильність закінчується, і хлопець знову відправляється на підкорення нових вершин. Справжні почуття молода людина відчуває тільки до жіночних, розумних, цікавих і таємничих дамів.

У ліжку Олеги — пристрасний коханець, який намагається самоствердитися за рахунок інтимної близькості з жінкою. Його сексуальне життя непередбачуване і різноманітне, він любить пробувати щось нове. Відносини з кожною наступною дівчиною не схожі на попередні.

Шлюб і сім’я

Олег не прагне до одруження. Навколо нього так багато жінок, що він розуміє для чого зупиняти свій вибір тільки на одній. Але з віком хлопець втрачає інтерес до безладних зв’язків, починає хотіти стабільних і серйозних відносин. Тоді чоловік починає пошуки ідеальної нареченої. Йому потрібна дівчина, зовні схожа на його матір і володіє м’яким, ніжним, домашнім характером. Його обраниця повинна у всьому слухатися чоловіка. Знайшовши таку і закохавшись, Олег вирішується на укладення шлюбу. У сім’ї хлопець проявляє себе як однолюб, що обожнює дружину і дітей. З нього виходить відмінний господар свого будинку, справжня глава сімейства. Він відданий і вірний своїй дружині, дає їй свободу дій, не втручається в побутові справи. Чоловік любить і піклується про дітей, уважно ставиться до їх виховання.

Якщо між подружжям трапляються скандали, то Олег першим йде на примирення. Він ніколи не кине свою сім’ю, буде вірний своїй обраниці до кінця. Але все це відбувається лише в тому випадку, якщо шлюб був укладений по великій любові. Хлопцеві важко перебувати у постійних стосунках з нелюбою жінкою, тому він знову згадує свою пристрасть до колекціонування дам і відправляється на пошуки нового трофея.

Таблиця: сумісність імен

Ім’я жіноче Сумісність в любові Сумісність в шлюбі Характер відносин
Анастасія 80% 40% Олег — непосидючий, емоційний і непостійний хлопець, Анастасія — запальна і ревнива дівчина. Удвох вони складають пристрасну і енергійну пару. В цих відносинах є все: і любов, і романтика, і сварки, і ревнощі, але в них точно ніколи не буде нудьги і банальності. Кожен з цієї пари являє собою сильну особистість, тому закоханим не уникнути боротьби за лідерство в сімейних відносинах. Як правило, через постійне суперництва виникають конфлікти і образи, що призводить партнерів до розставання, але цей яскравий і пристрасний роман вони запам’ятовують на все життя
Дарина 60% 30% Союз не є гармонійним. У цих людей немає нічого спільного, у них різні цілі в житті, різний пристрій побуту, іноді здається, що вони говорять на різних мовах. Однак навіть таких протилежностей здатна об’єднати любов. На початку відносин закохані з захопленням пізнають один одного, але з часом інтерес пропадає, буває, що партнерам навіть не про що поговорити один з одним. Крім цього, Олег дає безліч приводів для ревнощів, що абсолютно не влаштовує його партнерку. На цьому тлі між закоханими утворюються непорозуміння і скандали, один з яких рано чи пізно закінчується розривом відносин. Щоб прийти до гармонії в любові, чоловікові необхідно відмовитися від своєї надмірної прихильності до незалежності.
Олена 80% 20% Відносини цієї пари наповнені величезною емоційністю. Закохані щодня відчувають бурю різноманітних почуттів: від пристрасті до претензій один до одного. Якщо Олег і Олена живуть в одному будинку, то не виключені скандали з биттям посуду і тривалі з’ясування стосунків, в яких жоден з партнерів не хоче поступатися, і обидва безустанно доводять свою правоту. Ці люди надто товариські, енергійні і непосидючі, тому їх роман не стає довгим і міцним.
Ірина 100% 40% І Ірина, і Олег наділені незалежним і самостійним характером. Здавалося б, дві такі сильні особистості не зможуть ужитися разом, але тут та ситуація, коли «мінус» на «мінус» дає «плюс». Ці двоє здатні побудувати досить міцні і тривалі стосунки. Кожен з цієї пари має своєрідний погляд на життя і любов, що йде в розріз із загальноприйнятими нормами. Головне, що ці погляди збігаються, і закохані повністю підтримують один одного. Так, їх відносини не мають на увазі ніяких обов’язків, вірності і спільного проживання. Однак з часом все це приходить до них, так як Ірина і Олег починають розуміти, що знайшли один в одному те, що давно шукали.
Ольга 60% 40% У Ольги та Олега рідко виходить створити тривалий і міцний союз. Дівчину не влаштовує той факт, що хлопець не має ніяких цілей в житті, та до того ж веде себе вкрай несерйозно. Жінка наполегливо працює на роботі, наводить затишок в домі, в той час як її молода людина не робить ні того, ні іншого. Деякий час Оля терпить таку безвідповідальну поведінку чоловіка, чекає, що він виправиться, але зрозумівши, що той не бажає нічого міняти в своєму житті, просто від нього йде. Крім того, ця дівчина дуже горда і не прощає зрад, які неминучі з боку Олега.
Світлана 90% 50% Партнери мають досить багато чого спільного, хоча на перший погляд цього не скажеш. І Світлана, і Олег схильні до самовдосконалення, люблять подорожувати, наділені дотепністю. Їм ніколи не буває нудно разом, закохані поділяють думки один одного на життя, романтику і сімейні відносини. Союз цих двох незалежних особистостей стає міцним і тривалим.
Тетяна 70% 40% Оточуючим здається, що Олег і Тетяна абсолютно не підходять один одному для створення романтичного союзу. Дівчина схильна до неквапливого і розміреного існування, тоді як чоловік веде активний спосіб життя. Але, як кажуть, протилежності притягуються, і ця пара вступає у відносини. Тут не доводиться чекати стабільності, адже характери і темпераменти закоханих сильно розрізняються. Після роботи хлопець не поспішає додому, проводить час з друзями, відвідує галасливі вечірки, що не влаштовує його обраницю, так як вона не розділяє його інтересів. Такі відносини може врятувати тільки якщо з’явилося спільне захоплення, яке об’єднає партнерів.
Уляна 90% 50% Олегу притаманні стрімкість і мінливість, Уляні — гордість і практичність. Цей союз складно назвати ідеальним, адже у партнерів абсолютно різні погляди на сімейне життя і на свободу у стосунках. У них може вийти гарний, але не тривалий роман, адже чоловік не готовий розлучатися зі своєю незалежністю, а жінка не стане прощати образи і зради. В парі присутня безліч сварок і образ з-за розбіжностей, що часто призводить до розриву відносин. Щоб побудувати міцніший і довший союз, Олегу слід переосмислити свої погляди на свободу.
Юлія 50% 30% Юлія і Олег рідко вступають у відносини, але якщо це відбувається, то все одно не призводить ні до чого хорошого. Обидва партнера не звикли сидіти на місці, завжди чимось зайняті, багато працюють. Дівчина може допізна засиджуватися на роботі, але не схильна до відвідування гучних вечірок, чого не скажеш про її обранця. Він, навпаки, любить бувати в великих компаніях і приходити додому тільки під ранок. Жінку не влаштовує таке ставлення, тому в парі трапляється безліч сварок і скандалів. Якщо закохані не приходять до компромісу, то їхній роман завершується бурхливим розставанням.

Таблиця: відповідності для імені Олег

Планета Венера
Знак зодіаку Терези
Стихія Вогонь
Колір Темно-блакитний
Число 3
Тварина Полоз
Рослина Камелія
Дерево Ліщина
Камінь Бірюза
Метал Свинець
День тижня П’ятниця
Пори року Осінь
Значущі роки в житті 33, 39

Інтерпретація значень кожної з букв в імені Олег

Букви, що входять до складу імені людини, накладають на його характер додаткові риси:

  1. Буква О. Людина здатна на глибокі почуття, знає, як поводитися з грошима. Щоб реалізуватися в житті, чоловікові необхідно знайти своє призначення. Його життєва мета уготована йому долею, щоб її зрозуміти, потрібно прислухатися до інтуїції.
  2. Буква Л. Чоловік тонко відчуває навколишню красу, наділений артистичними талантами, прагне поділитися своїми вміннями і почуттями з близькою людиною. Такому хлопцю не можна розтрачувати життя на порожні заняття, потрібно знайти своє призначення.
  3. Буква Е. Цей хлопець відчуває потребу в самовираженні, прагне обмінюватися ідеями з однодумцями, володіє проникливістю, вміє входити в таємні світи. Іноді схильний до надмірної балакучості.
  4. Буква Г. Особистість прагне до набуття знань, намагається вникнути в суть таємниць, сприймає всі невідривно від життя, уважна до деталей і намагається все робити по совісті.

Характеристика імені Олег відповідно до пори року, в яку народжена людина

Під заступництвом зими на світ з’являється Олег, наділений впертим, гордим, самостійним, незалежним і самовпевненим характером. Хлопець пред’являє дуже великі вимоги, але не до себе, а до оточуючих. Він здатний домогтися успіху в будь-якому починанні, а добрий і чуйний вдачу дозволяють знайти щастя і в особистому житті.

Навесні народжується Олег, що володіє ранимістю, чутливість, примхливістю і охайністю. Він дуже уважний до своєї зовнішності. Хлопець багато чого вимагає від оточуючих, його поведінка сильно залежить від настрою. Чоловік намагається зайняти місце лідера в будь-якому колективі, готовий піти на обман і зраду, чим часто відштовхує від себе оточуючих. Ця людина володіє поганим характером.

Літній Олег поєднує в собі добру вдачу і запальну натуру. Він заводиться від будь-якої дрібниці, гостро сприймає образливі речі, але швидко і легко заспокоюється, не може довго перебувати в гнівному стані. Хлопець завжди прощає кривдників, дає їм шанс на виправлення помилок. Ця людина досить популярна в суспільстві, так як володіє веселим і добродушним характером. Вся його життя — суцільне свято.

Осінні місяці наділяють Олега методичністю і планомірністю. Чоловік завжди слідує заздалегідь складеному плану, розважливо і зосереджено підходить до будь-якого питання, намагається домагатися всіх своїх цілей. Хлопець розбирається в людях, намагається вдосконалювати свої вміння, володіє видатною інтуїцією, яка допомагає йому не робити серйозних промахів. Мінусом його характеру можна назвати зайву песимістичність — юнак від усіх чекає каверзи або зради, що заважає у відносинах з людьми.

Таблиця: гороскоп імені Олег

Знак зодіаку Характеристика особистості
Овен Під знаком Овна народжується Олег, який не звик виставляти свої емоції на загальний огляд. Цей хлопець тримає під контролем всі свої почуття, не любить, коли хто-небудь намагається пізнати його внутрішній світ. Людина спокійна і врівноважена, але всередині криється сумна особистість, яка страждає від самотності і нестачі дружби.
Телець Олег-Телець любить працювати, жити не може без своєї трудової діяльності, для нього вона завжди буде на першому місці. Робота здатна замінити йому і друзів, і романтичні відносини, і хобі. Жодна зі сфер життя не дозволяє цьому хлопцю реалізуватися настільки, наскільки він робить це в роботі.
Близнюки Чоловік наділений тактовним і уважним характером. З молодою людиною завжди приємно спілкуватися. Для оточуючих він виглядає легкою і добродушною людиною, але всередині нього криється більш складна натура. Поруч з друзями хлопець поводиться весело і безтурботно, але залишившись наодинці з собою, людина схильна до меланхолійності і депресивності.
Рак Вплив знака раку робить Олега боязкою, сором’язливою, скромною людиною. Він ніколи не намагається бути в центрі уваги, майже не має друзів. Єдиними його товаришами є люди, з якими він зав’язав дружбу ще в шкільному або студентському віці. Олег-Рак любить побути на самоті.
Лев Цей хлопець працьовитий, наполегливий, чуйний. Олег-Лев намагається утвердитися за рахунок оточуючих, може тиснути на людей, сміятися і принижувати їх. Не дивно, що у хлопця безліч ворогів і зовсім відсутні друзі.
Діва Народжений під знаком Діви і названий ім’ям Олег юнак схильний до занять творчістю. Він зможе стати успішним літератором, музикантом або художником. Однак, щоб стати видатною особистістю, хлопцеві не вистачає самовпевненості, а також комунікабельності.
Терези У Олега, який народився під знаком Терезів, мила і добра натура. Цей хлопець приємний у спілкуванні, намагається справляти позитивне враження на оточуючих. Він любить проводити час з книгами, намагається збільшувати свій кругозір і розвивати ерудицію.
Скорпіон Під впливом Скорпіона на світі з’являється Олег, який наділений замкнутістю, мовчазністю, схильністю до меланхолії. Чоловік би хотів змінитися, стати більш комунікабельним, але не знає з чого почати. Він не довіряє оточуючим, тому зовсім не має близьких товаришів.
Стрілець Молода людина обожнює проводити час з близькими друзями, з ними він відпочиває, забуваючи про всі проблеми, занурюється в теплу атмосферу. Олег-Стрілець не любить бути на самоті, тому дуже цінує своїх товаришів і намагається всіляко довести їм свою відданість.
Козеріг З’явившись на світ під заступництвом знака Козеріг, Олег набуває відповідальність, чесність і працьовитість. Ця людина не прагне до захмарних висот, він просто намагається стати відмінним виконавцем. Для деяких людей він здається нудним і черствим, але насправді він абсолютно інший.
Водолій Знак Водолія нагороджує Олега делікатністю, тактовністю і ввічливістю. Чоловік намагається не показувати своє погане ставлення до деяких людей, намагається з усіма перебувати в дружніх відносинах. Боїться знайти ворогів.
Риби Натура романтична, вічно витає в хмарах. Олегу-Риби життєво необхідний один з реалістичним ставленням до життя, який в потрібний момент міг би повертати хлопця з мрій. Крім того, юнак схильний сором’язливості і боязкості, які він і намагається в собі викорінити, але всі спроби його безуспішні.

Олег — цілісна особистість, завдяки чому здатний домагатися високих цілей в житті. Він любить помріяти, але його мрії часто стають реальністю. Хлопець цілеспрямований і наполегливий, а значить, зможе досягти успіху в будь-якій справі. Це чесна, доброзичлива, впевнена в собі людина, що володіє натурою лідера. З цієї статті ви дізнались значення імені Олег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *