Що означає ім'я Пауліна

Що означає ім’я Пауліна: походження, характеристика та значення імені

Пауліна — дуже рідкісне в нашій країні, але популярне в Європі ім’я. Воно співзвучне з назвою красивої і гордовитої птиці-павича. Така дівчина яскрава, дещо зарозуміла і запальна. Втім, характер власниці цього імені багато в чому залежить від дня її народження. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Пауліна.

Що означає ім’я Пауліна

Ім’я Пауліна (Павліна) має давньоримське походження. В ті часи існувало родове найменування Paulinus. У перекладі слово означає “скромна”, “мініатюрна”.

Від давньоримського Paulinus походять чоловічі імена Павло і Павич. Їх жіночі форми павича, Пауліна, Паула і Поліна є спорідненими.

Форми імені Пауліна (Павліна)

Короткі форми імені:

 • Пау;
 • Паулі;
 • Ліна;
 • Павла;
 • Пава;
 • Паня;
 • Паша;
 • Поле.

Зменшувально-пестливі форми:

 • Лінучча;
 • Лінетта;
 • Павлінка;
 • Павлінонька;
 • Павич;
 • Павлуня;
 • Павлуся;
 • Павлюся;
 • Павлюня;
 • Павуся.

Пишучи вірші про дівчину з ім’ям Пауліна, можна використовувати такі рими: дисципліна, павутина, ліпнина, безодня, балерина.

У православних святцях імені Пауліна немає. Для таких дівчаток найчастіше вибирають співзвучний аналог — Павла.

Транслітерація імені для закордонного паспорта — PAULINA.

Таблиця: варіанти імені Пауліна на різних мовах

Мова Пишеться Читається
Англійська Paulina, Pauline Полина, Полин
Китайська 宝琳娜 Бао лин на
Корейська 폴리나 Поллина
Японська ポーリーナ Порина
Німецька, іспанська, польська, нідерландська, датська, шведська Paulina Паулина
Французька Pauline Полин
Італійська Paolina Паолина
Ісландська Pálína Паулина
Фінська Pauliina Паулиина
Арабська بولينا Булина
Грецька Παυλίνα Павлина
Чеська Pavlína Павлина
Румунська, молдавська Paulina Паулина
Українська Павлина Павлына
Білоруська Паўліна Паулина

З ім’ям Пауліна гармонійно поєднуються такі по батькові:

 • Аркадіївна;
 • Генадіївна;
 • Денисівна;
 • Єгорівна;
 • Леонідівна.

Створюючи аккаунт в соціальних мережах, Пауліна може використовувати такі Ніки:

 • paulina;
 • pavlinne;
 • pau_lina;
 • pauli;
 • paula.

Характеристика і значення імені Пауліна

Позитивні якості Пауліни:

 • вольова, ініціативна, енергійна;
 • привітна господиня;
 • здатна встати на захист слабких;
 • борець за справедливість;
 • здатна співпереживати;
 • прекрасний співрозмовник.

Негативні риси:

 • норовлива, будь-якою ціною прагне до слави і визнання;
 • вороже реагує на будь-яку критику;
 • надто цікава і наполеглива;
 • імпульсивна, схильна до частих емоційних сплесків.

Пауліночка в дитинстві

Паулінка росте добродушною, енергійною і тямущою дівчинкою. Вона велика фантазерка, постійно придумує нові ігри для себе і друзів. Маленька володарка цього імені знає міру витівок. Хоча на перший погляд Ліночка може здатися несерйозною і вітряною дівчиною, вона завжди знає, що робить, і готова відповідати за власні вчинки.

Малятку легко дається навчання. Вона із задоволенням займається додатково з учителем або самостійно, активна в шкільній самодіяльності. Бажання слави і визнання надихає Пауліну на участь у різних конкурсах.

Це різнобічно розвинена дівчинка, тямуща і слухняна. Батьки довіряють своїй дочці, вони цілком можуть залишити її вдома одну на кілька годин, знаючи, що в їх відсутність Пауліночка не наробить дурниць. Чудово піддається вихованню, але лише в тому випадку, якщо її просити про що-небудь і пояснювати, а не вказувати. Така дівчинка дуже вразлива, вкрай чутлива до критики. При занадто жорсткій поведінці дорослих вона може замкнутися в собі.

Пауліна-підліток

В юності Пауліна — темпераментна дівчина, вона не стане приховувати свого невдоволення від оточуючих. Володарка цього імені воліє говорити правду в обличчя, а не лицемірити і робити вигляд, що проблема її не хвилює. Пауліночка-вічний борець за справедливість. Ставши свідком якогось конфлікту, вона обов’язково захистить слабкого.

Така дівчина знає собі ціну, вона нікому не дозволить себе ображати і, тим більше, ображати. Пауліна завжди готова проявити свої лідерські якості. Вона любить перебувати в центрі уваги, підкреслювати свою перевагу над іншими. При цьому дівчина працьовита, вольова, цілеспрямована. Для досягнення бажаного готова працювати багато і наполегливо. Вона з легкістю справляється з труднощами, що робить її авторитетом в очах однолітків.

З негативних якостей юної Пауліни варто відзначити її впертість і нестриманість. Якщо хтось зачепить самолюбство дівчини, вона буде готова проявити по відношенню до людини жорстокість і агресію. Не прощає образ, при зручному випадку мстить. Але по відношенню до близьких людей панянка проявляє тільки теплі і світлі почуття.

Пауліні невластиво здійснювати безрозсудні і необдумані вчинки. Вона серйозно підходить до будь-якої справи і ретельно планує свої дії. Ця дівчина робить будь-яку роботу сумлінно і якісно. Завдяки такому підходу вона нерідко стає улюбленицею викладачів.

Як ім’я Павліна впливає на характер і долю дорослої жінки

За П’єру Руже, Пауліна справляє враження дівчини «з претензією». Вона запальна, володіє холеричним темпераментом. Інтелігентна, дуже суб’єктивна, в негативній ситуації звинувачує себе, в позитивній-вважає себе ж першою, якщо не єдиною, з тих, хто гідний похвали. Характер у власниці цього імені складний, але її життя насичене і цікаве.

Таланти та захоплення

Пауліна — багатогранна і талановита жінка, у неї чудові здібності до малювання і акторської майстерності. Така дівчина із задоволенням бере участь у різних театральних постановках.

Також володарка цього імені обожнює подорожі. Пауліна дуже допитлива, вона воліє відвідувати нове місце, відкривати для себе нові міста і країни.

Кар’єра і бізнес Пауліни

Діяльна, енергійна, відповідальна, і розважлива Пауліна може відмінно проявити себе в будь-якій професійній діяльності. Вона серйозно підходить до виконання обов’язків, ретельно планує свої дії і завжди доводить почате до завершення. На роботі таку дівчину поважають, так як вона відрізняється ініціативністю, стриманістю, практичністю. Колеги знають, що на неї завжди можна покластися. Власниці цього імені важливо, щоб її праця цінували.

Зазвичай Пауліна — успішна жінка, яка бездоганно справляється зі своїми обов’язками і стрімко піднімається по кар’єрних сходах. Їй подобається робота, яка дозволяє міркувати і активно мислити. Може стати успішною журналісткою або рекламним агентом.

Володарка цього імені завжди прагне до незалежності. Їй притаманні розсудливість, відповідальність і прагматичність, тому вона цілком може відкрити і привести до успіху власну справу. В роботі для Пауліни дуже важлива матеріальна сторона справи. Вести справи вона вважає за краще самостійно, так як не любить критики і суперечок.

Здоров’я

З дитячих років Пауліна вразлива до захворювань легенів і верхніх дихальних шляхів. Можливі проблеми з нирками, псоріаз, дерматит. Потрібно стежити за поставою, може з’явитися викривлення хребта. Якщо не встежити, пізніше воно нагадає про себе болями в спині.

В цілому, хитке здоров’я Пауліни сильно залежить від її психічного стану. А нервову систему такої дівчини не можна назвати стабільною. Із-за швидкої стомлюваності їй вкрай важливо повноцінно відпочивати і висипатися.

Пауліна в любові і шлюбі

Пауліна — ніжна і чуттєва жінка, яка відповідально підходить до вибору супутника життя. Вона не стане витрачати час на короткочасні романи, в яких не бачить сенсу. Ця дівчина налаштована знайти чоловіка, з яким в майбутньому зможе створити міцну і щасливу сім’ю.

Власниці такого імені потрібен вольовий і цілеспрямований чоловік, готовий до серйозних стосунків. Важливо, щоб він був в змозі забезпечити сім’ю. Пауліні подобаються романтики, здатні підкорити її серце красивими залицяннями, компліментами і приємними сюрпризами.

Вдале заміжжя у Паулін зазвичай трапляється вже в зрілому віці. Вибравши в чоловіки відповідального, прагматичного, розважливого чоловіка, вона віддає йому любов і турботу, мудро підтримує їх союз.

Пауліна-добродушна, ніжна і турботлива дружина, любляча і уважна мати. Вона готова пожертвувати всім заради сім’ї. Ця жінка підтримує чоловіка в будь-яких ситуаціях. Її поради чоловік дуже цінує. Володарка такого імені-привітна господиня, її будинок завжди відкритий для гостей.

Таблиця: сумісність з чоловічими іменами

Низька сумісність Нейтральні відносини Висока сумісність
Віктор Олексій Олександр
Гліб Андрій Вадим
Дмитро Антон Єгор
Максим Артем Ігор
Петро Василь Костянтин
Володимир Марк
Владислав Миколай
В’ячеслав Руслан
Денис Юрій
Євген
Іван
Олег
Павло
Роман
Сергій

Значення кожної літери імені Пауліна

П — справжні генератори ідей. Дуже піклуються про те, як вони виглядають. Вірні своїм принципам.

А — символ починання, великих можливостей і надій. Потреба в духовному і фізичному вдосконаленні. Дві букви “а” в імені свідчать про яскраво виражені лідерські здібності.

У — володіють активною уявою, прагнуть до духовного самовдосконалення. Великодушні люди, вміють співпереживати, готові допомагати нужденним.

Існує також форма імені з буквою «В» — Павліна. В такому випадку дівчина більш творча, менш схильна до самопожертви і дуже товариська.

Л — багата уява, власне уявлення про прекрасне. Бажання ділитися відкриттями з однодумцями.

І — чутливі, тонкі особистості. Свою вразливість приховують за маскою практичності.

Н — незговірливість і суперечливість у всьому. Екстраординарне мислення, схильність вести здоровий спосіб життя. Сумлінний працівник, але ніколи не робить що-небудь просто так.

Сім букв в імені Пауліна свідчать про її прихильність до різних правил, як у суспільстві, так і на роботі. Вона впевнена, що дотримання традицій і законів неминуче призводить до успіху. Завзято стежить за дисциплінованістю і відповідальністю інших, через що часто виникають конфлікти з оточуючими.

Таблиця: відповідності імені Пауліна

Характеристика Значення Вплив
Камінь Сапфір Символ чистоти, цнотливості, відданості, скромності і умиротворення. Допомагає знайти душевний спокій, відводить біду і відганяє недоброзичливців. Сприяє збереженню любові і довірчих відносин.
Колір Яскраво-червоний Поривчасті і навіжені, потребують людей, які змогли б перенаправити їх енергію в правильне русло. Заради досягнення бажаного готові піти на все, аж до зради і ризикованих авантюр.
Число 6 Надійна опора для близьких, завжди готові захистити і допомогти. У будь-якій ситуації борються за справедливість. Завдяки дисциплінованості і старанності з честю виходять з будь-якої ситуації.
Планета Марс Мають вольовий характер, дуже витривалі і цілеспрямовані люди. Запальні і дратівливі. Готові до будь-яких складнощів на шляху до поставленої мети.
Стихія Вогонь Відрізняються темпераментністю і емоційністю. Схильні до імпульсивних вчинків. Через норовливість і прагнення командувати завжди і всіма у них виникають проблеми з близькими і колегами. Правда, їм багато прощають за ініціативність, творчу жилку і чарівність.
Тварина Лебідь Цю благородну птицю асоціюють з чистотою, цнотливістю, досконалістю, мудрістю. Люди, чиїм тотемом виступає лебідь, здаються гордими і неприступними, хоча насправді вони ранимі і ніжні.
Знак зодіаку Лев Прагнуть до розкішного життя, мріють про популярність. Вони обожнюють перебувати в центрі уваги, слухати похвалу і компліменти на свою адресу. У всьому хочуть бути першими.
Рослина Полуниця У багатьох культурах виступає символом любові.
Метал Мідь Уособлює домашнє тепло і комфорт. Мідний амулет оберігає від лихого ока і різних неприємностей.
Сприятливий день П’ятниця
Пори року Літо

Коли народилася Пауліна

Зимова Пауліна — різнобічно розвинена і винахідлива жінка. Вона прагматична і розважлива, розумно використовує свої ресурси. Ніколи не вступає в суперечки і конфлікти, вважає за краще не відповідати на агресію. При цьому така дівчина злопам’ятна, не прощає образ.

Пауліна, яка народилася навесні, граціозна і чарівна. Ця жінка володіє особливим шармом. Прагне постійно отримувати слова похвали від оточуючих. Завжди довіряє своєму внутрішньому чуттю, яке її ніколи не підводить. Дуже комунікабельна, у неї багато друзів.

Влітку народжуються Пауліни, які прагнуть висловити свої таланти і підкреслити власну унікальність. Їх не хвилює думка сторонніх людей. Це добродушні, щирі жінки, здатні заражати своїм оптимізмом всіх навколо.

Осіння Пауліна вперта, норовлива і амбітна. Така дівчина домагається бажаного будь-якими способами. У спілкуванні з близькими може часто нагадувати про надану послугу, щоб зайвий раз підкреслити власну перевагу.

Таблиця: гороскоп імені Пауліна

Знак зодіаку Характеристика
Овен Енергійна, щира і доброзичлива жінка, яка любить ловити на собі погляди захоплення. Вона дуже креативна і талановита. Пауліна-Овен здатна захопити своїми ідеями всіх друзів. В її компанії ніколи не буває нудно.
Телець Яскрава, норовлива і егоїстична Пауліна-Телець жадає слави і визнання. Заради цього вона готова піти навіть на зраду. Така дівчина ніколи не промовчить про власні заслуги або про грандіозний внесок у загальну справу (навіть якщо її допомога була незначною).
Близнюки Життєрадісна, відкрита і добродушна жінка. Схильна до частих змін настрою. Вітряна і безвідповідальна, давши кому-небудь обіцянку, зазвичай тут же про неї забуває. Правда, її життєлюбність і доброта не дозволяють довго таїти на неї образу.
Рак Замкнута і невпевнена в собі жінка, вона нікому не довіряє, так як боїться, що її зрадять. Пауліна-Рак ніколи не робить поспішних висновків, їй властиво довго міркувати і вже потім приймати рішення. Будь-яку критику на свою адресу сприймає вкрай вороже.
Лев Амбітна, егоїстична, і прагматична Пауліна-Лев прагне будь-що досягти бажаного. Вона часто використовує людей у своїх особистих цілях. Виявляє повагу до тих пір, поки людина їй чимось вигідний, потім благополучно про нього забуває.
Діва Прагматична, вольова і цілеспрямована жінка. Любить у всьому порядок, все тримає під контролем. Дуже вимоглива не тільки до себе, але і до оточуючих. Здатна прораховувати ситуацію на кілька кроків вперед.
Терези Нерішуча і лагідна жінка, дії якої дуже важко передбачити. Занижена самооцінка заважає їй розсудливо міркувати і приймати розумні рішення. Але все ж завдяки силі волі така дівчина здатна домагатися великих успіхів у кар’єрі.
Скорпіон Залежно від настрою може бути потайною або щирою, діяльною і сором’язливою, добродушною і деспотичною. Пауліна-Скорпіон завжди заступиться за слабкого. Вона вічний борець за справедливість, завжди готова допомогти тим, хто потребує її допомоги.
Стрілець Чуйна і доброзичлива жінка. Звикла говорити правду в обличчя, їй неприйнятні різні плітки і плетіння інтриг. Пауліна-Стрілець шанує дружбу, вона завжди готова прийти на допомогу в скрутну хвилину.
Козеріг Уперта і незговірлива Пауліна-Козеріг завжди вірна своїм переконанням і принципам. Вона прагне до незалежності і самостійно домагається великих висот. Не зациклюється на невдачах, з легкістю переживає складні періоди в житті.
Водолій Креативна і волелюбна, допитлива і енергійна. Неуважна, любить відкладати справи на потім. Правда, це не стає для неї перешкодою в досягненні бажаних цілей. Пауліна-Водолій байдужа до критики.
Риби Ця жінка здатна співпереживати іншим, вона завжди готова встати на захист слабкого. Дуже допитлива, прагне осягнути всі таємниці Всесвіту.

Відомі люди

Відомі жінки з цим ім’ям:

 • Пауліна Рубіо — мексиканська співачка, зірка латинської поп-музики, відома під прізвиськом La Chica Dorada («Золота дівчина»);
 • Пауліна Мустерс — голландка зріст 58 сантиметрів, визнана Книгою рекордів Гіннеса найнижчою жінкою за всю історію людства;
 • Пауліна Мачушек — польська лижниця, учасниця Олімпійських ігор у Ванкувері;
 • Пауліна Поризкова-Окейсек — чеська топ-модель, актриса і письменниця;
 • Пауліна Бейнс — англійська художниця-оформлювач, автор ілюстрацій до більш ніж 100 книг, включаючи роботи Клайва Стейплза Льюїса і Джона Рональда Руела Толкіна;
 • Пауліна Ньери Кахеня — кенійська бігунка на довгі дистанції, чемпіонка Африки, переможниця Паризького напівмарафону 2012 року з рекордом траси;
 • Павліна Мяделка — заслужений діяч культури Білорусі;
 • Пауліна Андрєєва — російська актриса театру і кіно, співачка;
 • Пауліна Вега — колумбійська модель, переможниця конкурсу краси «Міс Всесвіт 2014»;
 • Пауліна Фіалкова — словацька біатлоністка, учасниця зимових Олімпійських ігор в Сочі; чотириразовий призер чемпіонатів світу з літнього біатлону.

Пауліна — приваблива, граціозна, ніжна, але при цьому незалежна і цілеспрямована жінка. У неї завжди все під контролем. Навіть в найскладніших ситуаціях вона здатна розсудливо міркувати і швидко приймати рішення. Володарка цього імені дуже запальна і енергійна, але все ж при необхідності може проявляти терпіння, стримувати свої емоції. З цієї статті ви дізнались значення імені Пауліна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *