Що означає ім'я Інна

Що означає ім’я Інна: походження, характеристика та значення імені

Для кожної сім’ї народження дитини — радісна подія. І першим питанням щасливих батьків стає: а як же її назвати? Адже ім’я — це не просто назва, це особистий код, від якого багато в чому залежить доля людини. Відмінним варіантом імені для дівчинки може стати Інна. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Інна.

Що означає ім’я Інна

Мовою, з якої прийшло відоме ім’я Інна, вважається стародавня латинська. У перекладі з неї ім’я трактується як «плаваюча», «бурхливий потік». Є свідчення тому, що за часів Скіфії цим ім’ям називали чоловіків. Тепер це жіноче ім’я вживається в багатьох країнах: Україна, Білорусь, Росія, Польща та інші.

Таблиця: форми імені Інна

Скорочення Іна, Ін
Зменшувальні імена Іннушка, Інуся, Инуля, Інюта, Інюша, Інча
Родинні імена Агрипина, Антоніна, Карина, Елліна, Георгіна, Діна, Зінаїда, Інеса, Ірина, Марина, Мартіна, Пінна,
Сабіна, Фаїна, Заріна
Транслітерація INNA
Церковне ім’я Інна
По батькові, відповідні імені Олексіївна, Євгенівна, Петрівна, Іллівна, Юріївна

Вимова імені на інших мовах не сильно відрізняється від звичної нам.

Таблиця: аналоги імені в іноземних мовах

Японська (аналог за значенням) 速川 (Хаякава)
Корейська 이나 (Іна)
Англійська Inah (Айна)
Китайська 尹娜 (Юінна)
Грецька βιασύνη (Вьясина)
Арабська اينا (Аюна)
Хінді इन्ना (Інна)

Іменини та покровителі

Інна святкує іменини 2 лютого і 3 липня.

Святим покровителем імені Інна є Інна Новодунський, мученик, був учнем апостола Андрія. За фанатичну прихильність до християнської віри був разом з двома іншими учнями, Риммою і пінною, замучений до смерті в I ст. н. е.

Характеристика та вплив значення імені Інна

У ранньому дитинстві дівчинка, якій дали ім’я Інна, дуже активна. У неї безліч прекрасних якостей: вона і добра, і щедра, і уважна, і життєрадісна, і доброзичлива, і оптимістична. У Інни завжди чудовий настрій, а ще вона ніколи і ні з ким не конфліктує без важливою особисто для неї причини. Але є у маленької Інни і недолік — вона буває вкрай неслухняна. Дівчинка справляє враження маленької розбійниці, непосидючої бовтанки, кожну хвилину знаходиться в пошуках пригод.

Інночка завжди сповнена енергії, діяльна, неможливо передбачити, як дівчинка поведе себе в наступні кілька хвилин. Батькам непосиди це приносить чимало переживань і клопот. Ця непередбачуваність і активність Інни не дозволяє їй всидіти спокійно ні миті, для неї рухатися, вивчати світ, придумувати щось нове, отримувати враження — життєва необхідність. Невгамовну енергію дитини необхідно направити в корисне русло, інакше проблем з Інною може бути чимало.

У дитячому віці Інна також володіє красномовністю, дружелюбністю і комунікабельністю. Тому у неї безліч друзів, вона завжди оточена уважними однодумцями. Але, звичайно, прикладом для наслідування вона стане неважливим — дуже непередбачувана, неслухняна, незалежна і балованна Інночка в дитинстві. За характером дівчинку на ім’я Інна можна віднести до сангвіністичного типу, причому веселого і легкого.

Проблеми різного порядку у Інни часті протягом усього життя, але вона на них рідко зациклюється — сприймаючи все, що відбувається з легкістю і без образ, вона йде тільки вперед. Такі стани, як меланхолія і депресія, Інні не знайомі. Значення імені — «бурхливий потік» — пояснює її надзвичайну непосидючість і нетерплячість.

Інна нерідко може залежати від чужої думки, а також вимагає до себе уважного і ввічливого ставлення. Зростає Інна і впертою, і самовпевненою. Звичайно, вона не завжди така, готова піти і на поп’ятну, але трапляється це вкрай рідко – в душі дівчинки немов горить пожежа, яка не дозволяє їй поступитися, прийняти чужу точку зору. У дитинстві це призводить до частих і гучним істерик, нерідко дівчинка може і маму довести до сліз.

У тлумаченні імені Інна по Хігіру говориться, що Інна з по батькові Дмитрівна, Миколаївна, Володимирівна володіє вкрай непростим характером.

У підлітковому віці

Зазвичай в підлітковому віці в характері Інни проявляються риси дорослої людини. Вона залишається настільки ж незалежною, діяльною, енергійною, непередбачуваною і активною, як і в дитинстві, але разом з тим і більш планомірною, розважливою, серйозною. Підрісша Інна почне керуватися не тільки однією лише інтуїцією, але і здоровим глуздом, стане набагато менш балованою і зухвалою. Батькам з нею буде набагато легше: на свою дочку вони зможуть розраховувати в будь-якій ситуації, дівчина ніколи їх не підведе, роботу завжди доведе до кінця, а головне — буде намагатися не покладаючи рук.

Часто Інна може працювати і заради похвали, але для неї думка батьків, однолітків, вчителів є сильним стимулом. Добропорядна, відкрита, комунікабельна, життєрадісна, щедра і добра, Інна буде оточена безліччю друзів. Обов’язковість, цілеспрямованість, відповідальність, працьовитість, старанність теж проявляться в характері Інни-підлітка.

Навчання, в цілому, дається їй досить легко, але можуть виникати й проблеми, найчастішою причиною яких є неприйняття Інною загальноприйнятих правил, трохи рідше — небажання слухатися дорослих. Все ж Інна, намагаючись зберегти про себе хорошу думку, не переступає меж. Вона здатна і талановита дівчина, це допомагає їй справлятися з будь-яким починанням.

У дорослому віці

Інна в дорослому віці володіє такими рисами характеру, як надійність, простота, легкість, від неї немов виходять промені світла. Вона трохи легковажна, незважаючи на сангвіністичний тип характеру, не напориста, завжди весела. Саму себе Інна вважає незалежною і самодостатньою жінкою,що має свою думку, що відбулася. Образи вона в собі не тримає, відпускаючи їх і не зациклюючись на таких дрібницях. Завдяки цьому вона уникає багатьох неприємностей.

Впертість і принциповість Інни можуть доходити до крайності. Пунктуальність і цілеспрямованість цінує понад усе, завжди виконує обіцяне, будь-яка справу доводить до кінця. Безцільне проводження часу не для неї, Інна цінує кожну хвилину, використовуючи свій час тільки для пізнання нового і саморозвитку.

У характері Інни залишаються дитячі риси: безпосередність, активність, легка непосидючість, вона постійно в пошуку нових вражень та пригод. Її невичерпна енергія може завдавати чимало клопоту оточуючим. Проте Інна вміє себе контролювати і, коли потрібно, стає розважливою і зосередженою. Вона знає міру у всьому, знає, коли потрібно зупинити веселощі і взятися за серйозні справи.

Старанність, обов’язковість, планомірність відрізняють Інну на шляху до мети. Вона ніколи не відмовляється від своїх планів.

У спілкуванні доросла Інна зазвичай в міру комунікабельна, завжди і з усіма спілкується на рівних, навіть у разі власної переваги над людиною. Її стриманість, неконфліктність, легкість у спілкуванні, готовність до нових вражень і знайомств, контактність і прямолінійність дозволяють Інні володіти досить широким колом знайомств. Вона намагається бути поступливою всупереч своїй впертості, але тільки в самих крайніх випадках. Вона ніколи ні в кого не йде на поводі, незалежна, на все у неї є своя думка. Мудрість, сміливість і оригінальність думок Інни часто вражає оточуючих.

Таланти і кар’єра

Інна володіє аналітичним складом розуму, прагне розвивати і примножувати свої вміння і здібності. Заради розвитку талантів вона готова пожертвувати всім, в тому числі сімейним щастям, особистими інтересами, матеріальним достатком. Саморозвиток часто є для Інни сенсом життя. Але якщо все ж Інна і зможе і створити сім’ю, знайти своє призначення, то близькі відійдуть на задній план. Другій половинці жінки доведеться нелегко-чоловік візьме на себе всі домашні зобов’язання, від нього Інна вимагатиме постійного захоплення своєю персоною.

Відмінна риса Інни — вона не прив’язана до однієї роботи. Навіть маючи добре оплачуване місце в якій-небудь компанії, вона може залишити її заради більш захоплюючого і цікавого їй заняття. Інні чудово підійдуть ті спеціальності, в яких є можливість професійного зростання, творчі професії, а також вимагають концентрації і точності:

 • працівник медицини,
 • інженер,
 • журналіст,
 • працівник сфери торгівлі,
 • фоторепортер,
 • візажист,
 • поет або письменник.

Також такі риси Інни, як комунікабельність, контактність, вміння відчувати людей дозволять Інні стати вихователем, керуючим, культурним діячем, вчитель. Їй легко вдається вести людей за собою, заражаючи їх своєю невгамовною енергією і ентузіазмом. Іна володіє також вродженим почуттям справедливості, тому і професії судді, адвоката, прокурора теж відмінно їй підходять. Ніколи не допускає поганого ставлення до тих, хто слабший, тому з неї вийде прекрасний керуючий школою, виправною установою, дитсадком, лікарнею або будинком пристарілих.

Бізнес

У бізнесі Інну однозначно чекає успіх. Наскільки він буде великий, залежить тільки від її особистих зусиль. З неї вийде прекрасний діловий партнер. Якщо сфера, в якій вона відкриє свою справу, її дійсно захоплює, Інна готова працювати над ним день і ніч. Уміння вірно оцінити свої можливості в даний момент їй дуже допоможе, але жінці варто боротися зі своєю впертістю. Якщо у неї вийде приборкати себе, то бізнес ніколи не прогорить.

Здоров’я

Інна хворіє досить часто. Найслабшими місцями в організмі дівчини є дихальна і нервова системи. Часто зустрічаються такі хвороби, як:

 • гайморит,
 • запалення надниркових залоз,
 • отит,
 • ангіна,
 • проблеми з зубами (неправильний прикус, карієс).

Імунна система у Інни недостатньо сильна у всіх віках, необхідно все щеплення робити своєчасно. У дитинстві Інна може розвиватися повільно, почати говорити досить пізно, часто підхоплює різні інфекції. З шкірних захворювань можуть виникнути екзема, іхтіоз і дерматит. Дівчинка — сильний алергік.

З проблем нервової системи: з будь-якого приводу впадає в депресію, дуже сприйнятлива до атмосфери в сім’ї, має місце бути невропатія, може страждати психопатією. Інна розташована до тонзиліту. Іноді у Інни може порушуватися обмін речовин.

Любов і шлюб

У взаєминах з протилежною статтю Інна намагається проявляти себе, як поважна, розуміюча жінка. Завдяки цьому чоловікам вона здається справжнім ідеалом. Вона знає міру у всьому, в тому числі і в прояві почуттів. Вона відчуває, коли чоловік потребує допомоги, підбадьорливому слові, коли потрібно просто промовчати і поступитися. Вона прекрасно підлаштовується під настрій другої половинки, завжди намагається відповідати вимогам свого чоловіка. Правда, їй не завжди щастить у виборі партнера: Інна досить погано розбирається в чоловіках, зате сприйнятлива і чуттєва. Вона потребує такого чоловіка, який би захоплювався нею і якому вона могла б довіряти.

Закохується Інна буквально з першого погляду, вважаючи за краще загострювати увагу тільки на першому враженні про людину, не піклуючись про внутрішнє наповнення. Тому буває, що доля підносить Інні багато зрад, обманів, розставань. Але ця сама доля рано чи пізно зводить Інну і з тим, хто підходить їй найкраще. Жінка вважає за краще будувати відносини з партнером старшим і досвідченішим неї.

Завжди виглядає привабливо і жіночно Інна не перестає подобатися партнеру і після вступу в шлюб. Вона відноситься до чоловіка з ласкою і ніжністю, але у відносинах вважає за краще бути домінуючою. Жінка надзвичайно ревнива. Часто Інні через це не вдається зберегти шлюб: після декількох років спільного життя вона розлучається з чоловіком. При цьому вдруге заміж виходить вкрай рідко. Сімейне щастя чекає Інну тільки в тому випадку, якщо її партнер завжди буде відвертий і чесний з нею. У шлюбі вона намагається бути турботливою матір’ю і відданою, зразковою дружиною. Але часто, коли діти вже виросли, вона не може знайти з ними спільної мови. Інна ні за що не погодиться жити під одним дахом зі свекрухою.

Таблиця: сумісність імені Інна

Висока сумісність Низька сумісність
Віктор Денис
Геннадій Філіп
Павло Ян
Адам Юрій
Аркадій Петро
Вадим Владимир
Всеволод Руслан
Родіон Іван
Ерік Марк

Поєднання імені та різних факторів

В астрології імені відповідають певні предмети і значення.

Таблиця: відповідності імені Інна
Планета Місяць
Стихія Земля
Знак зодіаку Телець
Тварина Дінго
Рослина Лимонне дерево
Камінь Опал
Число 5
Вдалий день тижня П’ятниця
Пори року Літо
Колір Лимонний

Розшифровка імені по буквах

І — духовність, миролюбність і доброта. Зовнішня практичність лише приховує м’яку натуру. Буква показує почуття гармонії, витонченість, одухотвореність. Люди з цією буквою в імені піклуються про зовнішність. Прямі, чесні, скептики. В любовній сфері часті розлучення і відносини без зобов’язань.

Н — протест, неприйняття авторитетів, критичне мислення. Ревно піклуються про здоров’я. Старанно трудяться на своїй роботі. Прискіпливі в зв’язках і контактах. Чесні, відповідальні і освічені.

А — початок, тяга до здійснення задуманого, любов до комфорту. Буква лідерства і творення.

Залежність від пори року, коли був народжений носій імені

Від того, в який час року була народжена Інна, залежать і риси її характеру:

 • літо-Інна, народжена влітку, володіє такою якістю, як подвійність. Дівчина, яка народилася в першій половині літа, дуже сильно переживає з будь-якого приводу, часто невпевнена в собі, боязлива, нерідко залежна від думки оточуючих. Інна з середини літа в справах керується найчастіше почуттями. Народжена ж в останній третині дівчина набагато більш впевнена в своїх силах, незалежна, рішуча. Але в будь-якому випадку літня Інна відчуває гостру необхідність в постійному розумінні, ніжності, турботі і любові;
 • весна — Інна, народжена навесні, обов’язково буде надійна, цілеспрямована, трохи честолюбна, трудолюбива, надмірно самостійна, але в той же час їй постійно потрібно буде відчувати свою важливість і значимість. Вперта, наполеглива, вона ніколи не кидає розпочате, за всяку ціну прокладаючи шлях до своєї мети. Така не зовсім розумна поведінка часто доставляє їй безліч проблем і випробувань на життєвому шляху. Людям весняна Інна вважає за краще не довіряти, до чужої думки глуха й байдужа. Вона гіперактивна, любить галасливі посиденьки, подорожі та екстремальні розваги;
 • осінь — Інна, народжена восени — володарка непростого характеру. Вона може бути примхливою, непостійною, ненадійною, легковажною. Осіння Інна дуже діяльна і активна, вона постійно чимось зайнята. Найбільше залежна від свого настрою. Вона обожнює розваги і веселощі, волелюбна, заради життя без зобов’язань може пожертвувати і особистим життям. Але якщо вже осіння Інна по-справжньому закохатися, то готова розпрощатися з легковажністю і свободою, ставши зразковою матір’ю і дружиною. На обман не піде ні за яких обставин;
 • зима — Інна, народжена взимку, честолюбна, щира, доброзичлива, але може і проявити агресію, розлютитися з будь-якого приводу. Найкраще їй підійде партнер, який зможе нею керувати. У неї сильно розвинена інтуїція, вона прекрасно розбирається в людях. Фантазерка і мрійниця, у неї яскрава уява. Красномовна, начитанна, товариська, підтримає будь-яку розмову.

Таблиця: гороскоп імені Інна

Овен Народжена під знаком Овна, Інна буде цілеспрямованою, упертою, наполегливою, працьовитою, честолюбною і самовпевненою особистістю. Вона ніколи не здається. Спілкується з оточуючими невимушено і легко, красномовство у неї в крові, вона цікава людям і готова підтримати будь-яку тему.
Телець Народжена під знаком Тельця, Інна володіє характером енергійним і діяльним, вона завжди активна, ставить собі практично недосяжні цілі, досягнення яких її не зупинить ніщо. Думка інших людей для неї не важлива, завжди показує себе тільки як незалежну і сильну особистість, вона не сприймає критику в будь-якій формі. Вона-завжди впевнена в своїх силах самодостатня особистість.
Близнюки Ця дівчина схожа на вічний двигун — настільки вона енергійна. Її улюблене заняття — спорт, вільний час воліє проводити активно, бажано разом з друзями. Коло спілкування вибирає відповідально, розбирається в людях. Прямолінійна, ніколи не пробачить зраду, чесна. Вона прекрасна господиня, хороша мати і дружина.
Рак Народжена під цим знаком, Інна потребує постійного емоційного підживлення, в нових враженнях. Вона залежить від думки оточуючих, всім намагається сподобатися і догодити. Їй необхідно якомога частіше бути в центрі уваги. Вона добра, ніжна, жіночна, але буває корислива.
Лев Народжена під знаком Лева, Інна надмірно самолюбна. Вона самодостатня. Обожнює, коли про неї піклуються, приділяють увагу, любить лестощі і компліменти. Критика, пряма вказівка на її недоліки смертельно ображають Інну-Левицю. Вона терпіти не може черствих людей, намагається не мати справ з людьми пасивними, нудними, ледачими.
Діва Під впливом цього знака народжується любляча пригоди, активна, самовпевнена дівчина з веселим характером. Вона любить висловлювати оригінальні думки, в судженнях виключно незалежна. Чоловік їй потрібен чесний, вірний, що володіє почуттям гумору.
Терези Народжена під знаком Терезів, Інна сором’язлива, довірлива, легковажна, наївна, доброзичлива, а також вельми поверхнева особистість. Її поверховість проявляється, в основному, в оцінці людей. Вона кожному зустрічному приписує якісь надумані нею якості, тому нерідко помиляється в людях. Вона дуже вразлива, нею керують емоції.
Скорпіон Вона залежить від навколишнього її обстановки, вкрай несамостійна, постійно вимагає турботи, любові і підтримки. У неї майже відсутня інтуїція, з цієї причини Інна-Скорпіон покладається на розум і логіку. Вона намагається створити навколо себе компанію вірних друзів, але їй це рідко вдається. Їй необхідний чоловік морально сильний і надійний.
Стрілець Дівчина з цим знаком Зодіаку володіє артистичним і веселим характером, вона легковажна і непостійна. Вимагає постійного свята в житті, ненавидить рутину і не хоче жити так, як всі. Вона вважає, що світ повинен обертатися навколо неї, їй потрібна безперервна увага до своєї персони. З-за цих рис її рідко сприймають всерйоз.
Козеріг Народжена під знаком Козерога, Інна може стати запальною, вкрай непоступливою, впертою, імпульсивною, агресивною, принципової дамою. Сваритися з нею небезпечно — вона тут же висловить супернику все, що про нього думає, і не вибачиться, навіть якщо була не права. Її супутник життя повинен обов’язково бути всепрощаючим, поступливим, незлопам’ятним.
Водолій Ця дівчина прагне до поваги і самодостатності. Вона хоче відчувати себе затребуваною, вона відкрита, доброзичлива. Самореалізацію ставить на перше місце у всьому. Вона-цікава особистість, начитана, красномовна, розвинена вельми різнобічно.
Риби Народжена за знаком Риб, Інна прикрашає реальність своєю багатою уявою. Вона — мрійник, обожнює фантазувати. Вона володіє розвиненою інтуїцією і часто застосовує її в справі. Вона слабка як зовні, так і всередині, тому їй необхідні постійні опіка і захист. Вона зразкова мати і дружина, але до неможливого несамостійна і нерішуча.

Інна — ім’я з незвичайним значенням і красивим звучанням, воно дає людині багато якості, необхідні в житті. Це прекрасне жіноче ім’я наділить вашу дитину енергійністю, працьовитістю, завзятістю і талантами, які багато в чому допоможуть їй протягом усього життя. З цієї статті ви дізнались значення імені Інна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *