Сумісність знаків зодіаку чоловіків і жінок

Гороскоп сумісності Овена

“А замість серця — полум’яний мотор…” — ці рядки повністю відображають те, як поводиться Овен в любові. Така людина не буде мовчати про почуття, він розкриє серце і буде так красиво доглядати, що неможливо перед ним встояти. За вдачею — справжній романтик. Він ніжний, чуйний і турботливий. Слів на вітер не кидає, а всі обіцянки обов’язково виконує. Сумісність знака Зодіаку в любові хороша з багатьма з зодіакального кола. У шлюбі він вірний, надійний і щирий чоловік. Ось тільки підкорятися він не стане, так як не виносить командного тону і наказів. В такому випадку, його вже не втримаєш.

Гороскоп сумісності Тельця

Ось вже, хто довго шукає справжню любов, так це Телець. Але якщо закохається, то вже, не буде слухати думки близьких і друзів – вибір зроблений і крапка. Родичі можуть сто разів прокричати, що коханий йому не пара, але йому все одно. Сумісність знака Зодіаку буде з тією людиною, яка зважиться на довгі, серйозні відносини. Він не позбавлений ніжності, романтизму, тому може щодня дарувати обранцеві квіти і подарунки. Рішучий, наполегливий, тому взаєморозуміння досягає з тим, хто «зламається» під його натиском. Це вірний чоловік, турботливий батько.

Гороскоп сумісності Близнюків

Настрій Близнюків змінюється, як погода в морі. Вони не відрізняються вірністю і постійністю в любові, тому глибокими відносинами зі знаками похвалитися не можуть. Сьогодні вони усміхнені і ласкаві, а завтра їх і мама рідна не впізнає. Прагнуть до незалежності, навіть якщо вступили в шлюб. Це коти, які гуляють самі по собі. Як правило, не один раз укладуть шлюб, а в стосунках легковажні. Зв’язок з близнючками ніколи не буде нудним і одноманітним, але і чекати від них собачої відданості не варто. Обіцянки і клятви у вічній любові? Ой, а що це таке?

Гороскоп сумісності Раку

Такого мудрого в любові людини, як Рак, годі й шукати. Він може поєднати чуттєвість і ніжність з раціональністю і підприємливістю. Ні за що не зв’яже долю з тим, кого мало знає. Адже, жити-то з ним йому. Причому, довго і щасливо. Вміє красиво, дбайливо доглядати за партнером, розмовляючи з ним на найрізноманітніші теми. До речі, і на побутові з фінансовими. Наприклад, де вони з чоловіком куплять квартиру? Зате в сім’ї-вірний, надійний, уважний чоловік. Сумісність знаків Зодіаку в любові з ним можлива, якщо партнер дивиться на шлюб так само, як і він. Любить комфорт, затишок і тепло рідного вогнища.

Гороскоп сумісності Лева

Лев життя своє не уявляє без любові. Він серйозно ставиться до гармонії в близьких відносинах, але закохується не один раз в житті. Зате кожен раз вважає спалахнувший роман — першим і неповторним. Шлюбів у нього буває багато, але доглядати може галантно і широко, як ніхто інший. Тут вам і подарунки, і шуби, і золоте намисто. Від чарівності і масштабної фігури Царя звірів всі навколо божеволіють. Ну, хіба жінка може встояти перед таким кавалером? Щастя в любові може бути, якщо» друга половинка ” дозволить йому бути господарем і буде у всьому до нього прислухатися.

Гороскоп сумісності Діви

Діва рідко звертає увагу на легковажні зв’язки. Для неї любов — це дружба і діловий союз. Якщо все це на міцній основі, то можна розраховувати на взаєморозуміння. Навіщо пов’язувати долю з тим, хто тобі не цікавий? Вона може довго зустрічатися з партнером, поки не переконається, що він саме той, хто складе їй гідну партію. Нехай навіть шлюб буде на схилі років, головне, щоб він був міцним. Готова на будь-які жертви заради чоловіка — роботу в три зміни, дорогі подарунки, виховання дітей. Сумісність знака зодіаку сприятлива з багатьма представниками астрологічного кола. Це чесна, і віддана супутниця життя.

Гороскоп сумісності Терезів

Терези нерішучі в любові, тому будуть довго придивлятися, доглядати і замовчувати свої почуття. Але, якщо полюблять, то оточать обранця неймовірною ніжністю. Вони покажуть всю гаму емоцій, тому можуть досягти ідеальної сумісності в любові. Чарівні і привабливі майже для всіх знаків. Але їх вічні сумніви нагнітають обстановку. Їм складно зізнатися в тому, що вони вже розлюбили, або, навпаки, запалали пристрастю до партнера. Ну, а пропозиція руки і серця для них – це дуже серйозний крок. Якщо вони його зроблять, то будуть зберігати союз до останнього подиху.

Гороскоп сумісності Скорпіона

Пристрасний і містичний по натурі Скорпіон досить вимогливий в любовних відносинах. Він всім серцем прагне створити шлюб — щирий і міцний. Сумісність знака зодіаку очікується хорошою з тим партнером, який так само беззавітно і сильно його любить. Ну, а також підтримує його інтереси і позиції і відрізняється життєрадісним характером. Зробить все можливе, щоб домогтися розташування того, хто йому подобається. Ніщо і ніхто не зупинить його на цьому шляху – ні статус, ні вік коханого. Якщо він довіряє обранцеві, то гармонія в шлюбі буде майже ідеальною.

Гороскоп сумісності Стрільця

Один з найбільш влюбливих і вітряних в любові – це Стрілець. Якщо він закоханий, то щедрий на залицяння, увагу і визнання. Але це не означає, що він націлений на серйозні відносини, тим більше, офіційний шлюб. Найбільше на світі обожнює свою незалежність, тому хороша сумісність знака зодіаку можлива лише з тим, хто його в цьому сенсі розуміє. Будь-які спроби його утримати на ланцюзі, він приймає в багнети. Навіть, якщо укладе союз, все одно буде чіплятися за свою свободу. В іншому випадку, він миттю ретирується, не дорожачи дітьми і сімейними цінностями.

Гороскоп сумісності Козерога

На випадкові зв’язки і романи Козерога розвести складно. Він не настільки Темпераментний і чуттєвий, щоб віддаватися легковажним захопленням. Шукає ідеального супутника життя, а любов подарує лише самому гідному і серйозному партнеру. Якщо вибір зроблений, то не поскупиться ні на почуття, ні на щедрі подарунки, ні на душевний комфорт. Оточить чоловіка ніжністю, турботою і відданою любов’ю. Це один з найсерйозніших знаків, тому вірність у відносинах цінує понад усе. Тільки міцний і щирий шлюб для нього основа благополуччя і щастя.

Гороскоп сумісності Водолія

Для Водолія любов та сама дружба, до якої він всім серцем прагне. Він сповнений чарівності і приверне до себе будь-кого. Хороша сумісність знака Зодіаку в любові очікується з людиною, який легкий на підйом, веселий і невибагливий. Може проявити себе, як благородний лицар, або безстрашний герой. Йому подобається справляти враження на об’єкт своїх симпатій. Аби, на нього не намагалися надіти обручку. У шлюбі здатний змінити, охолонути і кинути чоловіка напризволяще. На відносини з ним можна розраховувати, якщо його погляди і принципи збігаються з партнером.

Гороскоп сумісності Риби

Боязкі і сентиментальні, вони рідко проявляють ініціативу в любові. Як правило, чекають перших кроків від партнера, а самі лише спостерігають, як буде розгортатися ситуація. Сподіваються на долю — це чуттєві і безтурботні рибки. Якщо вони закохаються по-справжньому, то оточать обранця неземною ніжністю і материнською турботою. На вдалу сумісність знака Зодіаку можна розраховувати в тому випадку, якщо вони будуть грати в сім’ї «другу скрипку». Прийняття рішень і організація весілля – не для них. Але, як подружжя, вони надійні і вірні, а їх батьківська любов на межі фантастики.

Види відносин, що розглядаються в гороскопі сумісності:

Сумісність знаків Зодіаку в любові

Сумісність в любові може кардинальним чином вплинути на взаємини подружжя. Якщо знати про це заздалегідь, то можна уникнути численних неприємностей, сварок і розлучень подружніх пар. Гороскоп допоможе знайти той заповітний “ключик” на щастя, про який мріють люблячі серця.

Сумісність знаків Зодіаку в ліжку

У кожної людини свій темперамент, який теж визначає рівень емоційності і сексуальності в ліжку. Одні вважають за краще під час інтимної близькості грубість і експерименти, а іншим подобається ласка, ніжність і скромність. Якщо заздалегідь зрозуміти сумісність з партнером в сексі, то можна отримати море задоволення, ні в чому не розчаровуючись.

Сумісність знаків Зодіаку в Дружбі

Щоб дружба з тим, чи іншим, людиною стала не тільки щирою, але і довгою, потрібно дізнатися сумісність людей у відносинах.

Сумісність в роботі і бізнесі

Відносини знаків в робочій, комерційній сфері грає важливу роль. Наприклад, на Заході багато керівників перед тим, як прийняти на виробництво співробітника, звертаються за допомогою до астрологів. Дізнавшись точний гороскоп майбутнього працівника, шеф приймає рішення про його працездатності і якостях характеру.

Фінансова сумісність знаків Зодіаку

Гороскоп може розповісти про те, як конкретна людина ставиться до фінансів, чи може, їх розумно витрачати, вкладати в справу, або накопичити. Адже, якщо буде Сумісність в грошовій області з діловими партнерами, то це призведе до стабільності і багатства.

Проблеми в союзі та шляхи їх вирішення

Гороскоп сумісності допомагає чоловікові і жінці виявити ті проблеми в сімейних відносинах, які ведуть до конфліктів. Чим раніше зробиш на них акцент, тим швидше налагодиш відносини. Природно, це сприятливо відіб’ється на сумісності знаків Зодіаку в любові, інтимної близькості і побутовій сфері. Адже, якщо створили шлюб несумісні знаки, їм важче інших нейтралізувати ті негативні моменти, які виникають в процесі спільного життя.

Сумісність в сім’ї та вихованні дітей

Якщо в сім’ї між подружжям і дітьми буде Сумісність, то можна розраховувати на міцні відносини, розуміння, гармонію. В такому випадку, можна захистити себе від взаємних докорів, проблем, довіряти один одному і підтримати в будь-який момент.

Зустріти двох схожих зовні і духовно людей-неможливо. Всі ми різні за характером, за темпераментом і своїм поглядам на життя. Диву даєшся, як ми примудряємося розуміти, приймати і осягати таїнства душі один одного. Тим більше, знайти сумісність знаків Зодіаку в любові, дружбі і ділових питаннях. Але, якщо краще вивчити гороскопи один одного, то можна створити хороші відносини, які вплинуть на всі сфери нашого життя і внутрішній стан.

Гороскоп сумісності знаків Зодіаку допоможе нам дізнатися, який партнер підходить для дружніх або сімейних відносин. Адже, так ми можемо захистити себе від маси розчарувань, переживань і розлучень. Природно, з будь-яких правил є винятки. Навіть несумісні знаки можуть створити міцний союз.

Не тільки справжня любов скріплює чоловіка і жінку. Багато сходяться один з одним, маючи спільні інтереси, культури виховання, однаковий менталітет і навіть багатий досвід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *